/www/doc/www.kurzyproradost.cz/www/cs/wp-content/themes/kpr/header.php on line 48
">

Co se vám honí hlavou, když necháte zhotovit dort na zakázku pro své blízké? Na papírek čmáráte šablonu pro osloveného cukráře. V hlavě máte narýsovanou představu výsledné sladkosti a jediné, co do celého projektu přidáte vy sami, jsou kvóty a úsečky návrhu. A ty, jakmile je dobrota v peci, akorát padají do koše. Ať se hotové dílo podobá tomu ve vašich představách sebevíc, stejně vás vždycky hlodá ta samá nezkrotná myšlenka: Kéž bych to tak zvládla sama.

Pečení a zdobení dortů od srdce

Takhle si z cukrárny odnášíte jakýsi sterilní výtvor a uvědomíte si, že by obsah krabice chutnal mnohem lépe, kdyby v něm byl zapečený i kousek vašeho srdíčka – té nejpodstatnější ingredience jakéhokoli dárku. Jenže pokaždé, když se pokusíte vyrobit podobný skvost vlastníma rukama, končí to tragédií a vy frustrovaně vyhazujete jeden patvar za druhým.

video_zdobeni_dortuA co kdybychom vám podali pomocnou ruku? Pokud se topíte v másle a zoufalosti, čeká vás spása. Utřete mouku ze vztekem zarudlých tváří, za pár hodin totiž zvládnete potáhnout korpus fondánem bez jediného vroubku.

Už nebudete muset kupovat okoralé marcipánové růžičky za pultem, ale vytvoříte si svoje vlastní, téměř nerozeznatelné od těch ze zahrady. S kurzem Zdeňky Michnové budete s trochou cviku zvládat zdobení dortů jako profík.

Lektorka vám v kurzu Zdobení dortů poradí, jaký arzenál nástrojů pořídit, a se správnou výbavou dopadne bitva o nejkrásnější dort příznivě pro vaši stranu a ne pro popelnici. Vyzkoušíte si potahovat máslovým krémem tak, aby vznikl dokonalý povrch přizpůsobený dalším dekoracím. Zvládnete manipulaci s jakoukoli cukrářskou hmotou a budete jen žasnout nad geometricky přesnými výtvory, které vzniknou na vašem vlastním kuchyňském pultu v teple domova – a hlavně s láskou. Naučíte se potahovací hmoty barvit speciálními gelovými barvami a dozvíte se, jaké máslové krémy používat, aby se snesly s dalším zdobením. Kromě květinových dekorací si natrénujete také výrobu překrásných mašlí tak skutečných, až je oslavenci budou chtít rozvazovat.

Kvalita a zkušenost od mistrů cukrářů z Anglie

A proč se s tímto kurzem naučíte jen to nejlepší? Zdeňka Michnová, držitelka anglického diplomu PME a tím pádem certifikovaná lektorka, se totiž zdobení dortů věnuje již mnoho let a nebojí se o veškeré zkušenosti s radostí podělit. Sama si v minulosti otevřela prodejnu s cukrářskými potřebami a pod jejíma rukama vznikla stovka elegantních, vkusných, úhledných a zároveň šmrncovních a hravých zákusků. Její videa jsou natolik hypnotická, až si na tomto sladkém školitelském seriálu doslova vypěstujete závislost. Sliny se budou sbíhat nejen vám, ale i vašim nejmilejším, když svoje naučené dovednosti převedete v praxi.

Takže pokud chcete trumfnout místního předraženého cukráře a pozvednout zdobení cukrovinek na profesionální úroveň, nasaďte bílý šátek, udělejte si prostor a vrhněte se na to. Tréninkem navíc uděláte radost své rodině. Děti, vnoučata, manžela nebo kamarády potěší jakékoli zbytky z vašich cvičných pečení a ty dokonalejší kousky budete moci servírovat návštěvě místo tradiční okoukané bábovky. Už nebudete žasnout nad bezchybnými svatebními dorty, protože je zvládnete taky.

Veledílka absolventů našeho kurzu zdobení dortů

Zdobení_dortů

Kurz zdobení dortů > >

Rozzářené oči vašich nejmilejších jsou k nezaplacení, stejně tak jako ten pocit, když někdo ochutná vaše pečení. A kdo ví? Třeba vás všechny ty krémy budou naplňovat natolik, že si sami založíte vlastní vysněnou cukrárnu. Tak pečte na lelkování a pečte s námi!

Kdo nepeče s námi, peče proti nám! S kým pečete Vy?

🙂