Reagujeme na mimořádný stav. Všechny kurzy s 50% slevou! Akce skončí za 

 MENU

 Hledat

Reference našich zákazníků

Drátování pro začátečníky

Helena Pospíšilová

21.1.2021

Zatím pořád přehrávám jednotlivé díly.Dráty jsem si ještě neobjednala, ale doufám, že se do toho pustím. Těším se !!!

Zobrazit všechna hodnocení (68 hodnocení)

Porod bez obav - 1. online kurz pro těhotné

Sandra M.

21.1.2021

Kurz je opravdu skvělý, mohu jen doporučit. Dozvěděla jsem se vše potřebné příjemnou formou a nemusela jsem v době lockdownu nikam chodit. Tento kurz podle mého názoru v pohodě nahradí i fyzický předporodní kurz. Informace a tipy jsou opravdu profesionální a užitečné a v kurzu se dostává i velkému prostoru pro uklidnění a posílení sebevědomí. :) Jediné, co bych mírně vytkla je, že videa byly natočeny již před nějakou dobou a tedy informace z Brna, kde Majka působí, už nejsou úplně aktuální. Což je škoda, protože ty by se mi zrovna hodily. :) Ale jinak to ničemu nevadí. Koupi kurzu považuji za nejlepší investici v mém těhotenství.

Zobrazit všechna hodnocení (49 hodnocení)

Tečkovaná mandala

Jana Bartošová

21.1.2021

Děkuji za super kurz. Konečně vím jak na to.

Zobrazit všechna hodnocení (35 hodnocení)

Šití balerínek pro začátečníky

Lucie Š.

20.1.2021

Chystala jsem se na zakoupení kurzu šití polobotek, nicméně baleríny vypadají také bezvadně a nyní nastává velké dilema, který kurz zakoupit jako první ?

Zobrazit všechna hodnocení (8 hodnocení)

Nejlepší recepty české kuchyně

Iva Horáková

20.1.2021

Bezva videorecepty. Moc se mí líbí. Na zítra mám připravené ingredience na moravského vrabce se 3 druhy cibule, zelíčko máme vlastní ve sklepě a zkusím chlupaté knedlíky. Zatím všechno, co jsem tu zkoušela vyšlo na jedničku.

Zobrazit všechna hodnocení (5 hodnocení)

Báječné sushi recepty pro každého

Marie V

20.1.2021

Tento kurz je pro mě velkým překvapením. Už v úvodním videu je vypadá všechno velmi lákavě a barevně, tolik zeleniny a dokonce snad i ovocné sushi. Pouvažuji nad koupí tohoto kurzu :-)

Zobrazit všechna hodnocení (8 hodnocení)

Kurz olejomalby - metodou Bob Ross ® HD

Ivana Jílková

20.1.2021

Sympatický lektor s názorným a srozumitelným komentářem ve mě opět vzbudil radost z malování. Postup mě nepřestává fascinovat svou jednoduchostí, lehkostí a skutečným vytvářením vnitřní radosti. Velmi za to děkuji, je to takovým zhojením starých ran a návrat k malování jinou formou. Dokonce se mi podařilo přimět i syna si to zkusit a to je co říci. Svá 2 dílka nakonec věnoval babičce a dědečkovi pod stromeček, což si po rozbalení mysleli, že jsem autorem já. O to větší bylo jejich překvapení. Děkuji.

Zobrazit všechna hodnocení (124 hodnocení)

Péče o miminko

Pavla Belanová

19.1.2021

Dobrý den, shlédla jsem zatím jen neplacenou část, ještě uvidím, jestli kurz koupím. Děti již tedy neplánuji a do vnoučat je , doufám, ještě daleko. No uvídím, jestli má zvědavost bude silnější a kurz zakoupim :-)

Zobrazit všechna hodnocení (4 hodnocení)

Kurz olejomalby - metodou Bob Ross ® HD

Stanislav Souček

19.1.2021

Právě jsem si zakoupil placenou část kurzu a rád bych se ostatním svěřil proč. Tento kurz jsem zahrnul do programu "rekvalifikace na důchodce". Sport mě nezajímá a představy zírání na tv s flaškou piva se děsím. Tedy jsem nyní přibral k fotografii, které se věnuji už mnoho let, i malbu. Malovat jsem zkoušel už mnohokrát a ... nic. :-))) Ovšem, tento kurz mě zaujal sympatickým lektorem, jasným výkladem a hlavně, použitou, byť nahlas nevyslovenou devizou Boba Rosse "The Joy of Painting". A z lektora Pavla ta radost zrovna ukapává a přenáší se na dychtivé žáčky! Díky Pavle. A jak říkal pan Jiří Kroupa starší, v podání pana Sováka: "Tak já vám do tý školy chodit budu, ale běda vám, běda vám, jestli mi to nepude!" Tož tak. :-)))

Zobrazit všechna hodnocení (124 hodnocení)

Tečkovaná mandala

Veronika Vernerová

19.1.2021

Dobrý den, moc se mi Vaše videa líbí a těším se až se pustím do malby. Prozatím ale hledám e-shop, kde bych nakoupila všechny barvy. Můžete mi prosím napsat zda je tato barva vhodná na to šebsování (černý podklad)? - http://pebeohuja.cz/zbozi/3381/c-24-akrylova-barva-studio-acrylic-c-46-pebeo-500ml-neutralni-sed/
Velice děkuj a těším se až se pochlubím se svým prvním výtvorem. Krásný den, Veronika

Zobrazit všechna hodnocení (35 hodnocení)

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY