Všechny kurzy (vyjma novinek) se 45% slevou! Akce skončí za 

 MENU

 Hledat

Reference našich zákazníků

Šití bot pro začátečníky

Julie Vacková

10.8.2020

Dobrý den, chtěla bych šít boty z kůže o něco tenčí - do 1,6 mm a všít si na rub podšívku. Podšívka se k vrchní kůži i lepí? "Vytáhnutí" špičky boty by šlo udělat i s našitou podšívkou?

Zobrazit všechna hodnocení (44 hodnocení)

Šití bot pro začátečníky

Jana Křivanová

10.8.2020

Zdravím,kurz zakoupen několikrát shlédnuté video a teď si nevím rady s nákupem materiálu na koho se můžu prosím obrátit .Všechny šikulky zdravím a věřím,že i já si dušují tak skvělé botky po kterých toužím už dlouho????

Zobrazit všechna hodnocení (44 hodnocení)

Quilling - ozdoby z papíru

Zuzana Hádková

9.8.2020

Moc pěkné a srozumitelné ?, při sledování si člověk může myslet jak je to jednoduché... neboť v jednoduchosti je krása a mě to opravdu nadchlo ?, těším se na další videa.

Zobrazit všechna hodnocení (55 hodnocení)

Enkaustika pro začátečníky

Kvetynka Benová

9.8.2020

Krásná záliba, tato technika mě velmi zaujala a proto jsem využila možnost si kurz koupit. Je to sice už hodně dávno, co se tak stalo, ale k malování se často a ráda vracím. Moc děkuji.

Zobrazit všechna hodnocení (112 hodnocení)

Tečkovaná mandala

Eva Schejbalová

9.8.2020

Díky za kurzík, opět super, včetně lektorky. Protože jsem právě ve fázi pokusu, bylo by super doplnit PDF soubor s mandalou v predkreslené síti. Narážím na problém kam to teď paní maluje ?. Nebo mandalku dát do růžku videa, kdyby to ještě šlo doplnit. A pak mám dotaz k ředění barev na paní lektorku. Po přidání hodně pouring média je barva pořád hustá. Co s tím? Bojím se dát kapku vody. Tečky mají ostré špičky, nerozlijí se a bude problém při zjemnovani druhou vrstvou. Pak Ještě prosím o radu čím odstranit Předkreslenou osnovu. Moc děkuji ?

Zobrazit všechna hodnocení (16 hodnocení)

Tečkovaná mandala

Jarmila Žárská

7.8.2020

Děkuji za kurz a těším se na Roznov .Tady posílám moji první pokus o mandalu

Zobrazit všechna hodnocení (16 hodnocení)

Cínovaný šperk

Alena Truksová

5.8.2020

Dobrý den Jitko, hledala jsem nějakou zábavu na dlouhé zimní večery a zaujalo mne cínování, protože mám velmi ráda šperky s kameny, tak jsem se rozhodla vyrábět si je sama pro sebe a své kamarádky. Cínování mne zcela pohltilo, že jsem nečekala na zimu. Po shlédnutí neplacené části jsem si zakoupila potřebné vybavení. Trošku jsem vyplenila manželovi dílnu. Vyzkoušela jsem si, zda to zvládnu na oblázků od moře. Bylo to super, tak jsem si zakoupila Váš kurz. Na fotce jsou mé první pokusy s polodrahokamy. Mám ale ještě pár dotazů k technice. Děkuji a Váš kurz vřele doporučuji :-). S pozdravem Alena

Zobrazit všechna hodnocení (23 hodnocení)

Kreslení pravou hemisférou - naučte se kreslit správně

Petra Cibulková

4.8.2020

Pro Zuzana Berešíková:
Dobrý den, výborně jste na mém portrétu zvládla světla a stíny. Vratte se ještě k proporcím obličeje a několikrát si je cvičně nakreslete. Všímejte si více souvislostí. Třeba koutky úst jsou svisle pod panenkami, vy jste pusu roztáhla na šířku obou očí. Vemete si živý model, a jen se na něj dívejte a pomocí tužky vodorovně či svisle sledujte, co je s čím v rovině a co je pod čím. Dobré je zkusitkreslit i fotku vzhůru nohami, abyste se uplně odpoutela od toho, co kreslíte a vnímala jen tvary.

Zobrazit všechna hodnocení (110 hodnocení)

13 kytarových rytmů, které si zamilujete

Mirek Hokes

4.8.2020

No, ono takhle to vybrnkávat, na tom nic není - ale co potom, když se to má trefit rytmus nějaké konkrétní písničky, to už taková legrace nebude...:-(

Zobrazit všechna hodnocení (30 hodnocení)

Kreslení pravou hemisférou - naučte se kreslit správně

Zuzana Bereščíková

4.8.2020

Dobrý deň, kurz sa mi veľmi páči posielam vám portrét, kde som sa pokúsila nakresliť Vás. ?

Zobrazit všechna hodnocení (110 hodnocení)

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY