Reagujeme na mimořádný stav! Všechny kurzy nyní s 50% slevou! Akce skončí za

 MENU

 Hledat

Korálkování - šité šperky

Naučte se základy korálkování, získejte návody na šité šperky, vyrobte si nádherné doplňky nejen pro vlastní potěšení.

4 630
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,9 z 5 (27 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  4 630 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Naučíme se techniku šitých šperků a módních doplňků z korálků. Vyrobíme si originální vlastní korálkové šperky zcela podle našeho vkusu. Zkusíme náušnice, náhrdelníky, brože či náramky a každý z nich bude jedinečný. Nemusíme si ani dělat žádné poznámky, vše bude vysvětleno a do detailů ukázáno. Ke každému postupu se lze kdykoliv vrátit. Získáme mnohé návody na výrobu krásných a jedinečných šperků za pomoci korálkování.

V kurzu se dozvíte:

 • jak obšívat korálky
 • jak vytvořit květinu v podobě vlčího máku
 • jak pracovat s dvoudírkovými korálky
 • jak pracovat s korálky ve tvaru trnu
 • jak provádět rybí steh
 • jak šít do spirály
 • jak provádět cihlový steh
 • jak šít z jazýčku

Kurz Korálkování - šité šperky nám přinese návody na výrobu nádherných osobitých šperků v podobě náušnic, náhrdelníků, broží i náramků. Seznámíme se s první technikou šitých šperků a budeme vytvářet i obšívaný šperk. Vytvoříme si půvabnou květinku v podobě vlčího máku, kterou si můžeme ozdobit čelenku do vlasů. Začneme pracovat s dvoudírkovými korálky a z nich ušijeme brož nebo přívěsek ve tvaru kytičky. (zobrazit celý popis kurzu)

Pomocí korálkování a šití šperků pronikneme do mnohých technik. Naučíme se obšívat korálky ve tvaru trnu, rybí steh na obšití kuliček, ušijeme si spirálový náhrdelník, půlkulaté náušnice nebo třeba barevné spirály. Naučíme se obšívat korálky ve tvaru trnu, které se dají využít na výrobu náramku, prstenu nebo náušnic.

Objevíme i rybí steh na obšití kuliček, které můžeme využít na krásné náušnice. Předvedeme si i návody na ušití náramku a náhrdelníku ve tvaru spirály. Budeme šít také spirálový náhrdelník technikou cihlového stehu a stejnou technikou se naučíme šít korálková sluníčka na náramky, náušnice či přívěsky. Techniku šití z jazýčku můžeme využít k výrobě půlkulatých náušnic. Také se naučíte ušít korálkovou květinu. Dostaneme se i k barevným spirálám v jednoduché nebo dvojité verzi.

Kurz korálkování nám prostě předvede nové návody a postupy pro výrobu originálních šitých šperků s korálky. Zapojíme svou fantazii a šikovné ruce a obohatíme si svou šperkovnici o nové originální přírůstky. Naučíme se pracovat se základní technikou korálkových stehů a jak správně vybrat jednotlivé korálky, aby vznikl opravdu zajímavý a nápaditý vzor.

Podrobné návody na výrobu náušnic, náramků a náhrdelníků nám zároveň poslouží jako inspirace pro naše vlastní nové nápady. Tyto techniky jsou něčím novým a neokoukaným, na čem si můžeme zase jiným způsobem vyzkoušet použití jehly a nitě. Připomeneme si časy našich babiček. Oprášíme staré techniky a dáme jim zcela nový kabát, styl i rozměr a zapojíme naši nekonečnou bezbřehou fantazii.

V kurzu Korálkování - šité šperky se dozvíme návody, jak ušít nádherné náušnice, náhrdelníky, brože či náramky:

 • první techniky šitých šperků, obšívání korálků, budeme vytvářet obšívaný šperk
 • vytvoříme si půvabnou květinku v podobě vlčího máku, na ozdobení čelenky do vlasů
 • začneme pracovat s dvoudírkovými korálky a ušijeme brož nebo přívěsek ve tvaru kytičky
 • budeme obšívat korálky ve tvaru trnu vhodné na výrobu náramku, prstenu nebo náušnic
 • rybí steh na obšití kuliček pro krásné náušnice, náramku nebo náhrdelníku ve tvaru spirály
 • spirálový náhrdelník technikou cihlového stehu, korálková sluníčka na náramky a přívěsky
 • technika šití z jazýčku a výroba půlkulatých náušnic, naučíme ušít i korálkovou květinu
 • tvorba barevných spirál v jednoduché nebo dvojité verzi

Lektorkou kurzu Korálkování - šité šperky je Radka Fleková, kterou korálky zcela pohltily. V kurzech šitých korálků nám poodhalí tento báječný a kouzelný svět. Naučíme se, jak pouze za pomocí jehly, nitě a pár korálků vykouzlit šperky a doplňky přesně dle našeho vkusu či nálady. Není nic snadnějšího než shlédnout tyto video kurzy a pustit se spolu krok za krokem do šití. Ke každé lekci se lze kdykoliv vrátit.

Lekce kurzu:

Seznámení se s první technikou šitých šperků - budeme vytvářet obšívaný šperk.

Vytvoříte si půvabnou květinku v podobě vlčího máku, kterou si můžete ozdobit čelenku do vlasů.

Ve třetím díle začnete pracovat s dvoudírkovými korálky a z nich ušijete brož nebo přívěsek ve tvaru kytičky.

V prémiové části kurzu se naučíte např. obšívat korálky ve tvaru trnu, rybí steh na obšití kuliček, ušijete si spirálový náhrdelník, půlkulaté náušnice nebo třeba barevné spirály.

Zde se naučíte obšívat korálky ve tvaru trnu, které se dají využít na výrobu náramku, prstenu nebo náušnic.

6
Rybí steh
20:16
20:16

Naučte se s Radkou rybí steh na obšití kuliček, které můžete využít na krásné náušnice. Tento díl vám ještě přiblíží, jak ušít náramek nebo náhrdelník ve tvaru spirály.

V tomto díle budete šít spirálový náhrdelník technikou cihlového stehu a stejnou technikou se naučíte šít korálková sluníčka na náramky, náušnice či přívěsky.

Techniku šití z jazýčku můžete využít k výrobě půlkulatých náušnic. Také se naučíte ušít korálkovou květinu.

Poslední díl je věnován barevným spirálám v jednoduché, nebo dvojité verzi.

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Karmen Makaiová

Veľmi inšpiratívny kurz, ktorého výsledkom môžeme vytvoriť prekrásne a unokátne šperky. Postupy sú veľmi dobre vysvetlené. Odporúčam ľuďom, ktorí sú kreatívni a majú veľa trpezlivosti.

Profilová fotografie

Věra Hradilová

Velmi svědomitě vysvětlené postupy korálkování, včetně nákresů v bonusovém PDF. Zatím jsem nezkoušela, potřebuji zakoupit vše potřebné a potom zkusím od jednodušších vzorů. Snad se povede.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Věro, děkujeme a přejeme Vám radostné tvoření. :-) A nezapomeňte se nám pak zde pochlubit obrázkem, s radostí se všichni podíváme. :-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Jana M.

Super kurz, ďakujem za inšpiráciu. Pozrela som zatiaľ len prvý o obšívaní korálkov, nakoľko som hľadala námety k tejto téme. Trochu mi chýbali častejšie fotky detailov, ale to možno len preto, že som to pozerala na mobile. :-) Určite pozriem aj ďalšie pre zdokonalovanie svojich zručností.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jano, děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost, že se Vám kurz líbí. A pokud se do tvoření pustíte, nezapomeňte se nám zde pochlubit i obrázkem, s radostí se podíváme. ;-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Helena Káclová

Dobrý a úspěšný den. Krásná práce To bych chtěla umět. Ono je tu spousta krásných prací, jen málo času. Teď zrovna šiju, až si budu chtít od toho odpočinout tak se vrhnu na ty korálky. I tak děkuji za krásnou práci kterou jste nám ukázala. Hela K.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Heleno, děkujeme za pochvalu, až práci s korálky vyzkoušíte, tak se nám zde nezapomeňte pochlubit obrázkem, s radostí se podíváme, co se Vám podařilo vytvořit. :-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

Moc hezké, ale na tohle bych neměl trpělivost.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, je pravda, že práce s malými korálky je spíše pro dámské ručičky. :-)

Profilová fotografie

Olga Krkošková

Na základě tohoto kurzu jsem začala tvořit z korálků. Je to činnost velice krásná a návyková. Moc mě tvoření baví a učím to i další kamarádky - důchodkyně. Krásná, klidná zábava a možnost vlastní výroby malých dárečků.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Olgo, děkujeme. No to je skvělé, přejeme Vám, ať s kamarádkami zažijete při tvoření mnoho radosti a zábavy a pak se nám třeba i můžete pochlubit obrázky, co se Vám z korálků podařilo vytvořit. My jsme moc zvědaví a s radostí bychom se podívali. :) Mějte se krásně!

Profilová fotografie

Hana Ondráková

Dobrý den, kurz je velmi přehledný a názorný, výrobky jsou nádherné. Určitě to chce velikou trpělivost a zručnost. Budu muset začít něčím jednoduchým, ale snad se povede. :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme za Vaši pochvalu. Když budete postupovat krok za krokem podle jednotlivých lekcí, tak ono to určitě půjde a né že ne. :-) Přejeme ať Vám tvoření jde jedna radost a mějte se hezky.

Profilová fotografie

Sandra S.

Všechny obdivuji co mají sílu na tyto korálky. Výrobky jsou z nich nádherné velmi moc. Paní hezky vysvětluje. Věřím, že mnoho výrobků jí dalo mnoho práce, ale výsledek stojí za to.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Sandro, děkujeme za Vaše hodnocení. Může to z počátku vypadat složitě, ale když se postupuje dle lekcí krok za krokem, tak to pak není nic složitého. :-)

Profilová fotografie

Miroslava Golombová

Už jsem korálkovalá květiny,teď mám přestávku,/zlomená ruka/ . Šperky jsem ještě nevyráběla.Mám perlíčiy i silonovou nit.Nevím jestli to budu umět.Začnuu něco jednoduchého.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Miroslavo, děkujeme. Přejeme Vám, ať se co nejdříve můžete opět pustit do tvoření a budeme mít radost, když se nám pak zde pochlubíte obrázkem, co se Vám podařilo vytvořit. Určitě Vám to půjde jedna radost. :-)

Profilová fotografie

Mirka Kosová

Už korálkuji nějaký ten rok , ale co se týče šitých šperků, mám dost velké nedostatky a jelikož jsem člověk, který potřebuje podrobný a názorný výklad, je tento kursík pro mě šitý na míru.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Mirko, děkujeme. Nezapomenťe se nám pak zde pochlubit obrázkem, s radostí se koukneme, co se Vám podařilo z korálků vytvořit. :-)

Profilová fotografie

Laďka Krsová

Kurzy jsou moc pěkně připravené, maximální vysvětlení, ale je škoda, že není vidět přes kameru lépe do ruky. Už jsem shlédla pár videí i na Youtube a vždy si vybírám taková videa, kde jsou záběry shora na ruce a ve velké blízkosti. K čemu je dobré vidět tzv. zátiší s korálky z výšky a ne raději detail vpichování jehly do korálků. Radce dávám plný počet hvězd.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Laďko, děkujeme za Vaše hodnocení kurzu. Produkujeme kurzy jak nejlépe dovedeme, ale budeme se tedy snažit ještě více. :-)

Profilová fotografie

Daniela Raclová

Radka je perfektní a kurz rovněž, jednoduché a pochopí to každý.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Danielo, děkujeme za Vaše hodnocení. :-)

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

Dobrý den, děkuji za tento krásný kurz. Dříve jsem hodně korálkovala, ale postupem času jsem na to nějak zapomněla. Díky Vašemu kurzu jsem získala zpět elán do nové tvorby. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, děkujeme. Máme radost, že se s námi opět pustíte s radostí do tvoření. :-) Můžete se nám zde pochlubit i obrázky toho, co se Vám pořadí vytvořit. ;-) S radostí se podíváme.

Profilová fotografie

petra sobotková

super kurz miluju šperky ..a ráda něco vytvářím hodně úspěchu přeji pomalu uvažuji,že si kurz asi zaplatím už dělám korálkovou školu :) a je taky fajn

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Petro, děkujeme za Vaše hodnocení! Máme radost, že se Vám kurz líbí a uděláte nám radost dvojnásobnou, když se nám tu pochlubíte obrázky ušitých šperků. :-)

Profilová fotografie

Pavlína Placzková

moc děkuji za krásne tvoření našetřím a hned zaplatím moc se mi kurz líbi udělala jsem si vlčí mák a kopretinů jsem nadšenájste super Radko

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

No Pavlíno, to jste nám udělala radost. Můžete nám poslat obrázek vašich výrobků?

Profilová fotografie

Martina Treppeschova

Kurz je moc pěkný,jen některé kroky,díky maličkým koralkům jsem nepobrala.určitě se k tomu budu muset několikrát vrátit a pomalu uvažuji,že si kurz asi zaplatím.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Martino, to je výhoda online kurzu. Když něco není jasné hned napoprvé, můžete se k tomu vrátit kolikrát budete chtít. Tak až vyrobíte svůj první šperk, pošlete nám obrázek. Budeme mít radost :-)

Profilová fotografie

Věra Prozorovska

Moc se mi liby takove koralky je to i krasny darek

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Díky Věro, vlastnoručně vyrobený dárek udělá vždy větší radost, než ten koupený.

Profilová fotografie

anna

Dobrý den, ano jsem s vašimi videi spokojena.

Profilová fotografie

Marcela Skalíková

moc hezky a srozumitelně podané, vyzkouším, přeji hezký den marcela

Profilová fotografie

Hanka

Radko, jsem nadšená, šitý šperk je nádherná záležitost a pod vaším výkladem to opravdu jde krásně od ruky. Určitě zde budu stálou návštěvnicí. Díky

Profilová fotografie

Hana

Ahoj Raduš, tak přece jsem se naučila něco nového :-) (zadní košilka). Jenom to zkusím aplikovat na 18 mm rivolku, případně na menší na naušnice (16 mm rivolku doma nemám ani jednu). Nepřijedeš někdy kurzovat do Olomouce? Ahoj. Hana

Profilová fotografie

Jitka Gubášová

Už korálkuji nějaký ten rok zpátky ale co se týče šitých šperků, mám dost velké nedostatky a jelikož jsem člověk, který potřebuje podrobný a názorný výklad, je tento kursík pro mě šitý na míru, což je skvělé a mám z toho velkou radost .Už se těším na další díl. Jsem nadšená :)

Profilová fotografie

Monika

Dobrý den, korálky mám moc ráda. Sama vytvářím stromečky (moje webové stránky, kde se můžete podívat na stromečky www.mojeradost.wz.cz nebo na Facebooku ) a chtěla bych si vytvořit i nějaký šperk. Moc děkuji za nápad. Jste moc šikovná. Korálky vyžadují velkou trpělivost a zručné ruce. Děkuji. Monika

Profilová fotografie

Helena Humeniová

Radko, moc hezky provedený návod. Krásně jsem si zavzpomínala na kurzy s Vámi v Praze, kde jsem se hodně naučila a korálky mi baví dodnes. Díky :-)

Profilová fotografie

Martina

Dobrý den,asi před dvěma lety mne úplně pohltilo tvoření z polymerových hmot a metoda decoupage.V současné době se ale věnuji korálkování,ke kterému mne dovedla právě videa s paní Radkou.Obdivuji její zručnost a trpělivost.Propadla jsem kouzlu šití šperků z českých skleněných korálků a swarovski.Moc děkuji za inspiraci a fandím.Je to prostě relax,u kterého vydržím sedět hodiny a hodiny a mám radost,když mohu podarovat svým výtvorem někoho blízkého.Děkuji,Martina.

Profilová fotografie

Zdenka

Koupím si na šperk vše potřebné a zkusím to. Moc pěkné. Dík Zdena

Profilová fotografie

Karolína

Hezké srozumitelné video jen snad více záběrů z blízka, není moc vidět z které strany se prošívá a jak vlastně vypadá průběh šití :-)

O lektorovi:

Lektor

Radka Fleková - Výtvarnice, autorka knihy

Dobrý den, jmenuji se Radka Fleková. Korálky mne zcela pohltily před téměř 13 lety. Ráda bych Vám v mých kurzech šitých korálků poodhalila tento báječný a kouzelný svět. Naučíte se, jak Vy samy můžete pouze za pomoci jehly, nitě a trošky korálků vykouzlit šperky a doplňky přesně dle Vašeho vkusu či nálady. Není nic snadnějšího než shlédnout tyto video kurzy a pustit se spolu se mnou krok za krokem do šití. Navíc se můžete ke kterékoliv lekci kdykoliv vrátit. Nemusíte si dělat žádné poznámky. Vše zde máte vysvětleno a hlavně detailně ukázáno.

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  3 722 účastníků

  Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Lektor

  Jiří Kynčl
  lektor3 722 x

 • Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Naučte se hrát na kytaru, absolvujte s námi Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla a naučte se zahrát první písně.

 • Kurz

  569 účastníků

  Levandulové relaxační malování

  Lektor

  Dana Činčarová
  lektor569 x

 • Levandulové relaxační malování

  Užijte si chvíle pohody a radosti při levandulovém relaxačním malování suchým pastelem.

 • Kurz

  555 účastníků

  Paličkování pro pokročilé

  Lektor

  Iva Prošková
  lektor555 x

 • Paličkování pro pokročilé

  Rozšiřte si své paličkovací umění a naučte se vyrobit nádherné krajky, originální obrazy a šperky dalšími technikami.

 • Kurz

  1 008 účastníků

  Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Lektor

  Pavel Michalica
  lektor1 008 x

 • Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Namalujte si v pohodlí domova květiny jako živé, s námi to zvládne i naprostý začátečník.

 • Kurz

  256 účastníků

  Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Lektor

  Lenka Kinzlová
  lektor256 x

 • Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Ponořte se do světa barevných vitráží technikou Tiffany a naučte se výrobu trojrozměrných předmětů.

 • Kurz

  1 490 účastníků

  Šití bot pro začátečníky

  Lektor

  Veronika Mocová
  lektor1 490 x

 • Šití bot pro začátečníky

  Naučte se, jak si vyrobit ty nejlepší a nejoriginálnější kožené boty, které vám skvěle padnou.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY