Probíhá mimořádná akce! Všechny kurzy nyní s 40% slevou! Akce skončí za 

 MENU

 Hledat

Powertex

Naučte se pracovat s Powertexem - polyesterovou kapalinou a získejte návod, jak si vytvořit krásné dekorativní předměty.

1 325
ÚČASTNÍKŮ KURZU
5,0 z 5 (51 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  1 325 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Naučíme se společně vytvořit krásné dekorativní předměty, které se stanou chloubou vaší domácnosti. Budeme k tomu používat polyesterovou kapalinu Powertex, používanou také jako ztužovač textilu. Objevíme její přednosti a využijeme naplno jejích možností. Ukážeme si návod, jak vyrobit stylovou vázu na květiny i krásnou misku. Naučíme se tvořit nejen postavy, ale i pracovat se všemi materiály patřícími k Powertexu.

V kurzu se dozvíte:

 • návod na vázu z Powertexu
 • jak vyrobit košilku pro pány a krabičku
 • návod na misky z Powertexu
 • jak vyrobit obraz z polystyrenu
 • návod na svícny nebo vázy z polystyrenu
 • jak pracovat se Stoneartem
 • jak vyrobit postavu s hlavičkou

V kurzu Powertex se naučíme pracovat s polyesterovou kapalinou a hmotou Powertex a ukážeme si různé techniky jejího použití. Vyrobíme si nejrůznější dekorativní předměty v podobě krabičky, svícnů, obrazů, misek či váz, vhodných jako dárek nebo dekorace vašeho domova. Vytvoříme si postavy i postavičky nebo šperky. Budeme využívat i materiál Stoneart, powertexovou plastelínu, drátky, hedvábí a spoustu dalších. (zobrazit celý popis kurzu)

Naučíme se využívat předměty, které máme doma. Jako základ nám například poslouží stará nevyužitá láhev, nejlépe skleněná. Umělohmotné předměty mají svá specifika a na ty se během kurzu také zaměříme. Jde o výjimku potvrzující pravidlo.

Powertex nám nabízí širokou škálu materiálů, na kterých je schopen se udržet. Umělohmotné předměty jsou však výjimkou a Powertex na ně ať chceme nebo nechceme, prostě nelepí a vůbec k nim nepřilne. Umělá hmota patří mezi pár druhů materiálu, na kterém jednoduše nedrží.

Existuje však jednoduchý fígl, díky kterému lze pracovat i s umělohmotnými předměty. Je třeba si vzít na pomoc obyčejnou lepenku, jakou používají například malíři a láhev s ní omotat. Powertex pak přilne k lepence a bude pevně držet. U skleněných předmětů tato úprava není nutná.

Budeme také používat i nastříhané kusy látky a obalovat jimi předměty. Naučíme se, jakým způsobem a jak moc namáčet látku v misce, do které dáme Powertex. Jakmile jej totiž dáme příliš, budou nám předměty vysychat velmi dlouhou dobu, a pokud málo, nastane potíž s přilnavostí a obarvením. Proužky látek se naučíme různě řasit a hezky aranžovat.

Jakmile se nám podaří misky či lahve obalit, nastane čas na další fázi, a tou je zdobení. Nejprve se naučíme na předměty nanést patinu a ukážeme si, jak ji pěkně nanášet na plocho, aby nám netvořil Powertex na povrchu nehezké fleky a působil krásným celistvým dojmem. Získáme návod, jak pracovat s polyesterovou kapalinou.

Dekorovat a zdobit předměty můžeme stuhami, nebo i krásnými druhy ozdobných krajek. Naučíme se používat na lepení i bezbarvý Powertex, který po svém vyschnutí úplně zprůhlední a nezanechává žádné fleky a stopy po lepidle. Využití bezbarvé formy je opravdu veliké. K dekoraci lze na misky, krabičky či vázy přilepit vybarvené podzimní kvítí a dodat tak předmětům jedinečnou podobu.

Powertex je ztužovač textilu fungující na vodní bázi. Je to hustá polyesterová kapalina, která umí dělat s obyčejnými, často nepoužívanými věcmi hotové divy. Hovoří se o ní také jako o recyklační technice. Upotřebíme jakékoli použité nádoby, vyrobíme si originální krabičky, misky nebo vázičky z lahví, například od kečupu či prostředku na nádobí.

Pomocí kouzelné barvy Powertex namalujete nevšední obrazy, předěláte k obrazu svému i kýčovité keramické ozdoby a oživíte oprýskané sochy. Využijete zbytky látek, krajky i prošlé obvazy z automobilové lékárničky, které již dávno nejsou sterilní. Techniku můžete skvěle kombinovat s dalšími tvořivými metodami.

V kurzu Powertex se naučíme pracovat s polyesterovou kapalinou a získáme návod, jak vytvářet různé dekorativní předměty:

 • výroba misky a vázy z Powertexu na jakékoliv láhvi
 • výroba košilky pro pány a krabička pro dámy z Powertexu na lahev vína
 • výroba postavy na drátěném základu a patinování powertexové pastelíny
 • vyrobíme si svícen nebo vázy z polystyrenu s patinováním plochy
 • budeme pracovat se Stoneartem, vyrobíme si powertexový šperk
 • vyrobíme si obraz na zeď z polystyrenu za použití tekuté patiny, tkaniny a Stoneartu
 • vyrobíme si postavu i s hlavičkou a na její základ použijeme láhev
 • vyrobíme si postavu na stojanu a naučíme se pracovat s hedvábím

Lektorkou kurzu Powertex je Jana Školaudyová, která se velmi kreativně od mládí věnuje různým výtvarným technikám. Stále objevuje nové techniky a díky pedagogickému vzdělání a celoživotní práci učitelky je výbornou lektorkou. Velmi dobře pracuje s lidmi a umí jim jednoduše vysvětlit vše tak, aby postup tvoření pochopil každý. Své dlouholeté zkušenosti čerpala od nejlepších lektorů v Evropě.

Lekce kurzu:

1
Výroba vázy
33:05
33:05

Výroba vázy z Powertexu na jakékoliv láhvi.

Výroba košilky z Powertexu na lahev vína.

3
Výroba misky
16:21
16:21

Výroba misky z Powertexu.

Naučíme se nejen postavy, ale práci se všemi materiály patřícími k Powertexu.

Vyrobíme si obraz na zeď z polystyrenu za použití tekuté patiny, tkaniny a Stoneartu.

Výroba svícnu nebo vázy z polystyrenu. Patinování plochy.

Práce se Stoneartem, výroba powertexového šperku. Postava na drátěném základu. Patinování powertexové pastelíny.

Postava s hlavičkou, jejíž základ je láhev.

Postava na stojanu, práce s hedvábím.

Hodnocení a komentáře:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Hana Ondráková

16.5.2020

Dobrý den, velmi děkuji za zajímavý kurz. Těším se, až vyšetřím čas, abych mohla projít všechny lekce. S lekcemi, které jsem zatím stihla vyzkoušet jsem velmi spokojená. Děkuji!

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme za pochvalu, máme radost, že se Vám kurz líbí. Nahrajete nám pak zde obrázek? My se s radostí podíváme, co se Vám podařilo vytvořit. :-) Ať se Vám daří.

Profilová fotografie

Elena Čižmárová

10.12.2019

Dobrý deň, ďakujem Vám za veľmi zaujímavý kurz, ktorý som túžila dávno absolvovať, ale nemala som možnosť sa k nemu dostať, hlavne v reči, ktorej rozumiem, dúfam, že to tu bude dlhšie obdobie,nakoľko len začínam, aby som sa naučila všetky postupy, ktoré predvádzate...

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Eleno, děkujeme za pochvalu, máme radost, že se Vám kurz líbí a nemusíte mít obavy, že by videa někam zmizela. :-) Přejeme Vám radostné tvoření a pak se nám třeba zde můžete i pochlubit obrázky, s radostí se podíváme, co se Vám podařilo vytvořit. :-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Zuzanka Badunkova

1.5.2019

SUPER KURZ MOC ZJÍMAVÉ

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Zuzanko, děkujeme, máme radost, že se Vám kurz líbí. :-)

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

24.2.2019

Ani jsem netušil co powertex je, ale musím říct že se mi ukázka velice líbila. Díky za představení.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, máme radost, že Vás kurz Powertexu zaujal, děkujeme za Váš příspěvek a mějte se hezky.

Profilová fotografie

Ilona Vávrová

27.12.2018

dobrý den, super technika, zatím jsem viděla úvodní video a moc mě zaujalo, během jara, léta chci něco vyrobit na zahradu. Doufám, že to ůvodní a videa zdarma nevymažete.Kurz je pro mě drahý a vánoční sleva mi unikla. Zatím křečkuji polotovary a schovávám hadříky. Zdravím a přeji hodně úspěchu v Novém roce.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ilono, děkujeme. Máme radost, že Vás tato technika zaujala a nemusíte mít obavy, videa určitě nikam neutečou. :-) I Vám přejeme jen vše dobré do nového roku a až se Vám podaří něco vytvořit, určitě se nám pak pochlubte obrázkem. ;-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Jindriska Brozova

8.7.2018

dobrý den ,už jsem si nakoupila vše potřebné a těším se jak co nejdříve začnu.Jsou to nádherný výrobky a dá se využít vše co by jsme jinak vyhodili.A dárky určitě potěší, moc díky za inspiraci

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jindřiško, děkujeme za Vaše hodnocení a až budete mít i něco vyrobeno, budeme mít velkou radost, pokud se nám tu pochlubíte obrázky. :-) Přejeme Vám mnoho radostných chvil při kouzlení s powertexem. :)

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

6.5.2018

Dobrý den, vůbec jsem neměla povědomí o tom, co to powertex je, ale po zhlédnutí vašeho úvodního videa jsem byla naprosto nadšení. Je to krásné a relativně jednoduché. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, děkujeme za Vaše hodnocení. :-)

Profilová fotografie

Evženie Perutíková

8.3.2018

Dobrý den, tato technika je opravdu úžasná . Doma stále něco tvořím a to mě zaujalo . Jen mám dotaz kde se da koupit pawertex . Dekuji Perutíková

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evženie, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že se tato technika líbí stále více a více lidem. Powertex seženete ve výtvarných potřebách a k dostání je i na internetu, stačí do libovolného vyhledavače zadat výraz "powertex" a pak už si stačí jen vybrat. :-)

Profilová fotografie

Marcela Paurová

15.2.2018

Dobrý den, zaujala mě tato technika, zatím jsem viděla pouze úvodní díl, ale uvažuji o tom, že to vyzkouším v praxi. Opravdu vydrží takto ozdobené předměty i venku - vlivy počasí?? Děkuji a přeji pěkný den.

Profilová fotografie

Jana Školaudyová

Zdravím Vás,
předměty, které jsou dělány z originálních barev Powertexu, které jsou v nabídce, vydrží venku na dešti, pod sněhem dobře. Pokud použijete bezbarvý Powertex a zabarvíte ho pigmenty, musíte po 3 týdnech, až je výrobek dokonale proschlý, 3x nalakovat venkovním lakem.

Profilová fotografie

Alena Ježková

25.1.2018

Neplacené kurzy se mi moc líbí.Je to velice zajímavá technika a právě jsem si koupila všechny díly.Moc se těším,protože mám již od paní Jany oba díly enkaustiky a její výklady jsou srozumitelné a dobře se podle nich pracuje.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Aleno,
děkujeme za Vaše hodnocení. Jste skvělá, že jste se pustila do další techniky tvoření. Uděláte radost nám, lektorce i ostatním účastníkům, když se nám pak pochlubíte obrázkem z Vaší tvorby. :-)

Profilová fotografie

Alena Ježková

Děkuji za odpověď a zkusím poslat obrázky mých prvních výtvorů

Profilová fotografie

Alena Ježková

Ještě přidávám jednu fotku

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

No tedy, paní Aleno, Vy jste šikulka! Krása.

Profilová fotografie

Alena Ježková

Děkuji za pochvalu

Profilová fotografie

Pavla Zuzanakova

19.1.2018

Skvělý kurz a dobré vychytávky moc se mi libi

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavlo, děkujeme. Máme radost, že se Vám kurz líbí. :-)

Profilová fotografie

vlasta Meitnerová

13.1.2018

skvělá technika, výsledky lahodí oku, jsou nádherné a recyklace navíc,
zítra se podívám na další díly, paní Jana je šikovná a zkušená školitelka, takže by se mohl i výsledek podařit :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Vlasto, děkujeme za Vaše hodnocení, nás i lektorku Janu to velmi těší. :) Tato technika je unikátní a zajímavá, takže až ji vyzkoušíte, budeme rádi, když se nám pochlubíte obrázkem. :-)

Profilová fotografie

Krystyna Zangova

26.12.2017

koukla jsem na ukazku a je skvělej určite budu skoušet všem doporučuji kouknout

Profilová fotografie

Krystyna Zangova

Zakoupila jsem si něco pro vytvařeni a je to zajmava tvorba poprve se moc nepovedlo a vyrobek skončil v koši a pak to docela se povedlo ---snad----

Profilová fotografie

Krystyna Zangova

Zakoupila jsem si něco pro vytvařeni a je to zajmava tvorba poprve se moc nepovedlo a vyrobek skončil v koši a pak to docela se povedlo ---snad----

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Krystyno,
děkujeme za komentář i připojené obrázky. :-) Jste šikulka, jen tak dál!

Profilová fotografie

Andrea Pastirčáková

12.11.2017

Víkend jsem strávila na kreativu, nakoupila si bronzový a průhledný powertex, stoneart, brožurku v kurzu zmiňovanou a dala se do díla. Zrovna se výsledek suší ve sklepě (byla jsem totiž "vyhozena", že kdo to má čichat v bytě :-/ ) Jsem tou technikou nadšená.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Aleno, to je fajn, že i když vás vyhodili, jste nadšená. Pochlubte se nám svým výrobkem :-)

Profilová fotografie

Hana Dýčková

15.5.2016

kurz je dobře natočený, jsou tam i vychytávky které v knize nenajdete .Jen mi vadí , že po dvou měsících si ho už nemohu pustit

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Hezký večer, ozvěte se nám na email info@kurzyproradost.cz a určitě spolu (ne)přístup vyřešíme. Přístup k zaplaceným kurzům není nikterak časově omezen. Tým KPR.

Profilová fotografie

Alena

30.3.2016

Dobrý den, paní Jano, na Vaše kurzy jsem přišla náhodou a moc mě zaujaly. Krásná práce a moc příjemný výklad! Asi tuto techniku budu muset vyzkoušet. Jen mě mrzí, že jsem nikde na netu neviděla Vaši brožuru, zřejmě už je vyprodaná :)

Profilová fotografie

Věra

20.3.2014

Tak jsem jen tak nakoukla na vaše kurzy a mám pocit,že jsem se chytla do sítě.Máte moc příjemné předvádění,takové logické a je vidět,že práci s powertexem ovládáte.Moc děkuji a mám další inspiraci co s volným časem.Hrozně ráda zkouším nějaké nové techniky a tohle vypadá moc zajímavě.Dík za inspiraci

Profilová fotografie

Eva Nejedlá

1.3.2014

Dobrý den, paní Jano, kurz powertexu mě zaujal a ještě jsem se nerozhodla, zda to zkusím, ale láká mě to velmi.
Enkaustiku jsem zkoušela jako samouk, s obyčejnou starou žehličkou, obrázků jsem vytvořila spoüsty, nejdřív jen abstraktní a pak krajinky, vracím se k tomu a baví mě to. Malovat tužkou nebo štětcem jsem nikdy neuměla, ale žehličkou to vypadá skvěle. A tak jako ukázku, kde teď voskovou techniku využívám, přiložím snímek. Pokud se odhodlám k powertexu, určitě také ukážu.Zkouším spoustu různých technik, ale zatím jsem vždy pracovala jen s vlastními nápady a fantazií, kurzy jsou úžasná pomůcka k vyvarování se chyb. Děkuji
Eva Nejedlá

Profilová fotografie

Marie Blechová

1.1.2014

Dobrý den paní Jano,
kurz Powertex je uhrazený od 22.12.2013 a bylo mi emailem zděleno, že si již můžu kurz pouštět.
Tak se těším po svátcích na další díly.
Přeji šťastný nový rok 2014
Blechova Marie

Profilová fotografie

dandavanda

23.11.2013

Jsem z toho unešená, co se vše mohu v mém věku ještě přiučit. Váš projev na obrazovce je velice příjemný a utišující je i Váš hlas. Poslouchala bych Vás do aleluja. Ještě jednoud díky za ukázky POWERTEXU.

Profilová fotografie

Marie Braucci

3.11.2013

Děkuji , kurz se mi moc líbí,těším se na další díly.

Profilová fotografie

dasa

26.10.2013

Jsem moc ráda že jsem se mohla podívat na váš kurz. Již jsem s touto technikou pracovala a mohu upřímně říci že mě uchvátila a jsem moc ráda že se od vás mohu učit další krásné věci . A prosím o radu zda si mohu koupit POWERTEX na vašich webových stránkách . Děkuji za radu kde vše sehnat .Děkuji Dagmar Kubátová

Profilová fotografie

Alena Kožušníková

25.10.2013

Děkuji, kurz mě velmi zaujal, teď ještě potřebuji poradit, kde seženu všechny potřeby, pokud možno za rozumnou cenu.

Profilová fotografie

Jana

25.10.2013

Moc děkuji, pěkný díl. Zase něco nového.
Kučeříková Jana

Profilová fotografie

Věra Bůžková

13.9.2013

Hezké odpoledne,
tak tohle je opravdu veliká krása. Nikdy jsem se s touhle technikou nesetkala. určitě ji budu chtít vyzkoušet. Díky, paní Školaudyová, za vaše krásné kurzy. Shlédla jsem i enkaustiku. Ukázky jsou jasné, srozumitelné a mě oba dva nadchly.Zhodnocovat staré, nepotřebné předměty určené k likvidaci je úžasné a velmi velmi záslužné. Teď nevím co dřív, jako mnohé z nás, ale já mám to štěstí, že brzičko budu čerstvá důchodkyně a už se moooc těším, žebudu mít dost času na všechno to, co mě baví!(?) Přeji Vám hodně zdraví a hodně nadšených žáčků. Díky. Věra

Profilová fotografie

Růžena

10.9.2013

Dobrý den,tuto techniku jsem ještě nikdy neviděla,ale je to velice zajímavé,určitě se o to pokusím.Ještě bych se chtěla zeptat,kde bych sehnala materiál.
Děkuji

Profilová fotografie

marta

24.8.2013

ještě jsem nikdy neviděla tuto techniku, je velmi zajímavá - až dodělám co mám rozdělané určitě to také zkusím. fakt pěkné a hlavně je možné zapojit naplno fantazii.

Profilová fotografie

Eva Chmelová

8.8.2013

Dobrý den,
tak jsme s vnučkou celý týden tvořily. Fotky bohužel nemám a vnučka si to všechno odnesla. Jen malé drobnosti, které by mohly pomoc i ostatním. Tvořily jsme ze starého prostěradla, které bylo naškrobené, což nebylo dobré (špatně to sálo), další chybu kterou jsem udělala, byla, že jsem proužky natrhala a pak nám lezly nitě.
Pani Škalaudiová, mám ještě prosbu, snažily jsme se o šperky, které jsme obdivovaly ve vaší knížce, ale připadají mě moc lehké (taková vyschlá kůže). Bylo to jen hedvábí, ničím nepodložené. Díky za radu.

Profilová fotografie

Dagmar Lucie Bradávková

6.8.2013

Dobrý den paní Školaudyová,
musím vám říct, že jste vážně skvělá. Vaše videa jsou jasné, vše jednoduše vysvětlujete a nápady jsou rozmanité. Nalákala jste mě jimi, abych sama něco vyzkoušela. A tak po 2 telefonátech s vámi, také velmi přijemných a lidských, jsem si u vás objednala a konečně i něco vyzkoušela. Jsem prostě unešená :-) Mnohokrát vám děkuji ......

Profilová fotografie

zlatica

1.8.2013

zaujímavý ,pre mna nový druh kreatívnej činnosti...dakujem,vyskúšam,potrebujem zakupit materiál...teším sa na nový návrh,dakujem...

Profilová fotografie

Iveta Wurmová

28.7.2013

Krásná práce.Jako samouk jsem vyrobila krabičku na kapesníky jako dárek.

Profilová fotografie

JANA HOLOŠOVSKÁ

23.7.2013

Dobrý den,je to nádherná práce ,moc se mi to líbí

Profilová fotografie

Marie Novotná

20.7.2013

úžasná technika. Dá se při ní "spotřebovat" tolik různého výtvarného "odpadu. Děkuji a už se těším na práci se svými dětmi. Jen honem sehnat potřebné pomůcky

Profilová fotografie

Alena

18.7.2013

Dobrý den, viděla jsem Vás i v Receptáři a musím Vás pochválit. Je to skvělé. Děkuji

Profilová fotografie

Lenka

12.7.2013

Dobrý den. Tato technika mě velmi zaujala. Netuším však,kde se dají sehnat vámi zmiňované sádrové hlavičky. Můžete mi, prosím, poradit? Děkuji. Lenka

Profilová fotografie

milka

9.7.2013

P. Jana , ďakujem , vám za video , o pawertexte som už čítala a stále ma priťahuje , keďže som nechodiaca , ťažko by som sa na kurz dostala , teším sa , až budete dávať postavy , mám zálusk na nejakú kĺačiacu , ale to až ke´d bude vhodná doba , pretože si musím zabezpečiť material , ĎAKUJEM , milka

Profilová fotografie

Alena Ondrášková Ondrášková

7.7.2013

Jani moc děkuji, jsi úžasná, moc děkuji Alena

Profilová fotografie

Eva Hořáková

4.7.2013

Velmi inspirativní, děkuji Eva

Profilová fotografie

Marie Koubová Marie

4.7.2013

Děkuji za videokurzy. Vaše kurzy jsou perfektně vysvětlené. Je velká výhoda, že se k určitému dílu můžu kdykoliv vrátit v klidu doma. Moc sed těším na další pokračování. K níže uvedenému příspěvku Renaty - powertex se dá koupit ve výtvarných potřebách.

Profilová fotografie

RENATA

1.7.2013

DOBRÝ DEN :-) VIDEO BYLO MOC KRÁSNÉ A HEZKY VYSVĚTLENÉ. CHTĚLA BYCH TO URČITĚ VYZKOUŠET ,PROTOŽE MĚ TO MOC ZAUJALO A RÁDA VYZKOUŠÍM NĚCO NOVÉHO. HÁČEK JE AKORÁT V TOM ,KDE SEHNAT POMUCKY OHLEDNĚ POWERTEXU.U NÁS JSME SE PTALA V DROGERII A NIC .MOHLA BYSTE MI ŘÍCT A NEBO NÁM ŘÍCT ADRESU KDE SE TO DÁ OBJEDNAT. URČITĚ NÁS BUDE VÍC , KDO TO BUDE SCHÁNĚT . NO A DŮLEŽITÁ JE I CENA KOLEM KTERÉ SE TO TAK NĚJAK POHYBUJE.
DĚKUJI MOC
A TĚŠÍM SE NA DALŠÍ DÍL
RENATA

Profilová fotografie

Silvia

1.7.2013

Ďakujem Vám za úžasné výukové video. Je veľmi prehľadné, poučné a jednoduché. Určite sa k Powertexu v krátkom čase dostanem aj prakticky, len si musím dokúpiť ešte nejaký materiál. Potom Vám pošlem môj výtvor. Tak ešte raz srdečná vďaka za Váš čas a vedomosti ktoré ste zhmotnili do videa a posunuli nám prívržencom recyklačnej kreativity. Robíte prekrásne umelecké diela, ste veľmi šikovná a z Vášho hlasu aj tváre vychádza teplo, pokoj a láska k ľuďom a tomu čo robíte. Máte môj obdiv. Želám Vám pekný dník plný nápadov, Silvia :-)

Profilová fotografie

Naveen Vaňková

30.6.2013

Opravdu SRDEČNÝ DÍK za geniální nápad - internetové kurzy jsou báječné! Jsem nadšená možnostmi POWERTEXu a pedagogickým uměním paní Jany... DĚKUJI :-)

Profilová fotografie

Miroslava Svobodová

27.6.2013

Po kurzu enkaustiky jsem si moc přála,aby jste tady uvedla i tuto techniku. Z Vašich stránek vím,že se jí také
zabýváte. No a přání se se mi splnilo.Děkuji, je to úžasné.

Profilová fotografie

Jana

24.6.2013

Kurz se mi líbí a těším se na další díl. Moc faj technika, těším se, že si taky něco vytvořím. Technika vypadá jednoduše, záleží na vlastní fantazii a ta, doufám, mi nechybí.

Profilová fotografie

Věra Hřebíčková

23.6.2013

Tak to jsem viděla poprvé moc mě ta technika uchvátila to musím taky zkusit tolik věcí se stím dá dělat .děkuji za váš kurz a hlavně se těším na další díl s pozdravem Věra Hřebíčková

Profilová fotografie

Helena

23.6.2013

Jani,kurz je super a už teď se těším na další díl.

Profilová fotografie

ludmila

23.6.2013

Děkuji Janičce, úmyslně jsem si kurz pustila v neděli ráno, abych měla potom krásný den plný nápadů a inspirace a mohla o tomto druhu tvoření v klidu přemýšlet. Hlavně, aby to speciální lepidlo bylo i u nás k dostání. Už se moc těším, až si to vyzkouším na vlastní ruce. Moc zdravím a díky !

Profilová fotografie

Marcela Skalíková

22.6.2013

krásná inspirace, bezvadný návod. díky marcela

Profilová fotografie

Lída

22.6.2013

Dobrý den paní Školaudyová!
Před časem jsem absolvovala váš skvělý kurz powertexu v Třebíči, tak jsem předem věděla co mám čekat. Nezklamala jsem se - bezvadně zpracovaný návod, srozumitelný, inspirující. Už se moc těším na pokračování. DÍKY!

Profilová fotografie

Naďa

21.6.2013

Skvělá práce!Super srozumitelný návod,těším se na další díly...


Profilová fotografie

Věra

21.6.2013

Jsem moc nadšená z úvodního kurzu. Doposud jsem o této technice nic neslyšela a jsem ráda, že jsem mohla vidět Tvoje video. Už vidím, jaké budu mít krásné obaly na květináče. Video je udělané skvěle a velice srozumitelně. Já mám ruční práce moc ráda a vždycky jsem se snažila mít něco vlastnoručně vyrobeného. Dřív to byla i nutnost, když člověk chtěl mít něco podle svého vkusu.
Jenom bych se ráda zeptala, kde se dají barvy koupit, protože bych se chtěla co nejdřív pustit do práce.
Už se těším na pokračování. Věra Pořízková

O lektorovi:

Lektor

Jana Školaudyová - Výtvarnice

Jsem kreativní člověk a od mládí se věnuji různým výtvarným technikám. Ráda objevuji nové, které mohou zaujmout nejen mně, ale mnoho dalších lidí. Jako bývalá učitelka mám ráda lidi a práci s nimi. Snažím se vše, co učím vysvětlit jednoduše, aby postup tvoření pochopil každý. Tak je to také s technikami, které bych Vás ráda naučila. Mám s nimi dlouholeté zkušenosti a sama se je učím od nejlepších lektorů v Evropě. Mojí tvorbu si můžete prohlédnout na www.vytvarnekurzy.com. Těší se na Vás Jana Školaudyová.

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  4 126 účastníků

  Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Lektor

  Jiří Kynčl
  lektor4 126 x

 • Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Naučte se hrát na kytaru, absolvujte s námi Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla a naučte se zahrát první písně.

 • Kurz

  1 299 účastníků

  Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Lektor

  Pavel Michalica
  lektor1 299 x

 • Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Namalujte si v pohodlí domova květiny jako živé, s námi to zvládne i naprostý začátečník.

 • Kurz

  733 účastníků

  Paličkování pro pokročilé

  Lektor

  Iva Prošková
  lektor733 x

 • Paličkování pro pokročilé

  Rozšiřte si své paličkovací umění a naučte se vyrobit nádherné krajky, originální obrazy a šperky dalšími technikami.

 • Kurz

  349 účastníků

  Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Lektor

  Lenka Kinzlová
  lektor349 x

 • Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Ponořte se do světa barevných vitráží technikou Tiffany a naučte se výrobu trojrozměrných předmětů.

 • Kurz

  2 997 účastníků

  Šití bot pro začátečníky

  Lektor

  Veronika Mocová
  lektor2 997 x

 • Šití bot pro začátečníky

  Naučte se, jak si vyrobit ty nejlepší a nejoriginálnější kožené boty, které vám skvěle padnou.

 • Kurz

  1 190 účastníků

  Šití ekopanenek pro začátečníky

  Lektor

  Tereza Jarošová
  lektor1 190 x

 • Šití ekopanenek pro začátečníky

  Naučte se jak ušít ekopanenku krok za krokem a udělejte tak radost svým nejbližším.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY