NOVÝ KURZ: "Tvoříme s Gelli plate" od Jany Školaudyové si spustíte ZDE.

 MENU

 Hledat

Zdobení dortů

Naučte se vyrobit si ozdoby na dort, několik způsobů potahování i zdobení dortů a tvořte tak dorty jako z cukrárny.

11 588
ÚČASTNÍKŮ KURZU
5,0 z 5 (174 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  11 588 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Objevíme kouzlo cukrářského světa a nahlédneme pod jeho pokličku. V našich praktických kurzech lze i ochutnat, neboť výrobky, které při nich vytvoříme, budou přímo k nakousnutí. V kurzu s názvem Zdobení dortů se naučíme dokonale zdobit dorty hned několika způsoby. Pomocí základních dekoračních technik dokážeme vytvořit několik variant tvarů a zdobení dortů pro různé příležitosti.

V kurzu se dozvíte:

 • jak potáhnout dort máslovým krémem
 • jak nabarvit potahovací cukrové hmoty
 • jak potáhnout čtvercový dort
 • jak modelovat růžičky a mašle
 • jak vyrobit volánkový dort
 • jak nazdobit dort pro děti
 • jak nazdobit slavnostní dort
 • jak udělat dortová lízátka

Naprostým základem je potažení celého dortu fondánovou hmotou bez trhlin a bublin v úplně hladké konečné podobě. Abychom dosáhli co lepších výsledků, ve výukovém videu se naučíme pracovat při začišťování s cukrářskou stěrkou, kterou krém pěkně vyhladíme. Zvládneme techniky zdobení dortů jako je práce s cukrovou hmotou, barvení, modelování cukrových květin a mašlí, a dozvíme se, co to je zdobení královskou glazurou. (zobrazit celý popis kurzu)

Dozvíte se, jak fondán snadno nabarvíme gelovými barvami a jak vyladit i měnit jejich odstín. Takovýmto způsobem můžeme vytvořit konečnou podobu dortu přesně dle našich představ. Odkoukáme také, jak perfektně obarvený fondán vyválet nejlépe na silikonové podložce tak, aby se nám hmota nelepila k podkladu.

Naše ruka zvládne pracovat i s hladítkem, které vyhladí všechny bublinky a mikrotrhlinky. Konečně získáme spoustu fíglů na to, jak pomocí válečku fondán přeneseme na dort. Získáme jistý grif při spirálovité práci pomocí hladítka po celém obvodu dortu.

Jakmile nám pod rukama vykvete první vlastnoručně vymodelovaná růže a ozdobíme do konečné podoby svůj první dort, propadneme neodolatelné vášni zdobení dortů.

V kurzu Zdobení dortů se dozvíme, jak zvládnout dekorační techniky zdobení dortů, vytvořit ozdoby, nazdobit dort a:

 • potahování dortů máslovým krémem a barvení potahovací cukrové hmoty
 • modelaci růžiček a mašlí včetně kompletace celého dortu
 • potahování a zdobení netradičního čtvercového dortu
 • veselé zdobení puntíky a perličkami
 • volánkové zdobení jako romantická varianta vhodná nejen pro ženy, ale i na svatbu
 • kulatý dort pro děti se srdíčky a roztomilým medvídkem
 • slavnostní dort plný růží, kytiček, girland a malých mašliček
 • tvorbu veselých a krásných dortových lízátek

Lektorkou kurzu Zdobení dortů je Zdeňka Michnová, certifikovaná lektorka od anglické firmy PME. Vedení kurzů se věnuje dlouhou dobu. Prostřednictvím tohoto kurzu nás pomocí základních dekoračních technik naučí zdobit několik dortů pro různé příležitosti. Vlastnoručně vyrobený dort udělá velkou radost nám samotným i všem obdarovaným.

Lekce kurzu:

1
Potahování
33:52
33:52

Dnes se naučíme potahovat dorty máslovým krémem, barvit potahovací cukrové hmoty gelovými barvami a nakonec si dort kompletně potáhneme.

2
Růžičky
31:22
31:22

Dnes se naučíme modelovat krásné růže a drobné bílé kytičky.

3
Mašle
25:25
25:25

Dnes si uděláme bohatou látkovou mašli a zkompletujeme si svůj první kompletní dort.

Společně jsme si již nazdobili první dort. Máte chuť se pustit do další práce? V prémiové části kurzu se naučíte další dekorační techniky. Budete moci vyrábět dorty pro všechny věkové kategorie i pro různé příležitosti.

V tomto díle se naučíte potahovat čtvercový dort, vyrobíme si krásnou ozdobnou mašli a ukážeme si, jak připravit dort jako krásně zabalený dárek.

Dnes si dozdobíme náš čtvercový dort veselými puntíky a perličkami.

Tentokrát si ukážeme nazdobení dortu volánkovým způsobem. Tato romantická varianta je vhodná pro ženy a hodí se i na svatbu.

Tentokrát si vyrobíme kulatý dort pro děti, který má srdíčka po obvodu. Dort si poté dozdobíme roztomilým medvídkem.

Potřebujete dort pro slavnostní příležitost? My si jeden takový dnes připravíme s látkovými růžemi, girlandami a malými mašličkami.

V bonusovém videu se naučíte využít zbytky piškotového těsta a vytvoříte si krásná dortová lízátka.

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Marcela Štofilová

To je hrůza, ještě ze ten kurz je zdarma.
Kdo ma rad máslové krémy? Vůbec to nevypadá chutně?.Pro mě katastrofa.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Marcelo, když si přečtete hodnocení kurzu ostatních účastníků, tak zjistíte, že mnoha lidem se kurz líbí a pochvaluje si ho. Tak snad se Vám trefíme do noty s jiným kurzem, který Vám udělá radost. :-)

Profilová fotografie

Věra Brychtová

Dobrý den paní Michnová děkuji Vám za krásný zážitek při sledování kurzu. Dorty peču pro vnoučátka , doufám že s Vaší pomocí zvládnu potáhnout dortík. Děkuji :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Věro, děkujeme za Váš příspěvek, to musí mít Vaše vnoučátka radost! Potáhnout dortík se Vám určitě vydaří na jedničku. :-) Budeme moc rádi, když se nám zde pochlubíte obrázkem.

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

Dobrý den, i když dorty nedělám, tak jsem shlédl úvodní videa a musím konstatovat, že tento kurz určitě doporučím své neteři, která se v tom naprosto vyžívá.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, děkujeme. No vidíte, třeba pak jeden dortík od neteře také dostanete. :-)

Profilová fotografie

Zuzana Fořtová

Dobrý den, jsem v pečení dortíků a hlavně v jejich zdobení úplný začátečník, takže některé techniky jsou pro mne docela složité, ale i tak jde o výborný nápadník a rozhodně se nevzdávám. :o)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Zuzano, děkujeme. Určitě se nevzdávejte a až nějaký dortík ukuchtíte, tak se nám zde můžete pochlubit obrázkem. ;-) My se s radostí podíváme. Ať se vám daří!

Profilová fotografie

maria deiac

jsem rada za kurzy super

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, děkujeme! :-)

Profilová fotografie

Sandra S.

Každý kdo péče a zdobí dorty, tak ho obdivuji. Sama jsem jednu domů pekla a zlobila fondanem je to krásné, ale náročné.
Dnes už moc zdraví nedovolí.
Lektorka hezky vysvětluje a srozumitelně.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Sandro, děkujeme za Vaše hodnocení. Přejeme Vám především pevné zdravíčko, abyste mohla dělat vše, co Vám dělá radost.

Profilová fotografie

Jaroslava Zamostna

Dobrý den jsem začátečnice a pečení dortů je koníček a jsem samouk. Díky Vašemu videu jsem zjistila co dělám špatně a proč me dorty měly nedostatky. Posílám fotku mého posledního dortu pro neteř. Určitě Vás budu dále sledovat ?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, paní Jaroslavo, děkujeme. Máme radost, že naše videa jsou pro Vás přínosem a inspirací. :-) Dort vypadá krásně, Vaše neteř musela mít také velkou radost. Ať se Vám i nadále dorty pečou s radostí. :-)

Profilová fotografie

Dagmar Langová

Dobrý den v pečení a zdobení dortu jsem ještě začátečník. Proto jsem velice ráda že jsem natrefila na Vaše kurzy pro radost. Zejména kurz protahování dortu byl pro mne velkým přínosem a pomohl mě odstranit některé nedostatky v mé práci.
Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dagmar, máme radost, že jste se s námi do toho pustila. :-) Ať se Vám peče a zdobí jedna radost. :) Pokud se s námi budete mít chuť podělit, co se Vám podařilo vytvořit, budeme rádi, když nám sem nahrajete obrázek. :-)

Profilová fotografie

Maryana Hajkova

Dobrý den. Mám ráda péct.,a nějaké ( drobností) vůbec jsem netušila jak se dělají. Jsem ráda že je takový kurzy u kterých se dá hodně čeho naučit. Děkuji Vám mnohokrát. A těším se na další řády.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že se s námi učíte novým postupům. :-) A uděláte nám ještě větší radost, když nám zde nahrajete obrázek toho, co se Vám podařilo upéct a podle našich videí i nazdobit. :)

Profilová fotografie

Kamila Rýdlová

Naučit se základy zdobení dortů bylo vždycky mým přáním,chtěla bych dětem dělat každý rok lepší a hezčí dort a s tímhle kurzem jsem se zase v dovednostech dostala dále.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Kamilo, děkujeme. Máme velkou radost, že se s námi posouváte a zdokonalujete. Můžete se nám zde pochlubit obrázky Vašich dortíků, s radostí se podíváme. :-)

Profilová fotografie

Hana Slabá

Zaujal mně Váš kurz, protože jednak miluji sladké a jednak jsem vždy obdivovala nádherně zdobené zákusky, dorty nevyjímaje. Zdálo se mi to vše vždy hodně těžké. Vaše dorty jsou pastva pro oči

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, můžete si zdobení dortů vyzkoušet třeba jen podle lekcí zdarma, sama uvidíte, že na tom není nic složitého - když se ví, jak na to. :-)

Profilová fotografie

Martin Doležal

Myslel jsem si, že je to složité. Nyní vím, že se to dá lehce zvládout.
S tímto kurzem se stanete mistry dortaři za zlomek doby, než kdyby na to měl člověk přicházet sám.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Martine, díky!
Zkoušel jste i Vy zdobení dortů? Když byste se nám tu pochlubil obrázkem Vašich dortíků, to byste byl chlapák a velká pochvala od nás by Vás určitě neminula. :)

Profilová fotografie

Ivana Fejtková

Moc děkuji za velice inspiratívní video. Já sama jsem laik amatér doma peču dorty jen pro rodinu a zdobení se tak trochu bojím že to nezvládnu ale snad ted vyzkouším a podle vašich rad se mi snad podaří .

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ivano, děkujeme. Pokud vyzkoušíte, budeme mít radost, když se nám zde poté pochlubíte obrázkem. :)

Profilová fotografie

Mirka KosováDobrý den,moc děkuji za velice inspirující video ke zdobení dortů.Moc mi pomohlo a podle Vašich rad si dělám růžičky i jiné dobré nápady,které jste ukázala ve Vašem videu.Budu se těšit na další Vaše rady i kurzy pro začátečnice.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Mirko, uděláte nám velkou radost, když nám zde nahrajete obrázky Vašich růžiček, rádi se podíváme, klidně i na celý dort. :)

Profilová fotografie

Anna Kozová

Dobrý den Zdeňko. :-)
Vaše kurzy zdobení dortů jsou báječné!! Díky nim si připadám jako profesionálka. :-)
Známí, kterým jsem dort podle Vašich návodů udělala nevěřili, že je to moje práce. Patří Vám mé velké DÍKY! :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Anno, děkujeme za Vaše slova chvály, nás i lektorku to velmi těší. Příště nezapomeňte dortík vyfotit a pochlubit se nám tu obrázkem, když už neochutnáme, s radostí se "aspoň" podíváme. :))

Profilová fotografie

Šárka Józsová

Dobrý den,
mám dotaz zaplatila jsem si kurz (je to už delší doba pravda) ale už se k němu nemůžu dostat poradíte jak na to ? Děkuji krásný den přeji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Šárko, podívali jsme se na to. :-)
Kurz byl zakoupen formou dárkového poukazu, ten jsme ve Vašem účtu aktivovali, takže už se k němu budete moci v pořádku dostat. Kdybyste měla s čímkoliv problém, neváhejte se na nás obrátit. :-) I Vám přejeme pěkný den.

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

Dobrý den, Váš kurz mi hodně pomohl při tvorbě mých prvních dortů, hlavně při potahování. Vaše krásné dorty mě inspirovaly k tvorbě vlastních dortů, které se všem moc líbily. Děkuji :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, děkujeme, máme radost, že Vám kurz pomohl. A nahrajete nám zde obrázky Vašich dortíků? My bychom se také s radostí podívali. :-)

Profilová fotografie

Blanka Kniežyková

Dobrý den, tento kurz mi hodně pomohl v začátcích s pečením, kdy jsem neměla s fondánem žádné zkušenosti, nevěděla jsem, jak potáhnout různé tvary dortu. Díky za něj!

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Blanko, to máme radost! :-) A když se nám zde pochlubíte obrázky Vašich dortíků, budeme mít radost dvojnásobnou. :-)

Profilová fotografie

Lucie Mohelníková

Dobrý den, tento kurz mě velmi zaujal. Podle mého názoru je velice dobře vysvětlený i pro mě, která jsem nikdy s fondánem nedělala a také velmi srozumitelný. Zatím jsem shlédla pouze neplacenou část, ale určitě uvažuji o nákupu celého kurzu a už se těším, jak se naučím nové věci.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Lucie, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že se Vám kurz líbí. Můžete se nám pak zde pochlubit obrázky, jak se Vám ve zdobení dortů daří. :-)

Profilová fotografie

Eva Svojanovska

Kurz se mi moc líbí

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, to máme radost! :-)

Profilová fotografie

Hana Krojzlová

Kurz se mi opravdu moc líbil. Jsem amatér a peču i zdobím dorty pro svá vnoučata. Tady jsem se naučila různé "fígle", které paní lektorka velmi dobře vysvětluje. Jsem ráda, že upozorňuje i na vhodné cukrářské pomůcky, které práci usnadní. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, máme velkou radost, že se Vám kurz líbí. A velkou radost mají jistě i Vaše vnoučata, když jim dortíky věnujete. :-) Budeme rádi, když se nám pochlubíte fotkami dortů, rádi se aspoň podíváme, když už nemůžeme ochutnat. :-))

Profilová fotografie

Eva Štálová

Dobrý den, doporučila jsem svoji kamarádce tento kurz zdobení dortů, určitě to bude pro ni inspirativní a udělá radost mnoha lidem. Ráda se učí novým věcem.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme za Váš komentář a doporučení. :-) Třeba Vám pak kamarádka udělá radost krásným dortem. :-)

Profilová fotografie

Alena Černochová

Krok za krokem .... krasne propracovane.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Aleno, děkujeme za Vaši pochvalu. Zkuste s námi a paní Zdeňkou zdobení dortů, krok za krokem a krásné dorty budou i u Vás doma. :-)

Profilová fotografie

Dana Luksikova

Dpbry den. Doporucila ma dcera sve spolutacce tento lurz,uci se cukrarkou. Kurz ji moc zaujal. Je dobre udelany,srozumitelny . Muze jen doporucit ostatnim. Opravdu stoji za to

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dano, děkujeme za Vaše doporučení. :-)

Profilová fotografie

Michal Tatranský

Páči sa mi tento kurz. Asi ho zaplatím manželke aby mi piekla a hlavne pekne zdobila torty, ktoré sú o to chutnejšie o čo sú krajšie zdobené. Takú chuť som mal na nich pri prezeraní tohoto kurzu.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Michale, děkujeme a skvěle jste to vymyslel, manželce můžete udělat radost darováním kurzu a pak se Vy můžete radovat z nádherných dortů. :-)

Profilová fotografie

Věra Jonášová

Jsem u vas nováček,ale jsem moc překvapena s výkladem Pani Michnove a nazornym zobrazením postupu.rada to brzy vyzkousim,ale jeste jednou se musim pozorně dívat .vj

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Věro, podívejte se klidně ještě několikrát a pak se do toho pusťte :-)

Profilová fotografie

Naďa Mezihoráková

Kurz je perfektní, paní lektorka je profík a zůčastnila jsem se i několika kurzů, které paní Michnová dělá u ní na provozovně. Je příjemná a ochotná a vždy dovede poradit.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Děkujeme, Naďo, za komentář. Lektorka Zdeňka určitě bude mít z pochvaly radost :-)

Profilová fotografie

Dušan Muránsky

Fajn - Treba si sebe aj druhým radosť urobiť.

Profilová fotografie

Andrea Skočková

Dobrý den, velmi mě potěšilo a také překvapilo, že jsem objevila Váš podrobný a výborně dopodrobna vysvětlený videokurz, díky kterému se můžu pustit do potahování dortu. Mockrát děkuji! A.S.

Profilová fotografie

Dobrý den! To, že jsem na netu našla Váš názorný a skvěle srozumitelný kurz potahování dortu, mě opravdu potěšilo. Různé dorty peču a zdobím ráda a už řadu let, ale nikdy jsem "nevyráběla" potahovaný, v rodině ho nikdo celá léta nežádal. Takže když mě dcera nedávno požádala o tento pro mne nový druh dortu, začala jsem hledat, "jak na to". Moc jste mi pomohla v získání nejzákladnějších poznatků - velice děkuji:-)! D. K.

Profilová fotografie

Alena Gottvaldová

Dobrý den,
peču pro své děti dort každý rok, ale až podle vašeho videa se mi podařil udělat krásně nazdobený dort. Moc děkuji. Měla jsem jen malý problém. Po vytažení z lednice dort začal po chvíli vlhnout a růžím sjížděly lístky. Udělala jsem někde chybu? Fondán na růže a ozdoby byl kupovaný a na potažení jsem dělala domácí, ale navlhli oba. Je tu už mnoho příspěvků, ale odpověď jsem nenašla.
Děkuji

Profilová fotografie

Tammy

Zdenicko, ja vas zdravim az z Kanady. Divam se na vase video a jsem nadsena. Rada s dcerou pecu dorty, ale vetsinou se nam nepovede krem. Bud se srazi a nebo je stale tekuty. No hruza.Moc se tady v tech jejich nabidkach na peceni nevyzname a tak si vse nechavame posilat z CR, ale moc se to potom nevyplati a tak se alespon divam na vas.Jste velmi sikovna a vse vam jde tak lehonce az je krasne se na to divat.Dekuji a hezky den.Tammy

Profilová fotografie

jitka Boumová

Dobrý den Zdeničko, vaše krásné kurzy mám už asi rok. Často se k nim vracím, třeba jen kvůli maličkosti.
Myslím, že nejen já bych přivítala další díly. Je tolik věcí a technik co byste nás ještě mohla naučit.
Co vy na to?
Přeji hezký víkend. JB

Profilová fotografie

kastner jarmila kastner

Dobry den, jsem rada ,ze se muzu podivat na Vas kurz .Je to velmi poucne .Pecu asi 12 let dortiky,ale nejsem cukrarka ,je to proste moje hoby.Proto Vam mockrat dekuji za toto video a ty ruzicky jak vyrabite,to je proste uzasne!Tak jsem zase o neco chytrejsi.Jeste jsem videla ,ze se daji vytvaret z nejake cukrove hmoty postylky na dort ,konicci,je to moc hezke ,ale nevim jak na to. Tak bych se Vas chtela zeptat,jestli mate kurz i o tomto zdobeni...Dekuji za odpoved a preji Vam hodne uspechu...

Profilová fotografie

Petra Rychla

jsem velmi ráda že jsem objevila vaše video ,zhlédla jsem váš první kurz a jsem nadšená rozhodně mi to hodně pomohlo peču dorty chvíli spíše pro rodinu ,ale hodně mě to baví nakoupila jsem si různé pomůcky ,kulatý dort mi nikdy moc nešel potahovat díky vašemu videu to už půjde určitě lépe ,mám sice i plno časopisů ale názorná ukázka je vždycky lepší :):)

Profilová fotografie

jana cápalová Cápalová

Od začátku do konce super. JC

Profilová fotografie

Věra

Dobrý den,dnes jsem na internetu hledala inspiraci k potahování a zdobení dortu..našla jsem Vás a jsem nadšená..můj vnouček bude mít narozeniny a chtěla bych mu dort udělat sama a díky Vám a Vašim ukázkám,se mi snad podaří..třeba u vnoučka budu babička jednička :))) Věra

Profilová fotografie

Anežka Klosová

Dobrý den,
jelikož jsem na mateřské se dvěma malými dětmi, občas hledám na internetu, co bych se mohla naučit nového a naštěstí jsem narazila na tyto stránky. První část tohoto kurzu mě tak nadchla, že potřebné věci už jsou na cestě a protože příští víkend slavíme hned dvoje narozeniny, tak hned všechno vyzkouším. A po dnešním díle si myslím, že si asi objednám i ty další...

Profilová fotografie

Jaroslava Glaserová

Dobrý den paní Zdeno, první část kursu byla bezvadná. Dorty peču už tři roky, takže něco znám, ale podle vašeho návodu jsem udělala tak krásnou stuhu, jakou jsem před tím neuměla. Ráda se podívám na další části a po shlédnutí prodejního videa si s velkou pravděpodobností kurs zakoupím.Hezky den Jaroslava

Profilová fotografie

Ludmila

Dobrý den paní Zdeňko.
Jsem moc ráda za Váš kurz zdobení dortů. Dorty už peču delší dobu, ale nemám mnoho zkušeností s tím, co vše se dá z potahovacích hmot udělat a video které je v češtině je zkrátka super. Těším se na další díl, určitě v něm najdu nějakou vychytávku, která mi pomůže, s pozdravem Lida K.

Profilová fotografie

Petra

Vaše video je úžasné. S dorty sice teprve začínám, ale teď už vím, co všechno jsem dělala špatně a proč mi to tedy nešlo. Rozhodně zhlédnu i ostatní díly kurzu a snad můj další výtvor už bude vypadat lépe. Hlavně myslím, že při první příležitosti nechám alespoň půlku výplaty za potřeby ke zdobení dortů :D .

Profilová fotografie

Šárka

Dobrý den,
musím říct, že kurzy jsou bezvadné. Doteď jsem koukala na různé videa na youtube ale bohužel česky ani slovo. Uvažuji o zakoupení dalších dílů. Chtěla bych se ale ještě zeptat, jakou přesně ve videích používáte hmotu. Používáte na modelování květů a potahování dortů stejnou? Myslím, že jste to ve videu neříkala a snad jsem to nepřeslechla:) Tato otázka je asi můj největší problém. Děkuji za odpověď. S pozdravem Zemanová

Profilová fotografie

Andrea

Dobrý den, první video zdarma mne velmi mile překvapilo. Je to skvělá varianta pro nás, kteří si z časových důvodů nemohou dovolit absolvovat takovéto kurzy v reálu.

Profilová fotografie

Kateřina

Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem na váš kurz narazila. Byla to úžasná náhoda a moc jste mi pomohla. Za měsíc má moje dcera druhé narozeniny a věřím (vím), že tenhle dort bude o moc lepší než ten loňský. To vše díky vám. Video je dobře srozumitelné i pro mě - úplného začátečníka. Už se moc těším na další videa. Děkuji a mějte se hezky. S pozdravem Katka

Profilová fotografie

Miloslava Klobásová


Dobrý den pani Zdeno.

Jen náhodou jsem našla tento kurz a velmi mě zaujal. Dorty sice peču, ale zatím je zdobím jen krémem.
Na potahování jsem si zatím netroufla, ale vaším kurzem bych to měla zvládnout. Proto bych měla velkou
prosbu,jestli by jste mi poradila kolik bych potřebovala té potahové hmoty na dort. Už se těším na další
kurz, moc se mi líbí. Zdravím vás a děkuji Miloslava

Profilová fotografie

Dagmar

Dobrý den pani Zdeničko.Kurz mě uchvátil ,srozumitelně vysvětlen postup,Už se těším na další kurz.

Profilová fotografie

petra

Dobrý den paní Zdeno, na váš kurz jsem narazila uplně náhodou a je mi to dost líto že tak pozdě.
Vaše vysvětletní postupů nemá chybu, tohle musí pochopit opravdu každý. Jsem nesmírně ráda že se našel někdo takový jako vy, a že váš kurz je dostupný opravdu každému. Nelze než vaše kurzy doporučit! Každému kdo se chce něco naučit s marcipánem a nemá ruce levé se to musí podařit.
Přeji vám mnoho zdaru :)

Profilová fotografie

Míla

Krásný den Zdenko, do marcipánových dortů jsem se přímo zamilovala a moc mě to baví.

Profilová fotografie

Alena

potřebovala jsem vidět jak pracovat s potahovací hmotou, a tady je vše pěkně vysvětleno. Doufám,že můj první pokus dopadl dobře.

Profilová fotografie

Iveta

Dobrý den, děkuji za krásnou inspiraci taky peču a zdobím marcipánem, ale ty nádherné malé kytičky sem neuměla moc děkuji za krásnou inspiraci už se těším na další dorty. Moc hezký kurz moc děkuji sem samouk a takové počiny moc vítám ste skvělá .Jen tak dál hezký den Iveta

Profilová fotografie

marie

Dobrý den,chtěla bych vám poděkovat za překrásnou práci a pěkné vysvětlení.Video s růžičkami mi moc pomohlo vaše růžička je jak živá máte šikovné ruce a příjemný hlas.Moc děkuji a přeji krásný den s pozdravem Marie

Profilová fotografie

Věra

Při ojednávání surovin na potahování dortu jsem objevila jeden díl kurzu na zdobení dortů.
Úžasné. Jsem ráda, že se objevil někdo, kterému nejde jen o peníze, ale chce něco udělat a něco předat ostatním. A protože jsem ,,Marcipánolog,, amatér jsem nadšená s videa, které jsem zhlédla.Párkrát jsem dělala dort s marcipánem pro vnučku, ale teď už budu vědět jak na to. Zítra budu jeden dělat, pošlu fotku.
Moc díky jste skvělá. S přáním hezkého dne zdraví Věrka.

Profilová fotografie

Hana

Dobrý den,
dnes jsem po zhlédnutí kurzu zkusila svůj první dort a myslím, že není nejhorší. Ráno se uvidí, zda bude chutnat...Určitě není dokonalý, ale vzhledem k tomu, že to byl můj první pokus, bez dortových pomůcek a při vědomí, že mi pečení nebo spíše zdobení moc nejde, tak to není až taková katastrofa...Mám vánoční cukroví vždycky dobré, ale ne hezké...:)) Uvnitř je odlehčený vanilkový krém a domácí jahodová marmeláda. Moc děkuji za pomoc, paní Zdeňko!

Profilová fotografie

věra

dobrý den. Chtěla bych vám poděkovat za krásnou a příkladnou práci jako je zdobení dortů. Taky se tak trochu snažím péct a zdobit dorty marcipánem rodina a známí se nad tím rozplývají jak to mám krásné ale když vidím vaší růži a šikovné ruce tak si říkám klobouk dolů....náááádhera

Profilová fotografie

Věra

přeji krásný den, moc krásné už se těším na další

Profilová fotografie

Kateřina

Dobrý den paní Zdenko, jsem moc ráda, že někdo konečně také vymyslel takovéto stránky s tak užitečnými postupy a radami. Jsem samouk a pečení mě vždy bavilo. Dorty jsem začala dělat letos v červnu, už mám i větší odběry, dorty se líbí a hlavně chutnají. Ale i tak mi vaše videa pomáhají se zdokonalovat. Moc děkuji a zkusím pro ukázku dát nějaký obrázek mého výtvoru. Ještě jednou moc děkuji a více takovýchto lidí, kteří radí druhým a dělají tak radost sobě i ostatním. Katka

Profilová fotografie

Anna

Dobrý den,moc děkuji za velice inspirující video ke zdobení dortů,moc mě pomohlo a podle Vašich rad si dělám růžičky i jiné dobré nápady,které jste ukázali ve Vašem videu,a budu se těšit na další Vaše rady i kurzy pro začátečnice,jsou super a velice poradí,děkuji Anna.

Profilová fotografie

Eva

Najskôr by som sa rada poďakovala za Vaše názorné video-veľmi mi, aj keď som iba začiatočníčka, pomohlo.Zaujímalo by ma však asi ako dlho a v akom prostredí treba ruže nechať vyschnúť.
Ďakujem a prajem veľa tvorivých síl. Eva

Profilová fotografie

Marie

Dobrý den, Vaše video kurzy nemají chybu. Vše krásně a srozumitelně komentujete a vysvětlujete. Už se těším na další. Potahovaným dortům se věnuji krátce, ale moc mě to baví. Stále se tedy učím a zkouším. Nevím jestli je to vhodné se zeptat, ale zajímalo by mě s jakou hmotou pracujete. Připadá mi, že je lepší, než používám já (WI, K2, rolovaný fondán) a že se s ní mnohem lépe pracuje. Určitě je to i Vaší zručností. Máte to dokonalé.
Po shlédnutí Vašich kurzů jsem si koupila další vybavení a už se těším, až ho dle Vašeho vzoru použiji.
Děkuji. Marie

Profilová fotografie

Jitka

Já peču dorty od malička, nejdřív pěkně s babičkou, ta ,mne hodně naučila, ale samozřejmě, tenkrát jen krémové dorty. Před 3 lety jsem pak začala potahované dorty a dnes se toto stalo mým velkým koníčkem, i když, časově i finančně náročným. Peču pro rodinu a známé, nejraději si však jen tak tvořím třeba kytičky do vázy pro radost. Například tyto tulipány. Na Váš kurz jsem se podívala přiznám se, ze zvědavosti. Jste úžasná, jak to vysvětlíte, ukážete a to je určitě přínosem pro Ty, kteří chtějí nějak začít. Je pravdou, že mě internet prakticky vše naučil ...a kurzy jsou pro všechny ulehčením v pohodlí svého domova a bez velkého googlování :-) Já také ráda začátečnicím poradím, jen najít ten čas...

Profilová fotografie

Denis

Dobrý den Zdeňko ,
moc Vám děkuji za tak krásný nápad vytvořit toto video ,je to opravdu úžasné a já myslím ,že udělám velkou radost mé možná budoucí nevěstě ,když jí tento kurz koupím .Díky bude to krásný dárek k vánocům Doris

Profilová fotografie

michaela

krasne a vypada to jednoduse. Pecu dorty pro vsechny rodinne oslavy,alejeste nikdy jsem nevyzkousela potahovane dorty.Az po zhlednuti prvniho videa s nazornym postupem a poucnymi radami jsem to vyzkousela. Pri vyzdobe dortu mi pomahala dcerka a spolecne jsme si pri tom vyhrali,jako pri hre s modelinou :). Jako potahovaci hmotu jsem pouzila nahrazku marcipanoveho testa (jsem v zahranici a nemam moznost sehnat tuto hmotu), ktera nebya zrovna tak,jak by mela byt. Ale na prvni pokus,jsme byly spokojene a sklidili jsme pochvaly :). Kyticky jsme tvarovaly podle vlastni fantazie a jen s minimalnimi pomuckami,ale pozhlednuti 2.dilu uz vim, jak na to, a urcite vyzkousim. Dekuji za Vas kurs :)

Profilová fotografie

Miluše Vacková

krásné moc se mi to všechno líbí a určitě vyzkouším Milu

Profilová fotografie

ludmila

prajem vam pekny den pani zdenka milo ma prekvapila vasa stranka dakujem za poucne rady a tesim sa na dalsie video. Prajem krasny den s pozdravom Ludmila.

Profilová fotografie

Věra Hradilová

Věra
Dobrý den paní Zdeňko, Váš video kurz mě mile překvapil. Marcipánové dorty jsem začala péct pro vnoučata a své známé. Asi před rokem jsem se rozmýšlela, zda se mám zúčastnit Vašeho kurzu, ale vyhrál kurz v blízkosti mého bydliště. Po shlénutí Vašeho videa - kurz 1 a 2, moc lituji, že jsem nenavštívila Váš kurz. Váš způsob vysvětlování a rady při potahování dortů i tvorby kytiček je opravdu profesionální, než ten který jsem podstoupila v jimém městě. Všem doporučuji Váš kurz, jsem nadšená. Věra

Profilová fotografie

Iva

Zdravím Zdeňko, váš video kurz mne oslovil. Peču jen vánoční cukroví a narozeninové dortíky, takže jsem příležitostná cukrářka. Ale těším se na další video a cukrářské techniky, které budu moci využít pro své výtvory a překvapit tak rodinu a přátele. Iva

Profilová fotografie

Dáša

Dobrý den,moc děkuji za vaše kurzy,konečně někdo kdo se toho zhostil,myslím,že jste udělala radost mě a určitě mnoha dalším. Peču dorty jen pro rodinu a jsem ráda, že nemusím již na anglické stránky.S potahováním jsem měla velké problémy.Jelikož moje rodina preferuje jen šlehačkové dorty, tak jsem si i s tímto problémem musela poradit.Jak to dopadlo se podívejte.Neni to samozřejmě ještě takové jak to máte vy.

Profilová fotografie

anna

Dobrý den sleduji Vaše kurzy a opravdu je to zdobení pro radost moc děkuji za cené rady Chudobová.

Profilová fotografie

Jana

Dobrý den paní Zdeňko,
chválím, jste velice šikovná a pro nás sváteční cukráře jsou Vaše rady moc důležité. Přeji velkou sledovanost a moc děkuji Jana.

Profilová fotografie

Jana Semeradova

Dobrý den p. Zdenko,,Děkuji za krásnou prezentaci úpravy dortů. Určitě budu čekat na další díl.

Profilová fotografie

Emilie Hrabalova

Dobrý den paní Zdenko děkují za kurz "Zdobení dortů: Jsem moc ráda že takoví kurz je moc mě pomohl. Je to moje záliba moc děkují přejí pěkní den.. Emilie

Profilová fotografie

Zdeňka Jarošová

Dobrý den p. Zdeňko,moc děkuji za kurz ,,Zdobení dortů".Na internetu je jich hodně ale bohužel v češtině je ten váš asi první.Jsem moc ráda a už se těším na další..Zdeňka

Profilová fotografie

Renata

Krásný den paní Zdenko,
Vaše návody se mi moc líbí, krásně to všechno popisujete a ukazujete.

Profilová fotografie

IVANA

Dobrý den paní Zdeňko!
Moc děkuji za ukázku vytváření růžiček,já je vyrábím ze samostatných plátků,které jsou ze ztenčených koleček,tady u těch vašich není odpad.
Děkuji Ivana

Profilová fotografie

Edita

Dobrý den,Váš kurz je super.Dozvěděla jsem se nový způsob přichytávání ozdob. Myslela jsem,že se ozdoby dají lepit na dorty jenom krémem ( ale to nevypadá moc hezky ) a nebo jedlým lepidlem,ale to nemám a nemůžu sehnat.Velmi jsem byla překvapená,že lepíte ozdoby i alkoholem.Můžu se prosím zeptat,kde se dá sehnat takový plnící štěteček jako máte Vy a který alkohol používáte na lepení ozdob ? Děkuji za odpověď. Edita

Profilová fotografie

Jana

Dobrý den, Váš kurs je supr. Jste moc hodná a šikovná. Je dobře že takové kurzy jsou pro nás co začínáme či si s něčím nevíme rady. Děkuji Vám za všechny :-D J.B.

Profilová fotografie

Gabriela

Dobrý den, Váš kurz je moc hezký, chci se jen zeptat na potahovací hmotu. Koupil jsem si ji od různých značek, ale vždy mi kus zbyl a i když jsem si ji dala do sáčku, vždy mi ztvrdla, dá se ještě s ní něco udělat?Některé byli i dost drahé. Děkuji za odpověď Gabriela

Profilová fotografie

Ludmila Zábranská

Dobrý den,
paní Zdeňko, moc Vám děkuji za tyto kurzy, jsou skutečně perfektní. Sleduji některé postupy na Youtube, ale tam je vše anglicky, takže je pro mne těžké postřehnout takové různé vychytávky. A právě Vy vše umíte vysvětlit do nejmenších detailů.
Vykrajovačku na růže mám už delší dobu, zatím jsem ji ale nepoužila. Růže dělám "z ruky", ale nejsou zdaleka tak hezké a jemné jako ty Vaše. Teď už je konečně mohu vyzkoušet podle Vašeho návodu.
Paní Zdeňko, ještě jsem se chtěla zeptat, jak se pracuje s PME potahovací hmotou. Je stejně tak elastická a nelepivá jako Smartflex Velvet nebo má jiné vlastnosti? Jsem se Smartflexem velmi spokojená, ale cena je dost vysoká, tak bych ji chtěla nahradit něčím jiným. Ráda používám také MMF, ale u ní je větší riziko, že se mi při tenčím rozvalování protrhne.
Děkuji za odpověď a přeji hezký víkend. Ludmila.

Profilová fotografie

Marie Rolínková

Krásný dobrý den,již několik let peču dorty,ale učarovalo mi zdobení dortů potahováním.
Ale stále s tím neprofesionálně zápasím,tak jsem se dopracovala až k Vám.Marie.

Profilová fotografie

Monika

Dobrý den Zdenko, moc dĕkuji za Vaše kurzy. To byl skvĕlý nápad. Také se snažím dĕlat dorty a určitĕ využiji Vaše rady a postupy. Růžičky jsou krásné . Dĕkuji

Profilová fotografie

Jitka

Dobrý den,moc se mi líbí zdobení dortů.Neodolala jsem a taky jsem vytvořela svojí prvotinu.

Profilová fotografie

Marta

Moc pěkné.Díky. :)

Profilová fotografie

Veronika

Dobrý den jsem začátečnice peču dorty rok je fakt že jsem se dost zlepšila ale po schlednutí vašeho videa jsem přišla nato proč nemam tak dokonalé vyhlazené dorty vaše video je užasné a hodně poučné jen tak dál přeju hodně uspěchů jste velice simpatická paní a ráda bych se dostala k vám na kurz :D

Profilová fotografie

Pavlína

Dobrý den,je to úžasný nápad udělat tento kurz,velice ráda se něčemu přiučím.Dělání dortíků je můj obrovský koníček.Pavlína

Profilová fotografie

Martina

Jsem nadšená Vašimi kurzy, jsou úžasné:) Právě jsem shlédla 3 díl výroby mašle. Jsem také amatér začátečník, ale hrozně mě to baví. V říjnu budu péct dort pro maminku, tak už se těším !!!
Ještě jednou moc děkuji.

Profilová fotografie

Petra

Moc děkuji za ukázku, jak správně potáhnout dort. Postup byl velmi dobře vysvětlen, už se těším, až to vyzkouším v praxi.

Profilová fotografie

Jitka Kupilíková

Dobrý den, shlédla jsem právě Váš kurz a moc se mi líbil. Také už jsem něco napekla, jsem naprostý samouk, ale vy to tak hezky vysvětlujete, že se podle toho musím začít řídit. Opravdu, na těchto kurzech oceňuji to, když je lektorka dobrá učitelka a to Vy jste. Moc se těším na další rady. Mohla byste mi poradit, s jakou potahovací hmotou jste pracovala? Já si dělám mléčné hmoty sama a né vždy je to to pravé. S touhle to byl koncert, ale bude to spíš Vaším umem, že?Přeji hezký den.

Profilová fotografie

miluska

Děkuji vám za profesionální ukázku potahování dortu marcipánem.Byla jsem u vás na kurzu modelování zvířátek a jsem velice spokojená.Už se těším na další kurz potahování a zdobení dortu.Hezký den přeje Miluška.

Profilová fotografie

Slávka

Dobrý deň, ďakujem za možnosť vidieť ako správne robiť to, do čoho sa púšťam ako amatér. Toto je jedno z mojich dielok. Teším sa na ďalšie diely. Pekný deň...

Profilová fotografie

Hana Fortova

Dobrý den, moc Vám děkuji za první ukázku potahování dortu. Zjistila jsem po shlédnutí Vaší práce, že moje potahování dortu bylo hodně amatérská. Děkuji za krásnou ukázku.

Profilová fotografie

Petra

Dobrý den!Chtěla jsem Vám moc poděkovat, za Váš kurz!!!Konečně něco česky!!A navíc je to komentováno srozumitelně!!Jsem samouk, již nějaký čas peču i zdobím dorty, ale růžičky jako máte Vy, skutečně neumím.Krásná práce!!Určitě se tím budu inspirovat...Přeji hodně spokojených zákazníků.Krásný den Petra

Profilová fotografie

Věra

Dobrý den dnes jsem shlédla další kurs jsem nadšena co se vše dá vytvořit.Jsem již důchodkyně a dortu jsem již napekla dost,ale potahové hmoty jsem nepoužívala chci to zkusit pro mou malou vnučku bude jí pět let ale potřebuji poradit jakou potahovou hmotu si objednat která se dobře spracovává chtěla by jsem bílou.Jestli se mi to trochu podaří zkusím si zaplatit kurzy na pokračování.Jestli to neni Vaše tajemství poradte mi .MOC DĚKUJI Věra


Profilová fotografie

Jitka

Dobrý den,letos jsem si poprvé zkusila potahovaný dort a strašně mě to baví.Příští rok odcházím do důchodu a už se nemužu dočkat,jak se vrhnu na pečení a potahování :-) .Do té doby se budu učit teorii z vašich videí.Konečně pořádné ukázky v češtině.Na YOUTUBE je ukázek plno,ale většinou v angličtině.Dnes jsem viděla teprve váš první díl a už teď se nemůžu dočkat dalších.Jitka

Profilová fotografie

Petra

Dobrý den,
jsem v kategorii mírně poučeného začátečníka a při hledání kurzu "naživo" jsem našla také Vaše web kurzy. Zatím jsem viděla první - potahování dortu - a byl pro mě velkou inspirací. Těším se na další kurzy a snad také i na ten "živý".
Děkuji a přeji hezký den

Profilová fotografie

Květoslava

dobrý den.několik dortů již mám za sebou,ale ted díky paní Zdence jsem měla na dortu růžičky krásnější a moc mě bavilo je tvořit než před tím,kdy jsem se s tím mořila a nevěděla jak na to.Přeji dál hodně zdaru!
s pozdravem Květa

Profilová fotografie

Radka

Dobrý den, Vaše kurzy jsou výborné! Snažím se tvořit dorty pro rodinu, ale musím vždy hodně podsypávat cukrem. Nemohla byste napsat, se kterou hmotou pracujete? Na trhu je jich mnoho a nerada bych opět sahla vedle. Mnohokrát děkuji, Radka R.

Profilová fotografie

Marie Bžunková

jsem moc ráda ,že jsem si Váš kurz pustila je to moc a moc pěkně připraveno i pro nás laiky. ještě jednou moc dík. Mějte se moc hezky Marie.

Profilová fotografie

Marie

Dobrý den Zdeňko,moc se mi líbí vaše kurzy.Jen mě mrzí,že se nekonají někde poblíž Ústí nad Labem,někdy bych se ráda účastnila vašeho kurzu naživo.S pozdravem Marie

Profilová fotografie

Lenka Michalcová

Děkuji za to ,že vůbec jste.Dnes jsem opět shlédla všechny videa.Na pár kursech už jsem byla,dokonce i na růžích.Ale to co jste předvedla vy na videu,je pro mě jednodušší , tak hned budu muset vyzkoušet.Dorty dělám už asi čtvrtým rokem,ale koukám že se stejně mám co učit.Dnes jsem konečně zjistila proč se mi trhá hmota když potahuji.Máte dobré rady které určitě využiji a moc se těším na další kurz .Hned se jdu ještě mrknout co vše za kurzy máte.Mám dávat velké penízky za to ,že si zaplatím kurz někde co je daleko od mého bydliště nebo za váš kurs co si můžu shlédnout doma v pohodlí .Ještě jednou velké díky a těším se na další :D

Profilová fotografie

Martina Mašková

Dobrý den. Na jaře jsem se zůčastnila Vašeho kurzu potahování a zdobení dortů. Zatím jsem neměla možnost dál zkoušet Vaše rady. Ale toto video mi osvěžilo paměť. Je to moc dobře uděláno a vysvětleno Moc se těším na další kurzy. S pozdravem Martina

Profilová fotografie

Anna

dobry den!Ja peciem torty uz davno ale stale sa mam co ucit velmi mi pomohlo to vase video druhe som este nevidela lebo som sa vratila prave z Chorvacka z dovolenky.Rada si pozriem vase nove videa a poucim sa lebo ucenia nie je dost.S pozdravom Anna!

Profilová fotografie

Jadviga

Moc krásný kurz. Už se těším na další pokračování, ráda peču ale na potahování jsem se ještě neodvážila..po shlédnutí vašeho kurzu už nemám zábrany a brzy se do nějakého potahovaného dortu pustím ( asi až přestane být takové vedro). A děkuji za Vaše www, už mám nějaké pomůcky vybrány.
Přeji Vám mnoho úspěchů . Jadviga

Profilová fotografie

Michala

Dobrý den,hezký kurz,krásně popsáno a vysvětleno co a jak. Dělám dorty pro svoji rodinu,protože mě to baví a chci je potěšit. Několikrát jsem už použila potahovací hmotu (fondán) ale s tou jsem raději dělala čtvercové a obdelníkové dorty.Teď díky vám zkusím potahnout i kulatý,pěkně jste ukázala jak na to.
Ve videu mluvíte o tom,že prodáváte pomůcky atd. Mohu Vás požádat o webovou adresu? Sice nakupuji u jednoho dodavatele ale takhle bych mohla dokupovat další pomůcky stejné jako používáte při své práci.
Děkuji a těším se na další videa

Profilová fotografie

Jitka

krásný kurz,hezky vysvětleno,poučila jsem se z chyb,které jsem dělala,moc se těším na další video

Profilová fotografie

Michaela

Děkuji za pěkné video...zase jsem se něco přiučila...těším se na další díl.

Profilová fotografie

Zuzana Lutonská

Jste šikovná, krásně vysvětlujete. Peču dorty cca 5 let, ale myslím, že když Vás budu sledovat nadále, pochytím od Vás spoustu dalších užitečných a cenných rad ;) Děkuji!!!

Profilová fotografie

Gabriela

Moc děkuji, to u nás chybělo.Už se těším na další kurz.

Profilová fotografie

Ivana

Moc děkuji za kurzy online jsem z toho natěšená a Vy moc šikovná

Profilová fotografie

Ilona

Je to moc pěkný, opravdu se Vám to povedlo. Těším se na další díl. Díky. Ilona

Profilová fotografie

zdenka janstova

Tak jsem nevydržela a hned jak byl čas jsem zhlédla další díl,mám velkou radost,moc se to povedlo,jen doufám že budete v natáčení pokračovat určitě si tento kurz koupím a budu se těšit na další. Zdenka

Profilová fotografie

Lucie

Dorty dělám již 4roky. Začalo to tím že jsem stejně jako vy chtěla něco zajímavého pro své potomky.
Výroba dortů mne velice baví a tak když se mi ozvali kamarádky ať jim také nějaký udělám nebyl to problém. Mám za sebou dokonce i dort 10kg ve tvaru závodního vozu na který jsem jako laik a neznalá "kouzel cukrařiny" velice pyšná, i když nes vidím nedostatky které by chtěli odstranit - v časovém presu ve kterém jsem dort měla připravit (2dny i s upečením korpusů) to jde.

Vaše videokurzy si ráda projdu jeden po druhém, jistě v něm najdu spoustu další inspirace a odhalím nové kouzla cukrařiny.

Profilová fotografie

Jana

Dobrý den paní Zdenko, váš kurz se mi velmi libí,i když nejsem začátečnice pořád se je co učit jak to dělat správně,takže děkuji moc za každou dobrou radu.

Profilová fotografie

anna

Dobrý den paní Zdeňko,i když nejsem úplná začátečníce,vždy mi tento kurz dá něco nového,děkují za něj

Profilová fotografie

Helena Humeniová

Jsem ráda, že jsem viděla na vlastní oči, jak se správně potahují dorty. Občas se mi stalo, že mi potahovací hmota praskla a musela jsem ji opravovat. Teď už vím, jak na to. Dnes jsem shlédla i druhý díl. Růžičky jsem již dělala několikrát, ale měla jsem je dost utažené. Vaše růžičky jsou krásné a postup je velmi pěkně provedený a musí ho každý pochopit. Děkuji za Vaše kurzy

Profilová fotografie

Lenka

Dobrý den, dnes jsem našla možná druhou nápň svého života. Již dlouho brouzdám po internetu a hledám něco ,co by mě zajímalo a zdobení dortů jsem se vždu bála.Protože jsem to nějak zkazila , ale vám děkuju za názorné ukázky které mi otevřeli oči,určitě se o to budu zajímat dál je to moc hezky udělané a vše je pěkně vidět. Děkuju Lenka

Profilová fotografie

Marie Novotná

skvělý návod i pro méně zdatné, moc děkuji. V minulosti jsem si nakoupila různé pomůcky - i hladítka, ale neuměla jsem je správně používat. Podle toho vypadaly i výsledné dorty. Už se těším, až si sama vyzkouším uplatnit všechno, co jsem se v 1. kurzu naučila. Kurz je skvělý i tím, že je vidět "celý proces". Už se těším na další

Profilová fotografie

Dana

Děkuji za popsaný postup při potahování dortu. Na rodinné oslavy se snažím vytvořit potahovaný dort, ale většinou nedopadne podle mých představ. Po tomto kurzu již vím jak na to. Tento měsíc budu k narozeninám syna dělat dort, tak snad se již potahování povede. Jelikož potahovací hmota, kterou jsem dělala doma ze sušeného mléka, po chvíli ztvrdla, tak ji raději zakoupím. Zřejmě jsem některou z ingrediencí nedala ve správném poměru. Moc děkuji.

Profilová fotografie

lydie

Děkuji za možnost naučit se nové,peču už dlouho,používám i podobné pomůcky a až po zhlédnutí videa jsem se šla podívat zda i moje hladítko má dvě různé hrany....ano má,nikdy jsem si toho nevšimla,takža děkuji.
Na potahování používám-možná špatně-k2.Dělám z ní irůže i květiny-je levná,dostupná,ale mám dojem ,že už ji nikdo nepoužívá. Znáte ji ji?Jaký je váš názor?Hmot je hodně a nějak nedovedu odhadnout,která je na co použitelná.
Jinak ještě jednou děkuji a těším se na výrobu růží..

Profilová fotografie

Jaroslava Bártová

Máte můj obdiv,konečně vím,jak se správně potahuje.A také se mi líbí Vaše vychytávky -pomůcky- hlavně otočný tác.Už se těším na další díl.Krásný den.

Profilová fotografie

Andrea

Dobrý den paní Zdeňko, velmi se mi líbilo Vaše video provazející při zdobení dortu. Myslela jsem že umím vše, ale není to pravda. Video je velmi inspirativní a zaujalo i mou 10-letou dceru, která velmi ráda semnou vyrábí dorty pro rodinu a známé. Jen bych potřebovala malou radu - jak dlouho vydrží fondánová hmota pokud ji nezpracuji celou po prvním otevření? Já zatím pracují s mléčným marcipánem,ale né vždy mám správnou konzistenci pro výrobu květin. Proto se chci zeptat, která hmota je na výrobu květin nejlepší. Pokud budu moct ráda se podivám na další video a určitě zaujme i mou dceru. Moc děkuji za inspiraci.

Profilová fotografie

Lubica

Krásny postup ktorý mi veťmi pomože pretože aj ja skušam piect torty máte ich krásne dakujem za inšpiráciu

Profilová fotografie

Žaneta

Chci poděkovat, za skvělí kurz. Už jsem dort párkrát potahovala, ale ke konci se mi vždy krabatil a já nevěděla, co dělám špatně, teď už to vím. Kurz jsem shlédla den před tím, než jsem dělala pro dceru dort a díky tomu, dopadl skvěle, nebo aspoň si to myslím. Ještě by mě zajímalo jak na jiné tvary, třeba srdce a čtverec. A taky bych se chtěla zeptat, nevím jestli jsem to přeslechla, nebo jste to neuvedla, ale s jakou hmotou pracujete? Jak na potah, tak na modelaci květin.

Profilová fotografie

Lery

Perfektné - ďakujem

Profilová fotografie

Alena

Skvělé, srozumitelné a pro mne jako naprostého laika lákající to vyzkoušet. Děkuji

Profilová fotografie

Denisa

Dobrý den, děkuji za tyto kurzy, jsem amatérka a moc mě baví výroba, zdobení dortů. Modelování růží se mi moc líbilo, nikdy jsem nevěděla jak na to a už se těším až si je vyzkouším. Spousta věcí jsem se dověděla, třeba lepení lístků na přeskáčku okolo kužele nebo, že ta malinká kytička jde dělat z kuličky hrotem :-) Výborné, děkuji. Už se těším na další.

Profilová fotografie

michala

Moc dekuji za ukazku jak potahovat dorty.Diky tomuto videu jsem zjistila hned nkolik chyb ktere delam . Jsem uplny zacatecnik a jeste ziji v anglii.Tak dekuji za tyto kurzy.

Profilová fotografie

Marie

Moc děkuji za krásnou ukázku jak modelovat růži.Formičku mam,ale používala jsem ji úplně jinak.Jsem samouk,takže tyto kursy jsou pro mě velikým přínosem.Děkuji

Profilová fotografie

Ivana

Dobrý den Zdeňko, nejdříve bych Vám chtěla velice poděkovat, že jste se do takovéto formy kurzu pustila. Pro mě, jako pro amatéra, který se vše učí jen z internetu, je Váš kurz přesně to, co jsem nikde nenašla. Potahované dorty peču necelý rok a naprosto jsem tomu podlehla. Moc se těším, že díky Vám budou mé dorty dělat ještě větší radost :) Už se moc těším na další díly! Také přikládám jeden ze svých výtvorů :) Hezký den všem. Iva

Profilová fotografie

Eliška

Dobrý den,
jsem úplná amatér a nejsem ani moc šikovná,chci se zeptat zda na zdobení používáte nějaká vykrajovátka a tvořítka nebo si to všechno děláte ručně??jde mi o to jestli si je mám zakoupit nebo ne. Děkuji moc Eliška

Profilová fotografie

Marie

Paní Zdeňko,Váš kurz je srozumitelný a už se těším na kytičky, na ty nejsem moc šikovná,ale chci se je podle Vašeho kurzu naučit. Marie

Profilová fotografie

Jana

Dobrý den.Vaše kurzy jsou super.Něco takového tady chybělo.Já si peču je tak pro radost a rodině.Jsem amatér.Hezký den a už se moc těším na další kurz.Jana

Profilová fotografie

zuzana

Video sa mi veľmi páčilo, je úžasné sa dívať na Vaše ruky, čo vytvoria. Veľmi mi video pomohlo a dostalo ma do obrazu,ako vytvoriť poťahovanú tortu. Nikdy som si nemyslela, že to musí byť taká precízna práca, aby výsledok stál za to a že to chce toľko pomôcok k práci. Keď takú tortu upečiem, tak Vám aj ja vložím nejaký obrázok. Zatiaľ som to robila len raz a nemám sa teda čím chváliť. Škoda, že neponúkate video s obsahom na prípravu vhodných krémov do tort. Určite by ma to zaujímalo. Želám Vám veľa úspechov v práci i osobnom živote.

Profilová fotografie

Irena

Dobrý den, Zdeničko,
chtěla bych poděkovat za super kurzík, jak správně potahovat a zdobit dorty. Vaše postupy jsou jasné, zřetelné a vypilované do detailu. Kurz je vhodný nejen pro pokročilé,ale i pro úplné začátečníky. Já začala péct potahované dorty před dvěma roky a stále je co se učit. Někdy se daří lépe,jindy hůře a proto Vás chci podpořit v pokračování kurzů, když si člověk nebude vědět rady, tak my amatérky nakoukneme k Vám :))
Ještě jednou díky. Zdraví Irena
Také posílám jednu fotku dortíku

Profilová fotografie

IRENA

Dobrý večer, kurz je moc pěkný, jelikož jsem naprostý amatér, hodí se mi každá rada. Moc děkuji, s pozdravem Irena

Profilová fotografie

olga galova

Velmi sa m to pacilo, tesim sa na pokracovanie.

Profilová fotografie

Maria

Pozrela som si vase video velmi sa mi paci,ako ste postupovala bolo to zrozumitelne aj pre zaciatocníkov.Ja peciem torty na objednavku uz ich mam niekolko urobenych no nasla som si vela poucneho v tomto kurze Dakujem za vasu snahu a krasnu pracu s pozdravom Maria

Profilová fotografie

Jaroslava

dělám dorty už nějakou dobu a teď jsem si díky videu uvědomila co ještě dělám za chyby :-) Modelování mi až tak problém nedělá, ale ty hladké dorty strany dortu ano. Někdy se stalo, že to nebylo úplně ideální. Tady na tom dortu mi to právě úplně nevyšlo a musela jsem boky zakrýt krajkou :-) Škoda , že jsem ho neviděla dříve. Pořád je potřeba se učit.

Profilová fotografie

Maria

torty robim iba pre vlastnu rodinku,bola som asi na troch stretnutiach amaterskych cukrarok,bolo to vyborne,ale toto video a tento kurz je este lepsi,mozem sa kedykolvek k nemu vratit a to je super,profesionalna ukazka,velka vdaka,nech sa vam dari

Profilová fotografie

janka

Je to naozaj veľmi pekne spracované aj pre toho, kto to ešte nikdy nerobil. Pečiem a poťahujem torty už niekoľko rokov a predsa som sa aj ja niečo priučila. Ďakujem za možnosť deliť sa o skúsenosti. Prajem veľa vydarených dielok.

Profilová fotografie

Jana

dorty dělám asi dva roky pro rodinu. Moc jsem se z vašeho prvního dílu poučila, byl pro mě opravdu přínosem. A musím si koupit druhé hladítko! Dík, těším se na další lekci. Jana.

Profilová fotografie

Péťa

Moc povedené........... Potáhla jsem již pár dortů...... a teď vím i o chybičce, kterou jsem dělala

Profilová fotografie

Daniela

kurz je pekný, dozvedela som sa nejaké nove informácie, dakujem velmi pekne.teším sa na dalšiu čast.

Profilová fotografie

Lucia

Pečeniu a zdobeniu sa venujem už niekoľko rokov viac menej ako samouk, stále je na čom sa zdokonalovať a som veľmi rada, že som naďabila na vašu stránku. Vždy sa niečo nové rada naučím. Prvý diel bol neskutočný !!! Myslím, že začiatočníčkam veľmi uľahčí prácu. Ďakujem a teším sa na ďalšie diely.

Profilová fotografie

Margita

Zrovna jsem teď shlédla Váš kurz potahování dortů a byl pro mě opravdu přínosem. Peču dorty od 08/2012 pro rodinu a přátele a vše jsem se učila a učím z internetu přes fc atd. zrovna barvení potahové hmoty - vždy barvím celý kus a vůbec mě nenapadlo, že je lepší napřed jen část a poté zbarvenou část zapracovat do celé potahovky. Už se těším na další kurzy!

Profilová fotografie

Jarka

Dobrý den Zdeňko,
moc děkuji za kurz zdobení dortů je velice krásně zpracovaný a pěkně vysvětlený. Já peču několik let a moc mě to baví. Také jsem několikrát zkoušela pracovat s potahovací hmotou, ale nikdy jsem to neměla tak, aby se mi dortík líbil, vždy jsem měla nějaký problém. Hlavně se mi hmota začala potit a praskat. Tento týden budu péct dort ,tak to podle videa vyzkouším.Už se těším na další díl zdobení dortů. Tady je jeden dortík co se mi trochu povedl. Přeji Vám mnoho úzpěchů.Jarka

Profilová fotografie

Eva

Moc děkuji za parádní kurz. Krásně zpracované! Děkuji!

Profilová fotografie

Hana

Kurz se mi moc líbil a těším se na další díl.

Profilová fotografie

Hana

Dobrý den, tento kurz jsem již několikrát požadovaly. Vždyť většina děvčat začínala úplně jako laik a doslova jsme hledaly na internetu každou maličkost, jak začít. Držím palce a těším se na další. Přeji moc úspěchů a nám všem inspiraci a návody na různé vychytávky při zdobení dortů.

Profilová fotografie

Jana

Moc se mi kurz líbil. skvělý nápad a spousta užitečných rad, už se těším na další díl.

Profilová fotografie

Jára

Moc se mi první video líbilo. Je to bezvadný nápad a těším se na další rady, nápady a zručnou lektorku, díky

Profilová fotografie

Hana

Dobrý nápad,už se těším na další kurz,jsem samouk,ale pořád se mám co učit.

Profilová fotografie

Jitka

Velice se mi líbí Váš kurz skvělý nápad člověk se pořád učí a stále je co zlepšovat a ráda se podívám i na začátky i když dorty peču už pět let.Už se těším na další díl.

Profilová fotografie

Kateřina

Bylo faj Vás, paní Zdeňko, znova vidět a slyšet :-). Připadala jsem si jako na kurzu, který všem vřele doporučuji :-)
Katka

Profilová fotografie

Emilie

nemám co dodat, prostě super. Škoda, že jsem to neviděla před 3-mi lety, spoustu práce a pokusů bych si ušetřila. Ale stejně jsem objevila zase vychytávku. DĚKUJI! Ať se vám dál daří! :-)

Profilová fotografie

Hana

Moc pěkné video, vše krásně předvedeno a vysvětleno krok po kroku. S potahováním dortů začínám a hledala jsem nějaké návody a jsem ráda, že jsem narazila na Váš on-line kurz. Už se nějakou dobu chystám jít i k Vám do kurzu osobně, ale pořád mi na to nevychází finance, jsem na mateřské, tak to není jednoduché. Snad se to brzy podaří a poznám Vás osobně. Občas zavítám i do vašeho obchodu ve ValMezu. Moc Vám fandím a přeji hodně úspěchů! Hanka

Profilová fotografie

Jaroslava

Byla to nádhera. Jste moc šikovná. O něco podobného (protože tak jako Vám, se mi to určitě nepovede) se pokusím.

Přeji Vám hezký den. Jarča

Profilová fotografie

Monika

teď aspoň vím kde dělám chyby. Jsem takový samouk ,ale hodně toho dělám jen tak jak si myslím,že to tak pujde.Ale mám se hodně co učit .Moc děkuji zase jsem o něco chytřejší.

Profilová fotografie

Martina Paulíková

Tento kurz ozdobovania je vynikajúci nápad a veľmi sa mi páči ako jednoducho je tam všetko vysvetlené. Už som skúšala poťahovať tortu fondánom, ale narazila som na problém pri sýtych tmavších odtieňoch. Ak farbím fondán na tmavší odtieň, tak sa hmota vplyvom väčšieho množstva gelovej farby rozriedi a už sa s ňou nepracuje dobre, trhá sa. Ako postupovať v takomto prípade?

Profilová fotografie

Vlasta

Kurz je super, peču již delší dobu, ale dosud nemám koupené hladítko na marcipán, už si je objednávám je super, těším se na další kurz.

Profilová fotografie

Irena

Zdeničko, máte můj veliký obdiv, za úžasně natočená videa, jsou perfektní a určitě nejen začátečníkům hodně pomohou !!!
Já jsem před třemi lety upekla svůj první dort, a moc mě mrzí, že jsem něco tak úžasného, jako vaše rady , nenašla nikde na netu. Hned po upečení prvního dortíku byl sladký koníček na světě :-D
Zdeničko, jste úžasná a já jsem moc ráda, že jsem mohla omrknout vaše videa :-D děkuji , Irena
foto mého dortíku - miluji jedlé krajky :O))

Profilová fotografie

nada

Dobrý večer, konečně přišel někdo s tak skvělým nápadem pro nás pro všechny, kdo mají pečení jako koníčka. Moc chválíme a těšíme se na další video :-) Přeji hezký večer. Naďa

Profilová fotografie

Olga

Moc děkuji za tento kurz na webu...sem tam peču také dorty, pro radost mým známým a hlavně mým dětem,.Ráda se učím novým věcem,a po prvním díle .co jsem zhlédla vím ,kde jsem dělala chyby...moc děkuji za první ukázku..těším se na další díly...pěkný večer přeji..:)

Profilová fotografie

Soňa

Věděla jsem něco málo, ale teď nám to půjde lépe. Jednu dortu mám za sebou v červnu a další mě čeká v červenci a srpnu. Děkuji Vám, za tak úžasnou ukázku. Budu se těšit na další ukázku. Zdravím.

Profilová fotografie

Hana Zpěváková

S radostí jsem se podívala na první díl kurzu zdobení dortů. Je to úplně jiné, jako když jsi na kurzu samotném.
Moc se mi to líbilo a zjistila jsem, že jsou věci které musím vylepšit . Děkuji , že tento kurz děláš, je to prostě paráda. Přeji Ti hodně účastníků a nadšenců.
Jen tak dále držím pěsti!!!!!!

Profilová fotografie

žaneta

děkuji za inspirující ukázku potahování. Akorát se tento týden chystám na první potahovaný dort pro moji dcerku a tak jsem ráda za každou radu a inspiraci...
děkuji a zdravím Žaneta

Profilová fotografie

Vlasta

ráda jsem se podívala na Vaši ukázku a určitě se budu dívat na Vaše další ukázky.Dorty potahuji domácím marcipánem a určitě vyzkouším i jinou potahovací hmotu.Vlasta

Profilová fotografie

Ludmila

Dorty peču často ale na potahování jsem si ještě netroufla. Tento váš příspěvek mi hodně pomůže. Tento týden peču vnučce dort člověče nezlob se, tak to vyzkouším. Potřebovala bych poradit jak na marcipán.Děkují a zdraví Vás Lidka

Profilová fotografie

Václava

Dobrý den,moc Vám děkuji za skvělou ukázku,je to pro mne hodně poučné,potahovaný dort jsem dělala jen 2x a nabylo to zrovna to pravé jak bych si představovala,tak ted vím jak na to a budu se držet Vašich rad.Ještě jednou děkuji za super video a budu se těšit na další,Václava.

Profilová fotografie

andrea

Dobrý den právě jsem zhledla váš kurz a musím říct že je to skvělý nápad pro všechny kdo mají pečení koníček jako já,ráda se podívám na další a něco se přiučím.takže děkuji za skvělé nápady.Přeji hezký den.Andrea

Profilová fotografie

Magdaléna

Děkuji za velmi názornou ukázku "jak na to". Dorty peču už několik let. Ve zdobení marcipánem či jinými potahovými hmotami jsem začátečník. Při nelehké cestě začátečnice :-) mně Vaše stránky moc pomohou.Magda

Profilová fotografie

Dana

začala jsem nedávno dělat dorty,zatím jen pro rodinu a známé a toto video je pro mne jedinečná pomoc,po zhlédnutí videa jsem zjistila,že skoro vše dělám špatně.Moc děkuji za Vaši ukázku.

Profilová fotografie

Alice

Dobrý den.
Právě jsem si pustila Vaše video a chci Vám moc poděkovat. Potahování už sice zvládám, akorát někdy zlobí hmota a teplo. Ale vždy se něčemu přiučíme. Snad se někdy dostanu na kurz, už delší dobu o něm uvažuji. Video je moc fajn a úplným nováčkům jistě pomůže- mě to trvalo, než jsem někde na internetu našla něco takového. Děkuji. Pěkný den. Alice

Profilová fotografie

Pavlína

Právě jsem zhlédla Váš kurz na videu. Je to dobrá věc pro ty , které se nemohou kurzu zúčastnit. Jsem také bez práce, takže pro mě je toto video jako stvořené. Dorty peču pro radost již necelý rok, ale ráda se v tomto ohledu stále přiučuji. Tyto základy mám již za sebou, ale není nikdy špatné si je opět připomenout. Děkuji ještě jednou za bezvadný nápad a přeji hezké léto. Pavlína

Profilová fotografie

Naďa

Dobrý den, nesetkala jsem se s Vaším jménem dnes poprvé,už jsem několikrát nakoupila u vás v obchůdku.Musím říci,že vždy k plné spokojenosti.Vzhledem k tomu ,že pečení všeobecně je mým velkým celoživotním koníčkem,tak se ráda s obdivem kouknu,jak jsou některé ženy šikovné.Musím uznat ,že dnešním mladým hospodyňkám závidím možnosti,které se dnes nabízejí v rozmanitosti produktů a pomůcek k pečení.
Také mě občas zláká rodinná událost ,či příležitost vytvořit něco pro své přátele.Není to zdaleka dokonalé,ale vždy to potěšilo.Občas zápasím s představou a skutečností většinou představa ustoupí a skutečnost ,,vyhrává,,.Proto jsem se ráda podívala na vaše video a musím říci ,že jsem spokojená.První díl teoreticky ovládám také:-)))),proto si dovolím poznámku: tohle je přesně ono,takhle to lze pochopit.Ovšem nutno říci že i tato zdánlivě lehká lekce chce obrovský trénink ,alespoň v mém případě.:-))Děkuji za sebe i ostatní,které nakouknou a ráda se podívám dál.
Bohužel ,jsem od 1.7. bez zaměstnání,takže více času ,ale méně financí,tím nechci říci,že si kurz v budoucnu nedopřeji ,jen teď momentálně drze mrknu na ty zdarma a raději si koupím nějakou ,,blbinku či udělátko,,.Tím se omlouvám ,že nevyužiji možnost dalších kurzů .Ani nevím,proč jsem se tak rozepsala,není to mým zvykem,asi jen aby jste o mě něco věděla víc,takové internetové podání ruky při seznamování:-).moc ráda jsem k vám nakoukla a přeji krásné léto:-))Naďa Hradecká

O lektorovi:

Lektor

Zdeňka Michnová - OSVČ obchodník

Dobrý den, mou velkou vášní je zdobení dortů. Na tyto témata vedu různé kurzy - základy práce s cukrovými hmotami, modelování cukrových květin, zdobení královskou glazurou, jsem certifikovanou lektorkou od anglické firmy PME. Prostřednictvím tohoto kurzu vás naučím potahovat dort cukrovou hmotou a také všechny základní dekorační techniky, nazdobíme si několik dortů pro různé příležitosti. Věřím, že vámi vlastnoručně vyrobený dort udělá velkou radost každému obdarovanému. Vše o kurzech a cukrářském světě najdete na stránkách www.sladke-peceni.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  2 982 účastníků

  Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Lektor

  Jiří Kynčl
  lektor2 982 x

 • Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Naučte se hrát na kytaru, absolvujte s námi Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla a naučte se zahrát první písně.

 • Kurz

  399 účastníků

  Levandulové relaxační malování

  Lektor

  Dana Činčarová
  lektor399 x

 • Levandulové relaxační malování

  Užijte si chvíle pohody a radosti při levandulovém relaxačním malování suchým pastelem.

 • Kurz

  638 účastníků

  Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Lektor

  Pavel Michalica
  lektor638 x

 • Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Namalujte si v pohodlí domova květiny jako živé, s námi to zvládne i naprostý začátečník.

 • Kurz

  8 144 účastníků

  Tajemství fotografie - jak fotografovat správně?

  Lektor

  Pavel Fara
  lektor8 144 x

 • Tajemství fotografie - jak fotografovat správně?

  Objevte tajemství fotografie, naučte se, jak správně fotografovat a tvořit tak jedinečné snímky jako profesionál.

 • Kurz

  10 309 účastníků

  Patchwork pro začátečníky

  Lektor

  Radka Sedláčková
  lektor10 309 x

 • Patchwork pro začátečníky

  Naučte se tvořivě šít pomocí techniky patchwork a zvládněte hned několik různých metod skládání a kombinování látek.

 • Kurz

  3 809 účastníků

  FIMO - textury a polymery

  Lektor

  Monika Brýdová
  lektor3 809 x

 • FIMO - textury a polymery

  Objevte kouzlo FIMO polymerové hmoty, naučte se s ní pracovat a zvládněte techniky výroby šperků s květinovými motivy.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY