Jak na správný handling miminek a k čemu je správná manipulace s miminkem dobrá?

25. 03. 2023


Handling je správná manipulace s miminkem během běžných denních činností. Pokud se správně provádí, podporuje zdravý vývoj dítěte. V opačném případě buduje nezdravé návyky od útlého věku. 


Umělá inteligence pomáhá i děsí

17. 03. 2023


Po celém světě se teď skloňuje nový fenomén. Umělá inteligence. Jestli vás toto téma zajímá, Pavel Fara (zakladatel Kurzy pro radost) se s vámi podělil o několik praktických zkušeností.


Jak zvládnout těžké životní situace podle Davida Grubera

05. 03. 2023


Život je plný výzev a někdy se dostaneme do situací, které nás srazí na kolena. Jak je zvládnout? David Gruber, známý průkopník soft skills v Česku a na Slovensku vám poradí, jak na to.


Jak začít žít zdravě

14. 02. 2023


Rozhodnutí žít zdravě se zdá jednoduché. Jenže jak začít? Právě vám jsou určené následující řádky, ve kterých vám ukážeme, že začít žít zdravě je snazší, než si myslíte!


Návod na Microsoft Excel

16. 01. 2023


Aplikace Excel je součástí sady základních produktů Microsoft Office a vedle Wordu patří k nejpoužívanějším programům. Odhalte s námi základy Excelu, které zvládne opravdu každý!


Jak se připravit na porod

15. 12. 2022


Porod je přirozenou součástí života. Ovšem to neznamená, že by se na něj žena neměla připravit! Právě naopak – když bude znát dopředu všechny důležité informace, bude klidnější.


Jak vytvořit vlastní videokurz

11. 11. 2022


Chcete natočit vlastní videokurz? V tomto článku získáte přehledný a srozumitelný návod, jak postupovat. Dozvíte se odpovědi na ty nejzákladnější otázky i další potřebné témata.


Jak se naučit hrát na kytaru

21. 10. 2022


Kytara patří k nejoblíbenějším hudebním nástrojům. Dá se na ní vykouzlit symfonická báseň i rockový koncert. A co víc, naučit se na ni hrát můžete bez ohledu na věk či předchozí zkušenosti.


Jak se zbavit strachu

01. 08. 2022


Bojíte se různých věcí? Trápí vás strach? Ať už iracionální nebo založený na skutečném podkladě? Zjistěte, jak se svým strachem pracovat a jak strach zvládnout.


Jak se zbavit stresu: Naučte se zvládat stres a nervozitu

25. 07. 2022


V dnešní době se stresu nevyhne nejspíš nikdo z nás. Ať už nás vyčerpávají spory s partnerem, starosti o děti nebo celková společenská situace, vyplatí se vědět, jak odbourat stres.