MENU

 Hledat

Archetypy žen

Naučte se rozpoznat archetypy žen a společně s námi se s nimi naučte i pracovat, ženské archetypy nám mnohé napoví.

38
HODNOCENÍ ÚČASTNÍKŮ
5,0 z 5 (přečíst)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  2 506 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Objevíme společně archetypy žen a povíme si, jaké ženské archetypy existují, jak fungují nebo v čem nám pomohou. V kurzu si projdeme jednotlivé archetypy ženy, kterými jsou archetyp panny, archetyp milenky, archetyp matky, archetyp královny, archetyp čarodějnice nebo archetyp stařeny. Objevíme také tři klíče ke zvedání energie v těle a naučíme se je používat. Předvedeme si také uklidňující a uzemňující meditaci.

V kurzu se dozvíte:

 • jak lze charakterizovat archetypy žen
 • jaké jsou archetypy žen
 • jak na ženské archetypy
 • jaké jsou tři klíče ke zvedání energie
 • jak na uklidňující a uzemňující meditaci

Archetypy žen doprovázejí jednotlivé cykly v životě ženy a v přírodě. Jakmile začneme zkoumat ženské archetypy, povíme si, jaký je archetyp panny, přidáme si k němu vhodnou meditaci a představíme si, jaké je období panny. Dál přichází na řadu archetyp milenka, k tomu patří vhodná meditace a přivedení vědomí archetypu milenky do našeho těla. (zobrazit celý popis kurzu)

Projdeme si jednotlivé archetypy ženy, jako je matka, královna, čarodějnice a stařena. Naučíme se, jak vést pomocí dechu a vědomí energii v těle do místa, které potřebujeme oživit. Archetypy žen zahrnují archetyp matky. Řekneme si, co je dobrá nebo špatná matka, jaké je poslání matky, ozřejmíme si základní aspekty mateřství a nakonec prožijte meditaci. Projdeme si krok po kroku své vlastní mateřství a jeho hodnoty.

Ženské archetypy zahrnují archetyp královny. Ponořte se s námi do své nezávislosti a věnujte se svým zájmům a dosáhněte uvolnění pomocí meditace královny. Projdeme si také archetyp čarodějnice. Toto období je volně navazující na královnu. Naučíme se nežít život druhých a objevíme zdroje své vlastní síly. Projdeme také konečnou meditaci čarodějnice.

Archetypy žen zahrnují archetyp stařeny i s jeho aspekty pozdního stáří, klidu a zastavení. K tomu náleží také meditace stařeny. Objevíme společně tři klíče k zvedání energie v těle, naučíme se, jak se dělá její přemisťování. Pomocí energie v těle budeme provádět uzdravování některých částí těla. Pomocí sexuální energie objevíme další hlubiny. Budeme provádět nácviky zvětšování energie v našem těle.

V bonusovém díle, jakmile projdeme všechny ženské archetypy, se naučíte uklidňující a uzemňující meditaci. Kurz Archetypy žen vede ženy k sobě. Vede je k vlastnímu vědomí, k prožitkům těla i k ženskému naplnění. Učí ženy skrze ženské archetypy nalézt krásu v sobě, uvěřit v to, že jsou jedinečné, mají úžasné dary a propojí tak nádherný barevný celek ženy.

V kurzu Archetypy žen se dozvíme, jak rozpoznat jednotlivé ženské archetypy a jak s nimi umět pracovat i meditovat:

 • co jsou to archetypy žen, jednotlivé cykly v životě ženy a v přírodě
 • povíme si, jaký je archetyp panny, vhodnou meditaci a představíme si období panny
 • archetyp milenky, vhodná meditace, přivedení vědomí archetypu milenky do našeho těla
 • naučíme se archetypy ženy, jako matka, královna, čarodějnice a stařena
 • naučíme se pomocí dechu a vědomí vést energii v těle do místa a tak ho oživit
 • tři klíče ke zvedání energie v těle, její přemisťování, uzdravování některých částí těla
 • ženské archetypy a sexuální energie, nácviky zvětšování energie v těle
 • v bonusovém díle se naučíme uklidňující a uzemňující meditaci pro ženské archetypy

Lektorkou kurzu Archetypy žen je Ivana Megová. Ženské archetypy dokáží vést ženy k sobě, k vlastnímu vědomí, k prožitkům těla a k ženskému naplnění. Naučíme se nalézt krásu v sobě, uvěřit ve svou jedinečnost a úžasné dary. Krok po kroku pochopíme naše propojení s přírodou. V krátkých meditacích si vzpomeneme na své části ženství, které byly dosud odmítány, jsou někde hluboko uvnitř uložené a vyvedeme je na světlo.

Lekce kurzu:

1
Cykly
16:42
16:42

V prvním díle si povíme něco o cyklech v životě ženy a v přírodě.

2
Archetyp panna
15:35
15:35

Dnes si povíme o archetypu panna, nebude chybět ani meditace.

V tomto díle se seznámíme s archetypem milenka. Díky meditaci přivedeme vědomí archetypu milenky do Vašeho těla.

V prémiové části kurzy si projdeme archetypy ženy - matka, královna, čarodějnice a stařena. Naučíme se, jak vést pomocí dechu a vědomí energii v těle do místa, které potřebujeme oživit.

5
Archetyp matky
17:56
17:56

Dnes se budeme věnovat arechetypu matky, co je dobrá nebo špatná matka, jaké je poslání matky, základní aspekty mateřství, své vlastní mateřství a jeho hodnoty, meditace.

Ponořte se do své nezávislosti a věnujte se svým zájmům, uvolnění a meditace královny.

Období navazující na královnu, nežijte život druhých a objevte zdroje své vlastní síly, konečná meditace čarodějnice.

Aspekty pozdního stáří, klidu a zastavení, meditace stařeny.

Přemisťování energie v těle, uzdravování některých částí těla pomocí energie, sexuální energie, nácviky zvětšování energie v těle.

10
BONUS
10:23
10:23

V bonusovém díle se naučíte uklidňující a uzemňující meditaci.

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Marcela Paurová

Kurz se zdá být velice zajímavý, zatím jsem shlédla 1. díl, ale určitě budu pokračovat. Moc se mi líbí to propojení přírody a osobnosti ženy, člověk si ani některé souvislosti neuvědomí, dokud to neslyší tak pěkně uceleně.

Martina Řehoř

Kurz Archetypy žen mne velmi oslovil, zhlédla jsem zatím jen lekce, které byly zdarma, ale všechny tři byly úžasné. Velmi jsem ocenila příjemně vedené meditace. Děkuji.

Petra Martinická

Vzhliadla som len časť kurzu, ktorá je zdarma, ale kurz aj téma sú veľmi podnetné. Aj keď téma môže znieť niekomu ezotericky, je podávaná zrozumiteľne. Lektorka má oblasť archetypov dobre zvládnutú.

NiNet

Na Váš kurz jsem vlastně narazila náhodou, když jsem na internetu hledala nějaké články na téma ženských archetypů. Pustila jsem si Vaše úvodní video a řekla si: "Je to zdarma, z domova, tak proč to nezkusit." A příjemně jste mne překvapila. Možná já překvapím Vás, když napíšu, že je mi teprve 19 let, takže jsem ve své životní fázi Dívky. Nejsem ani vystresovaná manželka a matka dvou dětí, ani zralá dáma hledající útěchu v době, kdy trpí syndromem opuštěného hnízda. :D (neberte to jako zesměšňování, prosím (: ) Jsem mladá dívka, které prostě připadá, že žije ve světě, který patří mužům - o mužích se mluví, muži se citují, muži se chválí - no a co ženy? Myslím si, že i pro mladou dívku, jako jsem já, je důležité umět pochopit (záměrně užívám slovo "pochopit" - obsahuje totiž v sobě jiná dvě slova: "porozumět" a "uchopit") svou ženskost, své vnitřní archetypy, svůj cyklus, zkrátka tu Ženu v sobě - a přijmout Ji. Což je v dnešním, byť politicky korektním, ale stále poněkud maskulinním světě, dosti nelehká záležitost. Proto jsem moc ráda, že jsem narazila na tak sympatickou a příjemnou lektorku, jako jste Vy. Těším se na další díl (:

Jana

Paní Ivanko, jakmile jsem uviděla nadpis Vašeho kurzu - "Archetypy žen" věděla jsem, že jsem ve správný čas na správném místě, těžko se volí výstižná slova ke všemu, co zažíváme a cítíme, ale to určitě sama dobře znáte. Nějaký ten čas už se zabývám určitou "prací na sobě", posilováním ženské stránky, pochopení souvislostí v našich životech atáák a Váš "kurzík" je opravdu úžasnou záležitostí, na kterou jsou narazila na netu. Jste nádherná bytost, která dělá pro ženy "velké" věci a já Vám za to mnohokrát ze srdce děkuju. Patřím už též k té středněvěkové generaci žen, ač se vnitřně a často i navenek se cítím a asi i chovám spíš víc mladistvě a tenhle stav si užívám a ráda bych si to tak už v tomhle životě ponechala a k tomu určitě hodně velkým dílem přispěje i Váš nádherný projekt, ještě jednou velký dík a přeju Vám ve Vašem životě co nejvíc lásky a radosti ze života a i spokojených a dobře naladěných žen, které projdou Vaším úžasným kurzem a posunou se zase o kus na své cestě k naplněnému a radostnému prožívání svého ženství. Jana.

Zobrazit další hodnocení (38 hodnocení)

O lektorovi:

Lektor

Ivana Megová - Lektorka kurzů pro ženy

Dobrý den, jmenuji se Ivana Megová a 10 let vedu kurzy pro ženy. Kurzy, které ženy vedou k sobě, k vlastnímu vědomí, k prožitkům těla, k ženskému naplnění. Učím ženy, jak nalézt krásu v sobě, uvěřit v to, že jsou jedinečné a mají úžasné dary. Pomohu vám krok po kroku pochopit vaše propojení s přírodou. V krátkých meditacích vás nechám vzpomenout si,že i ty části ženství, které jste dosud odmítala, jsou někde uvnitř uložené a vyvedením na světlo se propojí v nádherný barevný celek ženy. Více o mně, mých kurzech naživo a mých názorech na www.zenskekruhy.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  7 595 účastníků

  Krásná a sama sebou - kurz líčení

  Lektor

  Michaela Baronová
  lektor7 595 x

 • Krásná a sama sebou - kurz líčení

  V kurzu líčení se naučíte citlivě uchopit ženskou krásu, dát ji na odiv světu a každý den budete mít perfektní makeup.

 • Kurz

  2 044 účastníků

  Porod bez obav - 1. online kurz pro těhotné

  Lektor

  Majka Staňková
  lektor2 044 x

 • Porod bez obav - 1. online kurz pro těhotné

  Naučte se vnímat porod jako přirozený proces, připravte se na něj, zapojte i svého partnera a zbavte se obav a strachu.

 • Kurz

  3 390 účastníků

  Jedlé kytice

  Lektor

  Marie Mužíková
  lektor3 390 x

 • Jedlé kytice

  Naučte se vyrobit jedlé kytice z různých dobrot, sladké i netradiční slané kytice, které se hodí pro každou příležitost.

 • Kurz

  2 327 účastníků

  Šití výbavičky pro miminko

  Lektor

  Terezie Jedličková Vojtková
  lektor2 327 x

 • Šití výbavičky pro miminko

  Naučte se ušít vlastní originální výbavičku na miminko, od oblečení, přes deky až po spací pytel či zavinovačku.

 • Kurz

  1 013 účastníků

  Orientální břišní tanec - DVD Technika shimmy a akcentů

  Lektor

  Katka Derouet (Krejčová)
  lektor1 013 x

 • Orientální břišní tanec - DVD Technika shimmy a akcentů

  Exkluzivní možnost zhlédnout původní DVD, které je jinak již několik let zcela vyprodané.

 • Kurz

  289 účastníků

  Orientální břišní tanec - DRUM SOLO s bubeníkem

  Lektor

  Katka Derouet (Krejčová)
  lektor289 x

 • Orientální břišní tanec - DRUM SOLO s bubeníkem

  Naučte se nové taneční pohyby, krásné kombinace a tančete s Katkou DRUM SOLO v doprovodu bubeníka.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY