Léčivé bylinky: Kde a kdy je sbírat a jak je dále využívat

19. 06. 2023


Objevte svět bylinek a jejich léčivých vlastností v našem obsáhlém článku. Dozvíte se, kde a kdy léčivé bylinky sbírat a jak je správně zpracovat a využít pro své zdraví.


Jak malovat akrylovými barvami: Průvodce pro začínající umělce

12. 06. 2023


Akrylové barvy jsou oblíbenou volbou mnoha umělců. Dnes se podíváme na to, jak malovat akrylem, jaké techniky můžeme používat a jak si například připravit malířské plátno.


Jak se naučit šít: Praktické tipy a triky pro začátečníky

08. 06. 2023


Nevíte, jak se naučit šít, a přitom byste si rádi něco pěkného vyrobili? V tomto článku si řekneme, co všechno budete k šití potřebovat a jak si můžete ušít třeba tašku nebo hračku pro děti.


Jak malovat: Průvodce pro začátečníky

05. 06. 2023


Jak začít s malováním? V tomto průvodci najdete vše od úplných základů až po různé specifické techniky. Dozvíte se například, jak malovat na sklo, jak malovat na textil nebo jak na malování zvířat.


Jak udělat sushi: Průvodce pro začátečníky i pokročilé

31. 05. 2023


Zkoušeli jste si doma někdy připravit sushi a narazili jste při tom na nějaké problémy? V tomto článku vám ukážeme, jak vyrobit sushi v domácích podmínkách a jakých chyb se vyvarovat.


Jak kreslit portrét: Podrobný průvodce pro začátečníky

28. 05. 2023


Se správným postupem a dostatečnou praxí při kresbě portrétu se můžete stát skutečným mistrem. Podívejte se na tipy, techniky a kroky, které vám pomohou nakreslit úžasný portrét.


Příprava kvásku pro chutný chléb

24. 05. 2023


Chcete vědět, jak udělat vlastní kvásek pro ten nejlepší křupavý chléb? Zjistěte, jak snadno a rychle založit, vyrobit a udržovat kvásek pro chutný domácí chléb.


Objevte tajemství macramé neboli drhání: Tipy, návody a triky

22. 05. 2023


Makramé, tradiční umění vázání uzlů, je populární technika pro tvorbu různých dekorací a doplňků. Znát ho také můžete pod názvem drhání. 


Praktický průvodce kreslením zvířat: Krok za krokem k uměleckému dílu

19. 05. 2023


Chtěli byste si nakreslit svého domacího mazlíčka? Přemýšlíte, že převedete na papír nebo plátno jiné zvíře z vašich fotografií? Tento článek vás provede základy kreslení zvířat krok za krokem.


Jak si ušít vlastní boty: Krok za krokem

15. 05. 2023


V dnešní době je stále více lidí, kteří touží po originalitě a jedinečnosti v módě a obuvi. A co může být lepší než nosit boty, které jste si sami ušili?