NOVÝ KURZ: "Hra na zobcovou flétnu pro začátečníky" od Daniely Vránové si spustíte ZDE.

 MENU

 Hledat

Jedlé kytice

Naučte se vyrobit jedlé kytice z různých dobrot, sladké i netradiční slané kytice, které se hodí pro každou příležitost.

4 119
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,8 z 5 (43 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  4 119 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Objevíme kouzlo jedlé kytice. Budou se nám hodit na narozeniny a různé oslavy. Jedlé kytice jsou vhodné pro ženy, muže i děti a na jakoukoliv příležitost. Pokud dostanete netradiční jedlou kytku, udělá vám to zajisté velkou radost. A stejnou radost budete mít, když ji i sami vytvoříte a darujete. V kurzu Jedlé kytice vytvoříme jedlou kytku z bonbónů, ovoce, zeleniny, klobás, cibule či cigaret, sladké nebo slané netradiční kytice.

V kurzu se dozvíte:

 • jak tvořit sladkou kytici nejen pro dětičky
 • jak vázat kytice z čokoládových bonbonů
 • jak uvázat jahodovou kytici
 • jak vázat kytice ze sušeného ovoce
 • jak vytvořit klobásové kytice
 • jak uvázat cigaretové kytice
 • jak použít do kytice česnek a cibuli
 • jak uvázat zeleninovou kytici

Naprostým základem jedlé kytice jsou netradiční dobroty. Jedlou kytku se můžeme naučit vytvořit z různých netradičních surovin a udělat tak radost lidem kolem sebe. Představíme si vazbu z jahod, zeleniny a pro pány třeba chutnou klobásovou vazbu. Dětem připravíme kytici z bonbónů a také z čokolády. Můžeme použít žvýkačky, lízátka, zkrátka vše, co nás napadne. (zobrazit celý popis kurzu)

Jedlá kytice může být sladká, a to nejen pro dětičky. Uvážeme krásnou kytici z bonbonů, lízátek či čokolády. Kytice z čokoládových bonbonů udělá radost vašim blízkým. Dáváte přednost zdravým a čerstvým potravinám? Použijeme ovoce. Pojďme se naučit kytici třeba z jahod. Naučíme se dělat kytice pokaždé jinak, tentokrát originálně zabalenou v květu.

Představíme si vazbu z ovoce i zeleniny. Využijeme sezónní zeleninu a vytvoříme si parádní čerstvou a lahodně zdravou kytici. Dobrým materiálem na netradiční jedlé kytice je i česnek a cibule. Kytice ze sušeného ovoce je velmi dobrý nápad. Pokračujeme ve zdravé sérii, tentokrát využijeme chutné sušené ovoce, kde můžeme použít různé druhy.

Pro pány třeba vytvoříme chutnou klobásovou vazbu z různých druhů klobás. Uděláme radost všem pánům, perfektní kytice plná lahodných klobás jim udělá zajisté radost. Pokud nejsou muži zrovna na maso, zkuste cigaretové kytice. Kytice jde navázat téměř ze všech možných i nemožných doplňků. Tentokrát uděláme radost náruživým kuřákům. Připraveno je zde také bonusové video, ve kterém si ukážeme praktické rady a tipy z praxe od opravdových profíků, které si v brožurách rozhodně nepřečteme.

V kurzu Jedlé kytice se naučíme vytvářet jedlé kytice z bonbónů, ovoce, zeleniny, klobás nebo cigaret:

 • sladká kytice nejen pro dětičky, uvážeme si krásnou kytici z bonbonů vhodnou nejen pro děti
 • kytice z čokoládových bonbonů, vyrobte svým blízkým něco sladkého a udělejte jim radost
 • jahodová kytice, kdo by nemiloval jahody, kytka tentokrát originálně zabalena v květu
 • kytice ze sušeného ovoce, zdravá série, tentokrát využijeme také chutné sušené ovoce
 • klobásová kytice, uděláme radost všem pánům, uvážeme perfektní jedlé kytice plné klobás
 • cigaretová kytice, jedlé kytice jde navázat téměř ze všech možných i nemožných doplňků
 • hlavním motivem vázané kytice budou dvě netradiční přísady, a to česnek a cibule
 • využijeme i sezónní zeleninu a vytvoříme si čerstvou a lahodně zdravou kytici

Lektorkou kurzu Jedlé kytice je Marie Mužíková, naučí nás vytvářet jedlé kytice z různých dobrot, které se hodí jako vhodný dárek. Naučíme se jedlé kytice vytvářet, abychom mohli dělat radost lidem kolem sebe. Takovouto kytku můžeme uvázat ženě, muži i dětem. Netradiční kytice se nám budou hodit na různé typy oslav. Seznamte se s vazbou klobásové, cibulové, cigaretové, bonbónové, sladké či slané netradiční kytice.

Lekce kurzu:

Dnes si uvážeme krásnou kytici z bonbonů.

Opět něco sladkého, udělejte radost svým blízkým.

3
Sladký květ
16:10
16:10

Sladké do třetice. Tentokrát originálně zabaleno v květu.

To, co jste se dosud naučili, jen jen zlomek toho, co se ještě můžete naučit. Představíme si vazbu z jahod, zeleniny a pro pány třeba chutnou klobásovou vazbu.

Dáváte přednost zdravým a čerstvým potravinám? Pojďme se naučit kytici z jahod.

Pokračujeme ve zdravé sérii, tentokrát využijeme chutné sušené ovoce.

Dnes uděláme radost všem pánům - uvážeme si totiž perfektní kytice plné klobás!

Ano, kytice jde navázat téměř ze všech možných i nemožných doplňků. Tentokrát uděláme radost náruživým kuřákům.

Hlavním motivem dnes vázané kytice budou dvě přísady - česnek a cibule.

Tentokrát využijeme sezónní zeleninu a vytvoříme si parádní čerstvou a lahodně zdravou kytici.

11
BONUS
14:00
14:00

Připravili jsme pro vás bonusové video, ve kterém si ukážeme praktické rady a tipy z praxe od opravdových profíků, které si v brožurách rozhodně nepřečtete!

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

DANA NOVÁKOVÁ

Dobrý den,velmi pěkný kurz,s nápady na nevšední dárek pro své přátele nebo rodinu,určitě využiji v praxi a těšim se jaký bude ohlas,děkuji a těšim se na dalši kurzy

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dano, děkujeme za pochvalu a přejeme Vám, ať kytice udělají radost nejen Vám při tvoření, ale následně i obdarovaným. :-) Nezapomeňte se nám pak zde pochlubit i obrázkem, s radostí se podíváme. :-)

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

Myslím že výborný dárek k narozeninám či svátku. Děkuji za úvodní prezentaci.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, věnováním vlastnoručně vyrobené kytice můžete udělat radost komukoliv a k jakékoliv příležitosti. :-) Vždy udělá obdarovanému velkou radost.

Profilová fotografie

Hana Ondráková

Dobrý den, opravdu báječný kurz! Při nejbližší narozeninové příležitosti nějakou jedlou kytku vyrobím. Konečně mi nebude líto skomírající řezané kytky, která skončí po pár dnech v koši. :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme za pochvalu. Obdarovanému udělá jedlá kytice od Vás stoprocentně velkou radost. :-) Nám pak můžete také udělat velkou radost, a to když nám zde nahrajete obrázek, abychom se mohli podívat, jakou krásnou kytici se Vám podařilo vytvořit. :-) Mějte se krásně!

Profilová fotografie

Kamila Rýdlová

Kdysi jsem si nechala vázat jedlé kytice v květinářství. Všechny ingredience jsem si nakoupila, donesla květinářce a ta mi něco uvázala a vždycky o bylo kouzelné. Neměla jsem nejmenší tušení, že je to takto jednoduché. Nerada dávám řezané květiny, mrzí mě, že nevydrží dlouho, ale takto uvázaná kytka měla třeba u učitelek ve školce velký úspěch. Zatím jsem si troufla jen na kytku z čajů, ale určitě použiju i jiné materiály.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Kamilo, to je velmi originální nápad - kytka z čajů. Moc rádi bychom ji viděli. Nemáte její obrázek? :-)

Profilová fotografie

Eva Štálová

Dobrý den, bohužel se mi kytice z bonbonů nelíbí, připadá mi nehygienické takto osahat všechny bonbony. Celkově na mne působí jako chumel zmačkaného celofánu.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, při výrobě kytic se fantazii meze nekladou, lze použít širokou škálu surovin, nejen bonbony bez jakéhokoliv obalu. I tak děkujeme za Váš komentář a věříme, že u nás najdete jiné kurzy, které Vás zaujmou. :-)

Profilová fotografie

Martin Doležal

Konečně se lehce můžete naučit, jak udělat velice jednoduše kytici, kterou můžete darovat třeba i mužům, nebo udělat kytici, kterou uděláte radost dětem.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Martine, děkujeme. Věříme, že jedlá kytice může udělat radost úplně každému. Už jste si zkusil jedlou kytici uvázat?

Profilová fotografie

Renata Petřvalská

Super jednoduché nápady, které člověka nenapadnou, dokud mu to někdo neukáže, díky moc, určitě nejeden nápad z kurzu zrealizuji a výrobek daruji. Zatím v mém okolí nikdo nápad na jednou kytici neměl, takže nepochybuji, že to bude mít velký úspěch!!!

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Renato, děkujeme! To pak budou obdarovaní koukat. :-) Můžete se nám pak zde pochlubit obrázkem, co krásného se Vám podařilo vytvořit. S radostí se podíváme. :)

Profilová fotografie

Mirka Kosová

Dobrý den, jsem moc ráda za tento kurz. Už jen nápad jedlé kytice je úžasný a konečně budeme moci obdařit i naše drahé polovičky nebo kolegy v práci nějakou tou uzenou dobrotou v netradiční podobě. Mirka

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Mirko, děkujeme za Vaše hodnocení. Jedlá kytice, navíc vlastnoručně vytvořená, udělá velkou radost určitě každému. :-)

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

Dobrý den, děkuji za tento kurz, který mě inspiroval k tvorbě neotřelých dárků pro mé blízké, kteří je s nadšením a údivem přijímají. Nápadité a kreativní. Děkuji :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, děkujeme. Máme radost, že Vás můžeme inspirovat ke kreativní tvorbě. Můžete nám zde nahrát obrázky Vašich kytic, s radostí se podíváme. ;-)

Profilová fotografie

Krystyna Zangova

nemam slov je to krasna věc a určitě udělat se da s všeliakyh bonbonu určitě to s vnučkama budeme skoušet a darovat od srdce lidičkam pro radost.Diky moc.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Krystyno, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že s námi tvoříte. Přejeme Vám, abyste i s vnučkami vytvořily mnoho kytic, které dál budou dělat jen samou radost. :-)

Profilová fotografie

Martina Řehoř

Dobrý den, děkuji za skvělé nápady a inspiraci, moc se mi líbilo, že vše pěkně vysvětlíte a ukážete. Kurz je moc pěkně a názorně vedený, výrobky se dají dobře použít jako dárky nejen pro děti, ale třeba i pro babičku k narozeninám.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Martino, děkujeme! Věříme, že takovou kyticí lze potěšit úplně každého. Už jste také zkoušela nějakou podobnou kytici vytvořit? Budeme rádi, když se nám zde pochlubíte obrázkem. :-)

Profilová fotografie

Michal Tatranský

Veľmi dobré nápady. Detičkám sa dajú urobiť krásne a chutné maškrty na narodeniny, meniny aj iné sviatky. Určite sa takýmto darčekom potešia a budú aj môcť samé deti robiť podobné darčeky.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Michale, děkujeme za Vaše hodnocení. Nejen děti budou mít z takové kytice velkou radost. :-)

Profilová fotografie

Eva Karlíková

Dobrý den, díky za ukázku vázání kytice pro děti. Mám čtyři vnoučata a tak se mi bude vaše umění jak jim vyrobit k svátku či narozeninám něco dobrého a hezkého hodit. Moc děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, díky za pochvalu. Tak ať si vnoučátka pochutnají :-)

Profilová fotografie

Alena Ondrášková Ondrášková

Vnuk už si pochutnal i když je mu 22 let

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Díky, Aleno, určitě by si pochutnal i starší :-)

Profilová fotografie

Marcela

Udělala jsem svoji neteři něco podobného, jen jsme nevěděla, jak to dát dohromady a hlavně zabalit. Váš kurz mi v tom moc pomohla. Děkuji a přeji hodně nápadů

Profilová fotografie

Lenka

Dobrý den,ráda stále zkouším nové techniky tvoření.Moc se mi Váš kurz líbí a děkuji za inspiraci i radu k dašímu tvoření. Lenka

Profilová fotografie

Iveta

Dobrý den,podobné věci baví i mě, a proto bych chtěla přidat to, co mám za sebou. Zabývám se carvingem - vyřezávání ze zeleniny a ovoce, mé věci jsou na stránkách dortománie. Budu ráda za každý dobrý nápad, těch není nikdy dost. Přeji hodně úspěchů. Iveta

Profilová fotografie

Mirka

Dobrý den , je to moc pěkné. Obdivuji každého kdo něco takového dovede. Také bych chtěla něco podobného udělat, ale moje umění na to nestačí.

Profilová fotografie

Marcela

Dobrý den,
moc se mi líbí a při nejbližší příležitosti je vyzkouším. Děkuji a krásný den

Profilová fotografie

Hana

Sladké kytice se mi moc líbí, ale já jsem kdysi začínala tím, že jsem švagrovi ke kulatinám udělala tzv. pánskou kytku, jen podle své fantazie. Nejen, že se moc líbila, ale taky moc chutnala a k tomu nádherně voněla...Od té doby je dělám svým blízkým a vždycky je spokojenost a radost veliká...

Profilová fotografie

Oľga

Šikovné a zaujímavé. Pekný darček. Skúsim podľa vášho návodu niečo urobiť a darovať.

Profilová fotografie

Mara

Nemám slov je to prostě nádhera děkuji Mara

Profilová fotografie

lenka

Od té doby, co jsem viděla poprvé jedlé kytice jsem se do nich zamilovala, teď si ujíždím na těch z ovoce, tyhle jsou nádherné http://www.frutiko.cz/ovocne-kytice Takhle to teda nikdy nedám, ale je to krásné na pokoukání a jako inspirace na dárečky z ovoce. Lenka

Profilová fotografie

Mara

zdravím paní Maruško, Vaše ukázka se mi moc líbí je to krásná inspirace také to skusím děkuji Mara

Profilová fotografie

Iris

Mám hodně kamarádek, zpívám ve sboru a tam se stále něco slaví, mám vnoučátka atd atd..,takže malé dárečky vyrábím často, protože ze zkušenosti vím, že potěší víc, než ty kupované. Jen náhodou jsem narazila na Váš kurs, Maruško a brzy Vašich nápadů využiji. Vaše podání je bezchybné, srozumitelné každému, pěkně návodné. Kdo se k Vám přihlásí, určitě neprohloupí. Stojí to za to. Už jsem dělala různé kytičky, ale u Vás jsem našla přeci jenom něco nového a to ty napichované kvítky. Jsem tomu ráda a doufám, že Vy tu radost mezi nové zájemce budete šířit i nadále. Iris

Profilová fotografie

Jiřina

Dobrý den ,chtěla jsem vám poděkovat za nádhernou inspiraci,pro vytvoření kytice pro mou kamarádku a k tomu leknínu jsem se chtěla zeptat zda by se nedali použít při slepování okvětních lístků kolíčky,aby se nerozlepovali a také zda by šel použít i jiný materiál ,pokud ano jaký by jste doporučila,děkuji a přeji krásný den Jiřina

Profilová fotografie

Ajenka

Nehcala jsme se inspirovat a přítlei vyrobila k narozeninám kytice ze sýrů :))

Profilová fotografie

Alena

Zdravím, jsem moc ráda, že jsem narazila na Váš kurz. Baví mě "hrát si" a Váš nápad se mi líbí. Jen bych asi opravdu použila balené bonbóny. Těším se na pokračování.

Profilová fotografie

Šárka

nápadité, úžasné, skvělé

Profilová fotografie

božena

Moc děkuji za toto video, je to zajímavý nápad a dětem to udělá velkou radost. Musím zkusit.:-)

Profilová fotografie

Jitka

Dobry den Maruško.Moc dekuji za inspiraci.Su rada,ze jsem nasla takovy kurs.Uz se tesim na dalsi dil.Tady jedna kyticka z orisku a suseneho ovoce.Jitka*

Profilová fotografie

Radmila Kačerovská

Zajímavé a budou jistě obdivované.Udělají radost.Díky.Radmila

Profilová fotografie

Barka

Moc pěkné, jednoduché, nápadité, finančně nenáročné ...opravdu paní Maruško mě se to moc líbí, jste velmi šikovná

Profilová fotografie

Jana Komova

Dakujem velmi pekne:) mna to strasne bavi! Este mi to nejde uplne super ale mi to robi radost. Problem mi robi prave ta konecna faza. Ja pouzivam krepovy papier. Neviem ci si ho vzdy zoberiem malo ale nejako mi to robi problem. Budeme robit aj kytice aj slane klobasove a ovocne?

Profilová fotografie

Markéta

aby nebyly kytičky na sebe nalepené, bylo by dobré to vázat do spirály, tak jak se správná kytka vázat má a celofán by nebyl potřeba...

Profilová fotografie

Věra Hřebíčková

Děkuji moc za inspiraci kamarádka bude mít narozeniny tak to vyzkouším moc se mi vaše kurzy líbí a už se těším na další.

Profilová fotografie

Marie

Maruško, moc Tě zdravím, jsi šikovná, jen tak dál.....Marie V, z U3V

Profilová fotografie

BaBu

Doufám,že dojde i na slané, salámové, sýrové a zeleninové. Sladké mne nenadchly,protože by to u nás nikdo nejed.

Profilová fotografie

Iliana

Zdravím vás , paní Marie, těším se na váš další kurs, kde nás určitě obohatíte svými nápady a znalostmi. Květiny mám ráda v živé podobě, ale i neživá a nápaditá kytička bude jistě okouzlující...a velkým i milým překvapením...

Profilová fotografie

Zdenka

Paní Mužíková,jsem ráda,že máte tyto kurzy.Není to tak dávno,co jsem si na vás vzpoměla a ptala se sama sebe,co asi děláte.A vida,pěkné kurzy.Vy mě znáte ješte jako malou holku,ale to uz je tak strasně dávno,že už to ani pravda není.Ať se vám daří.Lenková

Profilová fotografie

Miroslava

Děkuji,bude se hodit pro paní učitelku na konci školního roku..:D

Profilová fotografie

hanka

bezva nápad, už se těším na další díly
zdraví Hanka

Profilová fotografie

Kateřina Halešová

Dobrý den Maruško, jsem moc ráda za tento kurz. Už jen nápad jedlé kytice je úžasný a konečně budeme moci obdařit i naše drahé polovičky nebo kolegy v práci nějakou tou uzenou dobrotou v netradiční podobě. Super.

O lektorovi:

Lektor

Marie Mužíková - Specialistka na výrobu netradičních květin

Představte si, že máte narozeniny a dostanete kytku, jakou jste ještě nikdy nedostali. Jedlou kytku z bonbónů, nebo ovoce, zeleniny ... Určitě Vám to udělá radost! A já Vás naučím takovéhle kytky dělat, abyste mohli dělat radost lidem kolem sebe. Takovýchto kytic jsem uvázala již několik stovek. Výroba netradičních květin mně provází celý život. Seznámím Vás s vazbou klobásové, cibulové, cigaretové či sladké netradiční kytice. Vaše Marie

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  536 účastníků

  Orientální břišní tanec - DRUM SOLO s bubeníkem

  Lektor

  Katka Derouet (Krejčová)
  lektor536 x

 • Orientální břišní tanec - DRUM SOLO s bubeníkem

  Naučte se nové taneční pohyby, krásné kombinace a tančete s Katkou DRUM SOLO v doprovodu bubeníka.

 • Kurz

  2 729 účastníků

  Pilates pro začátečníky

  Lektor

  Jolana Novotná
  lektor2 729 x

 • Pilates pro začátečníky

  Kurz Pilates pro začátečníky Vás naučí základní cviky, zapojit hluboké svalstvo, celé tělo, jeho sílu a zbavíte se bolestí.

 • Kurz

  496 účastníků

  Levandulové relaxační malování

  Lektor

  Dana Činčarová
  lektor496 x

 • Levandulové relaxační malování

  Užijte si chvíle pohody a radosti při levandulovém relaxačním malování suchým pastelem.

 • Kurz

  624 účastníků

  Šití ekopanenek pro začátečníky

  Lektor

  Tereza Jarošová
  lektor624 x

 • Šití ekopanenek pro začátečníky

  Naučte se jak ušít ekopanenku krok za krokem a udělejte tak radost svým nejbližším.

 • Kurz

  8 484 účastníků

  Krásná a sama sebou - kurz líčení

  Lektor

  Michaela Baronová
  lektor8 484 x

 • Krásná a sama sebou - kurz líčení

  V kurzu líčení se naučíte citlivě uchopit ženskou krásu, dát ji na odiv světu a každý den budete mít perfektní makeup.

 • Kurz

  10 246 účastníků

  Moderní šití pro začátečníky

  Lektor

  Katka Dachovská
  lektor10 246 x

 • Moderní šití pro začátečníky

  Naučte se základy šití, vyrobit hračky pro děti i domácí mazlíčky, včetně vkusných dekorací nejen pro vlastní potěšení.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY