MENU

 Hledat

Reference našich zákazníků

Kreslení pravou hemisférou 2 - kreslíme předměty, rostliny a zvířátka

Neli Čefelínová

17.10.2019

Úžasné! Moc jsem se toho díky tomuto kurzu naučila. Moc mě to bavilo!

Zobrazit všechna hodnocení (17 hodnocení)

Kreslení pravou hemisférou - naučte se kreslit správně

Anezka Podhradska

16.10.2019

superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr moc mi to pomohloooooooooooooooooooooooooooo a taky moc dekujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a zajimaveeeeeeee moooooc

Zobrazit všechna hodnocení (81 hodnocení)

Jak malovat zvířata pro začátečníky

Marie Komárová

16.10.2019

Po absolvování kurzů krajin i květin a po osobním zážitku z kurzu s Pavlem (což byl lektorský koncert, jemně zabalený do humoru a nádherné člověčiny) jsem si koupila i kurz zvířat. Když shrnu všechny kurzy - mám pocit, že získávám poklady "za hubičku." Začala jsem zebrou, (a kromě oka, které musím spravit, nějak neumím najít to správné místo kam dopadá do oka světlo) jsem spokojená. Jo a našla jsem odvahu na větší plátno - 50 x 70 :-) Pavle moc děkuji, stejně jako děkuji týmu kurzů pro radost. Děláte mé dny mnohem krásnější, než bych čekala. Majka

Zobrazit všechna hodnocení (21 hodnocení)

Kreslení pravou hemisférou - naučte se kreslit správně

Miroslava Golombová

10.10.2019

Zajímavé a dobře vysvětlené, jde to, děkuji. Už jsem zkoušela a určitě se budu malování věnovat. Teď v létě nebyl čas. Jsem ráda, že jsem vás našla. S pozdravem MIRKA.

Zobrazit všechna hodnocení (81 hodnocení)

Patchwork pro začátečníky

Jitka Chlapcová

9.10.2019

Kurz je krásně a přehledně upraven. Já jsem na základě tohoto kurzu začala s patchworkem. Dnes už se této zálibě věnuji pár let a dokonce jsem měla i prezentaci svých výrobku na výstavě Bellusu.Tímto vám děkuji za dobré začátky. Všem přeji aby se jim práce dařila.

Zobrazit všechna hodnocení (199 hodnocení)

Tvoříme s Gelli plate

Marie Brožová

3.10.2019

Kurz byl podle mého očekávání skvělý jako všechny, které jsem navštívila už navštívila. Kurz byl úžasný, vše bylo krásně vysvětleno, se vším jsi nám pomohla a poradila. Moc, moc ti Jani děkuji za příjemně prožité odpoledne s gelli plate.

Zobrazit všechna hodnocení (7 hodnocení)

Enkaustika pro pokročilejší

Marie Brožová

3.10.2019

Absolvovala jsem nejdříve kurz enkaustiky pro začátečníky. Janička je úžasná lektorka, kurz jsem si ihned koupila a začala jsem tvořit. Něco se nepovedlo, něco je lepší, ale chce to zkoušet a zkoušet. Přihlásila jsem i na enkaustiku pro pokročilejší a opět jsem byla nadšená. Moc jsem si kurz užila a Janička byla opět fantastická. Moc děkuji za oba kurzy.

Zobrazit všechna hodnocení (13 hodnocení)

WEBZISK: Komplexní průvodce vyděláváním na internetu

Romana Babulíková

28.9.2019

Konečně nová zabava na internetu. Jsem zvedava jestli se dostanu na uroven na jakou si predstavuji, jelikoz je to pro me novinka. Zkusit se ma vsechno.

Zobrazit všechna hodnocení (7 hodnocení)

Tvoříme s Gelli plate

Stáňa Vacková

27.9.2019

Dobrý večer paní Jano,
děkuji Vám za další skvělý kurz. Moc se mi líbí, jak podrobně vysvětlujete postupy a také za osobní tipy (třeba malý váleček). Kurz už mám "doma" a teď čekám, až přijde Gelli podložka. Chtěla jsem se zeptat, jestli nějak výsledné obrázky fixujete např. proti oděru?

Zobrazit všechna hodnocení (7 hodnocení)

Tvoříme s Gelli plate

Johana Trnková

27.9.2019

Velice zajímavá technika. Protože pracuji s textilem, zajímalo by mě, jestli existuje i způsob nahradit papír látkou. Asi by se nemohly použít akrylové barvy kvůli možnosti praní....

Zobrazit všechna hodnocení (7 hodnocení)

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY