BLACK FRIDAY sleva –50 % na vše — končí za 

Využít slevu
×

Už odcházíte? Přidejte se k 206 044 studujícím členům:

Aktivujte si členství zdarma
a ihned získejte 467 videolekcí zdarma

Máte již aktivované členství? Přihlaste se

 MENU

 MENU

Trénink paměti – naučte se zapamatovat si cokoli

V kurzu "Trénink paměti" vás lektor Václav Posolda naučí, jak si cokoliv zapamatovat.

5,0 5
(7 hodnocení)
  2 591 účastníků
Novinka 2. Nejoblíbenější v kategorii Osobní rozvoj
  Vstoupit do kurzu ZDARMA

Přehrát lekce ZDARMA

Vložte svůj e-mail

— nebo —

Získat bezplatné členství
Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  2 591 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Máte problém s vaší pamětí? Nebo chcete jen vědět, jak si pamatovat mnohonásobně víc informací bez zapomínání? Případně se naučit paměťové techniky, které využívají mistři světa v paměťových soutěžích? Pokud ano, tak je tento kurz přesně pro vás.

V kurzu se naučíte:

 • unikátní metodu, jak si zapamatovat jména a obličeje lidí
 • jak odstranit problémy s vaší pamětí, aby vám zase sloužila perfektně
 • jak na trénování a procvičování paměti
 • jak využít myšlenkové mapy
 • jak si ve stáří udržet dobrou paměť a zpomalit stárnutí mozku

Cílem kurzu “Trénink paměti – naučte se zapamatovat si cokoli” je pomoci zlepšit vaši paměť a také ukázat, jak ji začít využívat na maximum. Pokud máte pocit, že máte špatnou paměť, často na něco zapomínáte, nepamatujete si jména lidí atd. , tak všechny tyto problémy odstraníme a naučíte se, jak si snadno cokoliv zapamatovat. (zobrazit celý popis kurzu)

Ručím vám také za to, že si budete schopni zapamatovat i takové množství informací, že ostatní lidé budou žasnout, čeho všechno jste schopni. S „vylepšenou“ pamětí se budete cítit sebevědoměji a bude pro vás snadné zapamatovat si jakoukoliv informaci.

Kurz “Trénink paměti – naučte se zapamatovat si cokoli” není jen o zlepšení špatné paměti. Pokud máte dobrou paměť, ale musíte si v práci nebo běžném životě zapamatovat spoustu informací, nebo jste student, který si toho musí hodně pamatovat, naučíte se, jak svoji paměť využít tak, že si budete schopni snadno zapamatovat cokoliv a na jak dlouho budete chtít.

Kurz “Trénink paměti – naučte se zapamatovat si cokoli” je připraven tak, abyste nově získané vědomosti mohli uvést hned do praxe. V teoretické části se podíváme na užitečné tipy, např: co dělat pro to, aby náš mozek vytvářel během celého našeho života větší množství nových mozkových buněk. Také se podíváme, jak identifikovat a hlavně odstranit příčiny špatné paměti, zjistíte, jak přesně postupovat, abyste si informace ukládali bez zapomínání, dozvíte se, jak se efektivně učit, jak zpomalit stárnutí mozku a dostanete rady, jak snadno vylepšit svoje soustředění nebo začít využívat svoji paměť na maximum. A samozřejmě nás čeká mnoho dalšího.

V praktické části si v kurzu kromě jiného ukážeme paměťové techniky, díky kterým jsme schopni si snadno zapamatovat cokoliv, aniž to zapomeneme. Jedná se o techniky, které používají mistři světa v paměťových soutěžích. Nebudeme se věnovat jen teorii, ale hned si společně budeme pomocí těchto technik zapamatovávat informace.

Na začátku se naučíte, jak si snadno pamatovat jména a obličeje lidí, poté nás čekají metody spojování a poznáte tajemství paměťových paláců, do kterých si můžeme uložit jakékoliv seznamy, prezentace, tisíce čísel i celé knihy. Ukážeme si přesné návody, jak techniky paměťových paláců použít, abyste byli schopni si cokoliv zapamatovat. Samozřejmě se budeme také věnovat číslům, testům, myšlenkovým mapám, zkrátka všemu, co si v životě potřebujeme zapamatovat. Po absolvování kurzu se začnete na svoji paměť dívat úplně jinak a díky lepší schopnosti cokoliv si zapamatovat si znatelně usnadníte život.

V kurzu “Trénink paměti – naučte se zapamatovat si cokoli” se také naučíte:

 • jak si cokoliv zapamatovat pomocí paměťových paláců od jednoduchých informací po složité texty
 • jak zlepšit svoje soustředění a na vše se dokonale koncentrovat
 • jak zlepšit svoje kognitivní funkce
 • jak si zapamatovat testy, seznamy, abstraktní věci, státy...
 • jak si zapamatovat kalendář na celý rok
 • jak svoji paměť vylepšit a využít ji na maximum
 • jak snadno ukládat informace do dlouhodobé paměti a pamatovat si je natrvalo
 • jak se efektivně učit a nezapomínat to, co jste se už naučili
 • paměťové techniky pro snadné a lepší zapamatování, které používají mistři světa v paměťových soutěžích

V kurzu “Trénink paměti – naučte se zapamatovat si cokoli” se naučíte zapamatovat si prakticky úplně vše. Mým cílem bylo udělat pro vás co nejpraktičtější online kurz o paměti a věřím, že se to povedlo. Většinu informací z kurzu můžete uvést hned do praxe. Na základě zkušeností mnoha tisíc lidí jsem přesvědčen, že techniky a rady z kurzu fungují na každého člověka a zvládne je naprosto každý. Po absolvování kurzu vám ručím za to, že se vaše paměť zlepši a vy budete schopni zapamatovat si a v paměti udržet mnohem víc informací.
 

 

Lekce kurzu:

Vyvrátíme si nejčastější mýty o našem mozku a naší paměti.

Pomocí těchto tipů pro vás bude pamatování obličejů a jmen mnohem snadnější.

Ukážeme si paměťovou techniku na pamatování si jmen a společně si s její pomocí zapamatujeme jména 5 lidí. Uvidíte, že pomocí paměťových technik je zapamatování si 5 lidí hračka a hlavně i zábava.

Vyzkoušíte si, jak je snadné pamatovat si příjmení i složitá jména. Navíc získáte ke stažení předem vyhotovený systém pro 80 častých jmen a několik dalších zajímavých tipů.

Podíváme se, jaká je nejčastější příčina problémů s pamětí nebo toho, že si některé věci nejsme schopni zapamatovat a jak tyto příčiny můžeme snadno odstranit.

Probereme důležité rady, které zlepší a posílí naši paměť a schopnost zapamatovat si kvalitněji jakékoliv informace.

Jednoduché a zaručeně fungující rady, které zlepší vaši schopnost koncentrace.

Kromě jídla probereme doplňky stravy a tzv. chytré drogy (Nootropika).

Poznáme kouzlo myšlenkových map, které nám pomohou lépe přemýšlet, plánovat nebo se učit.

Povíme si, proč používat paměťové techniky a jaká pravidla musíme dodržovat při jejich užívání.

Ukážeme si, jak si snadno pamatovat jakékoliv seznamy.

Ukážeme si, jak vytvořit a jak používat paměťové paláce. A proč tvořit paláce? Paměťové paláce jsou právě odpověď na tajemství, jak si je někdo schopen zapamatovat tisíce čísel, náhodných slov, balíčky karet atd.

Sami se přesvědčíte, že pamatování čísel je snadné. Také si dohromady zapamatujeme přibližně 50 čísel.

Ukážeme si, jak snadné je pamatování si letopočtů.

Pamatování snů rozvíjí naši představivost, kreativitu i schopnost pamatovat si. Ukážeme si dva jednoduché tipy, jak si pamatovat sny.

Pomocí této paměťové techniky si můžete také snadno zapamatovat i nejrůznější seznamy států a měst.

Jak si s lehkostí zapamatovat správné odpovědi v testech.

Po odhalení této techniky už pro vás nebude pamatování si abstraktních informací problém.

Během několika sekund budete schopni říct konkrétní den (pondělí, čtvrtek...) u jakéhokoliv data v roce.

Hodnocení a komentáře:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Jana Radostová

18.9.2021

Neplacená část kurzu byla velice zajímavá. Dozvěděla jsem se spoustu informací, které jsem dosud nevěděla, vše bylo krásně vysvětleno a do života se to určitě hodí. Děkuji!

Profilová fotografie

Jana Štěpková

30.6.2021

Velmi užitečný kurz. Byla jsem překvapená, jak snadno jsem si zapamatovala a vybavovala celoroční kalendář. Kurz mě inspiroval i k tomu, že jsem si zakoupila eBook pana Posoldy "Cizí slovíčka rychlostí blesku". Kurz určitě doporučuji.

Profilová fotografie

Pepe Brito

18.5.2021

Velmi zajímavé a užitečné. Skromně a dokonale vysvětleno. Určitě doporučuji. Pan lektor ukazuje jak i na první pohled nepostradatelné věci jsou tak důležité pro naši kvalitu života. Mozek je síla.

Profilová fotografie

Hana Hettenbergerová

3.5.2021

Jsem nadšená. Nejdříve se mi vymýšlení představ a příběhů zdálo náročné a zdlouhavé. Ale když jsem zjistila, že příklady uvedené v kurzu si stále pamatuji, tak jsem to vyzkoušela. Otestovala jsem to na něčem, co pro mě bylo nenaučitelné. Čím déle jsem vymýšlela příběhy, tím jsem je dělala neskutečnější a zábavnější. O to lépe jsem si je pamatovalo a tím mě to více bavilo. Je skvělé, jaká to nakonec může být hra. A to nenaučitelné jsem si nakonec zapamatovala. Děkuji.

Profilová fotografie

Zdenka Nováková

27.4.2021

PERFEKTNÍ, INSPIRATIVNÍ!

Zobrazit další hodnocení (7 hodnocení)

Objevte podobné kurzy

Kategorie: Osobní rozvoj

O lektorovi:

Lektor

Václav Posolda

Václav Posolda působí jako paměťový lektor. Pomáhá lidem více si pamatovat a studentům efektivněji se učit. Během trénování paměti se mu povedlo překonat český rekord a zapamatoval si balíček 52 kanastových karet v čase 81 sekund nebo si zapamatoval Ludolfovo číslo na 5000 desetinných míst. Tvrdí, že takového výkonu je schopný každý člověk, jen je potřeba poznat svoji paměť, znát paměťové techniky a také svoji paměť správně trénovat. Vaška jste mohli vidět například v České televizi nebo televizi Nova. Také bývá zván jako řečník na různé konference a publikuje také v různých časopisech.

Časté dotazy ke kurzu:

Pokud si dnes pořídím celý kurz, budu k němu mít přístup okamžitě?

Ano. Pouze v případě platby bankovním převodem je třeba počítat se zpožděním 1 - 3 dny. Z tohoto důvodu doporučujeme úhradu kartou nebo online převodem.

Pořídím-li si celý kurz, získám jej okamžitě celý nebo se lekce postupně odemykají?

V případě pořízení kompletního kurzu získáváte okamžitě všechny lekce naráz a můžete si je procházet bez jakéhokoliv omezení.

Mohu si kurz stáhnout do svého PC?

Ne, to bohužel není možné z bezpečnostních důvodů. K prohlížení lekcí kurzu je nutné připojení k internetu.

Mohu platit v eurech?

Ano. Zvolte ve svém profilu na www.kurzyproradost.cz/ucet/zmenit-udaje v poli "Stát" Slovensko (případně jinou zemi). Pak uvidíte ceny na webu v eurech a v eurech můžete i platit.

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  Odemykání dětského potenciálu aneb Rodina jako tým

  Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit  2 426 ×Účastníků kurzu

  5,0
  (7)
 • Odemykání dětského potenciálu aneb Rodina jako tým

  Jak vytvořit z členů rodiny tým? Jednotlivci se slabými a silnými stránkami se mohou skvěle doplňovat.

 • Kurz
  Novinka

  Kompletní kurz kreativního copywritingu

  Ondřej Souček  862 ×Účastníků kurzu

  5,0
  (1)
 • Kompletní kurz kreativního copywritingu

  V „Kompletním kurzu kreativního copywritingu” s lektorem Ondřejem Součkem se naučíte vše, co potřebujete znát, aby se z vás stal úspěšný copywriter.

 • Kurz
  Novinka

  Trénink paměti – naučte se zapamatovat si cokoli

  Václav Posolda  2 591 ×Účastníků kurzu

  5,0
  (7)
 • Trénink paměti – naučte se zapamatovat si cokoli

  V kurzu "Trénink paměti" vás lektor Václav Posolda naučí, jak si cokoliv zapamatovat.

 • Kurz
  Novinka

  Jak ovládat svůj mozek a mysl

  Vojta Hlaváček a Jiří Kryštof Jarmar  835 ×Účastníků kurzu

  5,0
  (4)
 • Jak ovládat svůj mozek a mysl

  Spolu s Vojtou Hlaváčkem a Jiřím Kryštofem Jarmarem lépe porozumíte tomu, co se děje v našem mozku a mysli.

 • Kurz
  Novinka

  Řízení personálních nákladů

  Dagmar Matějková  187 ×Účastníků kurzu

  5,0
  (0)
 • Řízení personálních nákladů

  S lektorkou Dagmar Matějkovou proniknete do problematiky řízení personálních nákladů.

 • Kurz
  Novinka

  Úspěšná komunikace

  Michaela Jadrná  799 ×Účastníků kurzu

  5,0
  (3)
 • Úspěšná komunikace

  S lektorkou Michaelou Jadrnou se naučíte, jak se správnou komunikací můžete lépe prezentovat.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    
×

Trénink paměti – naučte se zapamatovat si cokoli

kurz na vás už čeká — začněte ZDARMA:

Jste připraveni? Pro přehrání vložte svůj e-mail:

Vložte svůj e-mail

— nebo —

Už máte účet? Přihlaste se

×

Doplňte své jméno a příjmení:

Přeskočit

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY