MENU

 Hledat

Časté dotazy

Zrušil jsem online platební příkaz přes GoPay a nyní se mi objevilo jiné číslo účtu k mé platbě.

Pokud se rozhodnete při platbě prémiových pokračování kurzů využít systém GoPay - tedy online platbu, vygeneruje Vám systém GoPay číslo účtu u stejné banky, jako máte Vy. Platba pak proběhne ve vteřině a ihned se zpřístupní Váš kurz. Až později GoPay přeposílá peníze na náš účet. 

V případě, že z jakéhokoliv důvodu nedojde k autorizaci tohoto platebního příkazu, třeba tím, že jej zrušíte, z bezpečnostního důvodu již nemůžete v platbě opakovaně pokračovat. Na našem webu pak naleznete údaje pro platbu přímo na náš účet. Ta ale pravděpodobně nebude provedena v takové rychlosti, jako v prvním případě. Může trvat i 3 dny. Není se tedy třeba obávat toho, že máte nyní platit na jiný účet, než prve. Ve všech případech peníze dorazí v pořádku a kurz Vám bude zpřístupněn.

Jsou všechny kurzy doopravdy zdarma?

Všechny kurzy mají neplacenou a placenou část. V části zdarma se naučíte základy techniky a seznámíte se s lektorem. S jeho pomocí se zdarma naučíte vyrábět pěkné šperky, výrazně se zlepšíte ve fotografování či namalujete pěkný obraz (v závislosti na kurzu). Části zdarma nejsou podmíněné tím, že si musíte něco kupovat. Jsou volně k dispozici. Pokud se po části zdarma nebo kdykoli v jejím průběhu rozhodnete, že Vám je kurz přínosný a jste s ním spokojeni, můžete si koupit placenou část.

Cena uvedená u objednávky je vždy za kompletně celý kurz a tedy všechny jeho díly.

Nejdou mi přehrát videa v Internet Explorer verze 9 a 10.

Z nepochopitelných důvodů obě verze Internet Exploreru musejí být doplněny o ruční instalaci Adobe Flash Playeru verze 11. Tento zásuvný modul si zdarma stáhnete na níže uvedené adrese:

http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jak mám spustit lekce daného kurzu?

Je to jednoduché! Máte na výběr hned dvě možnosti.

1) Klikněte na kurz, který Vás zajímá. Spustí se úvodní video daného kurzu. Vedle něj v pravo klikněte na tlačítko "Vstoupit do kurzu ZDARMA". Po té budete vyzvání k vytvoření svého uživatelského účtu. Vyplňte jednoduchý formulář (e-mail, heslo) a potvrďte kliknutím na tlačítko. Registrace, vytvoření vlastního uživatelského účtu, je samozřejmě zcela ZDARMA.

2) Můžete se rovnou zaregistrovat. V pravém horní rohu stránky najeďte na "Členství" a vyberte položku "Získat členství". Vyplňte registrační formulář (e-mail, heslo) a to je celé. Po té si jen kliknutím na kurz, který Vás zajímá, spusťte úvodní video. Kurz zahájíte pouhým kliknutím na tlačítko "Vstoupit do kurzu ZDARMA".

Nenašel jsem na úvodní stránce dlaždici se zakoupeným kurzem.

Kurzy pravidelně aktualizujeme, nebo vyřazujeme. Přesto se nemusíte bát, že o přístup do zakoupeného kurzu přijdete. Stačí se přihlásit jako vždy přes svůj účet a kurz, který není na úvodní stránce, Vám bude stále k dispozici pro přehrávání.

Kolik dílů mám k dispozici zdarma?

Toto číslo se kurz od kurzu liší, ale obvykle poskytujeme 3 lekce zdarma.

Kolikrát a jak dlouho můžu sledovat svůj kurz?

Ve chvíli, kdy vstoupíte do kteréhokoli kurzu, můžete jej sledovat kolikrát jen chcete a na vždy. Můžete se kdykoli vrátit k předchozím dílům, procházet mezi nimi apod.

Stáhl jsem si přiložený soubor u dílu mého kurzu. Nemohu jej otevřít.

Všechny soubory ke stažení u jednotlivých dílů jsou komprimované metodou ZIP. Jde o nejrozšířenější formát komprimovaných souborů. Naprosto každý operační systém by měl být schopen jej bez jakýchkoli potíží, pouhým dvojím poklepáním, otevřít, aniž byste museli cokoli na svůj počítač instalovat.

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY