×

Už odcházíte? Přidejte se k 202 714 studujícím členům:

Aktivujte si členství zdarma
a ihned získejte 467 videolekcí zdarma

Máte již aktivované členství? Přihlaste se

 MENU

 Hledat

Reference našich zákazníků

Vysoká škola sebemotivace

PhDr.Václava Marcineková

13.6.2021

Kurz Iva Tomana Vysoká škola sebemotivace je velice pěkně koncipován. posiluje sebevědomí a dodává sebedůvěru. Velmi se mi líbí " vysvětlovací styl. A dále postoje u optimisty a pesimisty, kdy optimisté chápou neúspěch jako zkušenost a pesimisté jako selhání. Dále se mi velice líbí přestavování peněz jako metoda finančních zdrojů.

Zobrazit všechna hodnocení (11 hodnocení)

Drhání pro začátečníky

Iva Julinova

13.6.2021

Kurz o drhání učí jednotlivé uzly a také složitější věci. Popisuje jak odborně ukončovat uzly a přecházet z jedné barvy na druhou aniž by bylo vidět napojování.

Zobrazit všechna hodnocení (17 hodnocení)

Pletení z pedigu pro pokročilejší

Kateřina Chudobová

13.6.2021

Krásná a srozumitelná videa. Opravdu to pochopí každý. Už se chystám na kurz pro pokročilé. Strašně mě to baví a jsem nadšená :-) Nechystáte po pokročilých ještě nějaký kurz s pedigem než jen workshop?

Zobrazit všechna hodnocení (54 hodnocení)

Natáčení videa pro začátečníky

Jan Souček

13.6.2021

Zajímavý kurz, který mi pomáhá.

Zobrazit všechna hodnocení (19 hodnocení)

Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek

Iva Julinova

13.6.2021

Kouzelnické triky se nám zdají někdy nevysvětlitelné, nebo na ně nemůžeme přijít. V tomto kurzu nám náš skvělý kouzelník některé triky dobře vysvětluje a učí.

Zobrazit všechna hodnocení (38 hodnocení)

Šití výbavičky pro miminko

Iva Julinova

13.6.2021

Kurz pouze pro vytvoření základních věcí pro miminka, spíše věci doplňující výbavičku nebo vylepšení bodýček pro miminka. Dávala bych přednost bavlněným materiálům.

Zobrazit všechna hodnocení (18 hodnocení)

Krásná a sama sebou - kurz líčení

Iva Julinova

13.6.2021

Je důležité se umět líčit a při tom můžeme použít i různých fíglů k dosažení perfektní vizáže obličeje. Odzkoušet si, který make-up, rtěnka či řasenka nám nejlépe vyhovuje.

Zobrazit všechna hodnocení (76 hodnocení)

Velký kurz zdobení dortů s mistryní ČR

Iva Julinova

13.6.2021

Kdo rád a často peče dorty, tak může zkusit i složitější tvary dortů. Samozřejmě, že je to o zručnosti, ale lze to dokázat zvlášť když k tomu dostanete rady, jak na to.

Zobrazit všechna hodnocení (14 hodnocení)

Pečení a zdobení perníčků

Iva Julinova

13.6.2021

Je snadnější si nechat poradit od odborníka, který to má vyzkoušeno, hlavně když se jedná o těsto a polevy. Na zdobení také velmi záleží, zvláště když se chceme s nimi pochlubit o svátcích.

Zobrazit všechna hodnocení (13 hodnocení)

Drhání pro začátečníky

Kristýna Toufarová

13.6.2021

hodně se mi tento kurz líbí já jakožto mladá krajkářka jsem toto dostala v rámci poukazu od školy a mohu říct že jsem si myslela že mi to nepůjde ale opak byl pravdou jde mi to a hlavně mě to baví tím by jsem vám chtěla poděkovat za krásně strávený měsíc. jestli někdo váhá nad koupi tohoto kurzu mohu říct že lektorka je velice šikovná paní,a jde vidět že to umí.je to krásně vysvětlené a ukázané.díky tomuto kurzu jsem pochopila základy drhání a nejen že mám co předávat ostatním ale taky jsem sama se sebou velice spokojená že jsem zvládla něco co pro mě před měsícem bylo nedosažitelné ale překrásné

Zobrazit všechna hodnocení (17 hodnocení)

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY