Pomůcky
Kurz: Malování na vánoční ozdoby, lektor: Michaela Tomášová
V prvním dílu kurzu „Malování na vánoční ozdoby“ vám představím pomůcky, které budete pro malování na skleněné vánoční ozdoby potřebovat.
Lekce kurzu:
V prvním dílu kurzu „Malování na vánoční ozdoby“ vám představím pomůcky, které budete pro malování na skleněné vánoční ozdoby potřebovat.
V tomto dílu si ukážeme základy malby na skleněné vánoční ozdoby a namalujeme si jednoduchou sněhovou vločku v bílé a zlaté barvě.
Ve čtvrtém dílu tohoto malování vánočních ozdob nás čeká jemný elegantní motiv zeleného jmelí se zlatými detaily. Pod videem najdete PDF soubor s omalovánkami, ve kterých si můžete malování dopředu procvičit.
Nyní si namalujeme první abstraktní motiv. Bude to taková relaxační lekce, výsledná podoba je jen na vás.
V tomto dílu kurzu „Malování na vánoční ozdoby“ si zkusíme namalovat roztomilé vánoční perníčky s bílou polevou.
K Vánocům neodmyslitelně patří elegantní červená cesmína. A tu si namalujeme právě teď.
V osmém dílu tohoto malování vánočních ozdob se vrhneme na další abstraktní motiv. Tentokrát bude trochu složitější a bude to chtít pevnější ruku. Ale nebojte se, ukážu vám jak na to.
Nyní nás čeká krásný přírodní motiv šišky se zlatými detaily a větvičkami jehličí.
V předposledním dílu kurzu „Malování na vánoční ozdoby“ si namalujeme tradiční vánoční motiv hořící svíčky s červenou mašlí a smrkovými větvičkami.
Nebyla by to správná zima bez sněhu. Jako poslední jsem proto zvolila krásný zimní motiv kostelíčku zachumlaného pod sněhovou peřinou.
Zde můžete komunikovat s lektorem a ostatními účastníky kurzu.
Hodnocení a komentáře:
Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.


Hana Hlávková
14. 12. 2024
Několikrát jsem viděla ženy, jak malují vánoční ozdoby. Nikdy jsem to nezkoušela, připadalo mi to těžké a složité. Ale třeba příště už budou na stromečku moje malované ozdoby.

Kurzy pro radost
Dobrý den, Hano,
děkujeme za Vaše milé hodnocení! 😊 Je skvělé, že…
Zobrazit celý komentář
Jana VRBÍKOVÁ
19. 6. 2025
Včera jsem si kurz koupila a jsem nadšená. Podle návodu jsem namalovala jmelí, které mě úplně fascinuje. Moje jmelí malované před kurzem se mi už vůbec nelíbí. Stejně tak vločky a dnes pojedu dál, i když je venku 30° C. Moc děkuji Jana
Kurzy pro radost
Dobrý den, Jano, váš komentář mě opravdu pobavil. Sedím venku v těch…
Zobrazit celý komentář
Dobrý den, Jano,
váš komentář mě opravdu pobavil. Sedím venku v těch třiceti stupních a jsem vděčná za každé zafoukání větru. Představa vloček a jmelí přijde vhod. :-D Nikdy není moc brzy začít s přípravami na Vánoce, že? ;-)
Budeme rádi, když se s námi podělíte o své malované výtvory.
Petra z Kurzů pro radost