MENU

 Hledat

Reference našich zákazníků

Moderní šití pro začátečníky

Jarmila Kadankova

20.1.2019

Dobrý deň, Váš kurz ma inšpiroval ako využiť zvyšky látok pre ďalšie tvorenie krásnych darčekov pre deti a priateľov. Ďakujem za Vaše milé nápady a rady. Želám Vám veľa, veľa nových krásnych tvorivých nápadov ktoré nás menej zdatné Vašou pomocou posmelia.

Zobrazit všechna hodnocení (102 hodnocení)

Natáčení videa pro začátečníky

Jan Markovič

20.1.2019

Poslyšte, pane Mašku, odbývají se i ostatní díly kurzu na tomto jednom jediném místě na louce? Nebo nás v nich začnete učit také na praktických ukázkách, jak se co dělá skutečně v reálu? Na konkurenčním portálu máte v tomtéž kurzu, zdarma lekci Zoom, která se však bohužel odehrává rovněž na tomtéž místě na louce.
Očekával bych určitě spíše ukázky tvorby konkrétního, např. domácího videa, v daném prostředí, včetně základního následného zpracování záznamu. Tedy určitě více, než jen čistě teoretické povídání, jakkoliv jsou to informace cenné, uznávám. Pak do kurzu okamžitě a rád investuji, a spolehněte se, že i rád přidám hvězdičky. Při pohledu na délku jednotlivých lekcí (nezřídka jen v sekundách) se však vážně obávám, že skutečně nestihnete více, než nám sdělit jen pár dalších zasvěcených rad, žel opět pouze teoreticky. Budu velmi rád, když mne vyvedete z omylu. V tom případě prosím, abyste pro ukázky zdarma zvolil právě takové díly, které se odehrávají úplně jinde než na této louce, ale naopak při reálné práci. Děkuji za upřesnění. Honza

Zobrazit všechna hodnocení (8 hodnocení)

Adobe photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro Vás

Veronika Trojanová

19.1.2019

Dobrý den,
jsem zatím začátečník v tomto oboru.Kurz je super. Vše vysvětlujete srozumitelně a jasně .Hned jsem vyzkoušela a využila o vánocích a darovala krásné fotky přátelům. Díky za tento kurz.Doporučuji :-)

Zobrazit všechna hodnocení (88 hodnocení)

Naučte se kreslit správně - kreslení pravou hemisférou

Elena Klusonová

17.1.2019

Tento kurz je opravdu výborný! Už vým jak kreslit živé předměty. Chtěla bych moc poděkovat tvůrčí toho to programu. Když jsem kreslila ruku tak to byly tři čáry ale ted se mi to podle mého velice povedlo. Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat.

Zobrazit všechna hodnocení (72 hodnocení)

Naučte se kreslit správně - kreslení pravou hemisférou

Zdeňka Čiperová

14.1.2019

Výborný výukový program pro začátečníky i samouky. Již po prvním shlédnutí jsem vylepšila svůj náhled na kresbu. Zjistila jsem kde dělám chyby. Moc mi to pomohlo.

Zobrazit všechna hodnocení (72 hodnocení)

Quilling - ozdoby z papíru

Marta Sýkorová

10.1.2019

Otevřela jsem několik lekcí. Nejvíce se mi líbil quilling a drátování. V quillingu jsem, na základě 1. lekce, která je velmi srozumitelná, již vytvořila několik kytiček a moc se mi to zalíbilo. Dnes sedím u televize a motám papírky. Doufám, že se vypracuji a budu svými výrobky obdarovávat své kamarádky a udělám jim tím radost. Chystám se i na kurz drátování, ale to je, dle mého mínění, složitější. Možná si ho budu přát k narozeninám. Děkuji za možnost se realizovat trochu jinak než při vaření a úklidu. ms

Zobrazit všechna hodnocení (36 hodnocení)

Patchwork pro začátečníky

Iveta Kozakovičová

9.1.2019

Som celkom pokročilá v šití, a dala som sa aj na patchwork. Poukaz som dostala od dcérky a naučila som sa nejaké vychytávky. Moc sa mi kurz páči. Prikladám aj nejaké moje práce.

Zobrazit všechna hodnocení (192 hodnocení)

13 kytarových rytmů, které si zamilujete

Vladimír Hering

8.1.2019

Výborný nápad. Haji už poměrně dlouho, ale s kurzem jem zjistil, že mohu podstatně víc, než jsem hrál dosud.

Zobrazit všechna hodnocení (16 hodnocení)

Korálkování - šité šperky

Hana Ondráková

8.1.2019

Dobrý den, kurz je velmi přehledný a názorný, výrobky jsou nádherné. Určitě to chce velikou trpělivost a zručnost. Budu muset začít něčím jednoduchým, ale snad se povede. :-)

Zobrazit všechna hodnocení (21 hodnocení)

Jedlé kytice

Hana Ondráková

8.1.2019

Dobrý den, opravdu báječný kurz! Při nejbližší narozeninové příležitosti nějakou jedlou kytku vyrobím. Konečně mi nebude líto skomírající řezané kytky, která skončí po pár dnech v koši. :-)

Zobrazit všechna hodnocení (41 hodnocení)

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY