NOVÝ KURZ: "Vysoká škola sebemotivace" od Ivo Tomana s limitovanou zaváděcí 50% slevou!   Klikněte ZDE

 MENU

 Hledat

Reference našich zákazníků

Jak malovat zvířata pro začátečníky

Káťa Škodová

22.9.2020

Super kurz, vše podrobné vysvětleno, měla jsem trochu obavu aby nechyběla interakce s lektorem, ale i tak je vše dostatečně objasněno. Koupila jsem na základě vstupu do kurzu Květiny pro začátečníky.

Zobrazit všechna hodnocení (32 hodnocení)

Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

Káťa Škodová

22.9.2020

Super kurz, vše podrobné vysvětleno, měla jsem trochu obavu aby nechyběla interakce s lektorem, ale i tak je vše dostatečně objasněno. Určitě zakoupím další kurzy lektora.

Zobrazit všechna hodnocení (22 hodnocení)

Pilates pro začátečníky

Tatiana Chmeliková

22.9.2020

Výborný kurz, perfektné predvádzanie cvikov (ukážky spredu a zozadu), perfektné vysvetľovanie sympatickou lektorkou. Výborné cvičenia na posilnenie a precvičenie tak dôležitých vnútorných svalov.

Zobrazit všechna hodnocení (13 hodnocení)

Šití bot pro začátečníky

Alena Ronecová

22.9.2020

Kurz je skvělý,hezky vysvětlení i pro méně manuálně zdatné?,malá otázka,kde můžu koupit střihy na boty ?Web nebo obchod, děkuji.

Zobrazit všechna hodnocení (57 hodnocení)

Textilní techniky

Jolana Hospodková

22.9.2020

Dobrý den pani Moniko,moc pěkný kurz.Jsem už také babička a moc se mi líbí to opusinkované bodíčko,skvělí nápad,jako ostatně všechno.Zatim jsem zkoukla neplacenou část a uvidíme jak se mi bude dařit.... Děkuji za kurz.

Zobrazit všechna hodnocení (5 hodnocení)

Cínovaný šperk

Jolana Hospodková

22.9.2020

Dobry den paní Jitko,váš kurz cínování je velice pěkný a je radost se na vás při práci koukat.Hned jsem si ho zakoupila a stále se učím,ale mám dobrou učitelku a tak mohu potěšit své blízké svými výrobky. Děkuji za váš kurz.

Zobrazit všechna hodnocení (24 hodnocení)

FIMO - kouzla s extrudérem

Jolana Hospodková

22.9.2020

Pěkný kurz,skvěle vysvětleno a moje dceta je nadšená.Vyrábíme spolu a je to krásně strávený čas a naučíme se diky vám spoutu nového a velké trpělivosti. Děkujeme ?

Zobrazit všechna hodnocení (37 hodnocení)

Šití bot pro začátečníky

Tina Benáková

22.9.2020

Dobrý den,
moc se mi líbí vaše videa, moc hezky to vysvětlujte? chtěla bych se zeptat zda nosíte barefoot i přes zimu. A nemrznou vám nohy? Já jsem dost zimomřivá, tak mě to napadlo. A také by mě zajímalo vzhledem k tomu, že na podzim a v zimě je dost vlhko a mokro, jak moc to poničí kůži a neodlepí se plotna když je jen nalepená? Děkuji a zopovězení otázek ?
Benáková

Zobrazit všechna hodnocení (57 hodnocení)

Výroba stříbrných šperků

Pavlína Sýkorová

20.9.2020

Jsem z Vašeho kurzu nadšená. Krásně vše popisujete. Ráda tvořím a stříbro mě už dlouho lákalo. Ráda bych se tak zdokonalila, abych mohla obdarovávat své blízké krásnými výrobky. Jen se chci zeptat, zda je možné tímto stříbrem opravit či zdokonalit již zakoupené stříbro, řetízek či prstýnek, ve zlatnictví? Děkuji.

Zobrazit všechna hodnocení (23 hodnocení)

Vysoká škola sebemotivace

Pavel Dočkal

19.9.2020

Ivo Toman má dar vybrat ze záplavy odborných knih to podstatné, vyzkoušet to na vlastní kůži a srozumitelně to předat dál lidem, kteří hledají svoji vlastní cestu k úspěchu v životě. To nejdůležitější natočil v tomto videokurz - doporučuji

Zobrazit všechna hodnocení (5 hodnocení)

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY