Reagujeme na mimořádný stav! Všechny kurzy nyní s 50% slevou! Akce skončí za

 MENU

 Hledat

Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti

Naučte se úspěšné paměťové metody a s minimální námahou si dopřejte v praktickém životě užitek z dokonalé paměti.

4 744
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,9 z 5 (37 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  4 744 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Úspěšné trénování paměti je vhodné úplně pro každého, kdo si chce procvičit a zlepšit paměť. Osvědčené paměťové metody na trénink paměti pomohou k lepšímu fungování paměti a ke zvýšení využití naší kapacity mozku. Vytrénujeme si svoji paměť pomocí metod na cvičení paměti k neustále zvyšující se dokonalosti a začneme využívat svůj mozek na 100 %.

V kurzu se dozvíte:

 • jak si zapamatovat kalendář
 • jak pracovat s metodou LOCI
 • jak se pracuje s čísly
 • jak na cizí jazyky
 • jak na fyzikální konstanty
 • jak na historické údaje
 • jak na metodu příběhu a obrazu

Naše paměť pracuje výborně, jen musíte vědět, jak na ni. Pokud už jste oslnili své známé tím, co jste se naučili v neplacených videích, je třeba přejít k prémiové části kurzu, kde budeme nadále rozvíjet metody LOCI, master systém, přidáme si jiné, jako je například metoda příběhu. Čeká nás trocha fyziky, dějepisu, literatury, cizích jazyků a zapamatujeme si například všechny státy EU a rok, kdy přistoupily. (zobrazit celý popis kurzu)

Kalendář je výbornou cvičební pomůckou pro začátek. V jednom z dílů se dozvíme, jak si s nejmenší námahou zapamatovat co je potřeba a ukážeme si, jak si zapamatovat kalendář. Metoda LOCI je další způsob trénování paměti. Podíváme se na trénink paměti metodou LOCI, neboli metodou místa, kde přirovnáváme informace k již známému objektu. Vytvoříme si pro začátek cestu s 25 zastávkami.

Trénování paměti si v rámci cvičení paměti procvičíme pomocí zapamatování 38 děl Karla Čapka, nejvyšších vrcholů světa a mnoho dalšího. Další metodou bude práce s čísly. Jak převádět čísla šifrou na písmenka, která jsou lépe zapamatovatelná. Paměťové metody také oceníme při výuce cizích jazyků. Naučit se cizí jazyk už nikdy nebude sebemenší problém.

Další část ocení zejména studenti, ale nejen ti. Trénink paměti vyzkoušíme i na fyzikálních konstantách, cvičení paměti proběhne na historických údajích, a zapamatujeme si spoustu údajů, které se hůře učí. K trénování paměti nám poslouží i česká pohoří a pražské mosty. Zapamatujme si jednoduše všechna česká pohoří s jejich nejvyššími vrcholy, nebo 19 pražských mostů.

K trénování paměti použijeme i literární díla. Cvičení paměti nám pomůže zapamatovat si literární díla pomocí metody LOCI, nebo metody příběhu. Pro trénink paměti nám poslouží i metoda obrazu. Pomocí metody obrazu se hravě naučíme územní správní celky Německa a jejich hlavní města. Nenechte se odradit a trénujte střídavě jednotlivé metody. Některé jdou ze začátku hůř, některé lépe, ale zvládnout se dají všechny.

V kurzu Paměťové metody si představíme základní cvičební metody pro trénování paměti s minimální námahou:

 • jak si s nejmenší námahou zapamatovat co je potřeba a jak si zapamatovat kalendář
 • trénink metodou LOCI, metody místa, přirovnáme informace k známému objektu
 • metoda práce s čísly, převádění čísel šifrou na písmenka, která jsou lépe zapamatovatelná
 • naučit se cizí jazyk díky paměťovým metodám už nikdy nebude sebemenší problém
 • trénování paměti na fyzikálních konstantách a historických faktech, údaje, které se hůře učí
 • zapamatujeme si i česká pohoří s jejich nejvyššími vrcholy i 19 pražských mostů
 • k trénování paměti použijeme i literární díla, pomocí metody LOCI a cvičení paměti metodou příběhu
 • pomocí metody obrazu se hravě naučíme územní správní celky Německa a jejich hlavní města

Lektorkou kurzu Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti je Pavlína Boučková, která o sobě tvrdí, že je od přírody velmi líný člověk nesnášející biflování. Proto hledala rychlé cestičky k nezáživné látce, aby ji učení neomezovalo v jejích koníčcích. Paměťové metody jí proto od začátku sedly, a nakonec se pro ni staly úžasným povoláním. Zkušenosti předává na živých kurzech i videokurzech.

Lekce kurzu:

1
Kalendář
20:18
20:18

V tomto dílu se dozvíte, jak si s nejmenší námahou zapamatovat co je potřeba a ukážeme si, jak si zapamatovat kalendář.

2
Metoda LOCI
22:07
22:07

V tomto dílu se podíváme na trénování metodou LOCI (metoda místa), kde přirovnáváme informace k již známému objektu. Vytvoříme si cestu s 25 zastávkami.

Jak převádět čísla šifrou na písmenka, která jsou lépe zapamatovatelná?

Naše paměť pracuje výborně, jen musíte vědět, jak na ni. Už jste oslnili své známé tím, co jste se naučili v neplacených videích? V prémiové části kurzu budeme nadále rozvíjet metody LOCI, master systém, přidáme si i jiné, jako je metoda příběhu, čeká nás trocha fyziky, dějepisu, literatury, cizích jazyků a zapamatujeme si například všechny státy EU a rok, kdy přistoupily, 38 děl Karla Čapka, nejvyšší vrcholy světa a mnoho dalšího.

Naučit se cizí jazyk už nikdy nebude sebemenší problém.

Zapamatujte si spoustu údajů, které se hůře učí.

Zapamatujte si jednoduše všechna česká pohoří s jejich nejvyššími vrcholy, nebo třeba 19 pražských mostů.

Jak si zapamatovat literární díla pomocí metody LOCI, nebo metody příběhu?

9
Metoda obrazu
18:51
18:51

Pomocí metody obrazu se hravě naučíte územní správní celky Německa a jejich hlavní města.

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Karolína Švejcarová

Velice doporučuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Karolíno, děkujeme.

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

Dobrý den, určitě výborný kurz. Jednoduché a hravé metody jak si zapojit mozek a zapamatovat si. Potřebujeme i preventivně si procvičovat a posilovat .

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, děkujeme za pochvalu, máme radost, že se Vám kurz líbí. :-)

Profilová fotografie

Jaromíra Šebelová

Dobrý den, už jsem se s touto metodou setkala a opravdu funguje. Je mnohem snadnější si věci zapamatovat nebo si na ně po čase vzpomenout ve spojení s nějakým mně blízkým předmětem nebo událostí. Jarka

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jarko, děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost, že se Vám paměťové metody osvědčily. Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Mirka Kosová

Dobrý den, výborný kurz. Jednoduché a hravé metody jak si zapojit mozek a zapamatovat si. Potřebujeme i preventivně si procvičovat a posilovat . Mirka

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

Dobrý den, toto je moc zajímavý a užitečný kurz pro radost. Sama často zapomínám a Vaše rady určitě využiji. Všem vřele doporučuji a doporučím ho i svým známým.

Profilová fotografie

Eva Štálová

Dobrý den, určitě výborný kurz. Jednoduché a hravé metody jak si zapojit mozek a zapamatovat si. Potřebujeme i preventivně si procvičovat a posilovat .

Profilová fotografie

Michal Tatranský

Sú tu dobré návody na zapamätanie si niektorých udalostí, no napr. kalendár si zapamätať je iba na konkrétny rok a na každý rok si musíme nájsť ďalšie riešenia. Zdá sa mi, že sa to dá aj jednoduchšie ale zatiaľ som nebádal po tom. Ale nápady sú to fajn.

Profilová fotografie

Petra Martinická

Ďakujem za tento kurz. V pomerne malej časovej investícii lektorka pani Pavlína naučí mnoho, a to hravou formou a zapojením prirodzených vlastností mozgu, nie tých znásilňovacích, ktoré poznáme zo školy. Tieto techniky potrebujeme, keďže sa množia informácie i nároky na ich zvládanie a nezabúdanie.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Děkujeme, Petro, za příspěvek. A máte naprostou pravdu :-)

Profilová fotografie

Iveta Králíková

dobrý den paní Pavlínko, během pár minut jsem si zapamatovala pomůcky pro označení data v kalendáři, je to moc zajímavá metoda jak si to zapamatovat. děkuji Iveta

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Jejda, Iveto, to jste nějaká šikovná :-)

Profilová fotografie

Martina Treppeschova

Dobrý den, zajímavé vysvětlení, jen nevím jestli si člověk vzpomene třeba v září co ten měsíc vlastně znamená. Budu muset vyzkoušet a potom dám vědět.

Profilová fotografie

hana fargo

Super, ale kam se podela ta pata?

Profilová fotografie

Anna

Dobrý večer paní Pavlínko. Děkuji za Vaše kurzy. Už jsou na netu jistě delší dobu, já na to přišla v září t.r. a jsem ráda, že něco takového existuje. Vaše metoda je skvělá, zábavná a dobře si pojmy pamatuji. Mám dva kurzy za sebou a teď s chutí procvičuji ludolfovo číslo, abych rodinu "zaskočila" (nesypu čísla "z rukávu", vyhledávám v paměti, ale třeba jednou "zazářím"). Správné označení data a dne (letošního kalendáře dle Vaši skvělé metody) se mi už dostává "pod kůži" a je to super! Stolní kalendář tak potřebuji jen k tomu, abych si zapsala návštěvu lékaře a kamarádek - zatím. Těším se na další kurzy. Přeji Vám, paní Pavlínko, hodně dobrých nápadů, chuť nás trénovat a pevné zdraví.

Profilová fotografie

Jaroslav


Toto video splňuje kriterium PPFMP (Přirozené projevy fungování mozku a paměti).
Během pár minut jsem si osvojil celý kalendář úžasné děkuji Jaroslav.

Profilová fotografie

Regina Davídková

moc jsem se pobavila při prvním dílu. I když jsem napoprvé nechápala, k čemu mi to bude. Ale teď se již předvádím jako zázračné dítě.

Profilová fotografie

Mirka

Dobrý večer, paní Pavlínko.
Už dlouhou dobu u sebe pozoruji, že se má paměť neustále zhoršuje, dle mého posouzení na můj věk až příliš rychle a nevím, co s tím dělat? Snažím se sice, jak lékaři radí, např. luštit křížovky, sudoku a pod., ale výsledek veškerý žádný. Po shlédnutí Vašeho kurzu - 1. díl cítím, že to je ta správná cesta. Zaujalo mne to a už teď se těším na další díl. Děkuji Vám za dobrý nápad i práci, kterou nám věnujete. :-) Srdečně zdraví Mirka.

Profilová fotografie

Jitka Rakušanová

Dobrý den, děkuji za tento kurz. V současné době se snažím více trénovat svůj mozek a první video bylo super.
Byla to zábava, gesta opravdu pomohla k lepšímu zapamatováni. Život je hra a tak se těším na další hry využitelné v životě :-)

Profilová fotografie

Markéta

Dobrý večer paní Pavlíno, když jsem si prohlížela kurzy na které bych se dala, ten Váš mě nejvíce zaujal a nespletla jsem se. Moje paměť není nejlepší ani nejhorší :) Nejsem schopna se naučit jazyk a to je pro mě nejhorší. Často se vymlouvám na epilepsii, ale asi to tak nebude :) Moc se těším na další lekci. Přeji mnoho úspěchů a hezký večer. Markéta

Profilová fotografie

Ana

Dobrý deň p. Pavlínka,

toto som hľadala:-)!
Ďakujem!
Vždy som bola pyšná na svoju skvelú pamäť, ale predsa len sa mi zdalo, že ju neviem využívať dostatočne.
Práve som objavila kurzy pre radosť a hneď som "chňapla" po Vás.
Napriek tomu, že mám myslím naozaj solídne trénovanú pamäť, stále je to málo. V poslednom polroku som sa totiž pustila intenzívne do štúdia iných jazykov a to tak, že som sa rovno hodila do vody = odsťahovala som sa do krajín, kde sú tieto jazyky rodnými. Asi si viete predstaviť ako mi je niekedy veselo:-)!
Takže,
veľmi, veľmi uvítam akúkoľvek pomôcku pre učenie sa "cudzím" jazykom, aby mi to šlo čo najrýchlejšie a najpríjemnejšie. (Táto Vaša poznámka je naozaj veľmi trefná a podstatná - mali by sme byť pri učení pokojní a uvoľnení, inak si blokujeme pamäť - viem, o čom hovoríte:-).)

Vopred ďakujem!
P.S.
Kalendár som zvládla na jednotku a na prvý raz = Vaša metóda je výborná a to bez ohľadu na to, že som Slovenka. Vďaka za to, že češtine skvele rozumiem, takže som to zvládla, aj keď v slovenčine by boli spojenia možno iné, ale vyhovuje - o jeden jazyk viac:-).

Pekný večer!
Ana

Profilová fotografie

Alena Hudečková

Milá Pavlíno, moc děkuji za tento kurz. Je to skvělé pro paměť, hned po první lekci jsem vyzkoušela kalendář a v pohodě. Již se těším na další lekci. Do té doby budu trénovat kalendář a doufám, že se mi povede nic nezapomenout. Takto zábavně trénovat paměť jsem ještě nezkoušela.

Profilová fotografie

Eva

Skvělé připomenutí metod, jak si usnadnit učenÍ, pro starší generaci pak nápadité a příjemné procvičování mozkových závitů. Zatím jsem viděla jen první díl a možná někoho napadne, k čemu si pamatovat v dnešní době kalendář...ALE VÍME, ŽE ANI NEJDE O SAMOTNÝ KALENDÁŘ ... jsem tou zábavností nadšená a těším se na pokračování. Video mě na tolik zaujalo, že jsem vložila odkaz na svůj blog.Děkuji , Pavli, a přeji hodně tvůrčích nápadů. Už samotné KURZY PRO RADOST JSOU SKVĚLÝM NÁPADEM a zaslouží si velikou propagaci.

Profilová fotografie

Pavlína

Dobrý večer, paní Pavlíno,

Vždy když jsem měla ve svém školním období sednout nad učení vždycky jsem s tím hrozně zápasila a všechno jsem se drtila nazpaměť, takže to z mé hlavy po nějakém čase jednoduše zase vyprchalo. A já jsem došla k názoru, že se neumím učit.
Musím uznat, že tato metoda opravdu funguje a jsem nadšená z toho kolik jsem si toho napoprvé zapamatovala.
Mým velkým přáním je naučit se anglicky, moc by mi pomohlo kdybych konečně pronikla dotoho tajemství jak si to učení jazyka ulehčit, aby se mi u učení nechtělo spat když mi to neleze do hlavy a zkrátka mě to bavilo. Příležitost k mluvení bych měla, ale hlavní roli u mě hraje strah z toho, že nemám dostatečnou slovní zásobu a řeknu něco špatně, ale když mám možnost mluvit jen s cizincem bez přítomnosti někoho kdo jazyk ovládá, tak se s ním domluvit snažím. Kdyby bylo nějak možné aplikovat některou z metod na jazyk a dozvědět se konečně jak, to by bylo opravdu skvělé.
Váš kurz mě opravdu zaujal, bavil a už se nemůžu dočkat až si pustím další díl :-) Moc děkuji.

Profilová fotografie

Jaroslava

Perfektní,
moc mě to baví. Je to zábavné a trvá to chvilku, takže to může vyzkoušet každý. Už se moc těším na další díly.

Profilová fotografie

Vladimír

Nejsem nejmladší, o to víc takový trénink potřebuji. Viděl jsem první lekci a jsem nadšený. Hodně pracuji na internetu a tu paměť hodně potřebuji. Že není dobrá, je v 70 letech přirozené, ale nikoli nutné. Díky.

Profilová fotografie

Standa TITL

Ahoj Pavlíno. Musím uznat, že po prvním videu jsem nadšený. Léta jsem přesvědčený o tom, že jsem v podstatě hloupý a neschopný se naučit cokoliv. Jednám většinou na základě intuice ne vědomostí. Na střední škole jsem zjistil, že se neumím učit a do hlavy mi nic nejde. Nedokázal jsem se soustředit. Když jsem se přece něco naučil, tak v okamžiku, kdy jsem to měl říci, následovalo ticho a já to v té hlavě prostě nedokázal najít. Byla a je to neuvěřitelná frustrace, kterou jsem zakrátko vyřešil alkoholem. Stal jsem se závislý a můj mozek šel úplně do pryč. Nyní už několik let nepiju, ale paměť mi prostě katastrofálně neslouží...Koupil jsem si i knihu, ale nebylo to k ničemu, když se nedokážu soustředit a vlastně pochopit. Jako tonoucí se chytá stébla, tak i já vkládám naději na zlepšení do tvého kurzu, který mne zaujal tím, že jsem to viděl, slyšel a vyzkoušel a ono to fungovalo! Moc děkuji za naději a těším se na další trénink. Snad to zvládnu. Hezké dny. Standa

Profilová fotografie

Jana Nováková

Jana č. 2 :-)
Dobrý večer, všichni,
Já se vracím ještě k první lekci. Musím se přiznat, že když jsem si sama různě procvičovala tuto techniku, nevymýšlela jsem věty nebo příběh. Ale podle Smetanových oper, jak jsme se je učili kdysi ve škole, jsem použila jen začátky slov a zatím mi to vyhovuje. Moc mě mrzelo, že jsem nezvládala ty kalendář. Teď, po první paní Boučkové, jsem se do něj pustila znovu a vymyslela si své povídání, tentokrát krátké větičky. Jak píše Marie o měsíčních znameních, ta se opravdu báječně pamatují podle vtipných obrázků. A měla pravdu, mně se také vybavovaly při vyslovení názvu měsíce :-) Docela závidím Světlaně, že si procvičuje s dcerkami, musí to být úžasná zábava :-) :-) Jinak s tím dalším se budu muset ještě poprat. Všem přeji hodně úspěchů a Vám, Pavlíno, děkuji za báječný kurz a výklad. Už se těším na jazyky :-)

Profilová fotografie

Světlana Šarbochová

Dobrý den Pavlíno,
dnes jsem si s dětmi poslechla druhou lekci. Vymysleli jsme si svoje "prapodivná" slovíčka a svou cestu. Pak jsme si to navzájem připojili. Nasmáli jsme se už při přiřazování, protože děti mají opravdu bujnou fantazii. Tam ta asociace úžasně funguje. Pak pro nás nebyl problém vyjmenovat (tam i pozpátku) všech 25 slov. Super!!!! A díky Světlana

Profilová fotografie

Marie

Znovu jsem si zopakovala všechny měsíce i příslušné asociace, je to prima, jen se mi to trochu plete s měsíčními znameními. Třeba v dubnu máme "po"d dubem = pondělí, ale zároveň vidím pod dubem býka. Ale jistě to neubírá na na přesvědčivosti. Děkuji za dobrou náladu a pohodu, kterou v kurzech vytváříte. Marie

Profilová fotografie

Bibiana Vykydalová

Po první lekci jsem si udělala testík ve Vašem e-booku a mám plný počet :-)! Sice to chvíli trvalo, ale zvládla jsem to. Za odměnu byla Deli tyčinka :-). Moc děkuji, budu procvičovat, abych si to zažila. Výborné!

Profilová fotografie

Ľubica

Dobrý deň.
Ďakujem za úžasný kurz precvičenia pamäte.
Trošku som si to síce musela prispôsobiť Slovenskému jazyku, ale ide to.
Už sa teším na ďalší kurz.

Profilová fotografie

Yvetta

Na příští rok bude nutno vymyslet novou řadu mnemotechnickýc pomůcek. Nejspíš tedy zůstanu věrna papírovému kalendáři. Nicméně se těším na další díly.

Profilová fotografie

Hana

Poslala jsem své dceři odkaz na tyto stránky.Doufám,že se s ní bude dívat i můj vnuk.Myslím si,že toto procvičování paměti bude přínosné pro mě i mou dceru s dětmi.Děkuji.

Profilová fotografie

Kateřina Maredová

První hodina mne zaujala, při memorování používám jen paměťové paláce a ke kalendáři jsem se tedy dosud nedostala. Děkuji za praktický kurz.

Profilová fotografie

Renata

Díky za pěkné procvičení paměti, dívala se na to se mnou i moje osmiletá dcerka a je vidět, jak jí rychle pracuje mozek, vzpomínala si na asociace mnohem rychleji.

Profilová fotografie

Romana

Moc děkuji, metoda se mi líbila a myslím, že to později s tou moji pamětí bude pořád lepší. Zatím mě nenapadá co by se dalo vylepšit. Je dobré , když existuje možnost aby si člověk některou asociaci vytvořil podle sebe ,čímž je dána větší variabilita. To se ve videu objevilo. Těším se na další. R.

Profilová fotografie

Kateřina

Dobrý den, děkuji za dobrý nápad na kurz na paměť, a už se těším na další děkuji .

Profilová fotografie

Ludmila Kelersová

když jsem to viděla poprvé, tak mě napadlo, že by to mohlo být něco podobného, ale stejně jsem z toho nadšená. Už se těším na další lekce.

Profilová fotografie

Jitka Stříbrná

Tak ta první lekce je naprosto úžasná !

O lektorovi:

Lektor

Pavlína Boučková - Lektorka paměťových metod

Dobrý den, jsem od přírody velmi líný člověk, který nesnášel biflování. Proto jsem vždy hledala cestičky, jak se naučit látku, která mě nebavila, tak rychle, aby mě učení neomezovalo v mých koníčcích. Před deseti lety jsem zjistila, že existují jakési pamětové metody, a že jsem se vlastně už kdysi nevědomky vydala na „vědeckou dráhu“ bádání v tomto směru. Paměťové metody mi proto od začátku sedly a nakonec se pro mě staly úžasným povoláním. Zkušenosti předávám na živých kurzech, Vám je nabízím formou tohoto videokurzu.

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  1 756 účastníků

  Krok za krokem sebekoučem

  Lektor

  Lenka Benešová
  lektor1 756 x

 • Krok za krokem sebekoučem

  Naučte se stát krok za krokem sebekoučem, zjistěte, jak funguje osobní koučink a jednotlivé techniky koučování.

 • Kurz

  165 účastníků

  Hra na zobcovou flétnu pro začátečníky

  Lektor

  Daniela Vránová
  lektor165 x

 • Hra na zobcovou flétnu pro začátečníky

  Naučte se krok za krokem hrát na zobcovou flétnu. A to i bez znalosti not. Vhodné i pro děti.

 • Kurz

  281 účastníků

  Kytarové kolovrátky

  Lektor

  Eva Hosnedlová
  lektor281 x

 • Kytarové kolovrátky

  Naučte se vybrnkávat doprovodné rytmy na kytaru pomocí rozložených akordů.

 • Kurz

  16 694 účastníků

  Kreslení pravou hemisférou - naučte se kreslit správně

  Lektor

  Petra Cibulková
  lektor16 694 x

 • Kreslení pravou hemisférou - naučte se kreslit správně

  Ovládněte techniku kreslení pravou hemisférou a kreslete mnohem lépe, než si dokážete představit.

 • Kurz

  1 396 účastníků

  WEBZISK: Komplexní průvodce vyděláváním na internetu

  Lektor

  Tomáš Dekan
  lektor1 396 x

 • WEBZISK: Komplexní průvodce vyděláváním na internetu

  Webzisk Vám ve 26 videích vysvětlí, jak kliknutí za kliknutím začít vydělávat peníze na internetu.

 • Kurz

  4 744 účastníků

  Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti

  Lektor

  Pavlína Boučková
  lektor4 744 x

 • Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti

  Naučte se úspěšné paměťové metody a s minimální námahou si dopřejte v praktickém životě užitek z dokonalé paměti.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY