NOVÝ KURZ: "Kreslení pravou hemisférou 3" od Petry Cibulkové si spustíte ZDE.

 MENU

 Hledat

Jak malovat zvířata pro začátečníky

Naučte se malovat krásné fotorealistické obrazy zvířat pomocí unikátní techniky, kterou zvládne každý začátečník.

1 796
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,9 z 5 (20 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  1 796 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

V kurzu Jak malovat zvířata pro začátečníky se můžete naučit nádherné obrazy nejen obdivovat, ale i vytvářet. Namalovat obraz není tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. O tom vás může také přesvědčit metoda, kterou přivedl na světlo světa Bob Ross. Jeho technika malování a samozřejmě i jeho kurzy, jsou zaměřeny na všechny, kteří se chtějí stát dokonalými malíři, a to klidně za jeden jediný den.

V kurzu se dozvíte:

 • jak začít malovat zvířata
 • jak používat barvy a rozprašovač
 • jak si rozvrhnout obrys na plátně
 • jakým způsobem používat štětce a barvu
 • jakým způsobem stínovat
 • jak používat akrylové a olejové barvy

Jestliže již dlouho obdivujete nádherné obrazy a ve skrytu své duše toužíte umět malovat podobně, věřte, že to není vůbec složité. V kurzu Jak malovat zvířata pro začátečníky, kterým vás provede Pavel Michalica, vás o tom přesvědčí metoda Boba Rosse a jeho technika malování. Kurz malování je zaměřen na všechny, kteří se chtějí stát skvělými malíři, a to za velice krátkou dobu. (zobrazit celý popis kurzu)

Klíčem k vašemu úspěchu bude absolvování našeho kurzu, kde se naučíte, jak namalovat zvíře, které zrovna chcete. Prozradíme vám, jak postupovat krok za krokem tak, aby naprosto každý zvládnul namalovat zvířátko jako malíř. Jakmile zvládnete namalovat svůj první obraz, budete naprosto nadšeni, vaše sebevědomí vzroste a radost bude bezbřehá. Pusťte se s námi do práce, uděláme z vás rázem malíře.

Kurz je vhodný pro naprosté začátečníky bez jakýchkoliv malířských zkušeností. Instruktor Pavel Michalica se postupy olejomaleb podle Boba Rosse zabývá již dlouhou dobu a všechny své bohaté a načerpané zkušenosti vám s lehkostí sobě vlastní předá dál. Pro všechny zájemce o techniky malování je zde přímo před vámi klíč k dosažení úspěchu.

Dozvíte se, jak používat barvy, jaké jsou potřeba štětce, kdy štětce prát a kdy je naopak neprat, nebo jak a na co použít lněný olej. Naučíte se i způsob vysušení plátna. Hodit se vám budou kromě mnoha druhů štětců i papírové ubrousky. Pochopíte nanášení i míchání barev, kdy malovat na sucho a kdy na mokro, a to vše uvidíte na vlastní oči.

Možná jste si často posteskli, že pro malování postrádáte nadání a že vám to nikdy nešlo. Díky kurzu malování zvířat se ale sami přesvědčíte, že je to pouze velký omyl vašeho dosavadního života. Kurz malování akrylovými i olejovými barvami, takzvané olejomalby, je určený pro všechny začátečníky. Ovládnout řadu technik malování totiž není nijak složité. O tom se můžete sami přesvědčit i v našem kurzu.

Každý, kdo chce ovládnout tuto danou techniku a naučit se malovat nádherné obrazy přesně tak, jak to umí samotný průkopník této metody Bob Ross, to může zkusit. V našem kurzu zjistíte, že to není zase tak složité, jak si mnozí doposud mysleli. Díky našemu kurzu dokážete namalovat jakékoliv zvíře a zjistíte, že zvládnout namalovat krásný obraz zvládne i úplný začátečník.

Toužíte namalovat úchvatný obraz a potěšit někoho z blízkých zajímavým vlastnoručně vyrobeným dárkem? Kurz malování zvířat je nejlepší možnou volbou pro každého, kdo rád tvoří a miluje umění. Malovat totiž umí každý, potřebujete jen chuť a odvahu to zkusit. Přestaňte potlačovat svoji vnitřní kreativitu. Narodili jste se s tím, že umíte opravdu vše. Je to ve vás a je to naprosto přirozené.

V kurzu Jak malovat zvířata pro začátečníky podle metody Boba Rosse se naučíme mistrně pracovat se štětcem i barvami:

 • jak namalovat pandu podle předlohy, používat štětce, kdy je prát a kdy je neprat
 • vytváření obrysů i detailů, malování věrného výrazu tváře i zvířecí srsti
 • docílení výsledného obrazu tak, aby zvíře vypadalo jako živé
 • způsob malování akrylovými i olejovými barvami, použití lněného oleje
 • detailní techniky stínování, práce se světlem a stínem, techniky tónování
 • způsoby vysušení plátna před prací s olejem, míchání a nanášet barvy, malování pozadí
 • malování zebry podle předlohy, věrný výraz tváře, siluety i srsti, dotvoření pozadí
 • malování lva podle předlohy, skutečný výraz tváře a věrně vytvořená srst, malování pozadí

Lektorem kurzu Jak malovat zvířata pro začátečníky je certifikovaný instruktor Pavel Michalica. Kreativní instruktor technik malby se postupy olejomaleb a dalšími technikami malování podle Boba Rosse zabývá již velmi dlouhou dobu a všechny své bohatě načerpané zkušenosti vám snadno předá dál. Pro všechny zájemce o techniky malování je klíč k dosažení úspěchu právě v absolvování tohoto kurzu.

Lekce kurzu:

V tomto díle nás čeká ukázka malby pandy. V prémiové části kurzu se nachází kompletní postup malby.

V tomto díle nás čeká ukázka malby zebry. Souběžně s lektorem Pavlem bude obraz malovat i Eva, která takovýto obrázek malovala úplně poprvé. Podívejte se, jak to dopadlo. V prémiové části kurzu se nachází kompletní postup malby.

Na co všechno se můžete těšit v prémiové části kurzu?

4
Pomůcky
07:03
07:03

V tomto dílu se dozvíme, jaké pomůcky budeme k malbě potřebovat. Detailní soupis naleznete také v PDF pod videem.

Jakým způsobem začít, jak si vytvořit skicu a na co si dát při malbě pozor se dozvíte v tomto díle. Pod tímto videem máte k dispozici obrázek pandy jako vzor, naleznete zde i podklad pro skicu.

V druhé části malby pandy dokončíme malbu srsti, včetně stínování i detailu očí.

V poslední části malby pandy nás čeká finální stínování olejem, včetně malby pozadí a nezapomeneme ani na podpis.

Čeká nás malba zebry, tentokrát spolu s lektorem bude zebru malovat i Eva, která takovýto obraz bude malovat úplně poprvé. Pod tímto videem máte k dispozici obrázek zebry jako vzor, naleznete zde i podklad pro skicu.

Černou barvu máme nanešenou, nyní můžeme pokračovat bílou a dále se pustíme do stínování.

Nyní se vrhneme na olejovou fázi a budeme pokračovat ve stínování. Vytvoříme pozadí a opět nezapomene na podpis.

Jako poslední nás čeká malba nádherného lva. Takže štětce do ruky a hurá na to. Pod tímto videem máte k dispozici obrázek lva jako vzor, naleznete zde i podklad pro skicu.

Černou barvu máme nanesenou, můžeme pokračovat dále.

Nyní budeme pokračovat olejovou fází a začneme s tónováním. Na závěr opět nezapomeneme malbu podepsat.

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Michaela Rýdlová

Nezapomenu na své překvapení, když na mne z plátna, při tvých kurzech zdarma, úplně nečekaně vykoukl můj první strom! Děkuji ti za to.
Jak bych popsala tyhle lekce ostatním? Asi něco jako:
Představ si kouzelníka, který ti hned z zpočátku ukáže princip svých triků a naučí pár kouzel.Jen tak.
Přeji ti ať ti ta chuť a trpělivost vydrží ještě dlouho.
A ještě jednou díky za tvé úžasné lekce.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Michaelo, děkujeme za pěkné hodnocení a přejeme Vám, ať se Vám daří se štětcem vykouzlit plno skvělých obrázků. :-) Budeme mít radost, když se nám zde i pochlubíte obrázkem. ;-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Michaela Rýdlová

Když jsem pod úžasným vedením tohle dokázala doma já, dokàží to všichni:) stačí jen chtít. A krůček po krůčku sledovat lekci. Vážně ten zážitek za to stoji! Pro mne urcite ano;)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Michaelo, paráda, jste šikulka. Máme radost, že jste s kurzem spokojená, děkujeme a přejeme Vám, ať se Vám i nadále maluje s radostí. :-)

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Ahoj Michaelo, velice děkuji za krásné hodnocení kurzů, za přání a za obrázek. Budu se těšit na další :-D

Profilová fotografie

Hana Ondráková

Dobrý den, zakoupila jsem si kurz po absolvování Vašeho kurzu v Ostravě na Kreativu a opět naprostá spokojenost, už se těším na další malovaní! Co takhle kurz v Pardubicích či blízkém okolí?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, máme radost, že Vás kurzy zaujaly a baví. U nás jsou všechny kurzy k dispozici online a tak není potřeba nikam dojíždět. ;-) Ať se Vám daří a budeme mít velkou radost, když se nám zde pochlubíte obrázky, abychom se mohli všichni podívat, co se Vám podařilo namalovat. ;-)

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Dobrý den Hano, jsem rád, že to co dělám má smysl a také se budu těšit na vaše obrázky :-) Pavel

Profilová fotografie

Libuše Bieliková

Dobrý den, zakoupila jsem si kurz malování olejovými barvami mokré do mokrého který mne velmi zaujal. Dosud jsem malovala pouze akrylem a tak nyní objevuji nové možnosti. Rozdíl mezi akrylem a olejem je velký. Chtěla bych se zeptat zda po zaschnutí obrazu používáte jako finál nějaký z laků na vyrovnání a stabilizaci.
Děkuji za odpověď a těším se na další zdokonalování.
S pozdravem vaše žačka.

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Dobrý den,
existuje spousta laků na olejomalbu, laky ve spreji i v lahvičkách. Například damarový lak je možné natírat štětcem. Můžete si vybrat lak lesklý, matný nebo saténový - podle typu malby. Třeba umělecké laky ve spreji Lukas obsahují i UV filtr a tyto používám i já osobně. Kvalitním lakem se každý obraz ochrání před poškozením a natřený obraz vydrží mnohem déle bez velkých změn. Většinou se aplikuje po důkladném zaschnutí barev, doporučuje se po půl roce, ale záleží na vrstvě barev a prostředí ...Ať se Vám malování daří :-)

Profilová fotografie

Sandra S.

Mám zakoupený první díl toho kurzu, teď jsem shlédla volné části na tento kurz a ikdyž pořád mi nejde z toho prvního kurzu, tak jak by mělo, i tak uvažuji o jeho koupí. Absolvovala jsem jeden kurz na živo a ten mě velmi bavil, ale online kurz si můžu kdykoliv pouštět za mě vyborný nápad. Budou ještě i jiné kurzy z této olejomalby? Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Sandro, děkujeme. Každý mistr byl kdysi začátečník, tak věříme, že čím více času budete malování věnovat, tím dříve bude Váš pokrok znatelný. ;-) Na jaké téma byste další kurz olejomalby uvítala? :-)

Profilová fotografie

Sandra S.

Kurzy pro radost - děkuji za vaší podporu. No líbil by se mi kurz na malování květin :-)

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Jak už někdo kdysi řekl: "malovat se člověk naučí jen malováním" - a tak je potřeba trénovat a půjde to :-) Časem jistě nějaké kurzy malování květin přibudou - termín zatím neslibuji :-)

Profilová fotografie

Vlastimil Krooner

dobrý den,je to bezvadný kurz,který mě obohatí o další talent. Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Vlastimile, děkujeme! Přejeme, ať Vám malování zvířátek přináší jen samou radost a pak se nám zde můžete pochlubit, jak se Vám obrázky podařily. My se s radostí podíváme. :)

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Děkuji za pochvalu a těším se na vaše obrázky ...

Profilová fotografie

Magdalena Lautnerová Lautnerová

děkuji za názorný návod. Magda

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Magdaleno, děkujeme za Vaše hodnocení.

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Rádo se stalo :-)

Profilová fotografie

Mirka Kosová

V tomto kurze je velice krásným a jednoduchým způsobem ukázáno jak může namalovat barevně zvířátka i člověk který nikdy moc nemaloval , Byl by to moc krásný dárek k narozeninám Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Mirko, děkujeme. Namalovat zvířátko zvládne skutečně i začátečník (i my jsme si to zkusili, takže to můžeme potvrdit). :-) Všechny naše kurzy je možné zakoupit i ve formě dárkového poukazu s osobním věnováním a obdarovat tak své blízké originálním dárkem.

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Ano, snažím se o to, aby malovat mohl každý ...

Profilová fotografie

Eva Štálová

Dobrý den, shlédla jsem neplacenou část a velice se mi líbí výuka malování zvířat. Doporučuji všem kdo chtějí něco hezkého namalovat třeba s vnoučátky.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme za pochvalu. :-)

Profilová fotografie

Hana Slabá

Shlédla jsem neplacenou část a moc se mi líbí přístup pana lektora, jeho vysvětlování i různé fígle na malování. Také, že je kurz i pro naprosté začátečníky.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme za Vaše hodnocení! :-) Nás i lektora Pavla Vaše spokojenost moc těší. :)

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Děkuj za pochvalu a přeji hezký den.

Profilová fotografie

Iva Ondříšková

Dobrý den, moc hezké už se těším až to zkusím. Barvy, štětce kurz - nakoupený. Jsem nemalíř, tak jsem zvědavá jak to půjde. Zvířátka jsou taky úžasný, přijdou mi moc složitý.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ivo, budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se Vám dařilo. :-) Můžete nám zde nahrát i fotografie Vašich obrázků, abychom se mohli i podívat. Přejeme mnoho radostných chvil při malování zvířátek. :)

Profilová fotografie

Iva Ondříšková

Dobrý den, chci se zeptat jestli jsou soušástí kurzu i šablony na kreslená zvířata. Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ivo, u každého zvířátka je k dispozici ke stažení vzorový obrázek a podklad pro skicu. :-)

Profilová fotografie

Iva Ondříšková

Děkuji za odpověď. Už jsem si kurz zakoupila a je to super. Opravdu je v něm vše co je potřeba. Jsem spokojená.

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Jsem rád, že se vše podařilo a už se těším na obrázky :-)

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

Dobrý den, Váš kurz pro radost je velmi pěkný. Moc dobře se na něj dívá, je názorný, poučný a inspirativní. Určitě všem vřele doporučuji a doporučím ho i svým známým.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, velmi děkujeme za Vaše hodnocení i doporučení. :-)

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Děkuji za pochvalu a také za sdílení kurzu s vašimi známými :-)

Profilová fotografie

Radoslav Derik

Prvé 3 videa sú veľmi zaujímavé a dobre spracované. Rozmýšľam nad kúpou kurzu ako maľovať zvieratá pre začiatočníkov, pretože kreslenie zvierat je náročné a tento kurz je na to ako stvorený i keď olejomaľba je veľmi pekná no ťažká technika !

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Zdravíme Vás, Radoslave! :-) Děkujeme za Vaši pochvalu, velice nás to těší. S velkou radostí bychom se podívali na Vaše namalovaná zvířátka, protože jsme si jistí, že budou stejně úžasná jako Vaše kresby tužkou. :)

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Děkuji za pochvalu a jen dodám, že to zase až tak těžké není - stačí mít správný návod a detailně sledovat lektorovu ruku :-D

Profilová fotografie

Taťana krotká

MOJE PRVNÍ PANDA

Profilová fotografie

Taťana krotká

A TEĎ LEV TEN SE TAK LÍBIL ŽE HO MUSÍM NAMALOVAT JEŠTĚ DVAKRÁT PROTOŽE MÁM V RODINĚ SAMÉ LVY ...NETEŘ BY HO BRALA I V TÉ ČERNOBÍLÉ PODOBĚ JSEM KURZEM NADŠENÁ ALE UVIDÍM JAK TO DOPADNE AŽ SI BUDU MALOVAT TŘEBA KOČKU BEZ VEDENÍ PANA LEKTORA POŠLU UKÁZKU DRŽTE MI PALCE

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Taťano, děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše obrazy vypadají skvěle! Jste velká šikulka, na další obrázky se budeme těšit a palce Vám držíme (i na nohou, když na to přijde). :-))

Profilová fotografie

Taťana krotká

DOBRÝ DEN TAK UŽ MÁM I ZEBRU TA MI DALA NEJVÍCE ZABRAT NEVÍM PROČ ALE POPASOVALA JSEM SE S NÍ A TADY JE :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Taťano, no ale ta je! Čas, který jste tomu věnovala, se stoprocentně vyplatil. Zebra je skvělá! :-)

Profilová fotografie

Taťana krotká

A TADY JE DALŠÍ

Profilová fotografie

Taťana krotká

A TADY JE DALŠÍ

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Zdravíme Vás, Taťano, úžasné obrázky! Máte od nás palec nahoru a véélkou pochvalu k tomu. :-) Přejeme Vám, ať se jen tak dál daří.

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Všechny jsou krásné, jen tak dál :-)

Profilová fotografie

Martin Trojann

Do teraz som nevedel az tak dobre kreslit, toto mi pomohlo sa dostat vysie a budem dufat ze to vyviniem este ďalej. Velmi pekne dakujem za toto. Pomohlo mi to.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Martine, my děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás, že Vás kurz posunul dále. Můžete se nám tu svými malbami pochlubit, rádi se podíváme. :-)

Profilová fotografie

Dagmar Pukova

Už jsem namalovala všechny zvířata a chci se zeptat jestli Pavel natočí další zvířata třeba i koně. Je to moc fajn

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dagmar, děkujeme. :) Klidně se nám zde všemi zvířátky pochlubte, uděláte nám radost. :) A kdo ví, třeba potom i přibydou zvířátka nová. :))

Profilová fotografie

Dagmar Pukova

Moje první zvíře

Profilová fotografie

Dagmar Pukova

Moje první zvíře

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Tedy Dagmar, jste skvělá! To koukáme, obrázky jsou parádní. :-)

Profilová fotografie

Michal Tatranský

Zaujímavý kurz. Je vedený zaujímavým spôsobom a mám dojem, že sa podľa neho naučí solídne maľovať aj úplný začiatočník a laik. Verím, že už to pomohlo veľmi veľa ľuďom.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Michale, sami jsme si zkusili s lektorem Pavlem zvířátko namalovat, takže můžeme potvrdit, že to skutečně jde. :-)

Profilová fotografie

Miroslav Macek

Líbí se mi ten jednoduchý způsob kreslení zvířat.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Miroslave, lektor Pavel představuje úžasnou techniku malby, díky které zvládne i úplný začátečník namalovat nádherné zvířátko. I nám se to líbí. :-)

Profilová fotografie

Iveta Králíková

V tomto kurze je velice krásným a jednoduchým způsobem ukázáno jak může namalovat barevně zvířátka i člověk který nikdy moc nemaloval , Byl by to moc krásný dárek k narozeninám

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Děkujeme, Iveto, za komentář. Jsme moc rádi, že se i s naším přispěním podařilo udělat radost. Tu děláme moc rádi :-)

Profilová fotografie

Karolína Semeráková

Super vysvětlené a tato technika mi fakt vyrazila dech s jakou lehkostí lze vytvořit krásné detaily. Zebru určitě doma zkusím, jsem moc zvědavá, jak se mi povede. :o)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Díky, Karolíno, zebra je úplně super. Vyzkoušejte, uvidíte a pak se nám pochlubte :-)

Profilová fotografie

Pavel Michalica

Děkuji za pochvalu a budu čekat na obrázek :-)

Profilová fotografie

ivana šejnova

Kurz je výborný. Jen jsem se chtěla zeptat. Když jsem si kurz koupila to nejde nejak uložit do telefonu abych se na něj mohla dívat a nemusela být připojena na internet?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, paní Šejnová, kurz nejde stáhnout, k jeho přehrání je vždy nutné připojení k internetu. Snad Vás to od malování neodradí :-)

O lektorovi:

Lektor

Pavel Michalica - Lektor malby

Již maluji a vyučuji od roku 2011, ale vždy tomu tak nebylo … V podstatě jsem býval pouze obdivovatelem těch, co se štětci dovedli naprostá kouzla. A i přes nutkání něco namalovat jsem nikdy nesebral dostatek odvahy zkusit to znovu. Znovu proto, že kdysi dávno (v dětství) už jsem malířem byl, tak jako naprostá většina z nás, ale mou ještě nerozvinutou dovednost začali soudit a známkovat …

No, a když vám nikdo neřekne jak to dělat správně, ale pouze kritizuje, že to děláte špatně – přestanete tu danou činnost dělat úplně a přijmete mylné přesvědčení, že na to nemáte talent a že jste nešikovní.

Měl jsem obrovské štěstí a výhodu v tom, že mi na cestě ke znovuobjevení malování pomohla moje manželka Věrka. A protože vím, že mnozí z vás tuto výhodu nemají, natočil jsem pro vás sérii videokurzů, kde vše vysvětleno tak, aby to pochopil naprosto každý. Zkrátka tak, jak by se to (dle mého názoru) mělo vyučovat i na školách.

Skvělá zpráva je, že na to nejste tak úplně sami… Máte mě! ☺ Váš Pavel

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  2 905 účastníků

  Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Lektor

  Jiří Kynčl
  lektor2 905 x

 • Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Naučte se hrát na kytaru, absolvujte s námi Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla a naučte se zahrát první písně.

 • Kurz

  373 účastníků

  Levandulové relaxační malování

  Lektor

  Dana Činčarová
  lektor373 x

 • Levandulové relaxační malování

  Užijte si chvíle pohody a radosti při levandulovém relaxačním malování suchým pastelem.

 • Kurz

  586 účastníků

  Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Lektor

  Pavel Michalica
  lektor586 x

 • Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Namalujte si v pohodlí domova květiny jako živé, s námi to zvládne i naprostý začátečník.

 • Kurz

  8 103 účastníků

  Tajemství fotografie - jak fotografovat správně?

  Lektor

  Pavel Fara
  lektor8 103 x

 • Tajemství fotografie - jak fotografovat správně?

  Objevte tajemství fotografie, naučte se, jak správně fotografovat a tvořit tak jedinečné snímky jako profesionál.

 • Kurz

  10 237 účastníků

  Patchwork pro začátečníky

  Lektor

  Radka Sedláčková
  lektor10 237 x

 • Patchwork pro začátečníky

  Naučte se tvořivě šít pomocí techniky patchwork a zvládněte hned několik různých metod skládání a kombinování látek.

 • Kurz

  3 806 účastníků

  FIMO - textury a polymery

  Lektor

  Monika Brýdová
  lektor3 806 x

 • FIMO - textury a polymery

  Objevte kouzlo FIMO polymerové hmoty, naučte se s ní pracovat a zvládněte techniky výroby šperků s květinovými motivy.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY