Jak se zbavit strachu

01. 08. 2022


Bojíte se různých věcí? Trápí vás strach? Ať už iracionální nebo založený na skutečném podkladě? Zjistěte, jak se svým strachem pracovat a jak strach zvládnout.


Jak se zbavit stresu: Naučte se zvládat stres a nervozitu

25. 07. 2022


V dnešní době se stresu nevyhne nejspíš nikdo z nás. Ať už nás vyčerpávají spory s partnerem, starosti o děti nebo celková společenská situace, vyplatí se vědět, jak odbourat stres.


Jak zabavit děti doma

17. 07. 2022


Nemáte možnost vyrazit se svými dětmi ven a rádi byste, aby celý den doma netrávily jen u počítače či televize? Dali jsme dohromady několik tipů, jak děti spolehlivě zabavit!


Ulcerózní kolitida a Crohnova choroba - důležité tipy od výživové odbornice a pacientky s ulcerózní kolitidou

03. 07. 2022


Jak je možné se vyrovnat s diagnózou chronické choroby jako jsou střevní záněty, ulcerózní kolitida a Crohnova choroba? Existuje při střevních zánětech jedna jediná vhodná dieta? 


Jak začít hrát na kytaru? Jedině s Petrem Jandou z Olympicu

01. 06. 2022


Že je hra na kytaru těžká? Ano i ne. Jak začít hrát na kytaru nebo jak hrát na kytaru ještě lépé, to vás naučí kytarista, zpěvák a frontman legendární rockové kapely Olympic, Petr Janda.


Jak ozdobit dort

25. 05. 2022


Upéct dort není zas tak složité, ale spousta lidí se obává, že nebudou schopni své cukrářské dílo pořádně „vyšperkovat“. Ale ani toho není třeba se obávat. Zjistěte s námi, jak nazdobit dort!


Návod na šití dekorace: Kde hledat inspiraci?

24. 05. 2022


Jak rychle, jednoduše a levně proměnit svůj domov podle nálady nebo ročního období? Jednoduše – dekoracemi.


Jak fotit jako profesionál

23. 05. 2022


Co stojí za profesionálně vyhlížejícími fotografiemi a jak vlastně správně fotit? Pokud byste se rádi ve fotografování zdokonalili, máme pro vás několik tipů, jak fotit.


Jak na olejomalbu? Návod a konkrétní rady, jak malovat s olejovými barvami!

28. 04. 2022


Pokukujete po návodech, jak na olejomalbu? Chystáte se začít a stále se nemůžete rozhoupat? S návodem od výtvarnice a malířky Hany Dankové už to konečně zvládnete! 


Jak se rychle naučit anglicky

16. 04. 2022


Ovládnout dokonale alespoň jeden světový jazyk dnes patří k základnímu vzdělání. Připravili jsme pro vás 10 tipů, jak se snadno naučit anglicky.