Probíhá mimořádná akce! Všechny kurzy nyní s 40% slevou! Akce skončí za 

 MENU

 Hledat

Porod bez obav - 1. online kurz pro těhotné

Naučte se vnímat porod jako přirozený proces, připravte se na něj, zapojte i svého partnera a zbavte se obav a strachu.

6 423
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,7 z 5 (39 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  6 423 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Bohužel jen málo žen se na porod těší, většina z něj má strach a obavy. Dozvíme se, jak se připravit na porod, mateřství a budeme i cvičit. Když víme, co nás čeká, jak si můžeme pomoci, jak porod pro sebe využít, nebo jak nám může pomoci partner, může pak být porod úžasnou zkušeností a krásným zážitkem. Bez strachu, obav a s radostí můžete prožít porod a mateřství i vy. Předporodní kurz nás připraví i na šestinedělí a péči o dítě.

V kurzu se dozvíte:

 • jak si usnadnit průběh těhotenství
 • jak se připravit na porod a do porodnice
 • jak vybrat porodnici i pediatra
 • jak zvládnout porod
 • jak připravit porodní plán
 • jak vypadá cvičení pro těhotné
 • jak vypadá jóga pro těhotné
 • jak zapojit tatínka do role otce

Předporodní kurz nás dovede připravit na porod a mateřství. Pokud chceme prožít porod a mateřství bez obav a s radostí, je dobré se na něj připravit. Dozvíme se tipy, jak vybírat pediatra, porodnici, spoustu informací o porodu, šestinedělí, kojení, o cvičení pro těhotné včetně těhotenské jógy. Odbouráme obavy a zapojíme i tatínky. Povíme si o podpoře pondingu, pupečníkové krvi a mnoho dalších informací. (zobrazit celý popis kurzu)

Mnoho prvorodiček, ale i opakovaných rodiček má z těhotenství a následného porodu velké obavy, protože neví, co mají čekat a jak se budou cítit. Je dobré se na toto krásné období připravit tak, aby samotný porod mohl proběhnout co možná nejsnadněji a nejrychleji. Předporodní kurz nám napoví, jak zvládat ranní nevolnosti a otoky nohou, které trápí většinu rodiček.

Určitě je dobré nehladovět, vždy mít po ruce něco malého na uzobávání, co zasytí rozbouřený žaludek. Tělo je nejvíc vyhladovělé právě po dlouhé noci, kdy žádné jídlo nepřijímáme. Malá svačinka na nočním stolku, kterou sníme, ještě než vstaneme, dělá zázraky. Mohou to být třeba jen obyčejné piškoty, sušenky nebo kousek ovoce.

Otoky nohou způsobují zadržované tekutiny v těle, které po porodu opět vyloučíme. Je třeba omezit látky podporující zadržování vody, jako je například sůl a kofein. Předporodní kurz nám představí speciální cévní gymnastiku, která pomáhá spolu s příjmem jódu nebo kompresními punčochami. Pomůže i pohankový čaj, který obsahuje velmi prospěšné látky.

Předporodní kurz nám napoví, jak se připravit na porod, tvrdnutí bříška nebo jak zvládnout těhotenskou zácpu. Děloha, která roste se i zpevňuje a následkem je postupné tvrdnutí bříška, které je signálem, že vše probíhá přesně tak, jak má. Dnešní doba s sebou nese různá pozitiva ale i negativa.

Těhotné ženy jsou dnes až příliš vyšetřované, i když jsou zcela zdravé, nikoliv nemocné. Je třeba si dávat pozor na nadměrné užívání hořčíku, který uvolňuje svaly a uspává dělohu, která v den porodu nechce začít rodit. Je třeba si dát pozor na jeho přijímané množství a zaměřit se na příjem z přírodních zdrojů. Výborný je třeba čaj Rooibos.

Těhotenská zácpa je běžnou reakcí střev, která mají v těhotenství méně místa, než předtím. Je dobré jíst častěji v malých dávkách, zvýšit příjem vlákniny, ovoce, zeleniny, ovesných vloček nebo kompotů. Zároveň je třeba zvýšit i příjem tekutin a přidat drcená lněná semínka a nápoj ze sušených švestek.

Poměrně často se objeví vaginální mykóza a plísně, které se živí cukrem. Je třeba výrazně cukr omezit a více jíst bifidus v jogurtech. Hodně pomůže čerstvý vzduch. Výborným způsobem, jak se připravit na porod je také cvičení, dostatek pohybu a pobyt venku v klidu a pohodě.

Návod, jak se připravit na porod, přináší i rady jak si poradit s náhlou změnou těžiště a bolestí zad. Řešením je masáž pro těhotné od opravdových profesionálů, kde je třeba velké obezřetnosti a plavání nadlehčující tělo a uvolňující klouby. Projdeme spolu, příchod do porodnice i z porodnice, porod samotný, bolest u porodu, nástřih hráze, období šestinedělí, rady kolem kojení a tvrdnutí prsou či odstříkání mléka.

Předporodní kurz zahrnuje také péči o dítě, jak podpořit tatínka v roli otce, jak být dobrou maminkou, sestavíme porodní plán, předvedeme si vhodné cvičení pro těhotné, jógu pro těhotné a vše, co si dovedete i nedovedete představit.

V kurzu Porod bez obav - předporodní kurz se připravíme na porod, zapojíme partnera a připravíme se na mateřství:

 • cesta k bezstarostnému porodu skrze klidné těhotenství
 • co je potřeba udělat a zařídit, než se vypravíte do své porodnice
 • pediatra vybíráme ještě před porodem, doporučení pro jeho výběr
 • správný výběr porodnice, jak postupovat a podle čeho vybírat
 • o podpoře pondingu, výhody i zápory a všechno o pupečníkové krvi
 • vysvětlíme si všechny procesy, které vás v rámci porodu budou provázet
 • problematika nástřihu hráze, šestinedělí, vše kolem kojení, péče o dítě
 • jak být dobrou maminkou i tatínkem, těhotenské cvičení, těhotenská jóga, porodní plán

Lektorkou kurzu Porod bez obav - předporodní kurz je Majka Staňková. Těhotným se věnuje řadu let. Odbourává budoucím matkám strach a obavy z porodu, doprovází ženy u porodů a připravuje je na porod a mateřství. Když ženy ví, co je čeká, jak si mohou pomoci, jak porod pro sebe využít, nebo jak může pomoci partner, stane se porod úžasnou zkušeností a krásným zážitkem. Zjistěme, jak na porod a mateřství s radostí.

Lekce kurzu:

1
Těhotenství
52:43
52:43

K bezstarostnému porodu vede i klidné těhotenství.

Co je potřeba udělat a zařídit, než se vypravíte do porodnice?

V prémiové části kurzu se dozvíte tipy, jak vybírat pediatra, porodnici, dozvíte se spoustu informací o porodu, o šestinedělí, o kojení, o cvičení pro těhotné a mnoho dalších informací.

Pediatra je nutno vybírat ještě před porodem. Jaká jsou doporučení pro jeho výběr?

Správný výběr porodnice je velmi důležitý, jak postupovat a podle čeho vybírat?

V tomto dílu se zaměříme na výhody a zápory podpory bondingu (bezprostřední vazby mezi matkou a dítětem) a povíme si něco i o pupečníkové krvi.

7
Porod I
28:34
28:34

V tomto dílu si vysvětlíme všechny procesy, které vás v rámci porodu budou provázet.

8
Porod II
1:24:10
1:24:10

Tento díl se zaměřuje na konkrétní praktické záležitosti.

Mnoho žen má z porodu strach, strach z neznáma. Jak se jej zbavit a těšit se na porod?

Dnes se podíváme na problematiku nástřihu hráze.

Podíváme se na šestinedělí a procesy, které jej doprovázejí.

12
Kojení
30:25
30:25

Základem kojení je vnímání potřeb děťátka. Jak na to?

Pojďme se podívat na to, co se děje s děťátkem ještě v porodnici, než si jej odnesete domů.

14
Péče o dítě II
1:11:25
1:11:25

V této lekci se dozvíte, jak se děti nosí, koupou, přebalují, jak o ně celkově pečovat a mnoho dalšího.

U péče o dítě je důležité vzájemné porozumění a podpora. Jak podpořit tatínka v roli otce?

Jak být maminkou v pohodě? Povzbuďte se a nepřipusťte si žádné pochybnosti k tělu.

Jak naplánovat porod? To přeci nelze! Nazvěte si jej třeba jako porodní přání.

Dnes si ukážeme několik jednoduchých cviků pro těhotné.

V tomto dílu si ukážeme, jak v těhotenství cvičit jógu.

Hodnocení a komentáře:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Andrea Chlapcová

9.7.2020

Zatím jsem shlédla neplacená videa v předporodním kurzu a jsem z toho unešena, čekám než se připíše platba a s radostí shlédnu všechny ostatní, paní je moc sympatická, má příjemný hlas který se moc moc dobře poslouchá a už jsem si odnesla moc dobré rady, momentálně jsem v půlce 6. Měsíce a čekám své první miminko, určitě uvítám východu kdy budu moc shlédnout videa několikrát než nastane ta chvíle kdy se podíváme konečně děťátku tváří v tvář

Profilová fotografie

Jana K

12.6.2020

Chtěla bych paní Majce moc poděkovat. Kurz jsme shlédli spolu s manželem a mnoho nám to dalo, ačkoliv jsem nakonec rodila císařským řezem, dozvěděli jsme se spoustu užitečných rad. Předporodní kurz v nemocnici jsme bohužel nestihli, takže jsme byli rádi za tuto variantu - každý den jsme si odpoledne udělali kafíčko a shlédli jednu část, byl to pro nás takový příjemný rituál přípravy na toho našeho drobečka :) S manželem jsme se shodli, že i jemu pomohl s přípravou k porodu, věděl trochu, co čekat. Mockrát děkujeme, za nás to byly velmi dobře investované peníze a rozhodně doporučujeme všem - informace jsou podávány velmi lidsky a obecně, a to se nám moc líbilo.

Profilová fotografie

Kateřina M

21.5.2020

Dobrý den,
po zhlédnutí úvodních videí zvažuji koupi celého kurzu. Za první dvě videa jsem získala více přínosných informací, než jsem doposud získala z různých příruček pro těhotné. Doufám, že i ostatní videa budou v podobném duchu, lektorka má velmi "lidský" přístup, který mi vyhovuje. Těším se na další videa.

Profilová fotografie

Anna K

14.5.2020

Shlédla jsem první lekci, bohužel musím říct tomuto kurzu ne.
Jako pozitivní bod vidím to, že lektorka působí sympaticky a snaží se problematiku vysvětlit polopaticky, aby ji pochopila každá nastávající maminka.
Ale výhrady převažují.
Profil lektora - "poradkyně v oblasti těhotenství, porodu a mateřství" a "těhotným se věnuji již řadu let" mi jako popis zkušeností a odbornosti nestačí. Jaké vzdělání má lektorka absolvované? Absolvovala i mimo formální vzdělání nějaké certifikované kurzy (může to podložit)? Kde pracovala a jak dlouho? Co by vyzvedla, jaké problémy ženám pomohla vyřešit?
Druhá věc je absence zdrojů, představení více úhlů pohledu (ideálně uvést pod video). Např. Problematika suplementu magnesia.
Ano, předchozí generace maminek nebyla tolik hlídaná v těhotenství - jaký byl ale jejich průměrný věk? Kolik kvůli tomu potratilo, protože se nepřišlo na problém dříve?

Shrnula bych to takto, pokud by to byl kurz o tom, jak si nejlépe sbalit kufr na dovolenou, pak je vše ok. Ale pokud je to kurz ohledně zdraví matky a dítěte, pak chci vědět víc o lektorovi, chci vědět odkud bere informace a chci představení více úhlů pohledů na problematiku.
Věřím, že v kurzu bude spousta zajímavých a přínosných informací, ale pokud jsou uvedeny nepřesně a neodzdrojovány, nemohu tomu věřit.

Profilová fotografie

Blanka Nikodemová

13.5.2020

Shlédla jsem úvodní videa zdarma a s radostí jdu kurz zakoupit :) V dnešní době bohužel člověk nemůže navštívit žádný kurz osobně, pak je toto krásnou alternativou.

Profilová fotografie

Barbora Ezerová

12.5.2020

Viděla jsem jen necelé první video, ale už v něm mě nejprve zarazilo několik detailů, kdy jsem si zatím nebyla jistá, zda šlo o neznalost, nebo jenom přeřeknutí.. Ovšem při informaci, že "dolní dutá žíla přivádí kyslík do mozku" jsem se ujistila, že tento kurz nebude nic pro mě jakožto zdravotníka, prostě mě tam ty nepřesnosti dráždí... ;-) Pro méně náročné maminky ale bude určitě užitečný a najdou v něm spoustu nových informací.

Profilová fotografie

Alena Svobodová

11.5.2020

V dnešní době, kdy těhotné nemohou chodit na předporodní kurzy, je toto video super, vše vysvětlí polopatě tak že se prvorodička necítí být jako tele . Koukla jsem už hodně videí a přečetla nespočet článků ale zatím jen toto jsem dokoukala do konce.

Profilová fotografie

Gabriela Šrotová

15.4.2020

Protože jsme nestihli koupit kurz přímo do centra, tak jsme zakoupili alespoň touto formou a jsme moc rádi. Kurz nám velmi pomohl a dal odpovědi na řadu otázek. Konečně něco co nám dává smysl a nemusíme od každého poslouchat jiné rady a doporučení. Děkujeme moc za natočení těchto videí a rozhodně doporučujeme :)

Profilová fotografie

Lucie Kováčiková

21.3.2020

Kurz jsem zakoupila kvůli tomu, abych měla ucelenější informace hezky pohromadě a v klidu domova se mohla na porod a vše s tím souvisejícím připravit. Hromadné předporodní kurzy by pro mě jako introverta určitě nebyly vhodné. Líbil se mi lidský přístup paní Majky - je to jako byste měli k dispozici porodní asistentku, ale bez osobních návštěv. Nakonec to sice dopadlo tak, že jsem rodila císařským řezem, ale byla jsem ráda, že jsem získala plno užitečných rad, které mi dost pomohly celou "akci" lépe zvládnout a trochu zmírnit ten strach a nejistotu, kterou prvorodičky prožívají. Takže určitě kurz doporučuji a děkuji za něj. Využila jsem dokonce i cvičení na balonech, a to nerada cvičím, ale s bolestmi zad v těhotenství je to opravdu potřeba. Jediné na co vás kurz nepřipraví je, jak to celé proběhne reálně ve vašem případě v konkrétní porodnici a na celkový průběh šestinedělí. Ale to asi dost dobře nejde - každý to zvládá jinak a má jiné okolnosti (např. právě průběh při a po císaři je jiný než v případě přirozeného porodu).

Profilová fotografie

Linda Fojtíková

8.2.2020

Dost užitečných informací, které paní podává lidsky, ikdyž je z ní cítit osobní propagace učitých postojů. Video není důležité, kromě kapitoly péče o dítě2, dá se poslouchat jako podcast kdekoli. Doporučuji.

Profilová fotografie

Kateřina Jiříčková

1.2.2020

Konečně nějaké video kde Vám vše vysvětlí polopatě tak že se prvorodička necítí být jako tatar =) . Koukla jsem už hodně videí a přečetla nespočet článků ale zatím jen toto jsem s chutí dokoukala do konce. Mám dokonce i poznámky =D

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za pochvalu, my i lektorka máme velkou radost, že Vám je kurz přínosem. :-)

Profilová fotografie

Sandra Studená

24.12.2019

První dvě lekce jsou opravdu velice zajímavé a přínosné, zvažuji zakoupení celého kurzu, ačkoli jsem byla téměř rozhodnutá začít chodit na kurzy v našem městě. Zajímalo by mě, jak pojišťovně doložit absolvování tohoto kurzu zda vystavujete nějaké faktury..? Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Sandro, děkujeme za pochvalu, máme radost, že se Vám kurz líbí. Po objednání a uhrazení kteréhokoliv kurzu máte k dispozici k vytištění daňový doklad. Ten naleznete v menu (které se zobrazí v pravém horním rohu po najetí myší na Váš účet) v sekci "Moje objednávky". Mějte se hezky. :-)

Profilová fotografie

Šárka Chramostová

17.9.2019

Před porodem prvního dítěte, jsem neměla moc času na nic a tento kurz mi opravdu vytrhl trn z paty, i díky tomu, že se některá videa podíval i můj manžel. Mohli jsme se tak na porod a miminko komplexně připravit a nestresovat. Takže jsme všechno zvládli, co se porodu týká, v pohodě a hlavně v klidu i bez duly. Doporučuji všem budoucím maminkám a tatínkům.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Šárko, máme radost, že Vám kurz pomohl. Děkujeme za Vaše hodnocení i doporučení a přejeme Vám radostné mateřství. :-)

Profilová fotografie

Petra Nedbalová

18.8.2019

Zajímavý nápad, který je pro mě velice přínosný. Zvažuji, že si zakoupím celý kurz, abych se o porodu a s ním souvisejícími tématy dozvěděla co nejvíce. První díl mě nadchnul :)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Petro, děkujeme, máme radost, že se Vám kurz líbí. :-)

Profilová fotografie

Eva Kobzová

17.8.2019

Dobrý den, první lekci kurzu TĚHOTENSTVÍ považuji za velice přínosnou. Uvažuji, že si koupím celý kurz :) Paní ví, o čem mluví a má maximální přehled.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že se Vám kurz líbí a je Vám přínosem. Mějte se pěkně. :-)

Profilová fotografie

Eliška Mikešová

16.8.2019

Skvělé a užitečné kurzy hodlam si koupit celý set kurzů...?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Eliško, děkujeme za pochvalu. Máme radost, že se Vám kurzy libí. :-)

Profilová fotografie

Martina S

20.7.2019

První video o těhotenství obsahuje zajímavé informace zejména nadhodnocování doplňků stravy - magnesium, železo,... Video bylo zajímavé a poučné, jsem zvědavá na další.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Martino, děkujeme za Váš příspěvek. Jednotlivé lekce obsahují spousty informací a doporučení. Jak dalece se nimi naloží už je každém jednotlivci. Zkrátka jednomu může vyhovovat to a druhému zase ono. :-)

Profilová fotografie

Anna Juzkova

16.7.2019

Dobr den. V lekci Porod II je na chvíli zobrazen odkaz o reportáži o porodu z televize Markýza. Nemohu ten odkaz ale pak nikde dohledat. Prosím kde ho najdu? Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Anno, odkaz na reportáž je zde: https://www.youtube.com/watch?v=rSQSkp5ZqDg&t=2s

Profilová fotografie

Marie Krizova

1.3.2019

Dobrý den, ve 2. videu - Před příchodem do porodnice mluvíte o stažení souboru, který se jmenuje Výbavička na doma, pod tímto videem jsem ale našla pouze Co s sebou do porodnice, kde můžu soubor Výbavička na doma stáhnout?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Marie, tyto informace jsou obsaženy v jednom souboru. Výbavičku na doma naleznete na konci 1. strany dokumentu. Kdybyste měla jakékoliv další dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Profilová fotografie

Karel Máj

28.2.2019

Manželka byla s kurzem velmi spokojena, dostala ho darem a mnoho informací zde získaných uvedla do praxe. Kurz můžeme doporučit, je to investice, která se vyplatí!

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Karle, děkujeme za Vaši pochvalu, moc nás těší, že Vaší ženě byl kurz přínosem a byla s ním spokojená.

Profilová fotografie

Zuzana Fořtová

10.2.2019

Dobrý den, musím, stejně jako ostatní maminky, říci, že mě kurz mile překvapil. Cena je sice vyšší, než u jiných online kurzů, oproti nim se však člověk již z prvních videí dozví mnoho více než užitečných informací, které v jiných kurzech neuslyšíte. Děkuji za ně.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Zuzano, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že se Vám kurz líbí a mohl Vám být přínosem.

Profilová fotografie

Kamila Rýdlová

28.10.2018

Škoda, že jsem na toto video nenarazila dříve. Předporodní kurz jsem absolvovala v porodnici, ale s tímhle online kurzem se nedá srovnat. Dozvěděla jsem se daleko více podstatných informací zde, než v porodnici. Vřele jsem tedy doporučila mojí sestře, které bude každým dnem rodit :)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Kamilo, děkujeme za Vaši úžasnou pochvalu i doporučení, moc nás to těší!

Profilová fotografie

Hana Brožová

12.10.2018

Jako porodní asistentka hodnotím kurz (až na několik drobností) velmi kladně. Jen musím přiznat, že barevné ladění trička a náušnic v každém díle s modrými očními stíny, mi přišlo malinko přitažené za vlasy, ale každý má jiný vkus, o tom žádná. Prezentační dovednosti lektorky výborné, kurz neuspává, což je při délce videí co říci.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme za Vaše hodnocení kurzu.

Profilová fotografie

Eva Štálová

2.8.2018

Dobrý den, po shlédnutí dvou videí se mi kurz velice líbí. Užitečné informace a správně pro nás načasované, protože se bude hodit jako dárek. Děkuji moc.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, máme radost, že se Vám kurz líbí a děkujeme za Vaše hodnocení. Takový originální dárek zajisté potěší. :-)

Profilová fotografie

Dita Pančenková

31.7.2018

Dobrý den, kurz se mi zdá po shlédnutí prvních dvou videí moc pěkný a pro mne v současné době zajímavý, zvažuji, že ho zakoupím, nicméně v poměru k času se mi zdá poměrně vysoká cena. S pozdravem Dita

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dito, děkujeme za Vaše hodnocení. K Vaší výtce si dovolujeme upozornit, že prémiový kurz je dlouhý téměř 12 hodin a obsahuje spousty informací. Navíc díky našemu věrnostnímu programu můžete získat výhodnější cenu. A v případě, že byste ani tak nebyla s obsahem kurzu spokojená, lze do 15 dnů od zakoupení kurzu uplatnit garanci vrácení peněz. Nic tedy neriskujete. :-)

Profilová fotografie

Jana Krizova

22.7.2018

Dobry den, Majko. Jen bych pridala informace co se tyka aromaterapie- svicky nedoporucuji neb obsahuji skodlive latky a v tech klasickych aromalampach, o kterych mluvite, se olej pali a tim vznikaji dalsi skodlive i karcinogenni latky. Mnohem praktictejsi a zdravi prospesne jsou vodni, parni, aromalampy, kde se olej kape do vody a posleze se vyparuje. Tyto aromalampy jsou bezpecne i na noc, po urcitem case ci az dojde voda se samy vypnou. Tudiz bezpecne nejen do detskeho pokoje :) dalsi postreh jsou CD- dnes jiz docela zastarala technika, plus jeste tahat prehravaci pristroj... Jednodussi je si stahnout pisnicky do telefonu. Partner jiste rad pomuze, neni-li zena technicky tip, jako ja :D jinak dekuji za informace! Krasny den Jana :)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jano, děkujeme za Vaše postřehy a tipy, každému může vyhovovat něco jiného, anebo nakonec zjistí, že v daný moment mu vůně či hudba nevyhovuje vůbec. Důležité je vědět, že takové možnosti tu jsou.

Profilová fotografie

Li Mat.

1.6.2018

Dobrý den, zatím jsem viděla dvě videa a jsou skvělé. Člověka tyto informace hodně poučí a povzbudí. Jako každá žena mám strach z porodu. Vaše rady však jsou nad zlato. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, my děkujeme za Vaše slova chvály. Udělaly nám velkou radost. :-)

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

7.5.2018

Dobrý den, Váš kurz je pěkný a obsáhlý. Určitě moc užitečný pro nastávající maminky. Škoda že se mezi ně právě nepočítám :-) Určitě ho ale doporučím svým známým.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, děkujeme za Vaše hodnocení.

Profilová fotografie

Tereza Hlavínová

19.4.2018

Můj strach byl, jak mi okolí říkalo, "chorobný". Jsem těhotná poprvé, nevěděla jsem, co se bude dít, jak to bude probíhat, jen jsem tušila (z filmuu a vyprávějících známých a kamarádek...) že porod hrozně bolí, je krutý, hnusný... TEĎ jsem si s Vámi utřídila myšlenky, uklidnila se, dokonce, tak nějak, nabyla sebevědomí!! A teď už vím, co v té porodnici chci, jak chci a půjde se mi tam líp! A když se zase začnu bát? Juknu na videa znovu. Díky, že jste, pro nás!!

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Terezo, děkujeme za Vaše hodnocení, Vaše slova nás i lektorku velmi těší. Máme upřímnou radost, že Vám jsou videa v době těhotenství nápomocná, přejeme Vám klidný porod bez obav a krásné mateřství. :)

Profilová fotografie

Blanka Kniežyková

17.3.2018

Porod mě v blízké době čeká a i když jsem přečetla na internetu snad všechno, vyslechla rady kamarádek, pořád jsem nebyla klidná. Už první minuty videí mě začaly uklidňovat, u spousty věcí jsem si potvrdila svůj dosavadní názor a ucelila jsem si informace. Můžu jen doporučit :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Blanko, děkujeme za Vaše doporučení. Těší nás, že Vám byl kurz přínosem a přejeme Vám radostný porod bez obav. :-)

Profilová fotografie

Dana Luksikova

24.1.2018

Dobry den. Toto je pekny kurz. Skoda ze jsem o nem nevedela drive kdyz jsem byla tehotna. Doporucila jsem ho,ale me kamaradce co je tehotna a je nadsena.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dano, děkujeme za Vaše milé hodnocení a doporučení. :-) Máme radost, že se kurz líbí. :-)

Profilová fotografie

Natalia Sivokova

5.11.2017

Dobry den,
rada by som sa opytala kde je mozne stiahnut clanok o vyzive v tehotenstve, ktory Majka spomina ze najdeme pod 1 videom. Kurz mam zaplateny cely (natalia.mergova@gmail.com).
Vopred dakujem
natalia

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Natalia,
soubor je nyní k dispozici ke stažení pod prvním videem. :-)
Váš tým Kurzů pro radost

Profilová fotografie

Veronika Skořepová

23.9.2017

Dobrý den, měla bych zájem o Váš kurz, který se mi dle prvních lekcí (zdarma) líbil, ale ještě se chci zeptat před koupí. Pokud v online kurzech nebude zodpovězená nějaká moje otázka, je možné se s lektorkou elektronicky spojit a popřípadě se doptat? Děkuji :)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Veroniko,
děkujeme za Váš komentář. :-) Pokud byste měla na lektorku jakékoliv dotazy, Vaše otázky samozřejmě lektorce Majce předáme, děláme to tak vždy. :-)

Profilová fotografie

Markéta Palatová

26.8.2016

Moc milá paní.Svým kurzem mi dost pomohla a uklidnila mě :)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Markéto, děkujeme. :-) Máme radost, že Vám kurz pomohl.

Profilová fotografie

Eliška Březíková

24.7.2014

Dobrý den,

děkuji za tento internetový kurz.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Eliško,
my děkujeme za Váš komentář. :-)

Profilová fotografie

Eva Postředníková

6.5.2014

Dobrýden,
první díly jsou dost obsáhlé a zajímalo by mne, jak jsou na tom placené díly. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme za Váš dotaz. I placené díly jsou velice obsáhlé a dozvíte se v nich celou řadu zajímavých informací. Celý kurz má navíc bezmála 12 hodin.

Profilová fotografie

tonka

29.1.2014

ďakujeme za doplňujúce informácie a tešíme sa na tretí diel :)
tonka

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, děkujeme. :-) Ať se Vám třetí díl líbí, určitě i v něm rovněž naleznete spoustu zajímavých informací. :-)

Profilová fotografie

Eva Postředníková

9.1.2014

Dobrý den Majko,
ráda bych se zeptala, v případě dalších placených dílů, zda jsou stejně tak dlouhé jako tyto první dva díly. Vyprávíte hezky, souvislé témata a logicky. Mám velké obavy z bolestí při porodu. Těžko snáším jakoukoliv bolest a i běžné prohlídky na gynekologii. Uvítám cokoliv, co sníží pocit bolesti. Nejsem ani těhotná ani nemám dítě, ale věřím, že tato doba může brzy nastat. Váš kurz se mi proto velmi líbí, nechci čekat na to, až zjistím, že jsem těhotná. Doufám, že nezačnu zmatkovat :D Děkuji, Eva

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo,
celý kurz je dlouhý bezmála 12 hodin a i lekce v placené části kurzu jsou obdobně dlouhé a překypují zajímavými informacemi.
Přejeme Vám, ať i třeba díky lekcím zdarma jsou Vaše obavy nižší. :-)

Profilová fotografie

Lucie

6.1.2014

Milá Majko, moc děkuji za povídání. Jsem teď těhotná podruhé a protože můj první porod nebyl moc příjemný, doufám, že ten druhý si díky Vám vychutnám :-) Hezky se Vás poslouchá. Mám za sebou zatím jen 1.díl kurzu, ale už se moc těším na další.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Lucie, děkujeme za pochvalu - lektorku Majku to jistě potěší. :-) Přejeme Vám klidný porod bez obav. :-)

O lektorovi:

Lektor

Majka Staňková - Poradkyně v oblasti těhotenství, porodu a mateřství

Jmenuji se Majka Staňková a těhotným se věnuji již řadu let. Doprovázím ženy u jejich porodů a připravuji je na porod a mateřství. Bohužel jen málo žen se na porod těší, většina z něj mají strach a obavy. Proto jsem se rozhodla ve své práci věnovat právě přípravě k porodu, protože když víme, co nás čeká, jak si můžeme pomoci, jak jej pro sebe využít, nebo jak nám může pomoci partner, může pak být porod úžasnou zkušeností a krásným zážitkem. Bez strachu a obav. Pokud chcete také prožít porod a mateřství bez obav a s radostí, jsem zde pro vás.

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  605 účastníků

  Orientální břišní tanec - DRUM SOLO s bubeníkem

  Lektor

  Katka Derouet (Krejčová)
  lektor605 x

 • Orientální břišní tanec - DRUM SOLO s bubeníkem

  Naučte se nové taneční pohyby, krásné kombinace a tančete s Katkou DRUM SOLO v doprovodu bubeníka.

 • Kurz

  3 113 účastníků

  Pilates pro začátečníky

  Lektor

  Jolana Novotná
  lektor3 113 x

 • Pilates pro začátečníky

  Kurz Pilates pro začátečníky Vás naučí základní cviky, zapojit hluboké svalstvo, celé tělo, jeho sílu a zbavíte se bolestí.

 • Kurz

  1 208 účastníků

  Šití ekopanenek pro začátečníky

  Lektor

  Tereza Jarošová
  lektor1 208 x

 • Šití ekopanenek pro začátečníky

  Naučte se jak ušít ekopanenku krok za krokem a udělejte tak radost svým nejbližším.

 • Kurz

  8 793 účastníků

  Krásná a sama sebou - kurz líčení

  Lektor

  Michaela Baronová
  lektor8 793 x

 • Krásná a sama sebou - kurz líčení

  V kurzu líčení se naučíte citlivě uchopit ženskou krásu, dát ji na odiv světu a každý den budete mít perfektní makeup.

 • Kurz

  10 812 účastníků

  Moderní šití pro začátečníky

  Lektor

  Katka Dachovská
  lektor10 812 x

 • Moderní šití pro začátečníky

  Naučte se základy šití, vyrobit hračky pro děti i domácí mazlíčky, včetně vkusných dekorací nejen pro vlastní potěšení.

 • Kurz

  4 561 účastníků

  Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

  Lektor

  Katka Derouet (Krejčová)
  lektor4 561 x

 • Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

  Objevte s námi cestu ke zdraví a spokojenosti, kterou nám přináší orientální tanec a břišní tanec.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY