Všechny kurzy (vyjma novinek) se 45% slevou! Akce skončí za 

 MENU

 Hledat

Vaříme zdravě pro děti

Naučte se zdravě vařit pro děti a získejte spoustu nápadů na přípravu zdravých, kvalitních a nutričně hodnotných pokrmů.

2 205
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,9 z 5 (17 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  2 205 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Objevíme kouzlo vaření a návody na přípravu zdravých, kvalitních a nutričně hodnotných pokrmů. Nastíníme si, že vařit zdravě neznamená utrácet spoustu peněz, nebo se přípravě věnovat dlouhé hodiny. Pokusíme se změnit své stravovací zvyklosti pozvolna nahrazením tradičních surovin za zdravější. Navykneme své děti jíst ovoce, zeleninu a ubereme z jídelníčku bílý cukr. Jde o vaření pro děti se střípky nápadů zdravého vaření.

V kurzu se dozvíte:

 • jak vařit z různých druhů luštěnin
 • jak vařit z jáhel a pohanky
 • jak připravovat zeleninu chutně
 • jak vařit spoustu potravin, které neznáme
 • jak připravovat pokrmy z ovoce
 • jak připravovat zdravá sladká jídla
 • jak připravit zdravé dezerty

Dlouholeté výzkumy potvrdily, že úpravou stravovacího režimu je možné si zkvalitnit a také prodloužit život. Pojďme se spolu podívat jak na to v našem kurzu, kde vaříme pro děti. Naučíme se základní recept k vaření jáhel a vaření luštěnin, sdělíme si další tipy na jejich využití a mnoho zajímavých receptů. Pokud Vás tento kurz zaujme, jako bonus obdržíte elektronickou kuchařku a můžete si vyzkoušet další recepty. (zobrazit celý popis kurzu)

V kurzu vaříme pro děti, získáme spoustu základních doporučení ohledně aditiv a umělých sladidel, bílého cukru, masa, bílé mouky, soli a tuků. Získáme tipy k zařazení nutričně hodnotných surovin, jako jsou luštěniny, jáhly, pohanka, mořské řasy a další zajímavé a nutričně hodnotné potraviny.

Naučíme se zdravé vaření pro děti s doporučením vzhledem k poměru jednotlivých živin na talíři a k tepelným úpravám. Naučíme se zdravé vaření pro děti plné nápadů tak, aby to dětem opravdu chutnalo, a ke stažení zde bude i kniha receptů od Ilony Dostálové. V kurzu vaříme pro děti, získáme základní recept na správné vaření jáhel se spoustou následujících receptů na jáhlové noky, jáhelník, jáhly s jablky a ořechy, jáhlovou kaši s jablky nebo jáhlovou kaši s dýní Hokkaidó.

Vyzkoušíme i mnoho receptů, které budou dětem opravdu chutnat. Například zkusíme i nutričně hodnotnou pohanku. Proto uvaříme pro děti jáhlový knedlík s pohankovou krupicí nebo plněné jáhlové knedlíky s pohankou. Zdravé vaření pro děti zahrnuje i slané pokrmy jako jáhlové rizoto, jáhlové kuličky nebo plněné jáhlové knedlíky s kukuřicí.

Dětem také chutnají všechny možné placky, kaše či nákypy. Proto si vyzkoušíme jáhlové placky, jáhlový zeleninový nákyp s tempehem, jablkový koláč a kaši z pohankové krupice. To správné vaření pro děti musí obsahovat i koláče. Domažlický koláč jim určitě udělá radost a bude jim chutnat.

Část kurzu věnovaná zelenině se zabývá ukázkou zeleniny vařené v páře, tedy Nishime, přípravou pečené zeleniny, přípravě červené řepy na sladkokyselo, batátových hranolků či avokádového dipu. Naučíme se i jak správně na ochucování zeleniny a na přípravu zeleninu na cesty.

V kurzu vaříme pro děti, v části věnované luštěninám, najdeme ukázky přípravy cizrnových karbanátků, cizrnové pomazánky, cizrnové kaše, cizrnového segedínu, naklíčeného munga a také Gomasia. Pokud něco z toho neznáte, je to o důvod víc se pustit spolu s námi do kurzu vaříme pro děti.

Součástí kurzu vaření pro děti jsou i zdravé dezerty, kam patří i příprava základního korpusu na dorty i řezy a jáhlového krému na zdobení dortu. Zkusíme i jahodové řezy s agarem, pomerančovo-čokoládové řezy, pohankovou bublaninu, hruškové koláčky s drobenkou a dozvíme se i spoustu tipů k rozšíření a obměně těchto receptů. Pro zájemce je v prémiové části jako bonus připravena elektronická kuchařka.

V kurzu Vaříme pro děti se dozvíme, jak vařit zdravé, kvalitní a nutričně hodnotné pokrmy, třeba z jáhel a pohanky:

 • zařazení nutričně hodnotných surovin, jako jsou luštěniny, jáhly, pohanka, mořské řasy
 • vaříme pro děti s doporučením k poměru jednotlivých živin na talíři a k tepelným úpravám
 • základní doporučení ohledně aditiv a umělých sladidel, bílého cukru, masa, bílé mouky, soli a tuků
 • zelenina vařená v páře, pečení zeleniny, batátové hranolky, avokádový dip, zelenina na cesty
 • příprava cizrnových karbanátků, cizrnové pomazánky, cizrnové kaše, cizrnového segedínu
 • příprava základního zdravého korpusu na dorty a řezy, krému, bublaniny a koláčů
 • příprava naklíčeného munga i Gomasia a ke stažení i kniha receptů od Ilony Dostálové
 • jako bonus obdržíte elektronickou kuchařku, s níž můžete vyzkoušet i další recepty, které v kurzu nejsou natočeny

Lektorkou kurzu Vaříme zdravě pro děti je Ilona Dostálová, která vydala kuchařku Přirozeně bez lepku a bez mléka, používanou všemi, co dodržují bezlepkovou dietu nebo se chtějí stravovat zdravě. Využívání zdravých, nutričně bohatých obilovin a zařazení luštěnin do jídelníčku by mělo být doménou všech, kteří přemýšlí o zdraví svých dětí. Tento způsob vaření se liší od toho obvyklého a ve videokurzu postupy uvidíte.

Lekce kurzu:

Základní recept k vaření jáhel a tipy na jejich využití, vaření luštěnin a jejich využití. Představení prémiové části kurzu. Pokud Vás tento kurz zaujme, jako bonus obdržíte elektronickou kuchařku, s níž můžete vyzkoušet i další recepty, které v kurzu nejsou natočeny.

2
Co ano? Co ne?
12:49
12:49

Základní doporučení ohledně aditiv a umělých sladidel, bílého cukru, masa, bílé mouky, soli a tuků. Tipy k zařazení nutričně hodnotných surovin, jako jsou luštěniny, jáhly a pohanka, mořské řasy a podobně. Doporučení k poměru jednotlivých živin na talíři a k tepelným úpravám. KE STAŽENÍ: KNIHA RECEPTŮ OD ILONY DOSTÁLOVÉ

Základní recept na vaření jáhel, následují recepty na jáhlové noky, jáhly s jablky a ořechy, jáhlovou kaši s jablky, jáhlovou kaši s dýní Hokkaidó, jáhlový knedlík s pohankovou krupicí, plněné jáhlové knedlíky s pohankou, jáhelník, jáhlové rizoto, jáhlové kuličky, plněné jáhlové knedlíky s kukuřicí, jáhlové placky, jáhlový zeleninový nákyp s tempehem, jablkový koláč, domažlický koláč a kaši z pohankové krupice.

V části kurzu věnované zelenině si ukážeme zeleninu vařenou v páře (Nishime), pečenou zeleninu, červenou řepu na sladkokyselo, batátové hranolky, avokádový dip, zeleninu na cesty a ochucování zeleniny. V části věnované luštěninám najdete ukázky přípravy cizrnových karbanátků, cizrnové pomazánky, cizrnové kaše, cizrnového segedínu, naklíčeného munga a Gomasia.

Příprava kaše z pohankové krupice, jáhlové kaše s jablky, jáhlové kaše s dýní Hokkaidó, jáhelníku a dezertu z nativní rýžové mouky.

6
Dezerty
09:14
09:14

Příprava základního korpusu na dorty a řezy, jáhlového krému na zdobení dortu, jahodových řezů s agarem, pomerančovo- čokoládových řezů, pohankové bublaniny, hruškových koláčků s drobenkou a tipy k rozšíření těchto receptů.

Hodnocení a komentáře:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Kateřina Zabranska

16.5.2020

Velmi přínosný kurz. Líbí se mi, třeba ten nápad nahrazovat podobné chutě zdravější variantou, např. koláče. Také oceňuji typy na dochucování. Spousta užitečných tipů.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za pochvalu, máme radost, že Vás kurz může inspirovat. Tak dobrou chuť. :-)

Profilová fotografie

Marie V

13.5.2020

Kurs zdravého vaření mě zaujal hlavně tím, že je všechno, co mě zajímá, tak nějak pohromadě. Mám ráda pohanku, ale používám ji vlastně jen na jeden způsob. Stejně tak klasické úpravy luštěnin, proto je tento kurs přínosný v tom, že rozšiřuje stávající obzory.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Marie, děkujeme, máme radost, že Vám je kurz inspirací. Tak přejeme radostné vaření a dobrou chuť. :-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Karmen Makaiová

10.4.2020

Úžasný kurz, v ktorom sa naučíte jednoduché a praktické triky v kuchyni pre prípravu zdravých pokrmov nielen pre deti, ale aj pre dospelých.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Karmen, děkujeme, máme radost, že se Vám kurzy líbí a jste s nimi spokojená. :-)

Profilová fotografie

Ľubica Šuleková

18.3.2020

Fíha, ja varím zdravo už roky a aj tak som sa od Vás niečo naučila, tento kurz je úžasný a poučný. Ďakujem

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ľubica, děkujeme za pochvalu, máme radost, že se Vám kurz líbí a naučil Vás novým kulinářským dovednostem. :-) Přejeme Vám radostné vaření. :)

Profilová fotografie

Karel Máj

28.2.2019

Super nápady na jáhlová jídla! A zavařit si uvařenou cizrnu mě také nikdy nenapadlo, určitě začnu praktikovat a díky tomu zařadím cizrnu do jídelníčku častěji :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Karle, děkujeme! Paráda, tak ať Vám chutná. ;-)

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

20.2.2019

Dobry den, děkuji za tento video kurz. Je velice dobře a srozumitelně udělaný. .Myslím, že je vhodný nejen pro děti,ale i pro nás dospělé.Děkuji Pavel.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, děkujeme za pochvalu a souhlasíme s Vámi, zdravá strava je vhodná nejenom pro malé strávníky, ale i pro ty větší. :-)

Profilová fotografie

Zuzana Fořtová

12.2.2019

Dobrý večer, jsem ráda, že jsem tento kurz objevila...zanedlouho čekáme přírůstek do rodiny a rozhodně bych chtěla vařit co nejzdravěji. Vše asi otestuji na manželovi...určitě bude nadšený :o)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Zuzano, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme si jistí, že i manželovi bude chutnat. ;-) Přejeme Vám radostné vaření.

Profilová fotografie

Hana Brožová

12.10.2018

Momentálně se stravujeme PALEO, které luštěniny a obiloviny vylučuje z jídelníčku, takže recepty nevyzkouším, ale určitě je to zajímavá inspirace. Nicméně cena tisíc korun za hodinový kurz mi přijde přihnaná. Na maminkách, které chtějí dopřát svým dětem to nejlepší, se bohužel snadno vydělává.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme za Vaše hodnocení kurzu. K Vaší výtce k ceně kurzu bychom rádi uvedli, že kurz obsahuje mnoho informací, k dispozici je rovněž ke stažení PDF soubor s recepty a díky našemu věrnostnímu programu lze pořídit kurz za výhodnější cenu. Dále bychom rádi dodali, že než kurz spatří světlo světa, je za ním velký kus práce. Přesvědčit se můžete sama na konci úvodního videa, kde jsou všechny osoby, které se na produkci kurzu podílely, vypsané. Z naší strany tak cenu kurzu rozhodně nepovažujeme za přemrštěnou.

Profilová fotografie

Veronika Zubřická

4.10.2018

Dobrý den, děkuji za bezva kurz, myslím, že je důležité se starat o naše zdraví a zdravé jídlo je skvělá cesta. Kurz je super pro všechny, kdo se zajímají o zdravé jídlo. Děkujeme

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Veroniko, děkujeme za pochvalu a souhlasíme s Vámi - dobré jídlo je základ pro dobré zdraví.

Profilová fotografie

Ivana Fejtková

10.6.2018

Děkuji za tento kurz velice mne zaujal už proto že sama chci pro sebe udělat a taky jsem dvojnásobnou babičkou tak si myslím že určitě uspěji s těmi receptíky hlavně u snachy protože si sama postavičku hlídá

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ivano, děkujeme. Přejeme, ať se Vám recepty s radostí kuchtí a mnoho spokojených strávníků. :-)

Profilová fotografie

Mirka Kosová

25.5.2018

Dobry den, děkuji za tento videokurz. Je velice dobře a srozumitelně udělaný. .Myslim, že je vhodny nejen pro deti,ale i pro nás dospelé.Děkuji Mirka

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Mirko, děkujeme. Máte pravdu, že zdravé recepty a vaření určitě ocení nejen ty nejmladší věkové kategorie. V dnešní době se o zdravý životní styl začíná zajímat stále více a více populace.

Profilová fotografie

Kamila Rýdlová

17.5.2018

Už jenom neplacená část kurzu pro mě byla neskutečně inspirativní (např. návod na uchování cizrny má za mě palec nahoru). Miluju takové recepty a jejich variací není nikdy dost.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Kamilo, děkujeme za Vaši pochvalu. :-) Přejeme Vám mnoho radostných chvil při zdravém vaření. :)

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

3.5.2018

Dobrý den, děkuji za tento kurz, který je plný dobrých nápadů nejen pro děti, ale i spousta dospělých dnes potřebuje se zdravou stravou poradit. Děkuji :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, my děkujeme za Váš komentář, který nás velmi potěšil. :-)

Profilová fotografie

Eva Štálová

7.2.2018

Dobrý den, děkuji za nápad natočit tento kurz vaření zdravě pro děti. Myslím, že není jen pro děti, ale všechny co si uvědomují , že to co jíme nám buď dodá energii nebo úplně srazí.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme za Vaše hodnocení. Naprosto s Vámi souhlasíme, zdravá výživa je klíčová nejen u dětí, ale i u dospělých.

Profilová fotografie

Dana Luksikova

24.1.2018

Dobry den, dekuji za tento kurz. Je velice dobre,srozumitelne udelany. Jelikoz mam deti tak se mi tento kurz hodi.myslim ze je vhodny nejen pro deti,ale i dospely

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dano, děkujeme za Váš komentář a pochvalu. Určitě kurz využijete celá rodina. :-)

Profilová fotografie

Michal Tatranský

25.12.2017

Tento kurz je veľmi zaujímavý a lákavý. Aj keď je určený pre deti, aspoň z názvu to tak vyplýva, je určite vhodný aj pre dospelých ľudí ako sa zdravo stravovať.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Michale, děkujeme za Vaše hodnocení. Máte naprostou pravdu, i dospělí ocení zdravé stravování a v poslední době se lidé o zdravý životní styl zajímají čím dál tím více.

Profilová fotografie

Eva

13.8.2014

Dobrý den, moc Vám děkuji za kurz. Byl to výborný nápad zařadit kurz i o zdravém vaření. A nemusí to být jen pro děti. Já mám dceru už dospělou, přesto mě zdravá výživa zajímá a jednou budu mít vnoučana :-). Dcera se vrhla na paleostravu, já nepotřebuji tolik masa, tak mi spíše vyhovují recepty, které jsem shlédla ve Vašem kurzu. Jednoduchost a pestrost Vašich receptů se mi moc líbila. nakoukla jsem i na web.stránky o bezlepkové stravě, doporučím kamarádce......... Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo,
děkujeme! :-) Máme radost, že se Vám kurz zalíbil.

O lektorovi:

Lektor

Ilona Dostálová - Kuchařka, autorka kuchařky

V roce 2011 jsem vydala kuchařku Přirozeně bez lepku a bez mléka, kterou dnes používají více lidé, kteří se chtějí stravovat zdravě, než opravdoví „bezlepkáři“, z čehož mám velkou radost, protože využívání zdravých, nutričně bohatých obilovin a zařazení luštěnin do jídelníčku by mělo být doménou všech, kteří přemýšlí o zdraví svých dětí. Protože ale na základě zkušeností ze svých kurzů vaření vím, že tento způsob vaření se dost liší od toho obvyklého, jsem ráda, že že vám mohu nabídnout i videokurz, ve kterém tyto postupy i uvidíte.

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  2 085 účastníků

  Domácí homeopatie + e-book "Jak porozumět nemocem" ZDARMA

  Lektor

  Alžběta Matiášová
  lektor2 085 x

 • Domácí homeopatie + e-book "Jak porozumět nemocem" ZDARMA

  Naučte se, jak za pomoci homeopatie odstranit ze svého života příčiny nemocí a naučte se vybírat homeopatické léky.

 • Kurz

  618 účastníků

  Orientální břišní tanec - DRUM SOLO s bubeníkem

  Lektor

  Katka Derouet (Krejčová)
  lektor618 x

 • Orientální břišní tanec - DRUM SOLO s bubeníkem

  Naučte se nové taneční pohyby, krásné kombinace a tančete s Katkou DRUM SOLO v doprovodu bubeníka.

 • Kurz

  3 151 účastníků

  Pilates pro začátečníky

  Lektor

  Jolana Novotná
  lektor3 151 x

 • Pilates pro začátečníky

  Kurz Pilates pro začátečníky Vás naučí základní cviky, zapojit hluboké svalstvo, celé tělo, jeho sílu a zbavíte se bolestí.

 • Kurz

  219 účastníků

  Svatojakubská pouť do Santiago de Compostela od A do Z

  Lektor

  Radoslav Černý
  lektor219 x

 • Svatojakubská pouť do Santiago de Compostela od A do Z

  Komplexní kurz o poutní cestě do Santiago de Compostela. Získejte odpovědi na všechny své otázky.

 • Kurz

  4 589 účastníků

  Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

  Lektor

  Katka Derouet (Krejčová)
  lektor4 589 x

 • Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

  Objevte s námi cestu ke zdraví a spokojenosti, kterou nám přináší orientální tanec a břišní tanec.

 • Kurz

  2 205 účastníků

  Vaříme zdravě pro děti

  Lektor

  Ilona Dostálová
  lektor2 205 x

 • Vaříme zdravě pro děti

  Naučte se zdravě vařit pro děti a získejte spoustu nápadů na přípravu zdravých, kvalitních a nutričně hodnotných pokrmů.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY