/www/doc/www.kurzyproradost.cz/www/cs/wp-content/themes/kpr/header.php on line 48
">

Pečení chleba pro radost? Tak to bylo téma našeho předvánočního setkání s Pepou Cvrčkem. Bavili jsme se o tom, že bychom na tohle téma „Kváskový chléb“ udělali videokurz, který bude jako první na webu KurzyProRadost.cz celý zdarma.

Od začátku do konce. Občas je dobré vybočit a udělat něco jinak a tak jsme chtěli udělat videonávod na pečení chleba, který na internetu není k nalezení.

Od začátku do konce, to znamená od výroby kvásku až po vytvoření lesklé kůrky. Kurz už je na světě a věřím, že vám udělá radost. My jsme si s Pepou užili natáčení skvěle a byl u toho srandy pytel. Do natáčení se nám vetřeli i Pepovo synkové, Filipek a Vojtíšek. Prostě se nám je nepodařilo odehnat, tak jsme je zapojili do hrátek s chlebovým těstem a ukázalo se, že pečení chleba se může stát skvělou rodinnou zábavou. Tak tedy, posuďte sami, jak se nám videokurz “Pečení kváskového chleba” podařil.

Spusťte si jej kliknutím zde.

No a jestli máte ve svém kuchyňském šuplíku nějaký jiný postup než ten náš, tak budeme moc rádi, když se s ostatními o něj podělíte. Pošlete nám jej a my je zveřejníme na blogu. Můžete se klidně pustit i do natočení videa, ale to nám předem dejte vědět, abychom se domluvili na tom, jak má video vypadat. A ještě něco. Třeba máte doma i jinou zajímavost, než recept na chleba. Na dobré buchty od babičky nebo tlačenku od dědečka. Pochlubte se a ukažte je ostatním návštěvníkům našeho webu!