Reagujeme na mimořádný stav. Všechny kurzy nyní s 50% slevou! Akce skončí za 

 MENU

 Hledat

Microsoft Office s titulky pro neslyšící

Naučte se pracovat s Microsoft Word, Excel i Powerpoint v tomto jedinečném kurzu doplněném o titulky pro neslyšící.

1 127
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,9 z 5 (14 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  1 127 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

V dílu 1 - 7 se budeme věnovat programu MS Word. Naučíme se vytvořit obchodní dopis s vkládáním obrázků do textu nebo jednoduchou tabulku.

Díly 8 - 15 jsou určeny pro výuku programu Excel, tvorbě tabulek, používání funkcí a vytváření vzorečků.

Díly 16 - 21 popisují krok po kroku tvorbu vlastní prezentace v programu Powerpoint. (zobrazit celý popis kurzu)

1. prémiový díl - V prvním díle se naučíte vytvářet a naformátovat jednoduchý obchodní dopis v programu MS Word a také si ukážeme, jak označovat a zvýrazňovat texty a opravovat překlepy.

2. prémiový díl - Zde se seznámíte s uložením dokončeného dokumentu. Proberete možnosti typů souborů, včetně souboru PDF, naučíte se snadno a efektivně otevřít již uložený soubor a nakonec si budete moci soubor i vytisknout v požadovaném množství stránek.

3. prémiový díl - Třetí video Vám ukáže jak si zpřehlednit text pomocí využití a nastavení odrážek a číslováním jednotlivých odstavců.

4. prémiový díl - Ve čtvrtém díle si osvojíte tvorbu a formátování tabulek v MS Word. Naučíte se přidávat nové řádky nebo sloupce do již vytvořené tabulky, seznámíte se zde s návrhy a rozložením tabulky i s výběrem různých grafických stylů a nakonec se naučíte kopírovat tabulky z Excelu.

5. prémiový díl - V tomto videu se podíváte na vkládání obrázků a clipartů. Naučíte se formátovat a upravovat Vámi vložené obrázky i vložit obrázek rovnou do textu (obtékání obrázku).

6. prémiový díl - Jak formátovat dokument pomocí stylů budete potřebovat hlavně při využití a zvýraznění nadpisů a odstavců v textu. Ukážeme si i změny formátování ve stylu, hromadné očíslování nadpisů a dokonce i vytvoření vlastních stylů pomocí jen několika kliknutí myší.

7. prémiový díl - V sedmém videu si ukážeme nastavení záhlaví a zápatí v dlouhém textu.

8. prémiový díl - První video, které je zaměřeno na práci s programem Excel. Seznámíte se s prostředím, ve kterém budete pracovat, objasníte si základní kroky při tvorbě tabulek, jako jsou pohyby v jednotlivých buňkách a nakonec si vytvoříte jednoduchou tabulku podle připraveného vzoru.

9. prémiový díl - V tomto díle si ukážeme jak ukládat tabulky, jak nastavovat místo a název souboru, který ukládáme, jak následně tabulku otevírat a pokračovat v práci, jak uložit pouze nové změny v tabulce, jak naší tabulku vytisknout a co dělat, když je tabulka moc široká a nevejde se nám na jeden papír.

10. prémiový díl - Používání rychlých funkcí a vytváření jednoduchých vzorečků. Naučíte se zjišťovat součty, průměry, maximální hodnoty nebo poměrné části z položek v tabulce.

11. prémiový díl - Pro lepší přehlednost a snadnější hledání v tabulce se naučíte vytváření číselných a datumových řad, nebo řad se dny v týdnu, transponování (převracení) tabulek, kopírování a přesouvání vybraných buněk.

12. prémiový díl - V tomto dílu se naučíte používat jednu z logických funkcí "KDYŽ", která se využívá např. při porovnání plánovaných a skutečných objednávek a sledování podobných stavů.

13. prémiový díl - Zde se seznámíte s jednou z nejpoužívanějších funkcí Excelu, a to funkce "Svyhledat" (svislé vyhledávání v tabulkách). Využívá se při vzájemném přiřazování údajů z jednoho listu do druhého.

14. prémiový díl - Naučíte se pracovat s kontingenčními (souhrnnými) tabulkami, které používáme pro rychlé a přehledné analýzy velkého množství dat.

15. prémiový díl - Základní principy vytváření grafů, ukázka přenesení tabulkových hodnot do sloupcového grafu, přesouvání grafů na nové listy, ukázka spojnicového grafu vloženého do grafu sloupového, přidání nadpisu a popisků.

16. prémiový díl - Toto je první video věnované programu Power Point. Podívejte se, jak vytvářet prezentace, krok po kroku budete vytvářet jednotlivé snímky, které později budete prezentovat třeba na obrazovce.

17. prémiový díl - Tentokrát se zaměříme na vkládání a úpravu obrázků v naší prezentaci. Naučíte se centrování a změny velikosti obrázků, pomůže Vám i výběr obrázku na základě klíčových slov.

18. prémiový díl - V tomto díle si do prezentace budeme vkládat vlastní objekty. Ukážeme si základní typy tvarů a klávesové zkratky pro usnadnění práce, naučíme se objekty přesouvat, formátovat a kopírovat, do připravených tvarů můžeme vkládat libovolný text.

19. prémiový díl - V tomto dílu si ukážeme, jak vytvářet tabulky v PowerPointu. Vytvoříme si tabulku podle předlohy a naučíme se i přenášet tabulky z programu Excel.

20. prémiový díl - Dozvíte se, jak vytvářet a formátovat grafy, popisky dat, úpravy názvu grafu, tvořit graf z hodnot v tabulce a upravovat požadovaná data v již hotovém grafu.

21. prémiový díl - V posledním díle si ukážeme, jak vytisknout a uložit naši dokončenou prezentaci v PDF.

Lekce kurzu:

V prvním díle se naučíte vytvářet a naformátovat jednoduchý obchodní dopis v programu MS Word a také si ukážeme, jak označovat a zvýrazňovat texty a opravovat překlepy.

Zde se seznámíte s uložením dokončeného dokumentu. Proberete možnosti typů souborů, včetně souboru PDF, naučíte se snadno a efektivně otevřít již uložený soubor a nakonec si budete moci soubor i vytisknout v požadovaném množství stránek.

Třetí video Vám ukáže, jak si zpřehlednit text pomocí využití a nastavení odrážek a číslováním jednotlivých odstavců.

4
Tabulky
08:58
08:58

Ve čtvrtém díle si osvojíte tvorbu a formátování tabulek v MS Word. Naučíte se přidávat nové řádky nebo sloupce do již vytvořené tabulky, seznámíte se zde s návrhy a rozložením tabulky i s výběrem různých grafických stylů a nakonec se naučíte kopírovat tabulky z Excelu.

5
Obrázky
07:40
07:40

V tomto videu se podíváte na vkládání obrázků a clipartů. Naučíte se formátovat a upravovat Vámi vložené obrázky i vložit obrázek rovnou do textu (obtékání obrázku).

Jak formátovat dokument pomocí stylů budete potřebovat hlavně při využití a zvýraznění nadpisů a odstavců v textu. Ukážeme si i změny formátování ve stylu, hromadné očíslování nadpisů a dokonce i vytvoření vlastních stylů pomocí jen několika kliknutí myší.

V sedmém videu si ukážeme nastavení záhlaví a zápatí v dlouhém textu.

První video, které je zaměřeno na práci s programem Excel. Seznámíte se s prostředím, ve kterém budete pracovat, objasníte si základní kroky při tvorbě tabulek, jako jsou pohyby v jednotlivých buňkách a nakonec si vytvoříte jednoduchou tabulku podle připraveného vzoru.

V tomto díle si ukážeme jak ukládat tabulky, jak nastavovat místo a název souboru, který ukládáme, jak následně tabulku otevírat a pokračovat v práci, jak uložit pouze nové změny v tabulce, jak naší tabulku vytisknout a co dělat, když je tabulka moc široká a nevejde se nám na jeden papír.

Používání rychlých funkcí a vytváření jednoduchých vzorečků. Naučíte se zjišťovat součty, průměry, maximální hodnoty nebo poměrné části z položek v tabulce.

Pro lepší přehlednost a snadnější hledání v tabulce se naučíte vytváření číselných a datumových řad, nebo řad se dny v týdnu, transponování (převracení) tabulek, kopírování a přesouvání vybraných buněk.

V tomto dílu se naučíte používat jednu z logických funkcí "KDYŽ", která se využívá např. při porovnání plánovaných a skutečných objednávek a sledování podobných stavů.

Zde se seznámíte s jednou z nejpoužívanějších funkcí Excelu, a to funkce "Svyhledat" (svislé vyhledávání v tabulkách). Využívá se při vzájemném přiřazování údajů z jednoho listu do druhého.

Naučíte se pracovat s kontingenčními (souhrnnými) tabulkami, které používáme pro rychlé a přehledné analýzy velkého množství dat.

15
Grafy
10:26
10:26

Základní principy vytváření grafů, ukázka přenesení tabulkových hodnot do sloupcového grafu, přesouvání grafů na nové listy, ukázka spojnicového grafu vloženého do grafu sloupového, přidání nadpisu a popisků.

Toto je první video věnované programu Power Point. Podívejte se, jak vytvářet prezentace, krok po kroku budete vytvářet jednotlivé snímky, které později budete prezentovat třeba na obrazovce.

Tentokrát se zaměříme na vkládání a úpravu obrázků v naší prezentaci. Naučíte se centrování a změny velikosti obrázků, pomůže Vám i výběr obrázku na základě klíčových slov.

V tomto díle si do prezentace budeme vkládat vlastní objekty. Ukážeme si základní typy tvarů a klávesové zkratky pro usnadnění práce, naučíme se objekty přesouvat, formátovat a kopírovat, do připravených tvarů můžeme vkládat libovolný text.

V tomto dílu si ukážeme, jak vytvářet tabulky v PowerPointu. Vytvoříme si tabulku podle předlohy a naučíme se i přenášet tabulky z programu Excel.

20
Grafy
09:14
09:14

Dozvíte se, jak vytvářet a formátovat grafy, popisky dat, úpravy názvu grafu, tvořit graf z hodnot v tabulce a upravovat požadovaná data v již hotovém grafu.

21
Ukládání
04:52
04:52

V posledním díle si ukážeme, jak vytisknout a uložit naši dokončenou prezentaci v PDF.

Hodnocení a komentáře:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Karmen Makaiová

2.4.2020

Tento kurz rozhodne odporúčam predovšetkým začiatočníkom alebo tým, ktorí nemajú veľa skúseností s Microsoft Office Word. Postupy sú veľmi jednoducho a pomaly vysvetlené.

Profilová fotografie

vlasta Meitnerová

9.5.2019

Jedná se o kurz pro začátečníky, je pomalý, názorný. Lze postupovat podle svých potřeb a možností, tedy vhodné pro seniory a další začátečníky. Tedy doporučení pro tuto skupinu.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Vlasto, děkujeme za Vaše hodnocení kurzu a přejeme Vám radostnou práci s Microsoft Office. :-)

Profilová fotografie

Zuzana Fořtová

12.2.2019

Dobrý den, tento kurz rozhodně doporučuji všem začátečníkům a to klidně i "starším ročníkům" kteří s prací na počítači teprve začínají. Osobně ho rozhodně doporučím i své mamince.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Zuzano, děkujeme za Vaše hodnocení i doporučení.

Profilová fotografie

Silly. cz

6.11.2018

KURZ JE VELMI PĚKNĚ A SROZUMITELNĚ UDĚLANÝ. NAVÍC JE DOSTUPNÝ I PRO NESLYŠÍCÍ, COŽ JE MOC FAJN.
DOPORUČUJI KOUPIT SI CELÝ KURZ, KTERÝ VÁM BUDE JEN PŘÍNOSEM DO ŽIVOTA..:O)..

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, děkujeme za pochvalu i Vaše doporučení.

Profilová fotografie

Daniel Horvath

6.9.2018

Dobra aplikacia odporucam

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Danieli, děkujeme a přejeme, ať kurz zvládnete s úsměvem na tváři, jako pesan na obrázku. :)))

Zobrazit další hodnocení (14 hodnocení)

O lektorovi:

Lektor

Aneta Bajerová - Specialistka na Word, Excel a Power Point

Věřím, že každý může dosáhnout, co je schopen si vysnít. Práce je pro mě, po rodině druhou nejdůležitější náplní života. Dnešní doba vyžaduje znalost výpočetní techniky. Já Vám ve svém kurzu MS Office nabízím kompletní balíček Wordu, Excelu a Power Pointu. Znalost těchto programů je podmínkou pro většinu zaměstnavatelů při obsazování administrativní pozice. Naše kurzy jsou také velkým pomocníkem pro studenty a psaní jejich závěrečných prací. Usilujte i Vy o život bez zbytečných problémů! Vaše Videostudovna

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  639 účastníků

  Novinka

  Kdo mi krade čas - Aby den trval déle

  Lektor

  Ivo Toman
  lektor639 x

 • Kdo mi krade čas - Aby den trval déle

  Ověřené návody jak neztrácet čas. Jak všechno zvládat, žít spokojeněji a přitom být úspěšnější.

 • Kurz

  1 643 účastníků

  WEBZISK: Komplexní průvodce vyděláváním na internetu

  Lektor

  Tomáš Dekan
  lektor1 643 x

 • WEBZISK: Komplexní průvodce vyděláváním na internetu

  Webzisk Vám ve 26 videích vysvětlí, jak kliknutí za kliknutím začít vydělávat peníze na internetu.

 • Kurz

  4 618 účastníků

  Excel pro začátečníky

  Lektor

  Josef Cvrček
  lektor4 618 x

 • Excel pro začátečníky

  V kurzu Excel pro začátečníky se dozvíme užitečné návody a informace, naučíme se Excel funkčně a efektivně používat.

 • Kurz

  2 067 účastníků

  Krok za krokem sebekoučem

  Lektor

  Lenka Benešová
  lektor2 067 x

 • Krok za krokem sebekoučem

  Naučte se stát krok za krokem sebekoučem, zjistěte, jak funguje osobní koučink a jednotlivé techniky koučování.

 • Kurz

  2 119 účastníků

  Radost z prodeje

  Lektor

  Pavel Fara, Peter Urbanec
  lektor2 119 x

 • Radost z prodeje

  Kurz prodejních dovedností určený pro obchodníky a prodejce, zpracovaný zcela jedinečnou formou.

 • Kurz

  1 127 účastníků

  Microsoft Office s titulky pro neslyšící

  Lektor

  Aneta Bajerová
  lektor1 127 x

 • Microsoft Office s titulky pro neslyšící

  Naučte se pracovat s Microsoft Word, Excel i Powerpoint v tomto jedinečném kurzu doplněném o titulky pro neslyšící.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY