Probíhá mimořádná akce! Všechny kurzy nyní s 40% slevou! Akce skončí za 

 MENU

 Hledat

Cardmaking – výroba přáníček pro každou příležitost

Osvojte si techniku, jakou je ruční výroba přáníček z papíru vhodných pro každou příležitost.

2 575
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,8 z 5 (30 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  2 575 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Objevíme společně kouzlo techniky zvané Cardmaking, což je ve skutečnosti soubor technik pro ruční výrobu přání z papíru k různým příležitostem. Přáníčka budeme spolu zdobit papírovými výseky, samolepkami, stuhami, knoflíky či razítkováním. Zapojíme společně fantazii a výroba přáníček pro každou příležitost nám dá možnost vychutnat si pravou radost našich nejbližších obdarovaných.

V kurzu se dozvíte:

 • jak tvořit technikou paper piecing
 • jak používat horké embossování
 • jak používat techniku waterfall
 • jak vyrobit 3D obrázky
 • jak používat při zdobení netradičními materiály

Cardmaking je výroba přáníček z papíru, zahrnující blahopřání a gratulace vhodné ke všem možným příležitostem. Nezáleží na velikosti, stylu či charakteru dané příležitosti, ale na vaší fantazii, které se, jak víme, meze nekladou. Název Cardmaking jednoduše zahrnuje veškerou papírovou tvorbu včetně zajímavého 3D přání či použití Big shotu. Patří sem i výroba přáníček vystupujících do prostoru a vyřezávání pěkné obálky. (zobrazit celý popis kurzu)

Základní kurz Cardmakingu nám ukáže spousty nápadů, jak lze pracovat s papírem, jakými způsoby lze vhodně papíry řezat, nebo jak využívat plotr určený k těmto technikám. Objevíme spolu spoustu zajímavých pomůcek, které lze při naší kreativní práci využívat. Kromě spousty vhodného materiálu si ukážeme některé zajímavé techniky a práci s razítky vyřezanými na plotru, jejich různé druhy, vybarvování i práci se šablonami.

Objevíme spolu kouzla, která umí vyřezávací přístroj Big shot. Pomocí něj vyřezáváme i embossujeme a vytváříme tak nádherné reliéfy na papíru. Dají se použít i vyřezávací šablony, embossovací kapsy a kuchyňský váleček. Použijeme lístečkové stuhy, papírové květiny, knoflíky, 3D lepicí tečky, 3D pěnové čtverečky a určitě se nám bude hodit i lepidlo, oboustranně lepicí páska, nůžky, razítkovací barvy, washi pásky, gelové tečky, akrylové bločky a cokoliv dle naší fantazie.

Navíc se spolu naučíme patinování okrajů. Výroba přáníček k příležitosti narození potomka nám osvětlí techniku zvanou vodopád neboli waterfall, kdy se při zatažení za šňůrku rolují a zase vrací zpět nalepené obrázky s různými motivy. Využijeme třeba i silikonová dětská razítka, děrovací kleště, nebo nám k tomu postačí klasická kancelářská děrovačka. Výroba přáníček nám objasní i kouzlo narozeninového přáníčka pro dítě metodou 3D skládání.

Povíme si i o tom, co je to Srapbook. Scrapbook vychází z anglického scrap, tedy zbytek či odstřižek, a proto se tvoří nejen z papíru, ale i za pomoci čehokoliv, co je momentálně doma po ruce. Scrapbook zažívá svůj boom a nahrazuje naši již dlouho známou techniku tvoření z různých zbytků zvanou koláž. Technika je tedy spíše oživená a doplněná o mnoho nových nápadů.

V kurzu Cardmaking – ruční výroba přáníček z papíru se dozvíme, jak zvládnout základní dekorační techniky:

 • svatební přání a jeho zdobení s použitím Big shotu
 • přání k narození miminka pomocí techniky waterfall neboli vodopádu
 • narozeninové přání pro děti pomocí 3D obrázků
 • vybarvování razítek v různých druzích a jejich vyřezávání
 • přání pro pány s technikou barvení vlastního pozadí
 • vánoční přání spolu s technikou horké embossování
 • velikonoční přání s technikou paper piecing
 • univerzální narozeninové či svatební přání s úchvatnou 3D květinou

Lektorkou kurzu Cardmaking – ruční výroba přáníček pro každou příležitost je Michaela Svatošová, skrývající se nejčastěji za názvem MS Design. Provede nás papírovým světem, jakým je Scrapbook a Cardmaking, kam neodmyslitelně patří výroba přáníček, a to ručně dělaných. Naučíme se spolu s ní tvořit i v dnešní uspěchané a přetechnizované době, kdy vaši blízcí určitě ocení čas vložený do ručně dělaného přání.

Lekce kurzu:

Dnes se naučíte svatební přáníčko v bílé barvě se zlatými akcenty, s použitím Big shotu.

V tomto díle Vás čeká přáníčko k narození miminka, pomocí techniky waterfall neboli vodopádu.

V dnešním díle si vytvoříme přáníčko pro holčičku pomocí 3D obrázků.

V prémiové části kurzu se naučíme pánská, univerzální, velikonoční, vánoční a narozeninové přání.

V dnešním díle Vás čeká přáníčko k narozeninám, kde si ukáže různé druhy vybarvování razítek.

Dnes se naučíte dělat a barvit vlastní pozadí a vytvoříme si pánské přání.

Dnes si ukážeme, jak si nabarvit pozadí přáníčka a také horké embossování. To vše využijeme na vánočním přání.

V tomto díle si ukážeme techniku paper piecing, pomocí které si vyrobíme velikonoční přání.

Dnes si ukážeme, jak vyrobit 3D květinu, kterou následně umístíme na univerzální přáníčko.

Hodnocení a komentáře:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Monika Szabová

13.5.2020

Dobrý deň, videla som len neplatenú časť kurzu, ale celkom sa mi zapáčila. Hneď som objednala ako darček pre svoju dcéru. Dcéra mala z neho veľkú radosť. Ďakujem.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Moniko, děkujeme za pochvalu, máme radost, že se Vám kurz líbí. :-)

Profilová fotografie

Jana Vaňáčková

10.5.2020

Ráda tvořím a výstřihuji z papíru. Po shlédnutí bezplatné ukázky mě kurz zaujal natolik, že jsem objednala placenou verzi. Už teď se těším na novou tvorbu

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, děkujeme, máme radost, že se Vám kurz líbí. Přejeme, ať se Vám přáníčka tvoří s radostí a budeme rádi, když se nám pak zde pochlubíte obrázky. S radostí se podíváme. ;-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Iveta Debnárová

8.4.2020

Technika Cardmaking ma zaujíma, nakoľko v Školskom klube detí,kde pracujem, s deťmi často vyrábame rôzne priania. Zatiaľ som si pozrela len neplatené časti videa, z ktorých ma najviac zaujalo Prianie k narodeniu bábätka s vodopádom. Lektorka celý postup dopodrobna dobre vysvetlila. Určite vyskúšam.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Iveto, děkujeme. Pak se nám zde určitě pochlubte obrázkem, ať se i my můžeme na Vaše přáníčko podívat. :-) Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Markéta Kubíčková

11.8.2019

Dekuji, hezke...ovsem uz od natoceni par let asi ubehlo-nektere uvadeny odkazy na nakup uz neexistuji, skoda, mozna resfesh by to chtelo...diky

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Markéto, děkujeme za příspěvek. Všechny pomůcky, které lektorka v jednotlivých lekcích představuje, snadno seženete v papírnictvích, výtvarných potřebách i na e-shopech, kde je výběr skutečně široký.

Profilová fotografie

Eva Neradová

16.3.2019

Dobrý den, váš kurz se mi velmi líbil, určitě každého potěší krásné, ručně vyrobené přání. Moc se těším až se pustím do tvoření a překvapím rodinu a přátele.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme za pochvalu. Přejeme radostné tvoření přáníček, jsme si jistí, že Vaše blízké takové přáníčko velmi potěší. My budeme mít velkou radost, když nám zde nahrajete obrázky, abychom se na Vaše přáníčka mohli také podívat. :-)

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

23.2.2019

Dekuji za skvelou inspiraci.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, díky za Vaše hodnocení.

Profilová fotografie

Hana Ondráková

7.1.2019

Dobrý den, video kurz je moc hezký, inspiroval mě nejen k nákupu Big Shotu, ale hlavně k mnohému tvoření. Naše vánoční přání obdivovali všichni, kteří je dostali. Určitě doporučuji!

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme. Moc nás těší, že jste se pustila do tvoření a dělá Vám (a posléze i ostatním) radost. :-) Budeme moc rádi, když se nám zde pochlubíte přáníčky, které se Vám podařilo vytvořit. ;-) Jsme moc moc moc zvědaví. :-) Ať se Vám daří!

Profilová fotografie

Sandra S.

20.11.2018

Shlédla jsem neplacené části videa a teda vypadá to hezky. Myslím, že mnoho z nás ocení tyto rad a nápady. Rozhodně všem co se zajímají doporučuji nebát se placené verzi. Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Sandro, děkujeme za pochvalu. Výroba přáníček je podle nás skvělá i proto, že potěší jak dárce (při tvorbě přáníčka), tak i obdarovaného (není nad vlastnoručně vyrobné originální přáníčko). A to je pak hned dvojnásobná radost! :-)

Profilová fotografie

Kamila Rýdlová

28.10.2018

Úplně jsem si představovala jak vyrábím 50 ks svatebních přání... :) navíc jsem cholerik, takže tohle není ruční práce pro mě :) ale paní byla suprová a moc ji děkuju za náhled do tajů cardmakingu. Slibuju že odteď se budu na tyto výrobky dívat s náležitým respektem.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Kamilo, děkujeme za Vaše hodnocení. Vlastnoručně vyrobené přání je opravdu něco úplně jiného než to koupené, a koho to baví, ten se na tom může neskutečně kreativně vyřádit a není pak pro něj problém vyrobit takových přání třeba desítky. :-)

Profilová fotografie

Hana Brožová

12.10.2018

Velmi zajímavý a věcný kurz. Už chápu, proč jsou tato přáníčka tak drahá. Kdo si koupí Big shot, potřebuje, aby se mu investice vrátila zpět. Nicméně výsledek je moc pěkný, nikdy bychom téhož nedosáhli s nůžkami nebo řezačkou.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme za pochvalu. Navíc přání, která jsou vlastnoručně vyráběná, jsou originály, které udělají mnohem větší radost než přání kupovaná.

Profilová fotografie

Jaromíra Šebelová

3.7.2018

Dobrý den, je to moc dobrá inspirace , která dělá hodně radost nejen těm co tak pěkná přáníčka dostanou, ale je to i skvělá relaxace a potěšení pro ty co tvoří. Děkuji za ni, Šebelová

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jaromíro, děkujeme za Vaše hodnocení. Máte naprostou pravdu, navíc vlastnoručně vyrobené přáníčko udělá jistě obdarovanému větší radost, než přáníčko zakoupené. :-)

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

3.5.2018

Dobrý den, tento kurz je velmi inspirativní, úplně jsem se "zamilovala" do práce s Big shotem, který je mým velkým snem do budoucna. Přáníčka jsou moc pěkná a jedinečná. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, děkujeme za Vaše hodnocení. Originální vlastnoručně vyrobená přáníčka udělají obdarovaným velkou radost. Přejeme, ať v budoucnu Vám výroba takových přáníček přináší obdobnou radost. :-)

Profilová fotografie

Blanka Kniežyková

14.3.2018

Tento kurz mě kdysi nakopnul do tvoření - ve chvíli, kdy jsem měla minimum pomůcek, moc jsem si nevěřila a nevěděla jsem, kudy začít. Díky za to, bez něj bych nebyla tam, kde jsem teď :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Blanko, máme radost, že jste se díky kurzu "pustila do akce" a začala tvořit. :-) Můžete se nám tu pochlubit fotkou nějakého Vašeho přáníčka, s radostí se podíváme. :-) Ať se Vám nejen v tvoření nadále daří.

Profilová fotografie

Lenka Válalová

1.3.2018

Milá Míšo, Váš kurz je pro mne jako začátečníka velmi přínosný- hezký výběr přáníček, pěkné zpracování, praktičnost, názornost, příjemné vystupování, profesionalita. Moc děkuji za inspiraci.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Lenko, děkujeme za Vaše krásné hodnocení.

Profilová fotografie

Eva Karlíková

27.10.2017

Míšo, vytváříte moc pěkná přáníčka. Práce s Big shotem je velice zajímavá, líbilo by se mi mít ho doma :o) Pro mě je váš kurz velmi inspirativní, moc za něj děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Děkujeme, Evo, těší nás, že se vám kurz líbí. Také vyrábíte přáníčka?

Profilová fotografie

Petra Exnerová

16.11.2016

Míšo, je příjemné poslouchat Tvé návody...chybí mi jen dodržovat všechny míry....začala jsi v palcích a cm, a skončila jsi zase jen u palců...ne všichni tak měří...palce jsou pro mne vzdálená míra...děkuji. Petra

Profilová fotografie

Petra

26.1.2014

Tato lekce se mi líbila. Kurzy v mém okolí bydliště nejsou a cestovat po celé republice je náročné, takže jsem tuto variantu uvítala. Vše bylo řečeno srozumitelně. Děkuji.
Petra

Profilová fotografie

Marcela

8.10.2013

výborné a všeatranné

Profilová fotografie

Kateřina

17.9.2013

Ahoj Míšo,
díky za poučný kurzík, moc pěkné.
Přeji ať se ti daří a těším se na další díl. Katka

Profilová fotografie

Radka

5.9.2013

Míšo,chtěla bych poděkovat za obohacující zážitek s vašim video kurzem.Jedné,co bych malinko vytkla..Docela špatně bylo vidět bílé prvky na bílém pozadí. Jinak jsem moc spokojená a těšímse na další části.Radka

Profilová fotografie

Viktor Hes

3.8.2013

ahoj Míšo, máš to krásné. Oblast vytváření z Papíru mně zajímala už dříve a dokonce jsem chtěl pracovat v oblasti Papírenství ale nevzali mně a tak aspon čerpám inspiraci a třeba po dlouhé době něco zase vytvořím i když to nebude z Keramiky kterou jsem se vyučil.
At se daří.

Profilová fotografie

Zoja

1.8.2013

Dobry den Míšo.Zrovna vcera jsem vyrabela 3D obrazek na takove male prkynko.vypada to fakt uzasne.byl to prvni pokus,a vase prani je take krasne.mam tri sestry,tak az budou mit narozeniny,tak urcite pro ne nejake prani vyrobim.uz jsem v duchodu,a kazda nova cinnost me nabudi.cely zivot jsem prodavala v kvetinarstvi,tak potrebuji stale tvorit nejake vecicky.moc dik a tesim se na dalsi sledovani vasich kurzu.s diky Zoja

Profilová fotografie

Jitka Gubášová

19.7.2013

Dobrý den Míšo,jsem moc ráda že jste vytvořila tento zajímavý kurs s návody jak vytvářet různá přáníčka. Přiznám se že Big shot mě manžel koupil na vánoce ale nijak moc netvořím,jelikož jaksi mě chybí inspirace a díky vašim kursíkům kterých se chci zúčastňovat se určitě hodně věcem přiučím. Už se moc a moc těším.

Profilová fotografie

Věra

3.7.2013

Jsem úplně unešená ať už technikou tak i množstvím informací které jsem právě vstřebala. Nádherné video a vše perfektně vysvětleno. Moc děkuji a přeji spoustu super nápadů :))

Profilová fotografie

Alena

10.6.2013

Ďakujem za krásny návod na prianičko k narodeniu dieťatka. Ten vodopád sa mi moc páči. Je to úplne o niečom inom, ako kupované pozdravy.
Už teraz sa teším na ďalší návod.

Profilová fotografie

Nikola

10.6.2013

Dobrý den, dlouho přemýšlím o koupi bigshotu. Po shlédnutí prvního videa už vím, že cardmaking je něco úžasného. Moc za tyto kurzy děkuji a už se nemůžu dočkat, až se podívám na další.

Profilová fotografie

Soňa

3.6.2013

Míšo, vše bylo moc hezky a nápaditě vysvětleno, moc si vážím rad, které obcházejí použití " Big shotu" a tím tuto techniku přibližují více lidem. Příště bych jen volila sytější barvy, jak již zde zaznělo, nebylo to moc vidět, což je velká škoda. Těším se na další díl.
Soňa

Profilová fotografie

Jana

7.5.2013

Moc hezké video, chybí mi ale vysvětlení cizích výrazů, které používáte:)

Profilová fotografie

Katerina

7.5.2013

Cardmaking teprve objevuju a v tomhle dile pro me byly uzitecne informace jako napr. pouziti embossovaci kapsy bez BigShotu, videla jsem jak funguji gelove tecky a tip na Pana Broucka bude zrejme taky uzitecny. Tesim se na dalsi dily! :)

Profilová fotografie

Lydie

7.5.2013

Zajímavé a hezké. Jen to tak hezky udělat.

O lektorovi:

Lektor

Michaela Svatošová - Výtvarnice

Dobrý den, jmenuji se Michaela Svatošová, ale v internetovém světě jsem známá spíše pod přezdívkou MS Design. Ráda bych Vás provedla papírovým světem scrapbooku a cardmakingu. Začneme výrobou ručně dělaných přání, tedy cardmakingem. Scrapbooku a výrobě přání se věnuji již více než 3 roky, a protože spousta z Vás toužila po kurzech, a ne všichni můžete přijet do Prahy, rozhodla jsem se pro Vás udělat tento videokurz. Během roku je tolik důvodů k oslavám a věřte mi, že v dnešní uspěchané a přetechnizované době Vaši blízcí ocení ručně dělané přání. Těším se na Vás, Míša

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  4 143 účastníků

  Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Lektor

  Jiří Kynčl
  lektor4 143 x

 • Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Naučte se hrát na kytaru, absolvujte s námi Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla a naučte se zahrát první písně.

 • Kurz

  1 305 účastníků

  Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Lektor

  Pavel Michalica
  lektor1 305 x

 • Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Namalujte si v pohodlí domova květiny jako živé, s námi to zvládne i naprostý začátečník.

 • Kurz

  744 účastníků

  Paličkování pro pokročilé

  Lektor

  Iva Prošková
  lektor744 x

 • Paličkování pro pokročilé

  Rozšiřte si své paličkovací umění a naučte se vyrobit nádherné krajky, originální obrazy a šperky dalšími technikami.

 • Kurz

  351 účastníků

  Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Lektor

  Lenka Kinzlová
  lektor351 x

 • Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Ponořte se do světa barevných vitráží technikou Tiffany a naučte se výrobu trojrozměrných předmětů.

 • Kurz

  3 091 účastníků

  Šití bot pro začátečníky

  Lektor

  Veronika Mocová
  lektor3 091 x

 • Šití bot pro začátečníky

  Naučte se, jak si vyrobit ty nejlepší a nejoriginálnější kožené boty, které vám skvěle padnou.

 • Kurz

  1 208 účastníků

  Šití ekopanenek pro začátečníky

  Lektor

  Tereza Jarošová
  lektor1 208 x

 • Šití ekopanenek pro začátečníky

  Naučte se jak ušít ekopanenku krok za krokem a udělejte tak radost svým nejbližším.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY