Jak na olejomalbu? Návod a konkrétní rady, jak malovat s olejovými barvami!

28. 04. 2022


Pokukujete po návodech, jak na olejomalbu? Chystáte se začít a stále se nemůžete rozhoupat? S návodem od výtvarnice a malířky Hany Dankové už to konečně zvládnete! 


Jak se rychle naučit anglicky

16. 04. 2022


Ovládnout dokonale alespoň jeden světový jazyk dnes patří k základnímu vzdělání. Připravili jsme pro vás 10 tipů, jak se snadno naučit anglicky. 


Jak naučit dát pac nebo lehni a sedni? Výcvik psa není jen o povelech!

15. 04. 2022


Chcete vědět, jak naučit svého psa dát pac nebo jednoduché povely jako je ke mně, sedni, lehni? Vše důležité i to, na co si dát při výcviku a tréninku pozor, se dozvíte v tomto článku.


Co je mandala? Jak ji nakreslit a jak mandala funguje!

13. 04. 2022


Zjistěte, co jsou mandaly, jak se kreslí a jak fungují. Objevte jejich kouzlo pro svoji relaxaci nebo dokonce jako podpůrnou terapii při zdravotních problémech. Včetně těch psychických.


Jak správně meditovat

10. 04. 2022


Meditace představuje jeden z nejúčinnějších a nejsnazších způsobů, jak se zbavit stresu a najít duševní rovnováhu. Rádi byste do tajů meditace také pronikli? Poradíme vám, jak začít meditovat!


Jak se naučit anglicky snadno a rychle

29. 03. 2022


Oblíbený lektor David Gruber pro vás připravil článek, ve kterém vám prozradí, jak se naučit anglicky snadno a rychle. Uvidíte, že se anglicky zvládnete naučit i vy!


Jak se oblékat elegantně podle typu postavy? Módní stylistka vám poradí, jak na to!

26. 03. 2022


Chcete zjistit, jak se oblékat elegantně? Nebo vás víc zajímá, jak se oblékat podle typu vaší postavy? Odpovědi, jak na to, najdete v článku módní stylistky Kate Zieglerové.


Jak se zbavit vrásek? Vyzkoušejte masáž obličeje a obličejovou jógu

11. 03. 2022


Každou ženu může zdobit zářivá pleť. Není to žádná věda, spíš umění. Pojďte se stát umělkyní své vlastní pleti a tváře a naučte se masáž obličeje a zbavte se vrásek.


Návod, jak kreslit a malovat

05. 03. 2022


Jak se naučit kreslit nebo malovat, když jste odjakživa slýchali, že máte talent na úplně jiné věci a jste „ztracený případ“? Zde najdete inspiraci, kde a jak začít.


Návod na drátování podle Kajjky Hátleové

02. 03. 2022


Drátování je stará řemeslná technika, která se dnes používá hlavně na výrobu šperků a dekorací. Návodů na drátování je však málo. V tomto článku ho najdete a udrátujete si i malého motýlka.