MENU

 Hledat

Reference našich zákazníků

Korálkování - šité šperky

Jana M.

13.11.2019

Super kurz, ďakujem za inšpiráciu. Pozrela som zatiaľ len prvý o obšívaní korálkov, nakoľko som hľadala námety k tejto téme. Trochu mi chýbali častejšie fotky detailov, ale to možno len preto, že som to pozerala na mobile. :-) Určite pozriem aj ďalšie pre zdokonalovanie svojich zručností.

Zobrazit všechna hodnocení (25 hodnocení)

Zdobení dortů

ondrej hamrik

12.11.2019

Dobrýden, konečně vím jaké chyby dělám, děkuji za rady. Něco na ukazku moje výroba

Zobrazit všechna hodnocení (175 hodnocení)

Paličkování pro začátečníky

Jana Stromková

10.11.2019

Pani Prošková je veľká profesionálka a kurz má spracovaný naozaj dobre. Nakoľko ja osobne som mala česť sa zúčastniť na jej kurzoch, tak viem, že vie veľa odovzdať každému kto má chuť sa naučiť túto nádhernú techniku.

Zobrazit všechna hodnocení (35 hodnocení)

Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek

Luisa R.

7.11.2019

Ahoj, kouzlení mě strašně baví, hodně jsem se naučila. Když jsem ukazovala kouzlo s houbičkami jedné holčičce (cca 6 let), tak mi furt říkala: "A můžu mít při tom otevřenou ruku? Já chci vidět, jat mi to tam přeskočí!" Jinak tenhle kurz je fakt super, díky moc!

Zobrazit všechna hodnocení (25 hodnocení)

Pletení z pedigu pro začátečníky

Stáňa Vacková

4.11.2019

Dobrý den, kurz je pod vedením Kajky srozumitelný i pro úplné začátečníky :-). Bezvadné je vysvětlování a opakování již naučených postupů.
Mám jen dotaz k barvenému pedigu doma. Nepouští barvu při opakovaném namáčení prutů při pletení? Děkuji za odpověď.

Zobrazit všechna hodnocení (110 hodnocení)

Kreslení pravou hemisférou 3 - kreslení zvířat pastelem

Sandra S.

3.11.2019

Mám velkou radost, že se objevil další kurz a dokonce zvířatka. Já velmi doufám a věřím, že se ještě nějaké další objeví, protože kurzy jsou opravdu nádherné a jsem velmi s nimi spokojená. Děkuji

Zobrazit všechna hodnocení (3 hodnocení)

Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

Sandra S.

3.11.2019

Dobrá den, hodně přemyšlím nad koupi toho kurzu - květiny se chci moc naučit malovat, ale ještě stálé tápu v předešlých kurzech, takže hodně váham teda zda počkat nebo koupit a více se tomu pověnovat.
Jinak moc děkuji květiny to chtělo to je nádherné téma :-)

Zobrazit všechna hodnocení (7 hodnocení)

Paličkování pro začátečníky

Ladislava Pokorná

2.11.2019

Dobrý den.

Jsem velice ráda, že jste začali natáčet kurzy pro radost právě s Ivou Proškovou. Jsem letitou žákyní paní Ivy. Jde, o dámu na nejvyšším žebříčku v paličkované krajce. Je ve světě velice váženou a uznávanou krajkářkou. Její láska ke krajce je nakažlivá, každý kurz s ní je opravdu obohacující zážitek, a nejenom v paličkování, ale i po osobní stránce. Je to opravdu ŽENA s velkým Ž. V krajce hledá nová řešení. Nové postupy, nové cesty, nové využití. Vše předává dál s velkou láskou jak ke krajce, tak k lidem a má obrovský dar, dostat z lidí neuvěřitelné výkony. Reprezentuje a představuje práce českých krajkářek ve světě. Návrhy jejích krajek jsou nadčasové a geniální. Je obrovskou studnicí informací a nápadů. Chci Vám touto cestou poděkovat i poblahopřát. Vybrali jste pravdu jednoho z nejlepších. Bude li to možné. Prosím natočte další díly. I pro naše další krajkářská pokolení. Je to žijící legenda. Děkuji. Krásný podzim.

Krajkářka Ladislava Pokorná

Zobrazit všechna hodnocení (35 hodnocení)

Quilling - ozdoby z papíru

Zdeňka Plocková

1.11.2019

Krásný kurz, ozdoby z papíru jsou nádherné.

Zobrazit všechna hodnocení (41 hodnocení)

Pletení z pedigu pro pokročilejší

Stáňa Vacková

31.10.2019

Pěkné odpoledne, děkuji za skvěle vedený kurz a hlavně perfektní vysvětlení postupu s názornou ukázkou. Kurzy, pro mě obzvlášť kreativní, jsou opravdu velkou radostí :-) Ráda jsem si koupila pokračování nejen kurzu Pletení z pedigu. Teď už může být dlouhá zima ;-)

Zobrazit všechna hodnocení (29 hodnocení)

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY