Reagujeme na mimořádný stav. Všechny kurzy nyní s 50% slevou! Akce skončí za 

 MENU

 Hledat

Střih videa v Adobe Premiere Elements 2013

Naučte se jednoduše sestříhat vlastní video v programu Adobe Premiere Elements a vyrobit si vlastní DVD.

1 486
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,7 z 5 (6 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  1 486 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Ukážeme si, jak si jednoduše sestříhat vlastní video v programu Adobe Premiere Elements, které oslní všechny Vaše diváky. Seznámíme se s programem od instalace, přes registraci plné verze až po představení uživatelského prostředí. Ukážeme si základní postupy při střihu. Představíme si funkce automatického výběru záběrů a rozdělování na více částí. Naučíme se přehazovat pořadí jednotlivých částí ve filmu.

V kurzu se dozvíte:

 • jak si jednoduše sestříhat vlastní video
 • jak na uživatelské prostředí v programu Adobe Premiere Elements
 • jak na střih videosouborů
 • jak provádět základní úpravy videa
 • jak upravovat zvuky a zvukové efekty
 • jak vytvářet titulky
 • jak zrychlovat a zpomalovat video
 • jak vytvořit klasické DVD

V kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements se dozvíme spoustu užitečných rad a informací. Naučíme se, jak pracovat se zvukem a zvukovými efekty, vytvářet titulky, zrychlovat a zpomalovat videa, organizovat všechny soubory, pracovat se záznamem z více kamer a samotný export videa. Vytvoříme DVD menu, abychom své video mohli ukázat své rodině a kamarádům. Nastříháme si doma krásné video podle vlastních představ. (zobrazit celý popis kurzu)

Během kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements se naučíme natočit perfektní a kvalitní video, které budou obdivovat všichni naši diváci. Nejprve projdeme základní seznámení s programem a jeho logikou. Projdeme si základní klávesové zkratky pro urychlení práce a základní postup při střihu. Představíme si funkce automatického výběru záběrů, rozdělování na více částí a přehazování pořadí jednotlivých částí ve filmu.

Projdeme si i úpravu kvality videa jako je zesvětlení či barevná stylizace, zoom v již nahraném videu, jednoduché zrychlení či zpomalení a kouzelnou funkci přidávání pohyblivých objektů. Naučíme se vytvářet základní titulky, a to i ty animované nebo s barevným podkladem.

Podíváme se, jak se dělá stylizace titulků, a jak dát našemu videu komiksový vzhled. Podíváme se i na zvuk formou zesílení a zeslabení hlasitosti, přidání podkladové hudby, odstranění šumu a další pokročilé úpravy. Ukážeme si i nahrávání vlastního komentáře. Další z kouzelných funkcí je automatické vyvážení hlasitosti všech zvuků, komentářů i podkladové hudby jedním stisknutím.

V kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements si ukážeme zajímavou funkci pro akceleraci, zrychlení i zpomalení části videa. Funguje přirozeněji než obdobná funkce v základním provedení a je u levných střihových programů zcela ojedinělá.

Projdeme si i rychlé načtení a organizaci videosouborů a fotografií včetně možnosti vyhledávání například podle klíčových slov. Budeme vyhledávat videa podle osob, které jsou na záběru zachyceny, nebo filtrovat podle místa, kde bylo video natočeno.

V kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements bude i ukázka, jak co nejsnáze pracovat se záběry natočenými z více kamer. Ukážeme si i postup jejich vzájemné synchronizace a jednoduchého stříhání mezi záběry. Představíme si i vytvoření videosouboru s naším filmem a jaký formát videosouboru zvolit pro jednotlivé účely. Co vše je dobré nastavit a co naopak neřešit.

V kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements bude i ukázka automatického sdílení videa na Facebooku či Youtube. Ukážeme si i vytváření DVD menu, jak vytvořit klasické DVD, které před spuštěním nabídne DVD menu i snadné využití přednastavených šablon pro tento účel.

V kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements se dozvíme, jak jednoduše sestříhat vlastní video a vyrobit vlastní DVD:

 • střih videa v Adobe Premiere Elements, jak si jednoduše sestříhat vlastní video
 • seznámení s uživatelským prostředím od instalace přes registraci plné verze
 • střih videosouborů, funkce automatický výběr záběrů, rozdělování, přehazování pořadí
 • základní klávesové zkratky pro urychlení práce, základní úpravy videa
 • zesvětlení, barevná stylizace, zoom, zrychlení, zpomalení a přidávání pohyblivých objektů
 • úpravy zvuků a zvukové efekty, podkladová hudba, odstranění šumu, tvorba DVD
 • tvorba základních titulků, animovaných, s barevným podkladem, komiksový vzhled
 • akcelerace, rychlé načítání, organizace videosouborů a fotografií, vzájemná synchronizace

Lektorem kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements je Josef Mašek, který se focení a natáčení věnuje již řadu let. Velmi rád předává své zkušenosti jiným a jeho živými kurzy prošly stovky účastníků. Hlavní činností přesto zůstává tvorba fotek a videa. Absolvoval obor Televizní publicistika na VOŠP pod vedením dokumentaristy Jana Špáty. Mezi jeho klienty patří IBM, Hotel HILTON, ČSOB či Kongresové centrum Praha.

Lekce kurzu:

Základní seznámení s programem - od instalace, přes registraci plné verze až po představení uživatelského prostředí.

V prémiové části kurzu se dozvíte spoustu užitečných rad a informací. Naučíme Vás, jak pracovat se zvukem a zvukovými efekty, jak vytvářet titulky, jak zrychlovat a zpomalovat videa, jak si organizovat všechny soubory, jak pracovat se záznamem z více kamer a také samotný export videa a vytváření DVD menu, abyste své video mohli ukázat Vaší rodině a kamarádům.

Ukázka základního postupu při střihu. Představení funkce automatického výběru záběrů, rozdělování na více částí. Přehazování pořadí jednotlivých částí ve filmu. Základní klávesové zkratky pro urychlení práce.

Úprava kvality videa jako je zesvětlení či barevná stylizace, zoomovaní v již nahraném videu, jednoduché zrychlení či zpomalení a kouzelná funkce přidávání pohyblivých objektů.

Zesílení a zeslabení hlasitosti, přidání podkladové hudby, odstranění šumu a další pokročilé úpravy. Ukázka nahrávání vlastního komentáře. Další z kouzelných funkcí, automatické vyvážení hlasitosti všech zvuků, komentářů i podkladové hudby jedním stisknutím.

Vytváření základních titulků i těch animovaných, či s barevným podkladem. Stylizace titulků i našeho videa do komiksového vzhledu.

Zajímavá funkce pro akceleraci (zrychlení resp. i zpomalení) části videa. Funguje přirozeněji než obdobná funkce v základním provedení a je u levných střihových programů zcela ojedinělá.

Rychlé načtení a organizace videosouborů a fotografií včetně možnosti vyhledávání například podle klíčových slov. Vyhledávání videí podle osob, které jsou na záběru zachyceny, či filtrace podle místa, kde bylo video natočeno.

Ukázka jak co nejsnáze pracovat se záběry natočenými na více kamer. Postup jejich vzájemné synchronizace a jednoduchého stříhání mezi záběry.

Vytvoření videosouboru s naším filmem. Jaký formát videosouboru zvolit pro jednotlivé účely? Co vše je dobré nastavit a co neřešit? Ukázka automatického sdílení videa na Facebook či Youtube.

Jak vytvořit klasické DVD, které před spuštěním nabídne DVD menu? Snadné využití přednastavených šablon pro tento účel.

Hodnocení a komentáře:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Dárius Kneppo

21.6.2020

Pozrel som si aj kurz "Natáčení videa pro začátečníky" vyzerá, že je to tiež ceľkom dobrý kurz. Už v začiatočných ukážkových častiach sa dá dozvedieť,ako správne držať kameru.

Profilová fotografie

Zdeněk Straka

20.3.2020

Dobrý den pane Mašku, Váš kurz je dobrým vodítkem pro tvorbu videí. Protože se však nedá mnoho věcí v kurzu popsat, chci se zeptat na jednu věc. Mohu ovlivnit animaci textu? Když text začne plynout, mohu to ovlivnit. Můžete mi předložit nebo doporučit nějaký další zdroj pro další vzdělávání?
Děkuji.
ZS

Profilová fotografie

Josef Mašek

Dobrý den, pokud je mi známo, tak animace textu v titulcích nejde dále korigovat (např. objevování po znacích apod.) Pokud se Váš dotaz týkal jiné věci, určitě napište.
S pozdravem Josef Mašek

Profilová fotografie

Zdeněk Straka

Děkuji

Profilová fotografie

Sandra S.

20.11.2018

Tvořím videa téměř několikrát týdně a naučit se i sestřih to je velmi přínosné a myslím, že dlouho nebudu váhat.
Děkuji moc za krásný srozumitelný kurz a představení placené části.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Sandro, děkujeme za pochvalu. Máme radost, že se Vám kurz líbí a může Vám být užitečným přínosem.

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

7.5.2018

Dobrý den, Váš kurz pro radost je velmi pěkný. Moc dobře se na něj dívá, je názorný, poučný a inspirativní. Určitě všem vřele doporučuji a doporučím ho i svým známým.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, děkujeme za Vaše hodnocení i doporučení.

Profilová fotografie

Libor Pavlík

27.3.2018

Perfektní návody, přijdou si tady na své jak úplní začátečníci, tak zkušenější. Skvělé jsou ukázky, které v žádných knihách nenajdete a formou videa jsou mnohem zapamatovatelnější.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Libore, děkujeme za Vaše hodnocení kurzu. Máme radost, že se Vám kurz líbí a informace v něm obsažené jsou Vám ku prospěchu.

Zobrazit další hodnocení (6 hodnocení)

O lektorovi:

Lektor

Josef Mašek - Fotograf, kameraman

Focení a natáčení se věnuji přes 10 let. V posledních letech jsem navíc objevil radost z předávání svých zkušeností dalším. V živých kurzech mi prošli již stovky účastníků. Hlavní činností přesto zůstává tvorba fotek a videa. Z velkých klientů mohu jmenovat např. IBM, Hotel HILTON, ČSOB či Kongresové centrum Praha. Teorii jsem kromě praxe pobral také absolvováním oboru Televizní publicistika na VOŠP, pod vedením např. dokumentaristy Jana Špáty. Zájemce rád pozvu na můj web www.masek.eu

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  65 účastníků

  Střih videa v Adobe Premiere Elements 2020

  Lektor

  Josef Mašek
  lektor65 x

 • Střih videa v Adobe Premiere Elements 2020

  Naučte se jednoduše krok za krokem tvořit poutavá videa v programu Adobe Premiere Elements 2020.

 • Kurz

  86 účastníků

  Střih videa v Adobe Premiere CC 2020

  Lektor

  Josef Mašek
  lektor86 x

 • Střih videa v Adobe Premiere CC 2020

  Naučte se v programu Adobe Premiere CC 2020 tvořit poutavá videa. Krok za krokem, přehledně a snadno.

 • Kurz

  9 120 účastníků

  Tajemství fotografie - jak fotografovat správně?

  Lektor

  Pavel Fara
  lektor9 120 x

 • Tajemství fotografie - jak fotografovat správně?

  Objevte tajemství fotografie, naučte se, jak správně fotografovat a tvořit tak jedinečné snímky jako profesionál.

 • Kurz

  4 613 účastníků

  Excel pro začátečníky

  Lektor

  Josef Cvrček
  lektor4 613 x

 • Excel pro začátečníky

  V kurzu Excel pro začátečníky se dozvíme užitečné návody a informace, naučíme se Excel funkčně a efektivně používat.

 • Kurz

  1 070 účastníků

  Jak na retuš portrétu od A po Z a Lightroom zdarma

  Lektor

  Michal Botek
  lektor1 070 x

 • Jak na retuš portrétu od A po Z a Lightroom zdarma

  Staňte se mistry v retušování portrétů za pomoci programů Lightroom a Adobe Photoshop CC 2015.

 • Kurz

  9 295 účastníků

  Adobe photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro Vás

  Lektor

  Josef Cvrček
  lektor9 295 x

 • Adobe photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro Vás

  Ovládněte program Adobe Photoshop CS 5.1 a Adobe Photoshop CC 2017 jako skutečný profesionál.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY