Probíhá mimořádná akce! Všechny kurzy nyní s 40% slevou! Akce skončí za 

 MENU

 Hledat

Patchwork pro začátečníky

Naučte se tvořivě šít pomocí techniky patchwork a zvládněte hned několik různých metod skládání a kombinování látek.

11 415
ÚČASTNÍKŮ KURZU
5,0 z 5 (224 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  11 415 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Kurz Patchwork pro začátečníky nás seznámí s jeho základy. Patchwork je stará technika šití dek, přehozů, tašek či polštářů. V kurzu se naučíme spoustu zajímavých patchworkových technik a jako bonus si vyrobíme zipovou taštičku. Naučíme se ušít kaleidoskop, vyzkoušíme crazy šití i japonskou techniku proplétaného patchworku. Kurz Patchwork pro začátečníky nás naučí srubové šití, lemování i techniku zvanou flic-flac.

V kurzu se dozvíte:

 • jak ušít polštář i tašku
 • jak šít pomocí techniky volného kviltování
 • jak šít pomocí techniky srubového šití
 • jak šít pomocí techniky crazy šití
 • jak šít pomocí techniky flic-flac

Během kurzu Patchwork pro začátečníky si připravíme vrchní část polštáře technikou šití z pruhů a ušijeme polštář technikou volného kviltování. Naučíme se lemování, všívání zipu, ušít základ pro polštář, tašku, přehoz i kaleidoskop. V prémiových dílech si vyrobíme zipovou taštičku a všijeme připravený kaleidoskop do krásné tašky s klopou. Vyzkoušíme oblíbenou techniku crazy šití a ušijeme si polštář ve tvaru želvy. (zobrazit celý popis kurzu)

Vyzkoušíme proplétání pomocí proužků technikou japonského proplétaného patchworku. Naučíme se proplétat i padající kostky a výsledný díl můžeme všít do tašky s klopou. Z metrážového zipu v krátkém čase ušijeme kosmetickou zipovou taštičku.

Začneme i s technikou šití z pruhů a vznikající stejné díly budeme skládat do různých vzorů. Sešijeme čtverce a pomocí dalšího stříhání a sešívání nám vznikne krásný flic-flac. Naučíme se, jak nejprve látky vhodně vysrážet a způsob, jak je rozžehlovat.

Patchwork je velmi stará technika a její stáří se odhaduje nejméně na 300 let. Původně pochází z Anglie a odtud se velmi rychle rozšířila i do Ameriky mezi ženy amerických osadníků, které pomocí pachworku ze zbytků látek a obnošených šatů vytvářely hotová kouzla. Původ ale sahá tisíce let do orientu, kdy byly sešívány kousky látek a prošíváno několik vrstev. Technika byla známá v Persii, Egyptě, Řecku i antickém Římě a během 11. a 12. století se dostala s křižáky i do Evropy.

Vysvětlení základních pojmů:

 • patch – záplata, kousek látky sešitý k jinému kousku látky
 • patchwork – technika sešívání různých kousků látek za účelem tvorby různých vzorů a obrazců
 • quilt – ozdobná prošívaná deka složená ze tří vrstev: patchwork, měkká podšívka – vatelín a spodní část z jednobarevné nebo vzorované látky. Prošitý patchwork se pak nazývá quilt.
 • quilting – ruční a strojové ozdobné prošívání dek – quiltů

Sešíváním kousků různobarevných látek a jejich vzájemným kombinováním a skládáním do geometrických obrazců vznikají hotová umělecká díla. Podšívají se rounem a podšívkou. Pod našima rukama tak přichází na světlo světa pokrývky, polštáře, deky a další nádherné dekorativní výrobky v podobě batohů, kabelek a tašek, teplých bund či kabátů.

Prostřednictvím kurzu Patchwork pro začátečníky se naučíme propojovat vrstvy látky pomocí ozdobného prošívání drobnými stehy. Původně výhradně ruční práci dnes nahradíme speciálním šicím strojem a vytvoříme spoustu nádherných patchworkových výrobků.

Nejvíce oblíbené a nejčastěji využívané jsou čtverce různých velikostí a všíváním různých barevných trojúhelníků nám mohou vznikat rozmanité geometrické vzory. Můžeme ale použít i mnoho jiných tvarů.

Patchwork lze využít velmi všestranně. Od přehozů na postel, závěsů, roletek, potahů přes polštáře můžeme proniknout až do oděvního průmyslu. Můžeme přešít všechno, co nám dlouhou dobu zbytečně leží ve skříni a nedokážeme se s tím rozloučit. Místo výčitek z unáhlených nákupů se můžeme oddat kreativnímu tvoření s jedinečnými výsledky vzniklých osobitých originálů.

V kurzu Patchwork pro začátečníky se dozvíme jak zvládnout tento styl šití pomocí růžných technik:

 • šití z pruhů na vrchní část polštáře
 • šití polštáře pomocí techniky volného kviltování včetně lemování a všívání zipu
 • kaleidoskop, základ pro polštář, taška i přehoz
 • patchwork a šití různých patchworkových technik i se zipovou taštičkou
 • všívání připraveného kaleidoskopu do tašky s klopou
 • technika crazy šití a šití polštáře želva
 • technika japonského proplétaného patchworku a padající kostky
 • šití zipových taštiček z metrážového zipu
 • srubové šití a skládání do různých vzorů
 • technika flic-flac a sešívání čtverců

Lektorkou kurzu Patchwork pro začátečníky je Radka Sedláčková, autorka knihy Zipové tašky. Vydala se na svou patchworkovou cestu spolu s šicími stroji značky Bernina a věnuje se jí s láskou již mnoho let. Své bohaté zkušenosti předává na svých kurzech, kde se naučíme zajímavé techniky. Patchwork je pro ni koníčkem i srdeční záležitostí.

Lekce kurzu:

Připravíme si vrchní část polštáře technikou šití z pruhů.

Ušijeme polštář technikou volného kviltování, naučíme se lemování a všívání zipu.

3
Kaleidoskop
13:51
13:51

Naučíme se ušít kaleidoskop, základ pro polštář, tašku nebo přehoz.

V prémiovém kurzu na Vás čeká dalších 6 videí. Po jejich shlédnutí budete umět šít různé patchworkové techniky a navíc si vyrobíme zipovou taštičku.

Všíváme připravený kaleidoskop, který jsme se naučili v neplacené části, do tašky s klopou.

Velice oblíbená technika crazy šití - šijeme polštář želva.

Proplétáme proužky technikou japonského proplétaného patchworku. Naučím vás proplétat padající kostky, kde výsledný díl můžete všít do tašky s klopou.

Z metrážového zipu v krátkém čase ušijete kosmetickou zipovou taštičku.

Začneme technikou šití z pruhů. Pak znikají stejné díly - bloky, které budeme skládat do různých vzorů - je to nádhera.

Další z oblíbených technik. Sešíváme čtverce a dalším stříháním a sešíváním jak to v patchworku chodí vznikne flic-flac.

Hodnocení a komentáře:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Miroslava Poláková

22.6.2020

Krásný a srozumitelný kurz, který mě konečně nakopl koupit si pomůcky a začít. Paní Sedláčková velmi srozumitelně předvádí technologický postup práce - to co se zdálo velmi složité, je vlastně po zhlédnutí kurzu celkem jednoduché a snadné.
Zlákalo mě to a něco jsem už ušila, ale asi si kurz zakoupím a vyzkouším ještě další výrobky.

Profilová fotografie

Milada Karlíčková

4.6.2020

Velmi dobře udělaný návod pro úplné začátečníky. Jsem velmi ráda, že jsem na toto video narazila a budu se těšit na všechny díly. Děkuji autorce pořadu a s chutí se pouštím do díla...

Profilová fotografie

Magdaléna Szigetiová

2.6.2020

výborný kurz, patchwork sa mi vždy páčil a vďaka lektorke už viem, ako na to, vrelo odporúčam

Profilová fotografie

Ludmila Krabsova

1.6.2020

Velmi hezky vytvořený kurz. Paní Sedláčková vládne slovem, názorně vysvětluje jednotlivé body a postupy.

Profilová fotografie

Dana Štreglová

25.5.2020

Velice srozumitelně vysvětlené a ukázané. Vše jsem pochopila i když jsem začátečník.

Profilová fotografie

Jarka Weidenthalerová

18.5.2020

Dobrý den, děkuji za krásný kurz , již dříve jsem chtěla šití patchworku vyzkoušet, ale až nyní , když jsem shlédla neplacenou část a následně si zakoupila celý kurz, jsem se rozhodla koupit si pomůcky a následně jsem se pustila do šití. Vše se velmi srozumitelně vysvětleno. Zatím jsem vyzkoušela šití z pruhů a stínové šití a vytvořila prostírky a polštáře.
Děkuji!!

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jarko, děkujeme za pochvalu, máme radost, že se Vám kurz líbí a pustila jste se do šití. Nahrajete nám zde i obrázky, abychom se mohli i podívat na Vaše výtvory? :-) Mějte se hezky a ať se Vám daří.

Profilová fotografie

Jarka Weidenthalerová

Přikládám foto - polštáře metodou srubového šití

Profilová fotografie

Jarka Weidenthalerová

Přikládám foto - prostírky - šití z pruhů

Profilová fotografie

Hana Krejčíková

15.5.2020

Dobrý den a díky za krásný kurz!
Na tuto metodu sešívání látek musí člověk zřejmě dozrát, dříve mi to moc neříkalo, ale poté, co jsem viděla u kamarádky, jak se spojením vhodných vzorů dají udělat krásné výrobky, jsem se nadchla a kurz mi dal srozumitelný návod, jak na to. Paní Radka vše vysvětluje jasně a názorně, takže mám chuť si to vyzkoušet. Hned jsem nakoupila pomůcky a látky a "jedem", jak s oblibou říká paní Radka...:-).

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hanko, děkujeme za pochvalu, máme radost, že Vás patchwork "učaroval" a pustila jste se do tvoření. :-) Nezapomeňte nám zde nahrát i obrázky, my se s radostí podíváme, co jste ušila. Ať se Vám daří a mějte se hezky. :-)

Profilová fotografie

Jana Vaňáčková

11.5.2020

Jsem velmi spokojená, že nabízíte kurz patchworku. Zkoušela jsem jako samouk a moc se nedařilo. Věřím, že s vaší pomocí se dostaví i slušné výsledky.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Budeme držet palečky, ať se výsledek vydaří dle Vašich představ a budeme mít velkou radost, když se pak zde pochlubíte obrázky. ;-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Monika Szabová

11.5.2020

Dobrý deň, už niekoľko rokov šijem pre svoju rodinu, ale patchwork som ešte neskúsila. Podľa vášho videonávodu sa mi pripadá celkom zvládnuteľné, určite vyskúšam. Ďakujem.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Moniko, děkujeme. Budeme mít radost, když patchwork vyzkoušíte a pak se nám zde i pochlubíte obrázky, ať se i my můžeme podívat co se Vám podařilo ušít. ;-) Ať se Vám daří.

Profilová fotografie

Marie Čermáková

9.5.2020

Dobrý den, paní Radko.
Tomuto nádhernému koníčku jsem propadla už dávno, ale jako samouk. Váš kurz je srozumitelný, inspirativní a mě osobně seznámil s různými vychytávkami, za které Vám děkuji.
Nyní mám v plánu upotřebit hromadu zbytků látek na crazy šití a dále bych zkusila taštičku, kabelku a pod.
Akorát si neumím vybrat z mnoha tipů výztuh, která by se dala na tyto výrobky použít. Zatím jsem využívala vatelíny, ale ten asi není ten pravý.
Mohu Vás poprosit o tip, který nejvíce využíváte?
Děkuji, Čermáková

Profilová fotografie

Radka Sedláčková

Dobrý den Maruško,
v první řadě se moc omlouvám za pozdní odpověď. Výztuh je na trhu opravdu hodně. Když šiji polštáře tak jako výztuhu používám sakon nebo jak píšete vatelín - rouno. Do taštiček, tašek .... tady je více možností. Do vnitřní strany, tedy na podšívku uvnitř tašky, taštičky můžete použít ronofix. Je důležité ho po nažehlení na látku prošít. Na vrchní strany taštiček a tašek používám vefix. Je to nažehlovací plátno bílé nebo režné. Tato výztuha se nemačká a krásně drží tvar. Ještě jednou se omlouvám :-).
Přeji krásné dny
Radka Sedláčková

Profilová fotografie

Ivana Borůvková

29.4.2020

Paní Radko,
koukla jsem se na neplacenou část a velice se mi líbí. Máte vše srozumitelně a velice podrobně popsané. Platit kurz si nebudu, protože začátky už mám dávno za sebou. Ale velice se těším na pokračování a na tašku z riflí, samozřejmě i na další techniky a návody.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ivano, děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost, že i jako zkušenější "patchworkářce" se Vám kurz líbí. :-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Marie Klinger

16.4.2020

Paní Radko
díky Vám,už šiju polštáře a deky.Začínala jsem s kabelkama,ale stále se k Vám vracím a vždy najdu něco,co už jsem zapomněla.Moc Vám děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Marie, děkujeme, máme radost, že se Vám kurz líbí a přináší Vám inspiraci. S radostí bychom se podívali, jaké polštáře a deky se Vám podařilo ušít. Pochlubíte se nám zde obrázky? :-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Jana Svatá

16.4.2020

Paní Radko, i když nejsem zcela nešikovná a trochu šiji, tvořím a vím jak "funguje"šicí stroj, technika patschworku mi byla zcela cizí, stále jsem nechápala jak vše navazuje na sebe, tak aby seděly rošky na rošky. Po shlédnutí mi je aspoń trošku jasné, velice děkuji také za ukázání pomůcek, které byly pro mne do této doby neznámé. Jsem nadšená. Až bude opět "normálno" dojdu se podívat do šicích potřeb, zda se dá zakoupit. Krásně vysvětleno.
Moc děkuji. JS

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jano, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že jste s námi objevila kouzlo patchworku. Přejeme, ať se Vám nejen při šití daří a budeme se těšit, když se nám pak zde pochlubíte obrázky. :-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Lidka Lukáčová

14.4.2020

Kurz jsem si koupila, abych mohla zpracovat kousky látek, které mi zbyly z jiného šití. První výtvor není typický patchwork, ale postupy a rady z kurzu jsem využila i zde.
Kurz bych doporučila i úplným začátečníkům, lektorka vysvětluje vše jednoduše a srozumitelně. Díky.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Lidko, děkujeme za pochvalu a doporučení. Máme radost, že se Vám kurz líbí a je Vám inspirací. Děkujeme i za připojený obrázek, deka je úžasná. Ať se Vám jen tak dál daří a mějte se hezky. :-)

Profilová fotografie

Eva Vargová

14.4.2020

Zrozumiteľný, inšpiratívny kruz. Vrelo odporúčam!

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den Evo, děkujeme za pochvalu a doporučení. :-)

Profilová fotografie

lenka indrakova

13.4.2020

vubec se mi nenačetl kurz zdarma takže nulové hodnocení tedy nejsem spokojena a vice se sem nevrátím

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Lenko, to nás velmi mrzí, zřejmě tento problém souvisí s Vaším internetovým připojením nebo zařízením, na kterém si kurz přehráváte. Někdy i pomůže načíst stránku s kurzem znovu. Nicméně jak vidíte podle reakcí okolo, ostatní účastníci s přehráváním videí problém nemají.

Profilová fotografie

Karmen Makaiová

10.4.2020

Tento kurz každému začiatočníkovi veľmi odporúčam. Je praktický, veľmi dobre vysvetlený a hlavne inšpiratívny. Ďakujem pekne za inšpirácie.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Karmen, děkujeme za pochvalu i doporučení. Máme radost, že se Vám kurz líbí. :-)

Profilová fotografie

Daniela Bartošová

3.4.2020

Veľmi šikovný kurz. To je prvýkrát, čo som sa rozhodla online niečo naučiť. Asi pred 10 rokmi som bola fyzicky na kurze patchworku, potom som sa dlhší čas tomu nevenovala a teraz som sa rozhodla k tejto technike vrátiť. Ďakujem.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Danielo, děkujeme za pochvalu. Máme radost, že jste s námi online výuku vyzkoušela a vyhovuje Vám. :-) Ať se Vám daří a mějte se hezky.

Profilová fotografie

Petra Legátová

3.4.2020

Super srozumitelný návod, už se těším, až se do toho pustím. Jen bych ještě uvítala ukázku, jak se krásně přesně rovně vystříhají čtverce nakreslené podle šablonu u flic-flack. Nebo se to vyřezává?

Profilová fotografie

Radka Sedláčková

Dobrý den Petro,
u techniky flic- flack můžete čtverce vystřihnout nebo jako já jsem je vyřezávala řezákem podle pravítka a vystřiženou síť jsem pak zvedla celou.Tento ktok na videu není vidět (naše chyba).
Krásné dny a ať Vám šije nit.
Radka

Profilová fotografie

Eva Breuerová

30.3.2020

Tento kurz ma veľmi inšpiroval. Školiteľka vysvetľuje úplne super, kvôli nej som si objednala potrebné pomôcky na patchwork. Už som urobila tri obaly na knihy, známi hovoria, že sú pekné. Ďakujem.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že jste se hned i pustila do tvoření. Nahrajete nám sem obrázek Vašich obalů na knihy? My bychom se s radostí podívali. :-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Eva Breuerová

Medzitým uplynuli už takmer dva mesiace, obalov som urobila viac ako tridsať (nie všade je patchwork...), takmer tretina je už darovaná. Ale dotiahnem do do päťdesiatky , veď Vianoce sa blížia :-).
Potom začnem tašky a kabelky :-)

Profilová fotografie

Eva Breuerová

ešte niečo

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Evo, Vám to tedy jde krásně od ruky, nádhera. Děkujeme a ať Vám to jde nadále s radostí. :-)

Profilová fotografie

Ľubica Chovancová

30.3.2020

Vrele odporúčam , kurz je veľmi dobrý. Som začiatočníčka a veľmi dobre som pochopila jeho spracovanie.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ľubica, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že se Vám kurz líbí. Už jste zkoušela něco podle kurzu ušít? Budeme mít velkou radost, když se nám zde pochlubíte obrázkem. :-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Dagmar Kaňáková

19.3.2020

Mnohokrát děkuji za váš velmi názorný a zajímavě podaný výklad kurzu. Jsem absolutní začátečník a zvládla jsem na první dobrou ? Kurz jsem dostala jako vánoční dárek a od té doby jsem našila spoustu krásných polštářků, deček i želviček a udělala jejich darováním snad i radost. Za tuto možnost velmi děkuji těším se na vaše další projekty.

Profilová fotografie

Dagmar Kaňáková

Poslední výtvor ?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dagmar, Vy jste šikulka! Posíláme Vám velkou pochvalu a děkujeme za Vaše krásné hodnocení, máme velkou radost. Ať se Vám jen tak dál daří a budeme se těšit na další obrázky o Vás. :-)

Profilová fotografie

Eva Dorotíková

19.3.2020

Tento kurz byl první mou zkušeností s patchworkem. Tehdy jsem podle toho ušila sadu polštářů a můžu říct, že to tehdy odstartovalo moji zálibu v šití a šiju ráda do dnes. Děkuji za srozumitelnost i pro naprostého začátečníka.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme, máme velkou radost, že jste s námi podlehla kouzlu patchworku a šití Vás baví. :) Nepochlubíte se nám zde i obrázky? Opět byste nám udělala véélkou radost. :-) Ať se Vám daří.

Profilová fotografie

BEA Kovačova

29.1.2020

Prajem dobrý večer. Prosím Vas, prečo mi nejde otvoriť video.
Za odpoveď Vam moc ďakujem.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, videa jsme nyní prošli a všechna se nám bez problémů přehrají. Pokud máte nadále jakékoliv potíže s přehráním videí, napište nám prosím na email info@kurzyproradost.cz. Děkujeme a přejeme pěkný den.

Profilová fotografie

Dana Dvořáková

16.12.2019

Kurz je moc hezky udělám. Já jsem se naučila podle něj plést košíky í zvonečky z pediku. Moc děkuji za inspiraci ?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dano, děkujeme za pochvalu, ale Vaše hodnocení patří zřejmě ke kurzu pletení z pedigu. :-) Vyzkoušela jste i patchwork?

Profilová fotografie

Jitka Chlapcová

9.10.2019

Kurz je krásně a přehledně upraven. Já jsem na základě tohoto kurzu začala s patchworkem. Dnes už se této zálibě věnuji pár let a dokonce jsem měla i prezentaci svých výrobku na výstavě Bellusu.Tímto vám děkuji za dobré začátky. Všem přeji aby se jim práce dařila.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jitko, děkujeme za pochvalu, máme radost, že jste u nás objevila kouzlo patchworku. Děkujeme i za připojený obrázek, polštář je parádní. Mějte se hezky a ať i Vám se vše daří. :-)

Profilová fotografie

Hana Vlasáková

21.8.2019

Kurz je velice dobře zpracovaný, jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří již nějaké zkoušenosti s patchworkem mají. Osobně jsem byla vděčná především za rady ohledně výběru pomůcek na patchwork i za další vychytávky při samotném šití, žehlení a podobně. Kurz mě naučil několik technik, které jsem předtím nikdy nezkoušela. Například techniku japonského proplétaného patchworku. Tuto techniku jsem využila při šití obalu na knihu - foto přikládám. :)
Chci se zeptat, zda je v plánu navazující kurz pro pokročilé. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hanko, děkujeme za pochvalu. Máme velkou radost, že se Vám kurz líbí a jste s ním spokojená. Posíláme Vám velkou pochvalu za připojený obrázek, je to nádhera. Aktuálně se věnujeme natáčení jiných kurzů, ale do budoucna bychom navazující kurz rádi zpracovali. :-)

Profilová fotografie

Zlata Birnerová

3.8.2019

Ukázkové lekce kurzu jsou velmi dobré, lektorka všechno názorně ukáže a vysvětlí, upozorní na všechno, v čem se nejčastěji chybuje, a na co si dát pozor, aby se práce dařila tak, aby s ní měl člověk radost a nebyl zklamaný.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Zlato, děkujeme za Vaše hodnocení. :-)

Profilová fotografie

Dana Doležalová

18.7.2019

Kurz je moc fajn... i pro úplného začátečníka. Lektorka vše názorně ukáže a vysvětlí. Řekne tipy a triky a upozorní, na co si dát pozor. Pro nezkušeného je to k nezaplacení. Doporučuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dano, děkujeme za Vaši pochvalu i doporučení. Máme radost, že se Vám kurz líbí. Už jste zkoušela i něco ušít? Budeme mít velkou radost, když se nám zde pochlubíte obrázkem. :-)

Profilová fotografie

Alena Srutova

3.6.2019

Kurzy jsou velice dobře a srozumitelně podány.Moc se těším až se uzdravim a budu se plně věnovat šití. Dle ukázky a srozumitelnemu vysvětlení může sit opravdu i úplný začátečník. Moc vám děkuji za tuto šanci. Vaše začátečníci Lenka

Profilová fotografie

Alena Srutova

Zakoupila jsem si celý kurz a mám z něj dobrý pocit. Jediné co postrádám je doporučení všech pravítek a podložek s řezacích nožů pro začátečníky. V nabídce je toho hodně a ráda bych si koupila ten základ který budu později rozšiřovat .

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Aleno, děkujeme za pochvalu a máme radost, že se Vám kurz líbí. Ohledně pomůcek bychom Vám doporučili si dané předměty v prodejně prohlédnout a vybrat podle toho, co Vám bude nejvíce vyhovovat. Pak se nám zde nezapomeňte pochlubit obrázkem, s radostí se podíváme, co se Vám povedlo ušít. :-)

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

2.3.2019

Tuto práci obdivuji, moc hezké.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, děkujeme. Patchwork je krásná technika.

Profilová fotografie

Hana Marečková Marečková

14.2.2019

Senzační kurs pro začátečníky. Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme za pochvalu.

Profilová fotografie

Iveta Kozakovičová

9.1.2019

Som celkom pokročilá v šití, a dala som sa aj na patchwork. Poukaz som dostala od dcérky a naučila som sa nejaké vychytávky. Moc sa mi kurz páči. Prikladám aj nejaké moje práce.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Iveto, děkujeme. Máme velkou radost, že Vás dárkový poukaz potěšil a že jste se do Patchworku pustila, protože Vaše tašky jsou parádní! Od nás máte vééélkou pochvalu! Přejeme Vám mnoho dalších úžasných výtvorů a mějte se pěkně. :-)

Profilová fotografie

Věra Válková

3.1.2019

Dobrý den, jsem celkem pokročilá švadlenka samouk, někdy se ráda podívám, jak jiné švadlenky šijí, zda si nějakým fíglem neulehčím práci. Ano, jeden fígl jsem objevila u šití polštářku tzv. skrytý zip, jak jednoduše lze ušít. Děkuji za nápad a zdravím Válková

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Věro, děkujeme. Máme radost, že jste u nás objevila novou vychytávku. :-) A budeme mít ještě větší radost, když nám zde nahrajete obrázek, abychom se mohli i podívat, jak se Vám polštářek podařil. :-) Ať se Vám daří!

Profilová fotografie

Ludmila Heiningerová

23.11.2018

Kurz je moc povedený... Podrobná videa pro úplné začátečníky, se kterými všechno dobře zvládnete a dobré tipy a rady, aby se vám lépe a jednodušeji pracovalo.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ludmilo, děkujeme za pochvalu. Máme radost, že se Vám kurz líbí.

Profilová fotografie

Jiřina Hajdová

22.11.2018

Dobrý den, kurz se mi moc líbí, jsem už léta samouk a tak jsem velmi ocenila krásně vysvětlené postupy, zkusila jsem si ušít zipové kosmetické tašky, také želvu ze zbytků látek a deku srubovou technikou.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jiřko, děkujeme moc za pochvalu, moc nás potěšila. No my jsme moc zvědaví, jak se Vám želva i zipové taštičky podařily. Nahrajete nám zde obrázky? ;-) Ať se Vám daří!

Profilová fotografie

Jiřina Hajdová

Dobrý den, posílám obrázek zipových taštiček

Profilová fotografie

Jiřina Hajdová

Želva - polštář

Profilová fotografie

Jiřina Hajdová

Deka srubovou technikou, tato technika je velmi variabilní, skládáním jednotlivých bloků, vznikají různé obrazce a pak je velmi těžké rozhodování, jak sešit :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

No tedy, paní Jiřko, vy jste šikulka! Jeden výtvor hezčí než druhý! Radost pohledět. Děkujeme a přejeme mnoho dalších stejně úžasných ušitých věciček. :-) Mějte se krásně!

Profilová fotografie

Jiřina Hajdová

Děkuji za pochvalu. To je vaše zásluha paní Sedláčková. Nechystáte kurz patchworku pro pokročilé, myslím si, že by o něho byl velký zájem.

Profilová fotografie

Marie Hloupá

15.11.2018

Dobrý den,kurz mi moc pomohl ,za který moc děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Marie, děkujeme! Můžete se nám zde pochlubit obrázky, s radostí se podíváme, co se Vám podařilo ušít. :-)

Profilová fotografie

Hana Frišaufová

2.11.2018

Perfektně vysvětlena technika šití . Jsem začátećník a pod vedením paní lektorky se mi začíná dařit. Její rady jsou k nezaplacení a moc mi pomáhají .Díky

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme. Přejeme, ať se Vám jen tak dál daří a budeme moc rádi, když nám zde nahrajete obrázek, ať se můžeme podívat co krásného se Vám podařilo ušít.

Profilová fotografie

Kateřina Šimánková

6.10.2018

Super kurz, vše srozumitelně vysvětleno a předvedeno. Paní lektorka je opravdu úžasná a bezvadné jsou i odkazy na stránky prodejců látek. Není nad dobré rady. S vámi je radost tvořit ….

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Kateřino, děkujeme moc za pochvalu! Máme radost, že s námi tvoříte. Můžete se nám zde pochlubit obrázky, co se Vám podařilo ušít, my se s velkou radostí podíváme.

Profilová fotografie

monika Humlová

10.9.2018

Kurz mi hodně pomohl v začátcích mého šití.Moc děkuji.Určitě ještě využiji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Moniko, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že Vám byl náš kurz přínosem. Můžete se nám zde pochlubit, co se Vám podařilo ušít. S radostí se podíváme. ;-)

Profilová fotografie

Iva Tůmová

6.9.2018

Dobrý den, jedním slovem ÚŽASNÉ

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ivo, my dvěma slovy MOC DĚKUJEME! :-)

Profilová fotografie

Alena Vítková

23.8.2018

Dobrý den, kurz je skvělý!!!Patřím mezi stálé začátečníky a formou videa a klidného vysvětlování a názorného předvedení je to ta správná cesta, alespoň pro mne.Lektorka je skvělá a přidá různé vychytávky, které se jinde nedozvíte-viz žehlení, atd.
Ještě jednou díky.
A.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Aleno, díky! Máme radost, že se Vám kurz líbí. :-) A pokud budete mít chuť, můžete nám zde nahrát obrázky Vašich patchworkových dek, polštářků apod., my se moc rádi podíváme. :)

Profilová fotografie

Jarmila Kadankova

12.6.2018

Dobrý večer, pani Radka Vaše kurzy pro radost sú naozaj radostné. Veľmi pekne ďakujem za vaše rady ktoré mi pomohli pustiť sa do čarovného šitia patchworku. Želám Vám veľa pekných nápadov a nech sa Vám to pekne šije. :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jarmilo, děkujeme! :-) Těší nás, že jste se s námi do šití pustila a radost nám uděláte i když se nám tu pochlubíte obrázky toho, co se Vám podařilo ušít. :-)

Profilová fotografie

Alice Náhlíková

11.6.2018

Lektorka velice pěkně a názorně popisuje jak přípravu, tak i postup. Jsem spokojená se základním postupem a díky němu jsem již ušila několik povlaků na polštářky jako dárek. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Alice, děkujeme za Vaše hodnocení. Polštářky určitě jako dárky udělaly obdarovaným velikou radost. :-)

Profilová fotografie

Mirka Kosová

31.5.2018

Dobrý den, kurz Patchworku je velice zajímavý .. Srozumitelné vysvětlení, užitečné rady.Ke všemu se lze pohodlně v případě potřeby vrátit. Prostě bezvadný a užitečný kurz. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Mirko, moc děkujeme za Vaše hodnocení. :-)

Profilová fotografie

Lenka Víchová

30.5.2018

Dobrý den....video mne velice nadchlo....rada bych se zeptala jaky typ masiny máte? O siti patchworku zvazuji uz velmi dlouho a zacit ucit se pomoci tohoto videa mi prijde jako skvely start :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Lenko, děkujeme za Vaše hodnocení! :-) Lektorka Radka má švýcarské šicí stroje značky BERNINA. O jaký typ se přesně jedná přesně nevíme, ale u lektorky zjistíme. ;-)

Profilová fotografie

Marie Kubicová

30.5.2018

Dobrý večer, asi před 2hod jsem objevila tento kurz patchworku a okamžitě mne nadchnul!!! Před chvíli jsem odeslala platbu na celý kurz a hurá do toho!! Jen si ještě musím pořídit pravítko, podložku a kolečko. Takže zítra doladím pomůcky a už se těším na víkendové tvoření. Paní Sedláčková je velice příjemná. Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Marie, no tedy, Vy jste rychlík! :-) Budeme moc rádi, když se nám zde pak pochlubíte fotografiemi, co se Vám podařilo ušít. ;-) Ať se Vám daří a přejeme mnoho radostných chvil strávených při patchworkovém tvoření.

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

7.5.2018

Dobrý den, kurz Patchworku je velice zajímavý a kvalitní. Srozumitelné vysvětlení, užitečné rady, ke všemu se lze pohodlně v případě potřeby vrátit. Prostě bezvadný a užitečný kurz. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, moc děkujeme za Vaše hodnocení. :-)

Profilová fotografie

Bohuslava Vágenknechtová

18.4.2018

Dobrý den,moc se mi líbí váš kurz,šití polštářů a šití z pruhů.Podle vašeho vysvětlení a ukázek se lze snadno tato technika naučit a dále používat v různých kombinacích. Děkuji B.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Bohuslavo, děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost, že se Vám kurz líbí. :) Zkoušela jste již podle videí něco ušít? Můžete se nám tu pochlubit obrázky, s radostí se na ně podíváme.

Profilová fotografie

Johana Trnková

10.4.2018

Dobrý den,
kurz opravdu úžasný, jsem samouk a pochopila jsem mnoho chyb, ktaré mi kazily výsledek. Uvažujete i o pokračování? Také by mě zajímalo něco o quiltování -prošívání... Všem vřele doporučuji zakoupit i palcenou část, vyplatí se to . Velice děkuji Johana T

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Johano, my děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení! Móóóc nás to těší. :-) O pokračování kurzu do budoucna uvažujeme. Uděláte nám další velkou radost, pokud se nám tu pochlubíte obrázky Vašich ušitých polštářů, deček apod. :-) S radostí se podíváme.

Profilová fotografie

Johana Trnková

Nafotila jsem první pokusy o tašky. Z Vašeho návodu jsem nadšená, i když zrovna kaleidoskop není pro mě moc zajímavý, tak jsem to zkombinovala a tohle mi vyšlo. Zdravím JT

Profilová fotografie

Johana Trnková

Nafotila jsem první pokusy o tašky. Z Vašeho návodu jsem nadšená, i když zrovna kaleidoskop není pro mě moc zajímavý, tak jsem to zkombinovala a tohle mi vyšlo. Zdravím JT

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Johano, tééda, vy jste šikulka! :-) Tašky vypadají suprově, ať se Vám dál takto daří. A děkujeme, že jste se nám s obrázky pochlubila, máme velkou radost, když vidíme, jaké krásné věci z našich kurzů vznikají. :)

Profilová fotografie

Helena Káclová

19.3.2018

Dobrý den, velmi povedený kurz Patchworku. Vše do sebe zapadá velmi příjemně. Hlas lektorky, klid lektorky, trpělivost lektorky, prostě kurz vyvolává klid a pocit, že to pochopím i já. Za to Vám moc děkuji. Určitě si kurz pořídím, až bude trochu času. Uvítala bych i kurz šití oděvů. Určitě mluvím i za jiné ženy. Hela K.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Heleno, děkujeme za Vaše krásné hodnocení kurzu. :-) Vaše pochvala nás i lektorku moc těší. Až se do Patchworku pustíte, nezapomeňte se nám zde pochlubit obrázkem, uděláte nám tím velkou radost. :-) Děkujeme i za tip na téma dalších kurzů. ;-)

Profilová fotografie

Leny Jankovic

28.2.2018

Dobrý den, kurz Patchworku je velice zajímavý a kreativní , zatím jsem shlédla první video - bezplatné a hodně mě zaujalo.
Určitě by se mi kurz on - line hodil , je to úspora času pracovat z domu a pohodlné , když se k tomu člověk může vracet ...určitě to zvážím....

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Leny, děkujeme za Vaše hodnocení. Až se do této úžasné techniky doma pustíte, určitě se nám zde nezapomeňte pochlubit obrázkem. S radostí se podíváme. :-)

Profilová fotografie

iva Chvojková

13.2.2018

Dobrý den, opravdu přínosný a kreativní kurz .Hlavně od lektorky srozumitelně podaný .Jsem nadšená a po zakoupení správných pomůcek určitě vyzkouším svůj první polštářek.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ivo, děkujeme za Vaše milé hodnocení. :-) Až se do toho pustíte, určitě se nám nezapomeňte pochlubit obrázkem, budeme mít radost. :-)

Profilová fotografie

Eva Štálová

13.2.2018

Dobrý den, obdivuji krásy tvarů z patworkových technik. Šikovné ruce dokážou překrásné výrobky pro oživení vlastní domácnosti nebo jako dárky pro přátele.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, souhlasíme s Vámi. :-) Nic nepotěší blízké více, než vlastnoručně vyrobený dárek a spousty doplňků si lze vyrobit i do vlastní domácnosti.

Profilová fotografie

Marta Komňacká

7.2.2018

Kurz Patchworku mám koupený už asi rok.Často se vracím k videu,když něco tvořím,což je úžasné,protože nešiji denně a zapomínám jak se některé detaily vypracovávají.Moc děkuji,že JSTE.?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Marto, moc děkujeme za Vaše hodnocení. :-) To je také velká výhoda online kurzů - k videům se můžete kdekoliv a kdykoliv dle potřeby vracet. Pokud nám nějaký svůj ušitý výrobek zde ukážete, uděláte nám velkou radost. :-)

Profilová fotografie

Dana Luksikova

24.1.2018

Dobry den. Koukla jsem na par ukazek a tento kurz me zaujal. Je dobry ze se daji na to pouzit zbytky latek. Kdyby byl i dalsi takovi kurz tak ho uvitam.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dano, těší nás, že Vás kurz zaujal. Pokud jste Patchwork vyzkoušela, nahrajte nám zde svůj obrázek, budeme mít velkou radost. :-)

Profilová fotografie

Ivana Wenigerová

18.1.2018

Děkuji náhodě, že jsem objevila kurzy paní Sedláčkové. Obsahují teoretickou, ale i názornou praktickou část s " vychytávkami", které začátečník často bolestně objevuje sám. Jen tak dál a připravte další pokračování. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ivano, děkujeme za Váš komentář. A pokud jste Patchwork zkusila, uděláte nám radost, když se nám tu pochlubíte obrázkem. :-)

Profilová fotografie

Michal Tatranský

6.1.2018

Nikdy som nevedel čo je to za technika "Patchwork" aj keď v preklade to znamená obyčajnú zlátaninu. Ale je dobre, že takáto stránka existuje, kde niekto učí tieto techniky. Hneď idem pre manželku a odporučím jej tento kurz. Super.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Michale, no vidíte, s námi se dozvíte i spousty nových informací. :-) Děkujeme za Vaše hodnocení.

Profilová fotografie

Lucie BĚLINOVÁ

26.12.2017

Skvělý kurz

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Lucie, děkujeme! :-)

Profilová fotografie

Jana D.

1.12.2017

Děkuji za krásné předvedení, komentář. Z neplacené části jsem čerpala několikrát a nelituji zakoupení placené. Trpělivost s jakou p. Sedláčková vše vysvětluje je obdivuhodná. Ještě jednou děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Děkujeme, Jano, za váš komentář. To je výhoda online kurzu. Vždycky si znovu pustit tu část, kterou zrovna potřebujeme. Mějte se pěkně a šijte si pro radost :-)

Profilová fotografie

Jana Fejfarová

24.11.2017

Paní Sedláčková moc hezky instruuje. Sešla jsem se s jednou paní, od které jsem chtěla načerpat nějaké zkušenosti. Ta se mnou jednala tak z patra, že mě skoro odradila. Potom jsem přišla na tento kurz a paní Sedláčková mi vrátila chuť začít patchwork dělat. Od té doby už jsem toho celkem dost ušila a když si nevím rady, tak se sem vracím a znova se podívám.Děkuji :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, paní Fejfarová, děkujeme z krásný komentář. Radka je skvělá lektorka a moc příjemná "baba". Jsme rádi, že jste s Radkou znovu přišla patchworku na chuť :-) Pošlete nám, prosím, nějaké obrázky vašich výrobků.

Profilová fotografie

Bozidara Tkáčová

16.11.2017

Som úplná začiatočníka, prehrala som si niekoľkokrát kurzy pre začiatočníkov, zatiaľ iba bez poplatku, ale už som urobili podľa nich 3 ks vankúšov, neboli síce perfektné, ale verím tomu, že sa podaria aj lepšie. Mala by som záujem o celý kurz, ale pravdepodobne sa na Slovensku nerobí, čo je škoda. Nenašla som tu adekvátnych lektorov alebo kurzy. Božidara

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Božidaro, pokud nenajdete na Slovensku lektora, který pořádá živé kurzy, určitě si můžete pořídit tento online kurz Radky Sedláčkové. I v placené části je vše důkladně vysvětleno a ukázáno a určitě podle daších dílů dokážete ušít krásné věci. Pošlete nám obrázky vašich vankúšov?

Profilová fotografie

Kateřina Rechová

5.11.2017

Jsem opravdu velmi mile překvapená kvalitou, přístupem a zpracováním kurzu. Lektorka je báječná a dává zdarma (3 lekce) rady a ukázky, které jsou praktické, ihned použitelné. Moc děkuji!!!, :-) Už nyní jsem si jistá, že si celý kurz 100% zakoupím. KATKA

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Katko, máme radost, že se vám kurz líbí :-)

Profilová fotografie

Irena Dobšíková

24.10.2017

Kurz se mi velmi líbí, naučila jsem se mnoho nového i když jsem absolvovala i základní kurz. Paní lektorka velmi dobře vysvětluje. Načerpala jsem hodně nových nápadů a inspirací. Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Děkujeme, Ireno, za pochvalu. Máme z ní raost my i lektorka.

Profilová fotografie

Pavla Bezová

8.10.2017

Perfektní návody, krásně vysvětleno. Už jsem podle kurzů ušila několik věcí.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavlo, tak to jste ušila moc pěkně. Můžete nám poslat obrázky i dalších výrobků? Rádi se s nimi za vás pochlubíme na facebooku :-)

Profilová fotografie

Božena Milerová

7.5.2017

Úžasný Patchwork,fimo i výrobky z pedigu.Děkuji Milerová

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Boženo, děkuje za pochvalu. Máme z ní radost my i lektoři :-)

Profilová fotografie

Ludmila Bednářová

18.3.2017

Jsem ráda,že jsem si tento kurz koupila.Je to srozumitelné i pěkně předvedené.Mám nový šicí stroj a tak ho teď každý den zaměstnávám a objevuji kouzlo patchworku i jiného šití. I ty zipové taštičky jsou super.Tady je malá ukázka malého polštářku a taštičky

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ludmilo,
jste moc šikovná a dělá nám radost, že vám kurz pomohl k takovému krásnému tvoření. Můžeme vaše fotografie ukázat na facebooku, abychom potěšili i ostatní zájemce o kurz patchworku?

Profilová fotografie

Ludmila Bednářová

Určitě můžete :)

Profilová fotografie

Ivana Székelyová

26.1.2017

Dobrý den, velice si mi líbí kurzy patchworku, ráda sleduji videa paní Radky. Chtěla bych se zeptat, v jednom videu vzpomíná pero Pilot, které se žehlením ztratí. Já jsem si jednou koupila a vyzkoušela na látce, ale bohužel žehlením nechtělo zmizet. Mohla bych poprosit zda se jedná o nějaké konktrétní nebo speciální pero? Děkuji za Váš čas a za krásná inspirativní videa.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ivano, děkuji za Vaši zprávu. Dotaz pošlu Radce, aby Vám sama odpověděla, protože správnou odpověď neznám :-(

Profilová fotografie

Vladimíra Kadlecová

16.1.2017

Dobrý den, celý kurz jsem zakoupila již před nějakým časem a od té doby se snažím šít. Byla bych vděčná, kdyby mi paní Radka prozradila fígl vystřihování flic-flaců. Děkuji a přeji hodně spokojených a učenlivých kurzistek.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, paní Kadlecová, Váš dotaz pošlu Radce a ona Vám odpoví :-)
A děkujeme za foto, vyrobila jste krásný ubrus.

Profilová fotografie

Renata Smejkalova

6.12.2016

Dobry den, velice dekuji za Vase 3 video kurzy, jsou naprosto uzasna !! Uz dlouho jsem se zabyvala myslenkou navstivit kurz, ale z casovych duvodu a vetsi vzdalenost konani kurzu me bohuzel nedovolila se na kurz prihlasit, a taky jsem mela obavy ze rychle nepochopim vsechny techniky . U Vasich videokurzu jsem si uz jista ze si je kdykoliv muzu vratit a pustit si video znova a tak dobre pochopit vsechny zakouti teto nadherne techniky. Ted si sezenu vsechny potrebne pomucky a pak si zakoupim dalsi lekce, uz se moc tesim !! Jeste jednou uprimne diky za Vase krasny videa. S pozdravem krasneho dne Renata

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Renato, děkujeme Vám za Vaše skvělé hodnocení kurzu. Dáme vědět i lektorce, aby měla radost i ona.

Profilová fotografie

Šárka kubánková

29.11.2016

Výborné! Názorné! Shlédla jsem tři lekce zdarma a kurz si zaplatím.

Profilová fotografie

27.7.2016

Dobrý den,
patchwork se mi velice líbí,ale nikdy jsem si netroufla,až nyní po shlédnutí Vašeho videa. Čekám 1.vnučku a tak jsem se pustila do deky na hraní pro batolata. Použila jsem obyčejné čtverce, sešití není perfektní, ale jsem unešená a dcera taky. Chtěla bych vyzkoušet přehoz na postel, ale bojím se velkých rozměrů.
Moc děkuji za úžasný návod.
Ivana

Profilová fotografie

18.7.2016

Paní Radko, Vašimi kurzy jsem přímo nadšená, protože jsem od vás příliš daleko než abych se mohla zúčastnit vašich kurzů přímých.Ale jsem vděčná za každou informaci, kterou pošlete, i pro mne je patchwork velká závislost a Vaše díla jsou neskutečně krásná. Hana z Plzně.

Profilová fotografie

17.6.2016

Dobrý večer oceňuji vaši názornost v 1. kurzu

Profilová fotografie

25.5.2016

Dobry den moc mé zaujalo vaše video a chtéla sem už davno se to naučit ale neméla sem odvahu tak tet bych chtéla začit aspoň z polštařkem ale u nas asi nezeženu pomucky jako je nuž řezaci a podložka a nevim kde to koupit mužete mi poradiz dékuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Pěkný den, pomůcky seženete například zde: http://bit.ly/1Tzr96e

Profilová fotografie

11.5.2016

Hezký večer p. Sedláčková, chci Vám moc poděkovat za Vaše úžasné videa. S patchworkem jsem začala nedávno, moc mě to baví. Přeji Vám spoustu nových nápadů a těším se na další videa. Renáta :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Jsme moc rádi, že Vás kurz baví a pomáhá Vám! :-)
Tým KPR

Profilová fotografie

23.4.2016

dobrý den, zachvíly pujdu do důchodu, tak se chci věnovat a naučit se patworku. moc se mi šití libí - děkuji Liba

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Hezký večer,
přejeme mnoho krásných výtvorů, určitě se nám s nimi nezapomeňte pochlubit :-)
Tým KPR

Profilová fotografie

7.4.2016

Děkuji za videa. Moc se mi líbí a pomáhají mi (jako začátečníkovi) s tvořením patchworku. Líbí se mi šití z pruhů a chci si ušít kaleidoskop. Zatím jsem šila podle knih ale videa jsou videa.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Máme radost a přejeme spoustu krásných výtvorů! :-)
Tým KPR

Profilová fotografie

Anna

5.9.2015

Nějak se mi nedaří jí najít a koupit si jí.Prosím o radu,kde se dá sehnat.

Profilová fotografie

Anna Pospíšilová

1.3.2015

Děkuji moc za shlédnuté video,jsem nadšená absolvovala jsem jeden kurz šití hvězdy Ohai a podařilo se už jsem ušila dva polštářky.Po shlédnutí vašeho videa jsem chytřejší,pomůcky jsem si nakoupila ale neuměla jsem s nimi pracovat snad mi to po vašich zkušenostek půjde líp.Máte můj obdiv.Anička

Profilová fotografie

Lenča

22.8.2014

Dobrý den, jsem vyučená dámská krejčová takže šít umím mám doma obyčejný stroj patchwork technika se mi moc líbí ale nikdy jsem neměla odvahu ani moc času začít se zajímat víc.Po mateřské dovolené nemohu stále najít práci, tak jsem si našla brigádu šití zástěrek polštářků atd. pro místní chráněnou dílnu. A tak jsem se po několika letech v kanceláři a mateřské dovolené vrátila k šití. Můj první patchwork jsem začala je to asi 2 měsíce zpátky byla zavinovačka pro mou neteř složená ze tří barev. vzorů čtverců 10 x 10 cm všem se moc líbila tak jsem zkusila trojúhelníky po shlédnutí 1dílu jsem se hned pustila do polštářku jsem nadšená. Děkuji za perfektní videokurz Lenka

Profilová fotografie

prokajda Prokýšková

18.8.2014

S úžasem jsem sledovala Váš videokurz.Je srozumitelný i pro úplného začátečníka, a to já jsem. Pustila jsem se hned do polštáře, a i když jsou na něm chybičky, šiji další.Moc mne to baví.

Profilová fotografie

Naďa

3.8.2014

Milá paní Radko, náhodou jsem našla Váš kurz, když jsem hledala techniku strojového prošívání quiltovací patkou. Konečně jsem to díky Vám pochopila a úspěšně vyzkoušela...Jsem samouk začátečník, co se patchworku i šití všeobecně týká, a Vaše návody jsou prostě super - jednoduché, srozumitelné a výsledky krásné. Ráda se k Vám budu vracet pro rady i inspiraci. Děkuji Naďa

Profilová fotografie

Nikola Kollnerová

1.8.2014

Dobrý den. Váš kurz se mi moc líbí. Mohu se zeptat zda lze patchwork šít i ručně? Ze začátku bych spíše šila polštáře a doma nešijeme. Tak zatím o koupi šicího stroje neuvažuji.Děkuji

Profilová fotografie

lenka rungeová

26.7.2014

Dobrý den, děkuji za cenné rady, už jsem ušila polštář i deku,, vše se povedlo, každý to obdivuje. Při prošívání většího kusu mám problém se shrnováním spodní vrstry, prosím o radu, jak se toho vyvarovat. Ke shrnutí občas dojde i když všechny vrstvy nastehuji od středu. Děkuji a příště pošlu i ukázky výrobků.

Profilová fotografie

Irena niedobova

5.7.2014

Dobry den pani radko moc krasne uz jsem zacala sit .tesim se na dalsi dily.irena

Profilová fotografie

Iveta Čerchová

8.6.2014

Dobrý večer,dnes jsem našla pokračování vašich kurzů.jsem moc ráda a určitě si je zaplatím.O vánocích mi moji synové koupili podložku a řezák.Viděli jak si stále pouštím vaše videa. Šiji už od 10 roků a na stroji jsem závislá.Vaše jméno v kolonce youtube mi dalo nový impuls.Pár výrobků už jsem zvládla.Tyto povlaky nejsou úplně přesné,protože jsou ze zbytků,ale i tak udělaly radost. Moc děkuji a těším se na další spolupráci.

Profilová fotografie

Yveta Blahutová

8.5.2014

Dobrý den, začala jsem sama na základě Vaší pomoci a posílám na úkázku přehoz přes křeslo, děkuji za kurzy, díky nim jsem pochopila, že šití je velká radost.

Profilová fotografie

Blanka

4.5.2014

Dobrý den,vaše kurzy se mi moc líbily.Nejdříve mi přišel patchwork složitý,ale ted se těším na šití.Už jsem začala.Mám ,ale takové dilema chtěla bych,aby deka byla příjemná i teplá.Přijde mi bavlna na spodní díl chladná.Vím,že se používá flanel.Procházela jsem internet a narazila na tenký fleec.Mohl by se použít?Zkoušel to někdo?Bydlím na vsi,tak si nemůžu jen tak odskočit koupit co zrovna potřebuju.Objednávám přes internet.Z flanelu není moc výběr.Ale ještě budu pátrat.Děkuji za kurzy

Profilová fotografie

Anna Rysová

2.5.2014

Dobrý večer paní Radko,vaše kurzy se mi moc líbí.Už dlouho sbírám odvahu se do patchworku pustit a vaše kurzy mě konečně popostrčily.Už mám připraveno a těším se až začnu.Děkuji a mějte se hezky.

Profilová fotografie

Olga

1.5.2014

Myslím, že jste platbu mohla dostat tento týden.To, že jsem si kurz předplatila hned poprvní ukázce je důkaz, že se mi tento styl vyúky velmi líbí. A těším se na další díl

Profilová fotografie

Marcela Skalíková

26.4.2014

Dobrý den paní Radko, od doby, kdy jsem si koupila Váš kurz, šití patchworku se stalo mým koníčkem, tímto vám děkuji a přeji mnoho úspěchů

Profilová fotografie

Zuzana

9.4.2014

Dobrý den paní Radko, moc se mi líbí patchwork. Krátce jsem chodila na kurzy k Dance Březinové, ale tenkrát s nedostatku času jsem přestala chodit a pokouším se sama. Kupuji si časopis švadlenka, kde nacházím inspiraci. Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky a mohu se dále zdokonalovat v tomto krásném a návykovém koníčku. Teď se pokouším o první deku pro syna, sama jsem zvědavá jak deka dopadne.

Profilová fotografie

Kateřina

31.3.2014

Dobrý den, jsem patchworkářka samouk a i když jsem si osvojila základní pravidla sežehlování látek, občas řeším "kam s ním" doprava, doleva, rozžehlit? Většinou až u prošívání zjistím, že to mělo být naopak. Proto jsem první lekci sledovala se zájmem. Vzor určitě použiji. Kurz je srozumitemný, moc se mi líbil a těším se na další lekci.
Díky

Profilová fotografie

Eva

17.3.2014

šití patchworku se stalo mým koníčkem. Bydlím na vesnici a to v bývalém vojenském prostoru a všude mám daleko a tak informace hledám na internetu.Takovým velkým inspirátorem jsou stránky Missouri Star
Company na You Tube.Tak mě moc těší,že konečně jsou kurzy i v češtině.Jen cena je pro mě dost vysoká.

Profilová fotografie

Marcela

16.3.2014

Moc děkuji, že jsem mohla shlédnout Váš kurz. Už léta mě patchwork lákal, ale nevěděla jsem jak na to a přišlo mi to složité. Díky Vám mám chuť se co nejdříve pustit do práce. Ještě jednou díky.

Profilová fotografie

Iveta

25.2.2014

Dobrý den, děkuji za rady, které jste uvedla v kurzu. Kurz je moc pěkně udělaný. Ještě jednou díky. Iveta

Profilová fotografie

Martina

25.2.2014

Dobrý den, jsem ráda že je možné tady něco takového shlédnout. S patchworkem začínám a dosud jsem moc nevěděla jak na to. Je dobré mít na to nějaký návod a hlavně to vidět. Moc děkuji. Jdu to zkusit ,tak pak dám vědět :-)

Profilová fotografie

jitka

21.2.2014

Dobrý den paní Radko,
děkuji za kurz, který je srozumitelný i pro naprosté začátečníky a laiky. Už se těším na další šití s Vámi.

Profilová fotografie

Hana

21.2.2014

Moc děkuji za tento úvodní kurz! Perfektně připravené, názorně ukázané včetně jiných možných variant. Jste moc milá a šikovná, ještě jednou díky, Hana.

Profilová fotografie

Martina Dankova

18.2.2014

Dobry den Pani Radka,
dakujem Vam za krasne inspiracie na uvod. Velmi ma Vase kurzy zaujali a urcite som si z nich nieco zobrala. Rada by som vo Vasich kurzoch pokracovala, no vzhladom na nelichotivu "podporu" mladych rodin na Slovensku si to nemozem dovolit. Tak Vam este raz velmi pekne dakujem a prajem Vam vela uspechov :-)

Profilová fotografie

Marcela

12.2.2014

Dobrý den paní Radko,o kurzech pro radost jsem se dozvěděla od kamarádky,která mně nasměrovala na Váš kurz.Mluvíte o PW hezky,jasně a srozumitelně že mně to zaujalo,protože pokaždé když se mně někdo zeptal na PW jsem odpověděla že je to moc složité a ještě nenadešel správný čas.Po shlédnutí obou dílů jsem se rozhodla to konečně vyzkoušet.Děkuji Vám Marcela.

Profilová fotografie

Pavlína

30.1.2014

Milá Radko, děkuji za vaše úžasné video. Před dvěma lety jsem začala chodit po dětských obchůdcích a sháněla dětské povlečení, pro naše miminko... ale bohužel kde nic , tu nic... Ale objevila jsem perfektní látku, která se mi ohromně líbila, moje mamka mě naučila základy šití na stroji a moje první povlečení bylo najednou na světě :-) pak první hrací deka, a spoustu polštářků. Ale ten pocit.... , že jsem to pro naši malou ušila JÁ.... :-) Patchworku, jako takového jsem se hrozně bála, že je složitý, ale po shlédnutí vašeho videa, jsem se pro něj nadchla, a proto doufám že se v šití posunu zase o kus dál... Děkuji P.

Profilová fotografie

Jarmila

21.1.2014

Milá pani Radka. Na vianoce som dostala od syna podložku , kolečko a pravitko na výrobu patchworku.Keď-
že som iba začiatočníčka hladala som pomoc na internete a našla som práve Vaš kurz ktorý mi pri mojich prvotinách veľmi pomohol, začo sa Vám chcem poďakovať .
Jarmila

Profilová fotografie

Jitka

20.1.2014

Milá Radko, Váš kurz je skvělý. Před rokem jsem dostala šicí stroj a pomalu se učím šít. Takhle názorná ukázka mi moc pomůže, už dávno jsem chtěla takovéhle sešívání vyzkoušet, a Vy jste mě navnadila :) Podložku, pravítko a řezací kolečko mám, tak hurá do toho. Děkuji. Jitka

Profilová fotografie

Hanka

13.1.2014

Milá Radko, jsem přímo nadšená Vaším kurzem a postupně dokupuji potřebné pomůcky tak, abych mohla začít. Je to úžasné, jakým způsobem kurz vedete, už se těším, až usednu ke stroji a zkusím první polštářek. Ani jsem netušila, že tak nádherné vzory lze sestavit takovým způsobem, jak předvádíte. Děkuji moc za inspiraci, budu Vaším častým návštěvníkem. Jste moc šikovná, je radost se na Vás dívat, jak obratně si při práci počínáte. Jen tak dál, ať můžeme my ostatní oko potěšit a něčemu se i přiučit. Snad mi to půjde, šiji vlastně odmalička, ale kouzlu patchworku jsem propadla až ve svém "pozdějším věku" a to hlavně díky Vám. Děkuji moc Hanka

Profilová fotografie

Marie Vodvářková

12.1.2014

Vážená Radko,
absolvovala jsem Váš úžasný kurz, již jsem ušila několik polštářků a moc mě to baví. Na netu jsem se dočetla, že pořádáte letní týdenní kurzy. Plánujete tento kurz i v letošním roce? Děkuji za informaci.
S pozdravem Marie

Profilová fotografie

Yvetta Dostálová

27.12.2013

Dobrý den,
jsme moc ráda, že jsem obdržela informaci o existenci kurzů na www.kurzypro radost.cz. Jeden kurz patchworku pro začátečníky "na živo" jsem svého času absolvovala. Cítím, že se potřebuji posunout (i když tvořím jen pro radost), takže vítám tuto možnost. Velkou devizou kurzů patchworku je bezesporu i to, že informace podáváte srozumitelně.....
Yvetta

Profilová fotografie

Jitka

18.12.2013

Dobrý den,
paní Radko, Váš kurz mi udělal velikou radost. Nejen, že jste nesmírně šikovná v šití, ale dokážete předat jasnou a srozumitelnou formou to co umíte i nám ostatním.
Tak moc děkuji

Jitka

Profilová fotografie

Dana

18.11.2013

Asi před 3 léty jsem viděla v televizi pořad, kde ukazovali, jak se šije PW. Tak mě to chytlo, že hned druhý den jsem posbírala kousíčky látek a zkoušela. Byla jsem neskutečně štastná, když po nějaké době vzniky polštářky. Neměla jsem žádnou techniku, nikdo mi neporadil, počítač jsem neměla. Ale nevzdala jsem se. Koupila jsem si první knihy a zkoušela.
Stejně jsem nic z knihy nepoužila, jen jsem recyklovala a tohle mi zůstalo po celé tři roky. Nakonec jsem usoudila, že velké věci k vůli mému malému prostoru nemohu šít. Začala jsem s taškama. Jsou malé a jejich šití se mi stalo koněm.
Nedávno jsem náhodou objevila vaše kurzy. Jsou báječně udělané. Srozumitelné, prostě i úplný začátečník podle nich ušije. Úplně mě překvapilo, jak je jednoduché podle vašeho návodu udělat naprosto fantastické kombinace. Jsem tak natěšená, že opustím moje tašky a opět začnu s polštářkami.

Radko děkuji, jste fakt šikovná a ne jen na šití, ale i na vysvětlování. Děkuji za sebe ,ale určitě i za všechny začátečnice .
Dana

Profilová fotografie

Miluše

17.11.2013

Dobrý den,
věnuji se patchworku 3 roky.Ráda se dívám na internetu na Missouri Quilting,ale bohužel, je to v angličtině. Proto jsem uvítala Váš kurz, který se těm americkým podobá.Také už jsem udělala svými výtvory radost své rodině a přátelům, byť třeba jen malinkým dárkem, kam ráda přišiji nášivku "HAND MADE WITH LOVE". Jen ještě neumím volné quiltování ,které bych se hrozně moc chtěla naučit ale chybí mi tak dokonalý stroj..Patchwork mě připravil o několik nocí spánku, ale jsem za něj moc ráda,z každého výtvoru mám sama velkou radost a chválím se,jak jsem šikovná.Je to můj lék na chmury a ošklivé myšlenky. Proto do nás perte další a další rady,jak na to. Paní Radko, děkuji Vám.

Profilová fotografie

Aška Drápalová

15.11.2013

Dobrý den Radko,
na tyto kurzy jsem narazila náhodou a jsem moc ráda. Vaše video je srozumitelné a pěkně vše vysvětlíte. V tomto šití je stále co obdivovat a objevovat :-) V diskuzích jsem četla o Vašich kurzech- zkusím se podívat a popřípadě bych se přihlásila. Děkuji Aška.

Profilová fotografie

Lucie

7.11.2013

Dobrý den Radko video je naprosto úžasné.Vždycky mně patchwork přišel strašně složitý ale vysvětlujete a ukazujete šití tak krásně pochopitelně že i já šicí začátečník si začínám myslet že bych to zvládla.Děkuju moc přeju krásný den Lucka

Profilová fotografie

Miroslava Novotná

5.11.2013

ještě jsem nic neušila, jen jsem nachystala nějaké zbytky látek a hurá do toho, jak něco budu mit, nafotím. Je to krásně vysvětleno, doufám, že se mi to taky podaří. Kurzu příští rok bych se taky ráda zúčastnila.
Zdravím všechny a moc děkuji za tento kurz. Mirka

Profilová fotografie

Renata Marešová

3.11.2013

Dobrý den Radko, tento týden jsem si zaplatila dalších 6 lekcí, byla jsem překvapená, jak rychle proběhl převod financí a bez problémů / a opravdu 800 Kč za tak krásné a poučné lekce není moc / Hned jsem vše shlédla a pustila jsem se včera do šití polštáře - želva - po tom jsem už dlouho toužila, protože sleduji Vaše příspěvky na facebooku ze všech kurzů. Toužím se zúčastnit příští rok taky, ale nevím kde se dozvím včas termín kurzu, aby mi neuteklo včasné přihlášení. Letos jsem neměla šanci, vždy bylo už obsazeno.
P.S. Budou v budoucnu ještě nějaké nové video kurzy?

Profilová fotografie

Jarmila

1.11.2013

je to skvělé se na vás dívat. Sama jsem propadla patchworku a moc děkuji za naučné videa. Jste poklad!!!

Profilová fotografie

Helena

31.10.2013

Milá paní Radko,je to krása a hezky se na vás kouká jaká jste šikulka.Děkuje Helena

Profilová fotografie

Jana

30.10.2013

Móóóc povedené. Děkuji.

Profilová fotografie

Mara

29.10.2013

co napsat, je to prostě krása a poučení děkuji Mara, jste moc šikovná!!

Profilová fotografie

Magda

28.10.2013

Jsem začátečník a zhlédla jsem váš první kurz. Nádhera. Byla jsem nadšená, ale vy jste mě v kráse patchworku ještě utvrdila. Už se těším na další díl.

Profilová fotografie

Jitka

25.10.2013

Vaše kurzy bylo to první co jsem v kurzech pro radost zhlédla a moc mě to nadchlo. Vysvětlujete a ukazujete vše srozumitelně. Dříve jsem šila na zakázku oděvy a patchwork je prostě něco jiného, je to hra barev, vzorů...jednoduše nádhera! Nakoupila jsem už spoustu vhodných látek a už zbývá jen najít tu správnou náladu a čas si sednout k šicímu stroji. Jsem vděčna za to, že kurzy mohu kdykoli zpětně zhlédnout a Vám moc děkuji....

Profilová fotografie

Zlatuše Gamplová

15.10.2013

Dobrý den,
děkuji za pěkné kurzy. Bohužel v současné době si nemohu dovolit placenou část, ale věřím, že v příštím roce, pokud nabídka bude aktuální, to zvládnu. Trochu šiju jako absolutní samouk a vaše kurzy mi hodně práce ulehčí. Jsem za ně moc ráda.
Jen pro ukázku můj téměř první výtvor. Kdo by řekl, že je to už více než dva roky, kdy jsem zavinovačku pro vnuka ušila. Teď se pokouším o ruční šití babiččiny zahrádky. Pokud to nějak dopadne, tak se určitě pochlubím.
Ještě jednou děkuji a přeji hodně dalších účastnic kurzů.

Profilová fotografie

Kateřina

9.10.2013

Dobrý den, velice pěkně natočené, srozumitelné, myslím, že i pro naprosté začátečníky vhodné! Jste úžasná, něco takového je potřeba, abychom mi - Pionýři slepých uliček měli ulehčenou práci, pokus - omyl je vyčerpávající, takto je to snadnější :-)

Profilová fotografie

Anetta Mati

3.10.2013

Milá Radka, rada som si pozrela Vami natočený kurz. Myslím si , že ste to zvládli bravúrne. Vaše práce poznám, objednávam totiž Švadlenku. Ste naozaj profesionál. Máte ľahký a milý prejav, čo určite ocenia všetci, ktorí si kurzy zakúpia. Naozaj doceňujem, že je niejto, kto sa tomu povenoval aj touto formou, pretože ja napr. nemám na niečo takéto talent :-).Ja sa Patchworku venujem len vo voľnom čase, ale tiež už profesionálne. Do budúcna by som rada patchwork využila v terapii u pacientov. A s Vaším zvolením, určite mi Vaše videnahrávky pomôžu v práci s ľuďmi. Želám veľa síl a zdaru. A. Mati

Profilová fotografie

Bronislava ŠKULTÉTYOVÁ

2.10.2013

Paráda,těším se na další díly.Broňa

Profilová fotografie

MARCELA

30.9.2013

dobry den radko jen tak dal hodne krasneho siti a mnoho napadu MARCELA

Profilová fotografie

Monika

27.9.2013

Dobrý deň, na vašu stránku som natrafila úplne náhodne, keď som prehľadávala videa-patchwork na youtube. Veľmi sa teším, že som našla video aj v reči, ktorej rozumiem. Video je nádherné a veľmi zrozumiteľné. Podľa lekcií, ktorá tam bola som spravila obliečku na vankúšik. Pridávam fotku, prepáčte nieje veľmi kvalitná, ale verím, že bude zrozumiteľná. Veľmi pekne ďakujem za vašu stránku s prajem veľa elánu a síl pri tvorbe nových lekcií, ktoré verím, že budú pribúdať.
Monika

Profilová fotografie

Eva

26.9.2013

Přeji Vám pěkný den a musím smeknout pomyslný klobouk,video je velice přehledně zpracováno a už se nemůžu dočkat dalšího,byla jsem mile překvapená jednoduchostí postupu a výsledek vašeho díla je senzační:).Doufám,že i já se budu moci do budoucna pochlubit nějakým svým dílkem,nejsem v šití začátečnik,ale omezuje mě zdraví,tak to nejspíš chvíli potrvá,ale už se moc těším a děkuji za Vaše kurzy pro RADOST-opravdu jste mi ji dopřála:),přeji Vám hodně štěstí ve Vaši další práci,s pozdravem Eva Hrabcová.


Profilová fotografie

jana

26.9.2013

Moc krasny kurz a pro me konecne v cestine. Koukala jsem na podobna videa na youtube od missouri quilt com company. Ty kurzy jsou taky dobre, ale technicke casti proste potrebuji v cestine, v anglicte je to narocne. Chtela jsem se zeptat, jestli udelate jeste jiny kurz tykajici se siti nez je patchwork. Napr. siti jednoduchych oblecku pro deti. Jak si udelat strih a tak podobne....

Profilová fotografie

tonka

25.9.2013

v šití som samouk a za pomoci kních a internetu. Túto stránku mi doporučila kolegyňa ktrorej to tiež dobre šije Prekvapilo ma to žehlenie som rada je to veľmi poučne. Na túto stránku sa budem často vracať...ak sa mi podarí ušiť tak určite sa vám pochválim.Prajem pekný deň a mnoho radosti v šití. S pozdravom onka

Profilová fotografie

Božena

17.9.2013

Občas zkouším také šít patchworkové věcičky, jenom tak pro svoji radost ze šití, proto u Vašich video kurzů nemůžu říct nic jiného, než.... nádhera. Přimlouvala bych se i za nějaké další!!! Božena

Profilová fotografie

Marie Beranová

16.9.2013

Moc hezky Vámi vedený kurz, děkuji jste skvělá a určitě to doporučím dalším zájemcům

Profilová fotografie

Dagmar

9.9.2013

Tuto techniku miluji, ale poprvé vidím jak se šije. Je to úžasné!!!
Určitě vyzkouším.
Moc díky:))

Profilová fotografie

zdenka

9.9.2013

Moc pěkný kurz,který mi moc pomohl,hlavně ta zmínka o žehlení ,ja samozdřejmě žehlila po niti a potom se divila,jak je možné,že se mi dílkY deformujou,když řežu i šiji přesně.Těším se na další díl.K tomuto dílu se vrátím hned jakmile si dokoupím látky na polštářkY.Dekuji Z

Profilová fotografie

Zdeňka

9.9.2013

První pokus o ušití tohoto polštářku viz. facebook ztroskotal a tak móóóc děkuji za tento názorný kurz. Budu vaší věrnou žákyňkou, protože se musím ještě moc a moc učit. Na You Tube jsou kurzy také, ale většinou ze zahraničí. Tam jsem se naučila "drážďanskou hvězdu" a pošila všechny sedáky na židle. Díky - díky Z.

Profilová fotografie

olga galova

7.9.2013

Dakujem za poučne vídeo, som nadšena.

Profilová fotografie

ludmila

6.9.2013

Dobrý den, děkuji lektorce za pěknou ukázku, už přemýšlím, jaké látky dám k sobě - prostě jsem nadšená a zbývá jen začít ! Hezký den, L.

Profilová fotografie

Jiřina

2.9.2013

První díl je úžasný!!!! Moc děkuji!! :-D

Profilová fotografie

Sylva Blažková

2.9.2013

Pěkný den :)
Moc děkuji za velmi dobře zpracovaný a natočený kurz.
Když jsem na videa jen koukala, vypadalo to velmi jednoduše, že stačí jen začít dělat a půjde to samo. Zkušenosti s běžným šitím mám... Když jsem se včera pustila podle 1. videonávodu do díla, tak jsem jsme nejdřív řešila jak poskládat předepranou látku a co vlastně odříznout (na které straně), asi 20min jsem zápasila s pravítkem - jak tam dát těch 45 stupňů na druhé straně (jak pravítko pootočit), aby vznikl trojúhelník. Stalo se mi, že jsem přeloženou látku dostatečně neprořízla, aktivně sešila více stran trojúhelníků než bylo třeba a pak párala (nepozornost), řezala jsem kolečkem mimo pravítko- vznikl jiný trojúh. Mám sešitý 1. čtverec a po vynaloženém úsilí jsem na něj pyšná :)

Profilová fotografie

květuše

2.9.2013

Dobrý den, dnes jsem shlédla první díl kurzu a jsem nadšená. Jen nevím, jestli mi nadšení vydrží i tehdy, kdy se odhodlám k praktickému vyzkoušení. Hlavně musím sehnat základní vybavení.

Profilová fotografie

Saša

1.9.2013

Dobrý den. moc se mi to líbí.Jsou tam zajímavé a užitečné rady.Saša

Profilová fotografie

vladka

27.8.2013

Dobrý den,musím Vás pochválit je to velice přehledné a ač to vypadá složitě,je to jednoduché.Děkuji

Profilová fotografie

Pavlina Možíšová

21.8.2013

Dobrý den, musím Vás moc pochválit za tyto kurzy jste moc šikovná a vše je dobře podané. Již jsem něco z patchworku ušila, ale moc mi to pomohlo. Diky Pavlína

Profilová fotografie

Eva

17.8.2013

Holky, je to skvělé, i časopis švadlenka, který jsem teďka objevila. Velká pochvala všem,kteří se na tom podílejí. Cenné rady a návody jsou k nezaplacení. Evča

Profilová fotografie

Dana Krejčíková

16.8.2013

Milá Radko, kurz na Monínci byl super . Třeba si ho někdy zopakuji. Rodina zas něco kuje. Díky moc. Dana

Profilová fotografie

Ilona Dvořáková

8.8.2013

Dobrý den.Chci pochválit Vaše video,podle něhož musí zvládnout alespoň základy patchworku každý amatér. Jsem vyučená dámská krejčová a k patchworku jsem se dostala až letos.Stal se mým novým koníčkem a jsem moc ráda, že se u Vás můžu naučit něco nového.Moc děkuji a těším se na další díl.

Profilová fotografie

Yvona

4.8.2013

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jakými technikami se zabýváte v placeném kurzu? Śiju patchwork delší dobu a určitě bych si chtěla vyzkoušet pro mě nové techniky.

Profilová fotografie

Zdislava

3.8.2013

Velký dík za krásné kurzy. Skvěle interpretované, pochopitelné. Moc děkuji, dostala jsem opět chuť si hned sednout ke stroji. Zdislava

Profilová fotografie

Jiřina

2.8.2013

Kurzy se mi hodně líbí, jsou moc pěkně udělané a krásně vedené. Já už patchwork nějaký ten pátek šiju a kurz mě navnadil na další práci .Mockrát děkuji . JIřina

Profilová fotografie

Jana264

29.7.2013

Dakujem za krásnu a hlavne praktickú ukážku lekcie patchworku. Som len začiatočníčka ale aj vďaka Vašim lekciám sa určite zdokonalím . S pozdravom Kobelova

Profilová fotografie

Vlasta

28.7.2013

Radko, skvělý kurz a moc děkuji za všechny rady. Jste opravdu šikovná. Moc se těším na další díl.

Profilová fotografie

Helena

22.7.2013

Veľká vďaka za krásny a hodnotný kurz.Nie som začiatočník ale nájdem si v každom diely niečo,čo ešte neviem.A iste každý. Napr. krytý zips.Perfektné.

Profilová fotografie

Dagmar Rumlerová

19.7.2013

Dobrý podvečer, nemůžu než chválit a hlavně poděkovat, zip všívám do zadní strany polštáře dost často, Váš způsob mi práci velice usnadní. Díky moc.

Profilová fotografie

Jarmila

18.7.2013

Dobrý den ,
kurz je super. Šiji už dlouho mám spoustu časopisů ale video je video. Hned to ušiji mé kamarádce je to moc pěkný. Moc děkuji

Profilová fotografie

Vladislava Hálová

18.7.2013

kurzy pro radost jsou opravdu to pravé co přináší nám zapáleným patchworkářkám radost.Vladka

Profilová fotografie

Paula

16.7.2013

Moc pěkný a srozumitelný kurs. Zatím se jenom pohrávám s myšlenkou začít s patworkem a po shlédnutí Vašeho kurzu musím říct, že mám doslova a do písmene brouka v hlavě :-)

Profilová fotografie

Monika

13.7.2013

Dobrý den, moc hezky ,provedený kurz a myslím že to podle něj zvládnu také

Profilová fotografie

Dagmar Rumlerová

13.7.2013

Dobrý den, opravdu velmi srozumitelné a poučné, děkuji moc.

Profilová fotografie

Jiřina

13.7.2013

úžasný kurz, moc děkuji.

Profilová fotografie

Dana

12.7.2013

Dobrý den , opravdu moc poučné i když šiji PW asi 4 roky, opět novinky , díky moc!

Profilová fotografie

Lenka

11.7.2013

Moc Vám děkuji za kurz . Je srozumitelný a hlavně poučný !

Profilová fotografie

monika

10.7.2013

Paní Radko, děkuji za srozumitelný kurz. Viděla jsem zatím první díl a moc mě potěšil.

Profilová fotografie

Anna

10.7.2013

Také i já se těším na další kurz,ušila jsem podle 1 dílu 2 polštáře a 1 ubrus.Díky Andula.

Profilová fotografie

Jolanda Neuwirthová

10.7.2013

super video, srozumitelné a těším se na další díl

Profilová fotografie

Olga

8.7.2013

Dobrý večer,
velmi děkuji za přehledný, srozumitelný a názorný výklad. Polštářky šiji ráda, ale na PW jsem si nikdy netroufla. Techniku s pruhy látek určitě vyzkouším.
Olga

Profilová fotografie

Katarina

8.7.2013

Patchworku sa venujem asi 3 roky a aj napriek tomu bolo prvé video pre mňa poučné - zopakovala som si, čo som dávno zabudla :-).
Ďakujem a teším sa na ďalšie pokračovania. Katarína

Profilová fotografie

Lucie Doubravová

7.7.2013

Skvělé,tak trochu si s pachworkem pohrávám,ale tohle mě nadchlo a určitě budu zkoušet :-)

Opravdu velká inspirace pro mě :-)

Profilová fotografie

Anička

6.7.2013

Jsem nadšená, patchworku se nevěnuji dlouho a kurzy jsou pro mne velikým pomocníkem.Děkuji.Anička.

Profilová fotografie

Darmag

6.7.2013

Moc děkuji za zpřístupnění videí.Hezky a názorně vysvětleno.Darmag

Profilová fotografie

Anna

4.7.2013

Velice ráda se k vám připojím ,těším se na další lekci. Andula.

Profilová fotografie

Gabriela

3.7.2013

děkuji moc za to, že tento kurz je a že je přístupný pro laiky zdarma. patch je moc krásný, ale docela drahý koníček. proto moc díky, alespon za první podání ruky a nasměrování takto zadarmo. mnoho lidí to naláká a ukáže tu krásu a navnadí na další cestu...
já mu už propadla, jen má peněženka ještě odolává;-)
ať žijí šišatiny bez řezáku a podložky!!!

Profilová fotografie

Hana

3.7.2013

Zdravím,
jsem nadšená tímto kurzem a moc za něj děkuji. Těším se velmi na další. Pomohl mi při mém šití. Ještě jednou dík. Hanka

Profilová fotografie

Martina Paulíková

3.7.2013

Som nadšená z tohto kurzu. Patchwork ma chytil za srdce a každá nová vychytávka ma inšpiruje k ďalšiemu šitiu. Ďakujem Vám za tento kurz. Niečo také tu chýbalo.

Profilová fotografie

Kateřina

2.7.2013

Zdravím,
včera jsem narazila na tento super web. Zatím jsem koukla jen na jedno video, ale určitě to nebylo poslední. Jsem nadšená a doufám, že si najdu čas na tohle nádherné šití :-) Jste moc šikovná, ať se daří.

Profilová fotografie

maria

28.6.2013

Milá Radka,
Vaša prezantácia je úžasná. Veľmi mi pomohla v mojej práci. Ďakujem a teším a na ďalšie kurzy. Maria

Profilová fotografie

Marta

27.6.2013

Super akce a těším se,že si můžu kdykoliv pustit doma. Držím palce a přeju, ať se daří.

Profilová fotografie

olga

21.6.2013

Hezký den Radko,jsem moc ráda,že jsem se konečně rozhoupala a dala se do vytváření krásných doplňků touhle technikou a to hlavně díky Vámi prezentovanými kurzy.Velmi jednoduše a srozumitelně jsou dělané Vaše vídejka.Děkuji a také moc chválím.Olga

Profilová fotografie

Hana

20.6.2013

Ahoj Radko, s patchworkem koketuji už několik let, jsem samouk, používám metodu pokus-omyl, a hodně knihy, proto jsem přivítala možnost shlédnout tvůj kurz. Je to moc dobré a pro mě přehledné, některé věci jsem si zase osvěžila. Hned jsem sedla ke stroji a vše si vyzkoušela. Chválím.

Profilová fotografie

Vladimíra

19.6.2013

Dobrý den,mohu jen chválit je to nádhera.Super vysvětleno a moc dobře natočeno.Vypadá to jednoduše a přitom je to pěkná makačka,ale snad jsem to zvládla.Moc vám přeji at i nadále vám to jde tak pěkně od ruky. Je to radost se na vás dívat jaké nadhermé vytvory vykouzlíte.

Profilová fotografie

Naďa

19.6.2013

Stále jsem byla jen obdivovatelkou, teď se do toho pustím sama, už se těším ke stroji, díky za výklad. N.

Profilová fotografie

Miluše

19.6.2013

Šikovná Radko,
ty, které parchwork umí jsem obdivovala a teď jsi mi ukázala, že to zvládnu i já. Přehledné, srozumitelné, určitě vyzkouším. Díky za inspiraci M.

Profilová fotografie

Jitka

18.6.2013

Ahoj Radko, nezbývá mi, než Tě pochválit. Myslím si, že Tvůj kurz je srozumitelný. A přesto, že si myslím, že jsem pokročilá patchworkářka, tak jsem se něco přiučila. Takže děkuji a přeji hodně úspěchů. Jitka

Profilová fotografie

Jana Fraňková

18.6.2013

Moc krásné a srozumitelné, velmi se mi kurzy líbí.
Děkuji Jana

Profilová fotografie

Petra

17.6.2013

Ahoj, je to naprosto úžasné a hlavně skvěle pochopitelné. Zkoušela jsem pár návodů psaných a ztroskotala jsem. Protože tohle mohu vidět krok za krokem vidím kde jsem udělala chyby.
Děkuji za tento kurz.

Profilová fotografie

Ruta

16.6.2013

Ahoj Radko, moc děkuji za možnost podívat se na věci, které jsem ještě neznala. Je to opravdu moc prima.
Budu určitě zkoušet. Jen některé věci jsou pro mně složitější, jelikož šijí na staré veritasce.
Přejí hodně zdaru do další práce.

Profilová fotografie

Marie

15.6.2013

Náhodou jsem vstoupila na Váš kurz, je to nádhera, vždy jsem obdivovala tuto techniku, ale nevěděla jak na to. Dnes jsem viděla 1. díl a jsem nadšena, hned to vyzkouším. Moc děkuji za vaše kurzy. Marie

Profilová fotografie

Hana Nemčoková

11.6.2013

Zdravím! Jsem moc ráda, že jsem našla odkazy na tyto kurzy. Je to úžasné.Sama šiju patchwork a díky mám zase další nápady a inspirace. Vše je srozumitelné a dobře vysvětlené. Moc díky a jen tak dál. Hanka

Profilová fotografie

Alexandra

10.6.2013

Dobrý den, paní Radko, je to opravdu nádhera. Hrozně krásné. Mám za to, že se takovému dílu nemůže věnovat ani nějaká moc jednoduchá paní, tedy že je předpoklad vyššího IQ, estetický cit a zručnost. Moc se mi to líbí, zatím se jen koukám. Paní Radko, já mám takový dotaz. Jaký typ Berniny to máte? Jednak se mi moc líbí, jak pohodlně se vám šije na Bernině, což nemohu zdaleka srovnávat s naším strojem a pak se mi líbí vaše zručnost. Z toho vyplývá, že bych o takových strojích ráda věděla daleko víc, i jak se s tím šije. Výrobci by asi už dnes vůbec měli dělat videonávody. Stroje jsou už asi celkem dost komplikované. Taky byste v klidu mohla udělat zcela prostý kurz šití. Všechno mne to nadchlo, ale nejvíce váš stroj. To je opravdu zurčivá pohoda vůči naší prehistorii...

Profilová fotografie

marie

10.6.2013

Díky za kurz, je to skvělé a inspirativní pro nás samouky :-) Díky Marie

Profilová fotografie

Jitka

9.6.2013

Radko, to je úžasné!!! Už se těším,až si polštář ušiju. Děkuji za návod .

Profilová fotografie

Jitka Houdková

9.6.2013

Nádherné a srozumitelné.Jsem nadšená, nutí mě to ušít ty krásné polštářky.Těším se na další lekci.Hezký den Jitka

Profilová fotografie

Pavla

9.6.2013

Ahoj Ráďo, vkládám fotky svých polštářků. :-)

Profilová fotografie

Jitka

5.6.2013

Dekuji moc,jsem nadsena,vykladem,polstarkami a uz se tesim na dalsi lekci a az se o siti patchworku pokusim:).Jitka

Profilová fotografie

Věra Seklová

4.6.2013

šiju PW 4 roky a s chutí jsem vyslechla a shlédla Váš kurz, člověk se stále něco přiučí, Váš výklad je moc,moc... fajn, těším se na další kurz.
vera

Profilová fotografie

Věra

4.6.2013

Ahoj Raduš,se zájmem jsem zkoukla tvůj kurz.Video máš velmi pěkné a srozumitelné.Vypadá to,že se o patchwork začíná zajímat vnučka,tak jsem předala odkaz.Přeju ti hodně úspěchů.Věra

Profilová fotografie

Alena

3.6.2013

Prva lekcia sa my velmi pači.Som začiatočníčka takže som rada že je niečo taketo cez internet.Dakujem.

Profilová fotografie

Hana Vltavská

3.6.2013

Ahoj, první lekce se mi moc líbila, jsem takový "věčný" začátečník- šiju jednoduché polštáře nebo deky pro děti.Tak se moc těším na další díly, které jsem si zaplatila. Pak určitě napíšu. Hana

Profilová fotografie

Zdena Morchova

2.6.2013

Kamarádka mi poslal odkaz a opravdu to je super. Hlavně, že je to v češtině. Video je pro mne srozumitelné a opravdu se podle to dá šít. Už se těším na další.

Profilová fotografie

Štěpánka

2.6.2013

Kamarádka mi poradila abych zkoukla Kurzy pro radost a moc se mi líbilo šití polštářků.Šiju patchwork 3 roky a pořád je něco nového.Je to krásný koníček.Ráda se učím něco nového a vidím že toho je a bude ještě hodně.Video je krásně nahrané,namluvené,prostě na jedničku.

Profilová fotografie

Annamária Kotianová

2.6.2013

Dobrý deň, kúpila som si kurz a som úplne nadšená. Zipové tašky som kukala s otvorenými ústami :-) a pridala sa aj moja dcéra, nesúhlasím s komentárom nižšie, určite toho nie je málo. Ja by som sa nikdy nedostala na kurz, od BA som na 200km, u nás nie je ani obchodík s pomôckami, látkami, všetko riešim cez internet. Tiež je pravda, že na kurze to počujem raz, a buď si to zapamätám, alebo zabudnem, takto mám možnosť si to púšťať neobmedzene. Mám časopisy a rôznu literatúru, ale lepšie raz vidieť ako 10x čítať. Dúfam, že sa dočkáme aj pokračovania, kde sa naučíme napr. tašku so zipsom - kabelku, celú deku aj s quiltovaním, .....a ....no je toho ešte strašne veľa. Takže, ak rozmýšľate nad kúpou kurzu, neváhajte už ani minútu :-))))) Tak a ide sa strihať a šiť!!!!

Profilová fotografie

Ludmila

2.6.2013

Dobrý den, jsem ráda, že jsem objevila vaši stránku kurzů. Hned jsem si koupila látku na vytvoření polštáře podle 1,lekce. Dnes jsem zhlédla 2. lekci, která mě oslovila ještě víc a již se těším na příště.

Děkuji

Profilová fotografie

Anna

29.5.2013

Ďekuji za perfektné video. Dostala jsem znovu chuť k šití !

Profilová fotografie

Jana Szaboova

27.5.2013

Ahoj Radka, naozaj krásne, prehľadné a ako šité pre začiatočníčky, aj keď už šijem dlhšie, tak som si pozorne pozrela všetky tri tvoje videá, želám veľa úspechov, nech aj tebe šije niť :-)
Vidím, že sa rozbehla diskusia na tému zips na vankúši - ja osobne používam takú malú vychytávku (ty ju určite poznáš :-)) - nekonečný zips. Dĺžku zipsu nechávam po oboch stranách o pár centimetrov kratšiu, aby mi zips nezasahoval do lemu vankúšika - nemusím dávať pozor pri šití lemu na zúbky zipsu a tiež nemám v leme príliš veľa materiálu. Už sa teším na tvoje ďalšie kurzíky. :-)) Krásny dník všetkým

Profilová fotografie

Ba Bka

26.5.2013

Dobrý deň,Radka Vaše videá sú super,ale lištu na zips já dávam na dlhšiu stranu,ľahšie sa vankúšik oblieka,skúste,ale je to i o zvyku ako kto šije.Prajem pekný deň a veľa tvorivých nápadov.

Profilová fotografie

Iveta Zatloukalová

26.5.2013

Nádherný a srozumitelný kurz. Budeme mít možnost si jako u ostatních kurzů koupit pokračování? Moc bych o něj stála. Jste úžasná lektorka a velká šikulka. Obrovský obdiv.

Profilová fotografie

Zdenka

24.5.2013

Radka, veľká vďaka za zrozumineľnosť a názornosť. Ste inšpiratívna a ja sa nebojím s Vami pustiť sa do vyrábania takýchto krásnych vecí. Len jedna prosba pre nás, amatérky, by bolo veľkou pomocou uviesť aj spotrebu látky a rozmery.Ešte raz vďaka a veľa úspechov.

Profilová fotografie

Jana

24.5.2013

Mám sice literaturu, ale není nad názornou ukázku, je to úžasné, určitě se do něčeho pustím, Radko díky.

Profilová fotografie

Kateřina Halešová

23.5.2013

Ahoj Radko, tento kurz je opravdu úžasný a skvěle vysvětlený. Stejně jako Kačabinku by mne zajímala spotřeba. Mohla by jsi prosím sem napsat jaká je spotřeba materiálu na např. polštář o rozměrech cca 40x40, který se běžně prodává? Myslím, že by se z toho už ostatní dalo odvodit. Díky moc za odpověď a hlavně za tento úžasný kurz.

Profilová fotografie

Milena

23.5.2013

Kurzík se mi moc líbí a hlavně je to česky. Znám zahraniční videa, ale jelikož jsem jakzykově nevybavena , tak jenom odezírám a takové ty vychytávky a zkušenosti z toho nepochopím. Díky za takové kurzíky, těším se na další

Profilová fotografie

kačabinka

22.5.2013

Super úvodní kurz!! Už se těším na další. Jen by bylo dobré říct i spotřebu látky na daný výrobek, aspoň přibližně.

Profilová fotografie

Kateřina Maredová

22.5.2013

Radko, úžasné, děkuji Vám

Profilová fotografie

Bětuš

22.5.2013

Raduško, nádherně vysvětlené, jsi úžasná a moc ti děkuji!!!Přeji krásné sluníčkové dny!!

Profilová fotografie

Hana

22.5.2013

Radko díky za takový krásný a hlavně srozumiltelný kurzy. Těším se na podzim.

Profilová fotografie

Beáta

21.5.2013

Radka ďakujem za skvelú možnosť učiť sa podľa Vašich návodov.Už dávno sa chystám na nejaký ten kurz patchworku, žiaľ finančne mi to stále nevychádza a tak som sa veľmi potešila Vášmu video kurzu. Ešte raz pekne ďakujem :)

Profilová fotografie

Alena ADAMČÍKOVÁ

21.5.2013

Už jsem něco málo patchworkovou technikou ušila. Podle časopisu Švadlenka. Takže jsem takový samouk. Nyní jsem moc ráda, že se mohu účastnit Vašeho kurzu a přiučit se díky Vašich zkušeností. Děkuji !

Profilová fotografie

Evaje Ježová

21.5.2013

Děkuji za tento kurz. Přestože se zatím nechystám pustit do patchworku, musím Vám poděkovat, že dáváte spoustu skvělých rad i pro samoučné ,,obyčejné " švadlenky.
Šiju už dlouho, ale některé vychytávky jsem neznala a dost se při šití natrápila. Ještě jednou moc děkuji za srozumitelné a přehledné rady a přeji spoustu dalších nápadů a hlavně stálé zdraví

Profilová fotografie

Eva Jiráková

20.5.2013

Super,super.....už jsem dnes podle vašeho videa udělala předek polštáře a těším se na pokračování.Díky moc na kráááásné video,to jsem potřebovala.

Profilová fotografie

Radka

20.5.2013

Ahoj Radko, krásný kurs a moc se těším na setkání v září. Radka HK

Profilová fotografie

Jana

19.5.2013

Ráďo, super srozumitelné :) Díky :)

Profilová fotografie

Katka Dachovská

18.5.2013

ahoj rezaci kolecko podlozku i pravitko muzete koupit treba na www.bellus-gallery.com tam take sezenete velmi kvalitni latky, myslim, ze nekterou z nich bude mit Radka v dalsim kurzu. Maji latky prave na patchwork, siju z nich dlouho a jsou nejkvalitnejsi v Cechach vyrabene latky.

kraje se netrepi :) v druhem dile bude Radka ukazovat kraj polstare a konecnou upravu predni strany

Profilová fotografie

ludmila

17.5.2013

je to moc hezké, ale chtěla jsem se zeptat, vypadá to hezky, ale když se to potom pere, tak se to musí na rubu třepit, což je asi problém, nikde jsem nezaznamenala, že se to na rubu entluje , co používáte za látku, nějakou, která se netřepí?? Jinak opravdu krása, moc zdravím

Profilová fotografie

Romana

17.5.2013

Dobrý den,
Vaše video je moc krásně a srozumitelně připravené i pro nás začátečníky. Velice děkuji a těším se na další lekci. Mnoho zdaru v životě i v šítí ....

Profilová fotografie

Alena

17.5.2013

Milá Raduško, je to super, přeji Vám, aby se dařilo jak v životě tak v šití... :)

Profilová fotografie

Anna Švejdová

17.5.2013

Krásný sluníčkový den :), zkouším šít už taky pár let, ale pořád se řadím, mezi ty, co se rády podívají a vždy se něco nového naučí. Moc díky za tyto lekce, myslím že si z nich odnese každý to něco pro sebe , čím vylepší svoje šitíčko ;-). A.

O lektorovi:

Lektor

Radka Sedláčková - Lektorka patchworku

Rok 2012 byl pro mne rokem plných změn. Napsala jsem knihu Zipové tašky. Rozhodla jsem se po sedmi letech ukončit zaměstnání a vydat se na svoji cestu. Na cestu patchworku, které se už věnuji 8. rokem a své zkušenosti z celého srdce předávám na kurzech. Byl to koníček, ale nyní je to má veliká srdeční záležitost. Velkým pomocníkem při šití mi jsou šicí stroje značky Bernina. Na kurzech, které jsem pro vás připravila, se naučíte zajímavé techniky. Moje patchworkové cesty najdete na www.sedlackovaradka.cz, kde je také e-shop. Přeji krásné šití :-)

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  4 145 účastníků

  Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Lektor

  Jiří Kynčl
  lektor4 145 x

 • Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Naučte se hrát na kytaru, absolvujte s námi Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla a naučte se zahrát první písně.

 • Kurz

  1 305 účastníků

  Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Lektor

  Pavel Michalica
  lektor1 305 x

 • Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Namalujte si v pohodlí domova květiny jako živé, s námi to zvládne i naprostý začátečník.

 • Kurz

  744 účastníků

  Paličkování pro pokročilé

  Lektor

  Iva Prošková
  lektor744 x

 • Paličkování pro pokročilé

  Rozšiřte si své paličkovací umění a naučte se vyrobit nádherné krajky, originální obrazy a šperky dalšími technikami.

 • Kurz

  352 účastníků

  Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Lektor

  Lenka Kinzlová
  lektor352 x

 • Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Ponořte se do světa barevných vitráží technikou Tiffany a naučte se výrobu trojrozměrných předmětů.

 • Kurz

  3 110 účastníků

  Šití bot pro začátečníky

  Lektor

  Veronika Mocová
  lektor3 110 x

 • Šití bot pro začátečníky

  Naučte se, jak si vyrobit ty nejlepší a nejoriginálnější kožené boty, které vám skvěle padnou.

 • Kurz

  1 210 účastníků

  Šití ekopanenek pro začátečníky

  Lektor

  Tereza Jarošová
  lektor1 210 x

 • Šití ekopanenek pro začátečníky

  Naučte se jak ušít ekopanenku krok za krokem a udělejte tak radost svým nejbližším.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY