MENU

 Hledat

Archetypy žen

Naučte se rozpoznat archetypy žen a společně s námi se s nimi naučte i pracovat, ženské archetypy nám mnohé napoví.

37
HODNOCENÍ ÚČASTNÍKŮ
5,0 z 5 (přečíst)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  2 474 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Objevíme společně archetypy žen a povíme si, jaké ženské archetypy existují, jak fungují nebo v čem nám pomohou. V kurzu si projdeme jednotlivé archetypy ženy, kterými jsou archetyp panny, archetyp milenky, archetyp matky, archetyp královny, archetyp čarodějnice nebo archetyp stařeny. Objevíme také tři klíče ke zvedání energie v těle a naučíme se je používat. Předvedeme si také uklidňující a uzemňující meditaci.

V kurzu se dozvíte:

 • jak lze charakterizovat archetypy žen
 • jaké jsou archetypy žen
 • jak na ženské archetypy
 • jaké jsou tři klíče ke zvedání energie
 • jak na uklidňující a uzemňující meditaci

Archetypy žen doprovázejí jednotlivé cykly v životě ženy a v přírodě. Jakmile začneme zkoumat ženské archetypy, povíme si, jaký je archetyp panny, přidáme si k němu vhodnou meditaci a představíme si, jaké je období panny. Dál přichází na řadu archetyp milenka, k tomu patří vhodná meditace a přivedení vědomí archetypu milenky do našeho těla. (zobrazit celý popis kurzu)

Projdeme si jednotlivé archetypy ženy, jako je matka, královna, čarodějnice a stařena. Naučíme se, jak vést pomocí dechu a vědomí energii v těle do místa, které potřebujeme oživit. Archetypy žen zahrnují archetyp matky. Řekneme si, co je dobrá nebo špatná matka, jaké je poslání matky, ozřejmíme si základní aspekty mateřství a nakonec prožijte meditaci. Projdeme si krok po kroku své vlastní mateřství a jeho hodnoty.

Ženské archetypy zahrnují archetyp královny. Ponořte se s námi do své nezávislosti a věnujte se svým zájmům a dosáhněte uvolnění pomocí meditace královny. Projdeme si také archetyp čarodějnice. Toto období je volně navazující na královnu. Naučíme se nežít život druhých a objevíme zdroje své vlastní síly. Projdeme také konečnou meditaci čarodějnice.

Archetypy žen zahrnují archetyp stařeny i s jeho aspekty pozdního stáří, klidu a zastavení. K tomu náleží také meditace stařeny. Objevíme společně tři klíče k zvedání energie v těle, naučíme se, jak se dělá její přemisťování. Pomocí energie v těle budeme provádět uzdravování některých částí těla. Pomocí sexuální energie objevíme další hlubiny. Budeme provádět nácviky zvětšování energie v našem těle.

V bonusovém díle, jakmile projdeme všechny ženské archetypy, se naučíte uklidňující a uzemňující meditaci. Kurz Archetypy žen vede ženy k sobě. Vede je k vlastnímu vědomí, k prožitkům těla i k ženskému naplnění. Učí ženy skrze ženské archetypy nalézt krásu v sobě, uvěřit v to, že jsou jedinečné, mají úžasné dary a propojí tak nádherný barevný celek ženy.

V kurzu Archetypy žen se dozvíme, jak rozpoznat jednotlivé ženské archetypy a jak s nimi umět pracovat i meditovat:

 • co jsou to archetypy žen, jednotlivé cykly v životě ženy a v přírodě
 • povíme si, jaký je archetyp panny, vhodnou meditaci a představíme si období panny
 • archetyp milenky, vhodná meditace, přivedení vědomí archetypu milenky do našeho těla
 • naučíme se archetypy ženy, jako matka, královna, čarodějnice a stařena
 • naučíme se pomocí dechu a vědomí vést energii v těle do místa a tak ho oživit
 • tři klíče ke zvedání energie v těle, její přemisťování, uzdravování některých částí těla
 • ženské archetypy a sexuální energie, nácviky zvětšování energie v těle
 • v bonusovém díle se naučíme uklidňující a uzemňující meditaci pro ženské archetypy

Lektorkou kurzu Archetypy žen je Ivana Megová. Ženské archetypy dokáží vést ženy k sobě, k vlastnímu vědomí, k prožitkům těla a k ženskému naplnění. Naučíme se nalézt krásu v sobě, uvěřit ve svou jedinečnost a úžasné dary. Krok po kroku pochopíme naše propojení s přírodou. V krátkých meditacích si vzpomeneme na své části ženství, které byly dosud odmítány, jsou někde hluboko uvnitř uložené a vyvedeme je na světlo.

Lekce kurzu:

1
Cykly
16:42
16:42

V prvním díle si povíme něco o cyklech v životě ženy a v přírodě.

2
Archetyp panna
15:35
15:35

Dnes si povíme o archetypu panna, nebude chybět ani meditace.

V tomto díle se seznámíme s archetypem milenka. Díky meditaci přivedeme vědomí archetypu milenky do Vašeho těla.

V prémiové části kurzy si projdeme archetypy ženy - matka, královna, čarodějnice a stařena. Naučíme se, jak vést pomocí dechu a vědomí energii v těle do místa, které potřebujeme oživit.

5
Archetyp matky
17:56
17:56

Dnes se budeme věnovat arechetypu matky, co je dobrá nebo špatná matka, jaké je poslání matky, základní aspekty mateřství, své vlastní mateřství a jeho hodnoty, meditace.

Ponořte se do své nezávislosti a věnujte se svým zájmům, uvolnění a meditace královny.

Období navazující na královnu, nežijte život druhých a objevte zdroje své vlastní síly, konečná meditace čarodějnice.

Aspekty pozdního stáří, klidu a zastavení, meditace stařeny.

Přemisťování energie v těle, uzdravování některých částí těla pomocí energie, sexuální energie, nácviky zvětšování energie v těle.

10
BONUS
10:23
10:23

V bonusovém díle se naučíte uklidňující a uzemňující meditaci.

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Martina Řehoř

Kurz Archetypy žen mne velmi oslovil, zhlédla jsem zatím jen lekce, které byly zdarma, ale všechny tři byly úžasné. Velmi jsem ocenila příjemně vedené meditace. Děkuji.

Petra Martinická

Vzhliadla som len časť kurzu, ktorá je zdarma, ale kurz aj téma sú veľmi podnetné. Aj keď téma môže znieť niekomu ezotericky, je podávaná zrozumiteľne. Lektorka má oblasť archetypov dobre zvládnutú.

NiNet

Na Váš kurz jsem vlastně narazila náhodou, když jsem na internetu hledala nějaké články na téma ženských archetypů. Pustila jsem si Vaše úvodní video a řekla si: "Je to zdarma, z domova, tak proč to nezkusit." A příjemně jste mne překvapila. Možná já překvapím Vás, když napíšu, že je mi teprve 19 let, takže jsem ve své životní fázi Dívky. Nejsem ani vystresovaná manželka a matka dvou dětí, ani zralá dáma hledající útěchu v době, kdy trpí syndromem opuštěného hnízda. :D (neberte to jako zesměšňování, prosím (: ) Jsem mladá dívka, které prostě připadá, že žije ve světě, který patří mužům - o mužích se mluví, muži se citují, muži se chválí - no a co ženy? Myslím si, že i pro mladou dívku, jako jsem já, je důležité umět pochopit (záměrně užívám slovo "pochopit" - obsahuje totiž v sobě jiná dvě slova: "porozumět" a "uchopit") svou ženskost, své vnitřní archetypy, svůj cyklus, zkrátka tu Ženu v sobě - a přijmout Ji. Což je v dnešním, byť politicky korektním, ale stále poněkud maskulinním světě, dosti nelehká záležitost. Proto jsem moc ráda, že jsem narazila na tak sympatickou a příjemnou lektorku, jako jste Vy. Těším se na další díl (:

Jana

Paní Ivanko, jakmile jsem uviděla nadpis Vašeho kurzu - "Archetypy žen" věděla jsem, že jsem ve správný čas na správném místě, těžko se volí výstižná slova ke všemu, co zažíváme a cítíme, ale to určitě sama dobře znáte. Nějaký ten čas už se zabývám určitou "prací na sobě", posilováním ženské stránky, pochopení souvislostí v našich životech atáák a Váš "kurzík" je opravdu úžasnou záležitostí, na kterou jsou narazila na netu. Jste nádherná bytost, která dělá pro ženy "velké" věci a já Vám za to mnohokrát ze srdce děkuju. Patřím už též k té středněvěkové generaci žen, ač se vnitřně a často i navenek se cítím a asi i chovám spíš víc mladistvě a tenhle stav si užívám a ráda bych si to tak už v tomhle životě ponechala a k tomu určitě hodně velkým dílem přispěje i Váš nádherný projekt, ještě jednou velký dík a přeju Vám ve Vašem životě co nejvíc lásky a radosti ze života a i spokojených a dobře naladěných žen, které projdou Vaším úžasným kurzem a posunou se zase o kus na své cestě k naplněnému a radostnému prožívání svého ženství. Jana.

Adriana Szaboová

Milá Ivanka, práve som dokončila celý Váš kurz. Bolo to skutočne niečo úžasné, ako som prechádzala jednotlivými archetypmi žien, objavovala a pozývala ich k sebe, pocítila vplyv Luny a prepojenie s našou Matkou Zemou. Patrím k strednej generácii, ale až teraz sa cítim ako skutočná ŽENA. A vďaka Vašim meditáciám som sa dostala bližšie k chápaniu svojej podstaty. So srdca Vám ďakujem a nesmierne si Vás vážim za to, čo robíte pre nás ženy. Adriana

Dáša

Děkuji za úžasný první díl, který jsem právě před chvílí shlédla.Díky němu jsem se krásně uvolnila po tom celodením maratonu.Zas je fajn.Už se těším co bude v dalším díle.Hezký večer.Dáša

Jindra

Děkuji Vám moc za krásné tři díly,které mě velmi obohatily a rozvinuly v ženství.Nejvíce se mi líbily meditace ke každému dílu.Jsem velmi spokojená.Jindra

Ludmila

Dobrý den,Ivanko,právě jsem shlédla kurz a č. 2 mě úplně přivedlo k pláči a posléze k uvolnění,děkuji L.

Věra

Děkuji, shlédla jsem první přístupný díl zdarma a mohu říct, že vaše práce je hezká a jistě přínosná. Najít v sobě klid a vyrovnanost, pochopit sama sebe je velmi důležité. Předejde se tím mnoha ženských onemocněním. Žádný porodník a gynekolog nemůže naučit ženu jak poznat co se v ní děje. Je zapotřebí, aby se ženy naučily mít rády svoji jedinečnost, a nesnažily se vyrovnat mužům. Máme tu sílu tvořivou v sobě, nikoliv ve svalech. Krásné dny všem přeji.

Miroslava Vokounová Krepčíková

Právě jsem prošla celým kurzem a musím říct,že je úžasný a naprosto všem jej doporučuji. Dal mi víc než jsem čekala, poznání a krásné meditace, práce s energií. Děkuji

Pavla

Dobry den, prave jsem shledla vas prvni dil kurzu. Libi se mi, ze davate moznost kazde zene citit se krasna a uzitecna. Uplne jeste nevim, co si o kurzu myslet, ale tesim se na dalsi!
Dekuji
Paja

Marie

Krásný den,Váš kurz mě velmi zaujal a také uklidnil.Klid sice vydržel jen půl dne,než mne dohnala všední realita,ale budu si lekci pouštět opakovaně.Ten pocit za to stojí.Děkuji :-)

Iveta

našla jsem Váš kurz při procházení těchto stránek a musím říct,že jsem hodně spokojená a těším se na další kurz.

jana

Zdravím Vás, náhodou jsem našla Váš kurz, který mě zaujal. Jsem právě na křižovatce v mém životě. Je mi 52 let, jsem 8 let po hysterioktomii se kterou jsem se pracně vyrovnávala. Od té doby mě potkávají další problémy -onemocněla jsem klíšťovou encefalitidou, přišla o zaměstnání, vloni mi náhle zemřela matka, v dubnu jsem nabourala auto v mikrospánku, teď jsem na neschopence se zánětem prsu. Cítím se velice vyčerpaná a hledám sílu, jak bojovat s dalšími problémy a jak jít dál.

Jitka Vrbková

Právě jsem se dodívala na vaše video a prožila s vámi velmi příjemnou relaxaci. Víte, jsem právě několik dnů po hysterektomii, není mi ještě tolik - 45 a mám pocit, že už to nejsem já, bolí mě nejenom fyzické tělo ale i duše. Posledních pár let jsem sama sebe zanedbávala a nemocí mi tělo teď asi jen mé chování vrátilo zpět. Chvílemi mám pocit, že teď, když už nemám dělohu nejsem už žena. Přemýšlím nad tím, že stojím na rozcestí a nevím kam a jak se ve svém životě vydat....Velmi se mě vaše povídání dotklo, všechno má asi svůj důvod i to, že jsem tenhle kurz zcela nádhodně našla. Jen nevím teď, když už jsem vlastně tak trošku v té ženské části svého já mrzák, jestli je i tohle cesta jak jít dál a říkám si, kdo vlastně teď jsem a je tohle cesta i pro mě?

Dana

Děti Země mohu vřele doporučit, mám celý soubor, což je celkem 10 knih a pokud vím, píše se další díl.
Pouze malinko opravím jméno autorky - jedná se o Jean M.AUELOVOU.
Musím říci, že jsem celou ságu přečetla již 4x a pořád mě fascinuje. Neskonale jsem se s hlavní hrdinkou ztotožnila, vžila se do její podstaty a chtěla s ní každou noc pádit na koni po pláních plných mamutů.
Dobré počteníčko, přeji.

Jana

Před týdnem jsem byla v Praze na 1. kongresu žen, následně jsem našla na netu stránky krásného projektu Ženy ženám - žena cyklická. A nyní jsem narazila na Vás Ivano. Vaše video je harmonické, zároveň dynamické, srší z něj optimismus a radost. Těším se na další pokračování, pracuji s dětmi a jejich matkami, ráda jim budu předávat zkušenosti , které získám od Vás. Mám radost z toho, že se mohu učit od mladších žen.
Jana

Daniela

Skvělé video, velmi příjemné a uklidňující. Děkuji a budu se těšit na další díl

Jitka

za velmi zajímavé video a těším se na další.
Hodně štěstí a slunce v Duši:-)

Světlana Šarbochová

Milá Ivano, váše video je úžasné. Všichni jsme součástí přírody a všichni do ní patříme a pokud tu přírodu a ty souvislosti budeme vnímat, budeme sami sobě lépe rozumět. Děkuji za objasnění těch ženských souvislostí. Těsím se na příště. Světlana

Miluška Pražmová

Velmi zajímavé, líbí se mi to, ještě jsem to takhle nikdy neslyšela...

Blanka Štěpánová

Děkuji a už se moc těším na další díl.

Alžbeta

Moc pěkně zpracované video, meditace, uvědomění si sebe. Děkuji za to a těším se na pokračování.

Lenka

Děkuji za pěkné video i meditaci v něm.Těším se na další.Radost z bytí a prožívání života,je to co hledám a
co mi někdy chybí.

Hana

Děkuji,že jsem mohla v klidu domova shlédnout vaše video.Potěšilo mě hlavně,že jste po "zkouškách",kterými jste procházela,nad sebou nezlomila hůl,poslechla svůj vnitřní hlas a pracovala na sobě.Tak dáváte příklad ostatním ženám a tím jim dodáváte odvahu.Díky.

Hanule

Děkuji, meditace byla moc příjemná. Ráda bych zmínila, že jsem byla na Vašem workshopu na Tantra Festivalu a jsem nadšená. Tanec jednotlivých archetypů byl úchvatných, prostě skvělý. Váháte-li některá, vřele doporučuji. Děkuji také za sdílení v úvodním videu, je určitě pro řadu žen velkým přínosem, díky.

Romana

Děkuji, Vaše lekce mi přinesla uklidnění, které je v této době potřeba. Těším se na pokračování a děkuji. Romana.

Zuzana

Děkuju a těším se na pokračování :)

Martina

Úžasné video i cvičení. Už se těším na další pokračování :-)

mirka

zaujimave video ,myslim že pomože ženam najist a olovit svoje vnutorne ja ,dakujem

Ivana

Paní Ivo, děkuji za toto úžasné video, které mi znovu připomnělo moje ženství. Těším se na další setkání s Vámi ♥

Ivča

Děkuji, že jsem mohla díky Vám, paní Ivo, zažít příjemných 16 minut. Těším se na další informace a meditace. Ta na bříško byla úžasná(o: Ještě jednou děkuji(o: Ivča

Renata

Dobrý den,tento kurz je zajímavý.Hledám v sobě sama sebe, tak věřím, že se mi to s tímto kurzem podaří.Meditace na bříško je super.Děkuji že jste.

Martina

Dobrý den,kurz je velice zajímavý a uklidňující.Díky

Jana

Velice mě zaujala upoutávka. Řeším teď důležité ženské a osobní otázky v mém životě, na které nejsou lehké odpovědi. Věřím, že kurz mi pomůže se naladit sama na sebe a zvládat těžké životní situace.

Tatiana

Meditácia na ženské brucho je úúúžasnáááá! Ďakujem ♥

Jana

Velice zajímavé a příjemné. Těším se na další část kurzu :-)

O lektorovi:

Lektor

Ivana Megová - Lektorka kurzů pro ženy

Dobrý den, jmenuji se Ivana Megová a 10 let vedu kurzy pro ženy. Kurzy, které ženy vedou k sobě, k vlastnímu vědomí, k prožitkům těla, k ženskému naplnění. Učím ženy, jak nalézt krásu v sobě, uvěřit v to, že jsou jedinečné a mají úžasné dary. Pomohu vám krok po kroku pochopit vaše propojení s přírodou. V krátkých meditacích vás nechám vzpomenout si,že i ty části ženství, které jste dosud odmítala, jsou někde uvnitř uložené a vyvedením na světlo se propojí v nádherný barevný celek ženy. Více o mně, mých kurzech naživo a mých názorech na www.zenskekruhy.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  7 502 účastníků

  Krásná a sama sebou - kurz líčení

  Lektor

  Michaela Baronová
  lektor7 502 x

 • Krásná a sama sebou - kurz líčení

  V kurzu líčení se naučíte citlivě uchopit ženskou krásu, dát ji na odiv světu a každý den budete mít perfektní makeup.

 • Kurz

  1 972 účastníků

  Porod bez obav - 1. online kurz pro těhotné

  Lektor

  Majka Staňková
  lektor1 972 x

 • Porod bez obav - 1. online kurz pro těhotné

  Naučte se vnímat porod jako přirozený proces, připravte se na něj, zapojte i svého partnera a zbavte se obav a strachu.

 • Kurz

  3 306 účastníků

  Jedlé kytice

  Lektor

  Marie Mužíková
  lektor3 306 x

 • Jedlé kytice

  Naučte se vyrobit jedlé kytice z různých dobrot, sladké i netradiční slané kytice, které se hodí pro každou příležitost.

 • Kurz

  2 474 účastníků

  Archetypy žen

  Lektor

  Ivana Megová
  lektor2 474 x

 • Archetypy žen

  Naučte se rozpoznat archetypy žen a společně s námi se s nimi naučte i pracovat, ženské archetypy nám mnohé napoví.

 • Kurz

  8 115 účastníků

  Moderní šití pro začátečníky

  Lektor

  Katka Dachovská
  lektor8 115 x

 • Moderní šití pro začátečníky

  Naučte se základy šití, vyrobit hračky pro děti i domácí mazlíčky, včetně vkusných dekorací nejen pro vlastní potěšení.

 • Kurz

  2 230 účastníků

  Šití výbavičky pro miminko

  Lektor

  Terezie Jedličková Vojtková
  lektor2 230 x

 • Šití výbavičky pro miminko

  Naučte se ušít vlastní originální výbavičku na miminko, od oblečení, přes deky až po spací pytel či zavinovačku.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY