Jak se připravit na porod

15. 12. 2022


Porod je přirozenou součástí života. Ovšem to neznamená, že by se na něj žena neměla připravit! Právě naopak – když bude znát dopředu všechny důležité informace, bude klidnější.


Jak vytvořit vlastní videokurz

11. 11. 2022


Jestli máte v hlavě myšlenku jak natočit vlastní videokurz, sepsal jsem pro vás přehledný a srozumitelný návod, jak postupovat.


Jak se naučit hrát na kytaru

21. 10. 2022


Kytara patří k nejoblíbenějším hudebním nástrojům. Dá se na ní vykouzlit symfonická báseň i rockový koncert. A co víc, naučit se na ni hrát můžete bez ohledu na věk či předchozí zkušenosti.


Jak se zbavit strachu

01. 08. 2022


Bojíte se různých věcí? Trápí vás strach? Ať už iracionální nebo založený na skutečném podkladě? Zjistěte, jak se svým strachem pracovat a jak strach zvládnout.


Jak se zbavit stresu: Naučte se zvládat stres a nervozitu

25. 07. 2022


V dnešní době se stresu nevyhne nejspíš nikdo z nás. Ať už nás vyčerpávají spory s partnerem, starosti o děti nebo celková společenská situace, vyplatí se vědět, jak odbourat stres.


Jak zabavit děti doma

17. 07. 2022


Nemáte možnost vyrazit se svými dětmi ven a rádi byste, aby celý den doma netrávily jen u počítače či televize? Dali jsme dohromady několik tipů, jak děti spolehlivě zabavit!


Ulcerózní kolitida a Crohnova choroba - důležité tipy od výživové odbornice a pacientky s ulcerózní kolitidou

03. 07. 2022


Jak je možné se vyrovnat s diagnózou chronické choroby jako jsou střevní záněty, ulcerózní kolitida a Crohnova choroba? Existuje při střevních zánětech jedna jediná vhodná dieta? 


Jak začít hrát na kytaru? Jedině s Petrem Jandou z Olympicu

01. 06. 2022


Že je hra na kytaru těžká? Ano i ne. Jak začít hrát na kytaru nebo jak hrát na kytaru ještě lépé, to vás naučí kytarista, zpěvák a frontman legendární rockové kapely Olympic, Petr Janda.


Jak ozdobit dort

25. 05. 2022


Upéct dort není zas tak složité, ale spousta lidí se obává, že nebudou schopni své cukrářské dílo pořádně „vyšperkovat“. Ale ani toho není třeba se obávat. Zjistěte s námi, jak nazdobit dort!


Návod na šití dekorace: Kde hledat inspiraci?

24. 05. 2022


Jak rychle, jednoduše a levně proměnit svůj domov podle nálady nebo ročního období? Jednoduše – dekoracemi.