MENU

 Hledat

O nás

Od roku 2013 Vám přinášíme online kurzy přehratelné přímo v teple domova. Nemusíte nikam chodit, učte se tady a teď. Šetříme Váš čas, i peníze.

Nabízíme Vám kurzy zaměřené na kreativitu, technologie, byznys, osobní rozvoj, zdravý životní styl i kurzy pro děti a maminky. To vše od profesionálních lektorů, jež jsou jedničkami v daném oboru.

Jsme skromný tým nadšenců, který si dal za úkol přinášet Vám radost...

Pavel Fara

Připravuje nové kurzy, komunikuje s lektory a je s ním fakt velká legrace :-) Pokud na KPR budete chtít mít svůj kurz, s ním se potkáte jako první.

Eva Farová

Komunikuje se zákazníky, stará se o účetnictví, objednávky a zvládá spoustu mravenčí práce... Jo a umí skvěle vařit a dělá výborný kafe :-)

Lukáš Kiráľ

Programuje web, natáčí, stříhá a je v tom fakt machr :-) Občas mu svými požadavky pěkně zatopíme, ale on se s tím vždy dokáže poprat se ctí.

David Kristen

Náš projekťák a markeťák. Za všemi podstatnými změnami na KPR stojí většinou on, takže když se Vám něco nelíbí, musíte nadávat jemu :-)

Veronika Kristen

Má na starosti sociální sítě, zakládání kurzů a korekturu textů. Kromě toho dělá spoustu mravenčí práce a její úsměv nás rozveseluje :-)

... a hlavně spolupracujeme s desítkami skvělých lektorů!

Jaká je naše historie?

2012

Léto 2012

Vzniká první myšlenka na projekt zabývající se online kurzy. Je u toho Pavel i jeho manželka Eva.

Podzim 2012

Registrujeme si doménu kurzyproradost.cz a spouštíme stránku „něco se chystá“. Tato stránka měla jen jedinou funkci – mohli jste na ni zadat e-mail :-)

Zima 2012

Ke konci roku máme natočené a sestříhané první 3 kurzy. Vzápětí přidáváme ještě další 2.
2013

1. února 2013

Spouštíme ostrou verzi Kurzů pro radost pro veřejnost a netrpělivě čekáme, co se bude dít. Z prvních pozitivních reakcí návštěvníků jsme nadšeni.

Jaro 2013

Začínají se nám ozývat první lektoři. Děláme první chybu. Natáčíme kurzy se všemi lektory. Práce se nám začíná kupit. Zjišťujeme, že o některé kurzy je nulový zájem a tudíž, že jsme spoustu práce vykonali zbytečně.

Léto 2013

Optimalizujeme svoji práci, začínáme si vybírat lektory a neustále makáme jak šrouby.

Konec roku 2013

Návštěvnost webu raketově stoupá. Ke konci roku se do našich kurzů zaregistrovalo již 25 000 účastníků. Web neustále vylepšujeme o nové prvky.
2014

Jaro 2014

Kurzy pro radost mají být o radosti, proto jsme se na jaře 2014 rozhodli pomoci malé handicapované Leušce a s pomocí našich fanoušků jsme vybrali celkem 40 200 Kč na speciální postýlku.

Léto 2014

Mezi naše fanoušky jsme vypustili obří anketu o tom, kam dále máme KPR směřovat. Jejími výsledky jsme z počátku byli nadšeni a hned jsme se radami fanoušků začali řídit. To se však později ukázalo spíše jako chyba. Znáte to, tisíc hlav, tisíc názorů...

Konec roku 2014

Představili jsme novinku – dárkové poukazy, které můžete věnovat svým blízkým. A hned z toho byl hit :-)
2015

Jaro 2015

Abychom maximálně rozšířili nabídku kurzů, začínáme na KPR umisťovat i kurzy natočené externími partnery. Řada z nich však nedosahuje takové kvality, abychom se za ně mohli postavit. Později tak tohoto kroku litujeme a několik kurzů úplně odstraňujeme.

Léto 2015

Na kurzy pro radost přichází Lukáš. Tenkrát ještě spíše v roli kameramana, střihače a ladiče. Až později v něm objevíme experta na tvorbu webu.

Podzim 2015

Investujeme astronomické sumy do přípravy nového webu, který má být ve všem lepší než ten původní. Najímáme si ty nejlepší konzultanty a web necháváme naprogramovat profesionály. Nemůžeme se dočkat, až jej na začátku následujícího roku nasadíme.
2016

Začátek roku 2016

S velkou pompou a nadšením spouštíme nový web, abychom vzápětí zjistili, že nefunguje jak má. Návštěvníci jsou zmatení, některé prvky webu jsou příliš komplikované a vůbec se to celé mění v noční můru. Nám zbývají jen oči pro pláč a prázdné účty :-(

Jaro 2016

Dosud nejhorší období KPR. Nefunkční web, odliv fanoušků, přešlapování na místě. Ale asi to tak mělo být, aspoň jsme se vrátili zpět nohama na zem.

Léto 2016

Pavel s Evou se vydávají za Davidem a Verčou do Liberce, aby společně vymysleli způsob, jak dostat Kurzy pro radost zpět na výslunní. David s KPR úzce spolupracoval od roku 2013.

Podzim 2016

Společně spouštíme opravenou verzi webu. První výsledky na sebe nenechají dlouho čekat a jsou velmi pozitivní.

Zima 2016

Pavel s Davidem se stávají společníky ve společnosti Moulies s.r.o., která provozuje Kurzy pro radost. Davidova žena Verča se začíná starat o sociální sítě. Hodnocení na Facebooku nám za rok z 3,2 hvězdiček vzrostlo až na 4,5 hvězdiček.
2017

Jaro 2017

Pečlivě pracujeme na vylepšování Kurzů pro radost. Naši skvělí fanoušci se vracejí a díky pokročilému systému se nám daří získávat marketingové partnery.

Léto 2017

Začínáme pracovat na zásadním vylepšení webu KPR. Projekt, jenž pracovně nazýváme Kurzy pro radost 3.0, bude kromě řady změn v přehlednosti obsahovat i věrnostní program, se kterým se chceme maximálně přiblížit našim zákazníkům a fanouškům.

Podzim 2017

Na výjezdním setkání představujeme Kurzy pro radost 3.0 našim marketingovým partnerům. Zároveň s nimi dolaďujeme poslední detaily s cílem dosáhnout maximální spokojenosti u zákazníků.

Zima 2017

Do světa konečně vypouštíme nové Kurzy pro radost 3.0! První reakce jsou pozitivní, zákazníkům se zejména líbí spravedlivý věrnostní systém a větší přehlednost.
2018

Jaro 2018

Kurzy pro radost slaví 5 let od svého prvního spuštění!

Léto 2018

Už zase makáme jako včeličky na podzimních novinkách. Změny tentokrát směřují k ještě většímu zvýhodnění našich stávajících zákazníků a ke zjednodušení procházení webu.

Podzim 2018

Nasazujeme novou, vylepšenou verzi Kurzů pro radost. Grafiku jsme nezměnili, ale web je nyní lépe uspořádán a nově si také můžete přečíst reference našich zákazníků.

Zima 2018

Již 2 naši skvělí uživatelé dosáhli na nejvyšší úroveň věrnostního programu "VIP vel-mistr" a kromě dárku získali i max. doživotní slevu 90 % na nákup prémiových kurzů.
2019

Jaro 2019

Poprvé společně pracujeme v cizině, 4 000 km od domova. A jako vždy to pojímáme po svém... S radostí :-)
Dnes

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY