NOVÝ KURZ: "Kytarové kolovrátky" od Evy Hosnedlové si spustíte ZDE.

 MENU

 Hledat

Chainmaille - šperky z drátků a korálků (kroužkování)

Osvojte si techniku, jakou lze vytvořit šperky z drátků i korálků a rozmanité návody na kroužkování.

3 111
ÚČASTNÍKŮ KURZU
5,0 z 5 (55 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  3 111 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Objevíme kouzlo techniky zvané Chainmaille neboli kroužkování, staré techniky výroby šperků z drátků a korálků. Spojováním kroužků se naučíme vyrábět řetízky, náramky, brože, náhrdelníky a spoustu dalších šperků. Naučíme se vyrobit šperky z korálků a drátků, které nebude mít nikdo jiný, a budou jedinečné. Originální šperky vyrobené za pomoci metody kroužkování potěší všechny blízké i nás samotné.

V kurzu se dozvíte:

 • jak vyrobit profesionální řetízky
 • jak vyrobit japonské kytičky
 • jak se dělá perská vazba
 • jak se dělá keltská růže
 • jak se dělá vazba Helm Chain
 • jak se dělá vazba European 4in1
 • jak tvořit geometrické tvary podle evropské a japonské vazby

V kurzu Chainmaille - šperky z korálků a drátků zahrnujícím právě tvorbu šperků z drátků a korálků, objevíme jedinečné návody na vytváření šperků a kroužkování. Zapojíme svoji fantazii a do každého šperku můžeme dát kus sebe. Vlastnoručně vyrobené šperky tak budou odrazem naší osobnosti. Potěšíme sebe, obdarujeme i své blízké a řekneme pomocí šperků, co doopravdy cítíme. (zobrazit celý popis kurzu)

Chainmaille, neboli kroužkování, je tvořivá výrobní ruční technika používaná v Evropě asi od pátého století. Název Chainmaille k nám dorazil z angličtiny a v překladu znamená doslova kroužková košile. Technika kroužkování je v současné době na výsluní zejména v USA a Kanadě již několik let. Úplně původní název ale pochází z francouzského názvu Macula, což doslova znamená síť.

Od samého počátku bylo kroužkování doménou výrobců válečné zbroje. Ke šperkařství se dostalo až mnohem později. Dnes se mimo obor šperkařství technika Chainmaille používá při výrobě výztuh u ochranných prostředků pro dřevorubce, balistických vest nebo jako ochrana před žraloky u potápěčů. Řemeslo a kreativní tvorba využívá techniku Chainmaille při tvorbě historických zbrojí a dobových předmětů.

Pomocí video kurzu Chainmaille - šperky z drátků a korálků se naučíme vytvořit šperky jako originální náramek nebo třeba náušnice. Pronikneme skrze návody do tajů tvorby japonské kytičky, řetízku typu Barrel Chin, Perské vazby Half-Persian, zauzlování kroužků, Keltské růže Celtic Star, vazby Helm Chin či European 4in a zkusíme si geometrické tvary.

Použijeme při tom různé kombinace drátků s dalšími materiály, jako jsou korálky, vinuté perle, krystaly Swarovski, minerály i drahé kameny. Názorné vysvětlení tvorby základních vazeb, provlékání drátěných kroužků s tvorbou efektních doplňků ve video kurzech určitě nechybí.

Návody na metodu kroužkování a vytváření šperků lze použít na šperky dotknuté kulturou evropskou, keltskou, japonskou, ale třeba i perskou či byzantskou. Zapojíme tedy spolu fantazii. Pole působnosti tak bude dostatečně široké pro rozvíjení a zdokonalování všech návodů i různých variant této techniky. Společně se pokusíme vyrobit i techniky originální, jedinečné a vlastní.

V kurzu Chainmaille - šperky z drátků a korálků získáme návody na kroužkování pomocí různých technik:

 • japonská kytička a uzlíky z kroužků
 • profesionální řetízky a řetízek typu Barrel Chin
 • perská vazba Half-Persian a zauzlování kroužků
 • keltská růže Celtic Star vhodná na přívěsek, prstýnek či náušnice
 • European 4in1, tvorba náramků nebo náhrdelníků a zamačkávací rokajl
 • vazba Helm Chin a výroba kytičky
 • geometrické tvary pomocí evropské a japonské vazby

Lektorkou kurzu Chainmaille - šperky z drátků a korálků je Jaroslava Kavalírová, známá pod přezdívkou Jája nebo Tabytha. Provede nás tvorbou plnou kroužkování a vytváření šperků z drátků, korálků a hliníkových kroužků. Objevíme spolu s ní i pomůcky pro kojící maminky a klipy na dudlíky pro miminka. Zkrátka ruční tvořivé práce všeho druhu hodící se k velkému množství příležitostí.

Lekce kurzu:

1
Pomůcky
25:22
25:22

V tomto dílu se především seznámíme se všemi důležitými pomůckami, které budete během tvoření potřebovat.

Dnes si společně vytvoříme japonskou kytičku, nebo uzlíky z kroužků.

Dnes se naučíme vyrábět krásné řetízky, které jsou k nepoznání od těch, které znáte z obchodů.

V prémiovém kurzu na Vás čeká 5 dílů plných kroužkování. V každém případě se budete moci do kroužků zahalit od hlavy až k patě. Navíc získáte zdarma foto-návody, které Vás krok za krokem povedou každou vazbou a ujasní Vám tak případné nejasnosti.

5
Perská vazba
19:27
19:27

V tomto kurzu se naučíte poloviční perskou vazbu tzv. Half-Persian a po ní si ukážeme, jak se dají kroužky zauzlovat.

Nyní na Vás čeká řetízek typu Barrel Chain a keltská růže neboli Celtic Star, která vypadá krásně jako přívěsek, prstýnek či náušnice.

7
European 4in1
25:34
25:34

Vazba evropská používaná na tvorbu drátěných košil, ale i náramků nebo náhrdelníků – European 4in1. Navíc se naučíte, jak pracovat s klasickým bižuterním řetízkem na zamačkávací rokajl.

Dnes si představíme moji nejoblíbenější vazbu Helm Chain a kytičky z ní.

Poslední kurz je návratem k tomu, co již umíte. Naučíte se, jak pomocí evropské a japonské vazby udělat krásné geometrické tvary.

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Helena Káclová

Dobrý den. Váš kurz je nesmírně zajímavý a srozumitelný, ale moc mne mrzí, že už jsem paní v letech a i když si to nerada připouštím, toto umění už bych nezvládla. Bolí mne klouby v rukách, vlastně všude, ale s rukama už je problém ten, že to nezvládnu. Děkuji Vám za tento kurz a věřím že mladší děvčata ho využijí. Spokojený rok 2020 Hela K.

Profilová fotografie

Mária Kováčová

Ďakujem vám za vašu ukážku výroby náušníc

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, děkujeme, máme radost, že se Vám líbila. :-)

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

Dobrý den, fakt hezké budu muset vyzkoušet.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, děkujeme. Vyzkoušejte a pak se nám zde pochlubte obrázkem, s radostí se podíváme, co pěkného se Vám podařilo vytvořit.

Profilová fotografie

Sandra S.

Krásně a srozumitelně vysvětleno. Lektorka je velmi šikovná a jejim kurzem se každý naučí vše potřebné k tomuto tvoření, které bude potom dotyčný mít jako inspiraci.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Sandro, děkujeme za pochvalu, nás i lektorku to velmi těší.

Profilová fotografie

Eva Polakova

Dobry den ,vase kurzy su super ,chcela by som to vyskusat ,poradite mi prosim co si mam pokupit na skusku aby som pre zaciatok nenakupila toho moc a veci ktore nebudem potrebovat ☺

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, moc děkujeme za pochvalu! Hned v úvodu první lekce s názvem "Pomůcky" se dozvíte, co budete ke kroužkování potřebovat. Pod tímto videem je rovněž k dispozici ke stažení i PDF soubor, kde je vše přehledně vypsané. Ať se Vám kroužkuje s radostí. :-)

Profilová fotografie

Eva Polakova

Prvé moje skúšanie ?,budem potrebovať lupu na také niečo ?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Evo, paráda! Přívěšek vypadá úžasně. Jen tak dál.

Profilová fotografie

Eva Polakova

Dalsia skuska nausniciek ?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Pááni, tak jestli je toto zkouška, tak jsme zvědaví, jak to bude vypadat, až pojedete "naostro". :-) Krásné náušničky!

Profilová fotografie

Jitka Jasmína Musilová

Výborné, srozumitelné, moc chválím

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jitko, moc děkujeme za pochvalu, hned jste nám udělala velkou radost. :-)

Profilová fotografie

Jaromíra Šebelová

Tak toto už jsem také zkoušela, mám doma spoustu nakoupených korálků a drátků, jen mi došla inspirace. S Vámi jsem ji opět nalezla a opět všechny ty věcičky zase vytáhnu a něco zkusím.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jaromíro, máme radost, že jste s námi opět dostala chuť k tvoření. Pak nám můžete zaslat obrázky, co se Vám podařilo vytvořit, s radostí se podíváme.

Profilová fotografie

Marcela Paurová

Dobrý den, Váš kurz mě velmi zaujal a protože je nyní se slevou, kupuji si celý kurz. To jak správně otvírat a zavírat kroužky podle Vaší rady již využívám delší dobu a těším se na vlastní výrobu šperků podle Vašeho kurzu. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Marcelo, děkujeme! Přejeme Vám, ať s radostí vytvoříte co nejvíce krásných šperků. Můžete se nám zde pak také pochlubit obrázky. My se moc rádi koukneme, co se Vám podařilo vytvořit. :)

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

Dobrý den, Váš kurz pro radost mě velmi zaujal. Vše je pěkně vysvětleno a ukázáno. Opravdu inspirující a motivující. Vaše kroužkování mě naprosto okouzlilo. Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, moc děkujeme za Vaše slova chvály. Máme z nich velkou radost.

Profilová fotografie

Eva Štálová

Dobrý den, zaujal mne tento kurz pro radost a hlavně vhodný dárek pro moji kamarádku, která velmi ráda něco tvoří. Skvěle vysvětlené a motivující. Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme. Věříme, že dárkový poukaz udělá velkou radost.

Profilová fotografie

jana Lacková

Zajimave uvazuji o kopi kurzu

Profilová fotografie

Helena

Dobrý den, Jájo. Máte můj veliký obdiv! I když sama taky každou chvilkou něco "motám" a výtvory pak obdarovávám své okolí, na kroužky jsem si zatím netroufla. Ale není všem dnům konec a snad se do nich Vaší zásluhou časem taky pustím. Přeji Vám spoustu krásných nápadů. Helena

Profilová fotografie

Jarmila Sirková

Dobrý den,
Vaše kroužkování mě naprosto okouzlilo a ve Vašem podání nevypadá moc složitě :-), chtěla bych se zeptat kde a by se daly koupit ty zahnuté ploché kleště...určitě jsou na práci moc fajn :-), děkuji, Jaris

Profilová fotografie

Jitka

Dobrý den!

Už nějakou dobu se věnuji hlavně korálkování a tuhle techniku vůbec neznám a vypadá to naprosto úžasně budu muset objednat kroužky a vyzkoušet :-)

Profilová fotografie

Kamila

moc pěkně připravený kurz, popravdě se kroužkování sem tam věnuji, ale máte tam spoustu zjednodušení ve vazbách, které určitě pomůžou. moc děkuji :-)

Profilová fotografie

RADKA

dobrý den,zhlédla jsem vši práci a výrobky a moc se mi to líbí.Kamarádka pracuje s korálky a já se rozhodla vyzkoušet něco úplně jiného.Takže ted už zbývá nakoupit kroužky a pomůcky a hurá na to.Už se těším.

Profilová fotografie

Jiřina

Dobrá den moc se mi líbí vaše práce.Já dělám šperky z kamínků a drátků,ale neumím je zakomponovata to bych se chtěla naučit pracujete také z drátky nebo jenom z kroužky?Jiřina

Profilová fotografie

Veronika

Dobrý den,moc vám chválím Vaši práci. I já sama vyrábím šperky(hlavně z korálků) a zkouším nové a nové věci.. Tuto techniku jsem neznala a rozhodně se chystám ji vyzkoušet. Přeji Vám i Všem, kteří tyto kurzy natáčejí, mnoho a mnoho úspěchů a další spokojené tvořilky :-)

Profilová fotografie

Věra

Zdravím Jájo,
o této technice jsem věděla, líbí se mi, ale zatím nebyl čas zajít někam na kurz, a tak jsem si doposud vystačila s korálky a drátky. Ale po shlédnutí 1. dílu kurzu se obávám, že nutně potřebuju koupit kroužky a nutně to potřebuju vyzkoušet - co nejdřív :o)) Už se těším na další díl kurzu.
Hezký den a díky za krásný a názorný kurz!
Věra

Profilová fotografie

Ivana Kenická

Velmi zaujímavá technika,určite vyskúšam už len kúpiť krúžky.Ivana

Profilová fotografie

Iveta

Dobrý den Jájo,
Kurz je moc pěkně a srozumitelně zpracovaný, zkusím náramek který mně oslovil a snad si nezamotám ruce :-)
Již dva roky vyrábím šité korálkové šperky, sobě i kamarádkám pro radost. První výtvory také nic moc a dnes už to je docela dobré. Technika kroužků se mi moc libí tak doufám, že se postupně dostanu na úroveň která bude dělat také radost. Mám velice ráda ruční práce a tak si každý neúspěch a náročný den zpestřím nějakou tvorbou a hned se cítím lépe. :-) je to velice návyková, ale blahodárná činnost.

Přeji hodně spokojených a chválících lidiček - Iveta

Profilová fotografie

Petra Dékányová

Dobrý den,
prosím vás nikde jsem nenašla návody. Nemám je ani emailu. Jinak jsem moc spokojená a nadšená. Kurz je super.

Profilová fotografie

Zuzana

Dobrý den Jájo.
Je to delší dobu, co jsem se podívala na Váš úvodní díl. Pak jsem si počkala, až dorazily i ostatní a zkoukla je najednou. Je to MOC HEZKY NASTARTOVANÝ KURZ.
Jsem nedoučená zlatnice, ale ani ve škole nám to takhle parádně nikdo neukázal ( pravda, je to už hezká řádka let...)
Teď čekám, až mi dorazí kroužky a pak ........... :o)))

Jsem delší dobu bez práce, ale Váš kurz mi vlil zase trochu nálady do žil !!!!!!!!!
Celý život jsem dělala práci, která mě ne až tak moc bavila. Tak teď díky Vám, se zkusím vrátit k něčemu co by mi mohlo dělat i radost.
Hned jak ušetřím nějakou kačku, URČITĚ si koupím celý kurz.
Moc děkuji Zuzka

Profilová fotografie

Pavla Belanová

Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za skvělý kurz. Už jsem lapena. Dneska večerjsem doma sama, tak dělám náhrdelník. Děkuji za návody do mailu, jsou také moc hezky zpracované. Pavla

Profilová fotografie

Hana

Dobrý den, včera jsem objevila Vaše kurzy, moc se mi to líbilo. Tato technika mě opravdu zaujala, zkouším snad každou ruční práci, kteru objevím (trochu blázen :-)). Potřebovala bych poradit, jaké kroužky objednat pro začátek, které se nejvíc používají. Možná je to hloupá otázka, ale jak jsem toho prohlížela tolik, tak se mě to nějak pomotalo. Zdá se to úplně jednoduchá technika, ale je mě jasné, že to dá chvilku učení. Proto bych chtěla vědět, co si má objednat začátečník.Děkuji a přeju moc úspěchů. Hanka

Profilová fotografie

Hana Klusáková Klusáková Hana

Dobrý den, moc děkuji za Váš výborný kurz. Hned jsem se pustila do zkoušení šperku. Chtěla bych se zeptat, kde najdu zmiňované návody, např. u keltské hvězdy. Děkuji

Profilová fotografie

Věra Hřebíčková

Našla jsem pár adres na prodej kroužku doufám že nevadí že jsem je sem dala
Kroužky světlé - e-shop Alunaramky.cz
Kroužky 6,5/1,6 Lavender* - elox. hliník - 100 ks - Kačafurie
Už jsem si taky objednala a moc se těším až začnu s výrobou .

Profilová fotografie

Renata

Dnes jsem obdržela objednaný materiál a dala se do toho. Snad nahraji dobře svou prvotinu :) Je to fajn kurz. Díky Renča

Profilová fotografie

Jana Karašinská

Dobrý deň, pani Jája,
ďakujem Vám za úžasný kurz, dnes mi došiel balíček s krúžkami a kliešťami. Už sa teším, keď začnem. Prajem Vám krásny deň.
Jana

Profilová fotografie

Tibor Adamec

Dobrý den, tak jsem zkusil byzanskou vazbu a výsledek mě opravdu překvapil ;)

Krásný den

Profilová fotografie

:-) fialenka

Moc pěkný kurz těším se na každé jeho pokračování.

Profilová fotografie

Lucie Klímová

Zdravím vás a děkuji za krásný kurz a nový nápad na tvoření šperků.

Profilová fotografie

Jana

Dobrý den.
Jste moc šikovná.Moc se mi to líbí. Také ráda tvořím a zkouším nové věci.Zítra koupím kroužky, snad je seženu a jdu na to.Krásný zbytek dne.

Profilová fotografie

Božena Dresslerová

Krásně a srozumitelně předvedená ukázka. Určitě to zkusím. Můžete napsat, kolik kroužků koupit pro začátek tvoření? Děkuji .

Profilová fotografie

Renáta

JE TO HEZKY PODANÉ jen nevím, jak zjistit jaká technika se jak jmenuje,najdu to v nějaké knize ,nebo jen na internetu ve vašich kurzech? Já jsem kroužkovala odmalička,to ještě nebyly kroužky v prodeji,už jako holčička jsem vyráběla i z různých jiných materiálů a dodnes dělám kožené šperky s polodrahokamy,miniaturní obrázky -kresby v malinkých paspartách ,drhané šperky ,miniaturní knížky v originální kožené vazbě . Líbí se mi různorodost a to že tyto šperky jdou kombinovat i s kroužkováním ,nebo s korálky.Ráda jsem si vás poslechla a líbí se mi jak je to lidsky podané. Navíc je postup dostatečně srozumitelný pro každého.

Profilová fotografie

Jana

Dobrý den. Děkuji za video, pochopila jsem to, co mi úplně nešlo rozpoznat podle obrázků. Určitě něco z kroužků vyzkouším, pravděpodobně náramek. Ale ještě potřebuji sehnat kroužky. Určitě e podívám na další díl.

Profilová fotografie

Jitka

Dobrý den,
kroužkování se mi velice líbí a chtěla bych to zkusit. Mám ráda ruční práce, ale něco takového jsem ještě nezkoušela. Uvidím zda se mi to podaří, jen si musím sehnat kroužky.

Profilová fotografie

Ľubica

Keltovaným šperkom sa venujem ako záľube už niekoľko rokov a potešujem nimi ako darčekmi svoje priateľky.
Váš kurz je naozaj inšpiratívny a ak sa mi podarí u nás v SK zohnať krúžky v kvalite, v akej ho ponúka Vami spomínaný e-shop v CZ, tak sa isto do tejto techniky s radosťou pustím.
Zatiaľ ďakujem a želám veľa kreatívnych úspechov :)

Profilová fotografie

Michaela Krčková

Dobrý den,
po zkouknutí Vašeho kurzu mi to nedá a zkusím to také. Musím však koupit barevné kroužky, doma mám jen stříbrné. Jsem zvědavá, jestli mě to také chytne :-)
Mějte se krásně

Profilová fotografie

Jana Piškytelová

Moc děkuji za tento kurz, technice chainmaille se věnuji krátce, dělám zatím věci vazbou byzantine a box chain a na japonské kytičky se chystám, takže je tento kurz pro mne velkým přínosem. Též se moc těším na lekci byzantine s korálky. Na techniku chainmaille jsem narazila náhodou při brouzdání internetem a naprosto mě pohltila.
Ještě jednou moc děkuji. Jana

Profilová fotografie

Jana

Moc děkuji za krásný kurz,co nejdříve to vyzkouším,jen seženu kroužky a kleštičky a jdu na to:)Přeji krásný den a hodně krásných výrobků a díky za možnost naučit se novou techniku pro výrobu šperků!Janča.

Profilová fotografie

MonikaNicolas (Monika) Wenzlova

Moc děkuji za nádherné ukázky !!! Je to zajímavá technika.Určitě chci vyzkoušet!!! Kde se dají ty kroužky koupit??? Kleštičky už mam taky!!! Už se těším na další kurz ,děkuji!!!!

Profilová fotografie

Růžena

Moc hezké,zajímavá technika a kupodivu i nenáročné.Jen si myslím trochu víc trpělivosti a půjde to samo :-)
Měla bych na Vás dotaz, kde můžu koupit kroužky,abych mohla vyzkoušet.Děkuji

Profilová fotografie

jitka

Moc hezké

Profilová fotografie

Hana

díky za tento kurz. Přibyla mi další závislost :-)

Profilová fotografie

Dagmar

Děkuji moc za tento kurz, moc se mi líbil. Ráda zkouším nové věci. Manžela jsem už zaúkolovala, aby mi sehnal takové kleštičky. Až něco vytvořím ráda se pochlubím. Ještě jednou děkuji za krásný a poučný kurz. Děkuji

Profilová fotografie

Ilona Nováková

Děkuji,za kurz ráda zkouším nové techniky a spolu s místními dětmi rádi něco zajímavého vyrábíme.Jen co si vyzkouším první výrobek hned jim tuto techniku ukáži holky budou nadšený.

Profilová fotografie

Dana

Děkuji za tento kurz, byl velice zajímavý. Nějaké šperky jsem již vytvořila, ale takovéto spojování kroužků je pro mne něco úplně nového, ale konečný výsledek je překrásný. Kleště mám, tak už jenom kroužky a mohu vyzkoušet. Díky.

Profilová fotografie

Blanka Domkářová Domkářová

Diky, zase něco nového a pěkného.

Profilová fotografie

Marie Mgr.Lemfeldová Marie

Výroba je moc zajímavá, jen nevím, kde a v jaké cenové relaci se dají kroužky sehnat- koupit. Nebo zda se dají doma vyrobit a z jakých materiálů. Děkuji.

Profilová fotografie

Jarmila

děkuji za tenhle kurz,zajímám se o drátkování a tato technika se mi líbí ,díky vám do ní lépe nahlédnu a něco nové se přiučím

Profilová fotografie

Lucie Landsmannová

Ráda bych tuto techniku vyzkoušela - může mi, prosím, někdo poradit, kde sehnat hliníkové kroužky. Děkuji za radu a další krásný kurz. LLL

Profilová fotografie

Hana Hořejšová

Dobrý den
Jsem nadšená vaším videem , také se mi líbí tato technika,těším se na další video a hlavně až si to vyzkouším .Ruční práce mám ráda . Takže moc děkuji Hanka

Profilová fotografie

Monika

Zrovna jsem zkoukla vaše video a jesem nadšená :) Už sem se pokoušela o tuhle techniku ale všude jen ukázky hotových výrobků nebo návody v angličtině ale pěkný český video návod krak za krokem mi chyběl! Moc vám děkuji a moc se těším na další vieo :) Monika

Profilová fotografie

Dana

Je to úžasné video,moc se mi líbí,ale bohužel,já už na to nemám ty správně šikovné ručičky,ale přesto se ráda podívám.Obdivuji lidi,kteří jsou tak šikovní jako vy.Dana

O lektorovi:

Lektor

Jaroslava Kavalírová - Výtvarnice, šperkařka

Dobrý den, jmenuji se Jája Kavalírová a na internetu jsem známá pod přezdívkou Tabytha. Vyrábím šperky z drátků, korálků a hliníkových kroužků, pomůcky pro kojící maminky a klipy na dudlíčky pro miminka. Zkrátka ruční práce jsou mým velkým koníčkem, kterému věnuji volné chvilky, které mám, když usne moje roční dcerka. Protože sama vím, že zúčastnit se živých kurzů není vždy možné, připravila jsem pro Vás tento videokurz a věřím, že Vás v něm toho spoustu naučím :) Přeji mnoho krásných výrobků!

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  3 356 účastníků

  Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Lektor

  Jiří Kynčl
  lektor3 356 x

 • Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Naučte se hrát na kytaru, absolvujte s námi Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla a naučte se zahrát první písně.

 • Kurz

  481 účastníků

  Levandulové relaxační malování

  Lektor

  Dana Činčarová
  lektor481 x

 • Levandulové relaxační malování

  Užijte si chvíle pohody a radosti při levandulovém relaxačním malování suchým pastelem.

 • Kurz

  355 účastníků

  Paličkování pro pokročilé

  Lektor

  Iva Prošková
  lektor355 x

 • Paličkování pro pokročilé

  Rozšiřte si své paličkovací umění a naučte se vyrobit nádherné krajky, originální obrazy a šperky dalšími technikami.

 • Kurz

  810 účastníků

  Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Lektor

  Pavel Michalica
  lektor810 x

 • Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Namalujte si v pohodlí domova květiny jako živé, s námi to zvládne i naprostý začátečník.

 • Kurz

  167 účastníků

  Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Lektor

  Lenka Kinzlová
  lektor167 x

 • Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Ponořte se do světa barevných vitráží technikou Tiffany a naučte se výrobu trojrozměrných předmětů.

 • Kurz

  811 účastníků

  Šití bot pro začátečníky

  Lektor

  Veronika Mocová
  lektor811 x

 • Šití bot pro začátečníky

  Naučte se, jak si vyrobit ty nejlepší a nejoriginálnější kožené boty, které vám skvěle padnou.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY