Nabídka kurzů

   |   

Vyhledávání

Moderní šití pro začátečníky

Naučte se základy šití, vyrobit hračky pro děti i domácí mazlíčky, včetně vkusných dekorací nejen pro vlastní potěšení.

Hodnocení  
5,0 z 5 (celkem 80 hodnocení)
  7284 účastníků

Sleva 23%

Cena kurzu  1 290,- 990,-

  Přehrát lekce ZDARMA
Počet lekcí10
Délka videí3:45 hod.
NáročnostVhodné pro každého
PřístupDoživotní

100 % GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ


15 DNÍ

Nákupem kurzu nic neriskujete. Pokud nesplní Vaše očekávání, napište nám do 15 dnů od jeho nákupu a my Vám obratem vrátíme celou částku v Kč zpět na účet.

ČÁST KURZU
KE SHLÉDNUTÍ


ZDARMA

Vybrané lekce tohoto kurzu jsou registrovaným uživatelům k dispozici zdarma. Po bezplatné registraci (zabere cca 10 vteřin), si lekce můžete ihned přehrát.

  Přehrát lekce ZDARMA

 1 290,- 990,-

Popis kurzu:

Kurz Moderní šití pro začátečníky nás zavede do kouzelného světa šitých hraček pro děti, ušijeme krásné panenky za pomocí barev nebo razítek na textil, různé druhy zvířátek i hračky pro domácí mazlíčky. Pronikneme spolu do tajů výroby krásných předmětů, dekoračních polštářů nebo třeba ušití tašky s magnetickým zapínáním. Ke každému výrobku bude připraven i střih jako šablona, se kterou to půjde hravě.

V kurzu se dozvíte:

 • jak ušít veselý polštářek
 • jak pracovat s barvami na látky
 • jak ušít látkovou panenku se sundavací sukénkou
 • jak ušít tašku s magnetickým zapínáním
 • jak ušít medvídka, pejska či kočičku
 • jak ušít dráčka s pohyblivými končetinami
 • jak ušít hračky pro domácí mazlíčky
 • jak šít bez šití

Kurz Moderní šití pro začátečníky je způsob jak vnést do života trochu hravosti, naučit se trávit svůj volný svůj čas kreativně a navíc udělat radost nejen sobě, ale i svým dětem a všem blízkým. V kurzu moderního šití se naučíme vyrábět krásné dárky, ale i hračky, panenky i dráčky, ozdoby, doplňky a originální oblečení. Dokonce si vyzkoušíme i techniku šití bez šití. (zobrazit celý popis kurzu)

Ať už patříme k těm, pro které je šití hračka a hledáme jen další inspiraci, nebo se opravdu hodláme posadit k šicímu stroji úplně poprvé, kurz Moderní šití pro začátečníky nám dodá velké množství inspirace. Nebudeme pouze přišívat knoflíky, ale popustíme uzdu naší fantazii a kreativitě.

V kurzu šití pro začátečníky se budeme učit šít hlavně věci pro zábavu a zejména pro děti. Zvládneme si spolu ušít tašku přes rameno s magnetickým zapínáním, dekorativní polštářky, kytičky z různých materiálů, rozmanité ozdoby pro vaši domácnost, jako třeba zápichy do květináčů a spoustu dalších nádherných doplňků.

Během kurzu šití pro začátečníky vytvoříme krásné hračky, včetně šití panenek pro holčičky s krásnou sundavací sukénkou, krásného dráčka s pohyblivými končetinami z bavlněných batikovaných látek, ušijete si legrační postavičky i veselý polštář ve tvaru pejska. Naučíme se ušít trička pro děti i pro dospěláky. Zapojíme svoji kreativitu a otestujeme si tak i svou šikovnost.

V kurzu Moderní šití pro začátečníky se naučíme jak ušít hračky pro děti i dekorační předměty k oživení našeho domova:

 • naučíme se vybírat vhodný materiál a ušijeme si veselý polštářek ve tvaru pejska
 • výroba dětských triček i triček pro dospěláky včetně použití barev a razítek na textil
 • ušijeme si pro holčičky krásnou panenku se sundavací sukénkou i zápichy do květináčů
 • ušijeme pro miminka veselého medvídka, pejska a kočičku i s ušatými bryndáčky
 • ušijeme krásného dráčka s pohyblivými končetinami z bavlněných batikovaných látek
 • ušijeme pro domácí mazlíčky různé hračky a naučíme se ozdobit i své vodítko
 • vyrobíme si kytičky z různých druhů látek za použití bižuterních komponentů
 • vyrobíme si praktickou tašku s magnetickým zapínáním a nakonec budeme šít bez šití

Lektorkou kurzu Moderní šití pro začátečníky je Katka Dachovská, která skvěle ovládá svět moderního šití a umí své vědomosti i velmi dobře předávat. Věnuje se zejména šití hraček pro děti i domácí mazlíčky a publikuje články včetně návodů do časopisu Švadlenka i v PDF podobě. Použijeme spoustu dekoračních látek, širokou škálu knoflíků, stuh, bižuterních komponentů a dalšího kreativního materiálu.

Lekce kurzu:

V tomto dílu se seznámíme s materiálem, povíme si, jak zkonstruovat základní obal na polštářek a nakonec si ušijeme veselý dětský polštářek ve tvaru pejska.

V tomto dílu se zaměříme na barvy a razítka na textil a také si ukážeme výrobu dětských triček i triček pro dospěláky.

V tomto dílu si ukážeme, jak ušít zápichy do květináčů a jak vyrobit dekorační látkové panenky.

V prémiové části kurzu si ukážeme, jak zkonstruovat střih na jednoduchou hračku, ušijeme si ten nejveselejší bryndáček na světe, nezapomeneme ani na naše domácí mazlíčky a ušijeme si krásný šátek pro pejska, hračky pro kočičku, krásné vodítko, podíváme se jak ušít tašku a různé dekorační předměty. Téměř ke všem kurzům je připraven soubor PDF, ve kterém najdete schémata střihů.

41:06

V prvním prémiovém dílu si ukážeme, jak ušít jednoduchou tašku s magnetickým zapínáním.

14:08

V tomto dílu budeme šít pro miminka, a to veselého medvídka, pejska a kočičku. Dále si ukážeme výrobu ušatých bryndáčků.

24:23

Naučte se ušít pro holčičky krásnou panenku se sundavací sukénkou.

26:20

V tomto dílu nás Katka naučí ušít krásného dráčka s pohyblivými končetinami z bavlněných batikovaných látek.

20:13

Šijeme pro domácí mazlíčky, pro pejsky látkovou kost, pro kočičky různé hračky. Také se naučíme ozdobit si své vodítko.

15:59

V tomto dílu se naučíme vyrábět kytičky z různých druhů látek, za použití bižuterních komponentů.

O lektorovi:

Lektor

Katka Dachovská

Ahoj jmenuji se Katka Dachovská a připravila jsem pro vás zajímavý kurz šití pro začátečníky. 

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Vaše videa se mi hodně líbí, jsou pěkně přehledně udělané. Nejvíce se mi líbí druhé video o kreslení a zdobení triček. Proto bych se Vás ráda zeptala, máte nějakou oblíbenou značku barev, kterou byste mohla doporučit? Chystám se postupně si také pár věcí pořídit a začít vyrábět pro holky:)

Kurzy pro radost

Dobrý večer,
s tímto dotazem Vám určitě ráda poradí přímo autorka kurzu, kontakt na ni naleznete na těchto webových stránkách -> http://www.broucek.cz/
Mějte se hezky, Váš Tým KPR

Lenka Folwarczná

Děkuji za moc pěkné trička a prima nápady. Šiju už dlouho a vaše nápady jsou pro mně nový vítr do plachet. Super a přeji hodně štěstí.

Zuzana Kuttelwascherová

Dobrý den, paní Katko,
chci vám moc poděkovat za perfektní kurz šití pro začátečníky ! Až doposud jsem uměla pouze ručně přišít knoflík nebo zašít díru na ponožce a teď- připadám si jako švadlenka umělec- mám svého prvního medvěda !!! :-D Jsem zvědavá, co na něj řekne dcerka. Moc se těším, že se toho s vámi snad ještě mnoho naučím.
Ještě jednou díky a přeji ať se vám daří ! Zuzka K.

Marie Zelová MUDr.

Dobrý den. Děkuji za Váš zájem. Hodně mne oslovil a již jsem další nabídky nesledovala.
Mým povoláním je medicína a nyní jsem již v důch. věku, ale stále ještě pracuji. Mám několik koníčků - pletení, háčkování, vyšívání, i korálkování /toto jen okrajově/ a chtěla bych na své snoučky občas něco ušít ze starších oděvů. Šití mne dříve nijak moc nebavilo, ale právě proto se chci něco naučit. Doposud jsem stvořila jen několik povlaků, nějaká prostírání a kdysi dávno dětské plavky- ale tro byla nutnost, nikoiv oníček. Od svých 20 let si nechávám oděvy převážně šít, nejsem konfekční typ - nerada oblékám ošacení,m ve kterém potkám v daný okamžik 4-5 stejně oblečených a různě rozměrných žen. Nechci profesionálkám v žádném případě konkurovat, ale jen získat vedomosti o vychytávkách této profense - jak všít zips, na stroji přišít knoflíky, jak si poradit se střhem, apod.
Ráda se ale podívám na Vaši profi práci a budu Vám tiše závidět co umíte a co já již nikdy nezvládnu. Všem fandím a přeji zručnost a trpělivost- tato je u mne občas zapotřebí. Děkuji a zdravím. M. Zelová

jana

Dobrý večer Paní Katko, dnes mne zaujalo vaše video kurz šití a to na psí polštaře. Šiji sice už dlouho pro sebe a pro děti , jsem vlastně samouk, ale ráda se jěště něčemu od vás přiučím a nechám i poučit. Máme puntikovaný dětský pokojíček, právě jsem ušila vše puntikovany a to povlečeni malýmu do postýlky, kapsař, polštářky, podsedáky želvičky, troufla jsem se i na látkovy lustr a pořad bych šila a šila a něco mi pořad tam chybi a to jsou puntikovaný psí polštaře. Díky, díky vašemu videu a za inspiraci. Budu se moooc těšit na další díly a musím vás pochválit, za super kurz šití.

Zobrazit další hodnocení (celkem 80 hodnocení)

Mohlo by Vás zajímat:

Sdílet kurz

U všech videokurzů si můžete zdarma prohlédnout neplacenou část.

Garance vrácení peněz.
Když se vám kurz nebude líbit, dostanete peníze zpátky.

Zakoupené kurzy můžete opakovaně sledovat.
Kdykoliv a kdekoliv.

Videokurzy můžete přehrávat ze všech zařízení. Z počítače, telefonu nebo tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

Pro přehrání lekcí zdarma nebo zakoupení kurzu se prosím nejprve přihlaste:

  Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se a získejte
ihned bezplatný přístup k více
jak 180 videím zdarma!

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY