NOVÝ KURZ: "Hra na zobcovou flétnu pro začátečníky" od Daniely Vránové si spustíte ZDE.

 MENU

 Hledat

Adobe photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro Vás

Ovládněte program Adobe Photoshop CS 5.1 a Adobe Photoshop CC 2017 jako skutečný profesionál.

8 239
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,9 z 5 (94 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  8 239 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Kurz je prezentován na verzi Adobe Photoshop CS 5.1 a nově i Adobe Photoshop CC 2017.

Kurz photoshopu nás naučí pracovat s programem Adobe Photoshop. Jedná se o velice sofistikovaný grafický program, jehož ovládnutí není úplně jednoduché, nicméně náš kurz Vás s ním naučí pracovat pomocí názorných videí. Ukážeme si základní retuše a úpravy fotografií, které mohou posunout naše snímky o několik úrovní dále. Kurz photoshopu nám předá spoustu rad a návodů, po jejich absolvování dokážeme udělat s naší fotografií hotové zázraky.

V kurzu se dozvíte:

 • jaké je prostředí programu Adobe Photoshop
 • jak pracovat s nástrojem záplata a křivky
 • jak dělat základní úpravy fotografie
 • jak formátovat soubory
 • jak dělat černobílé fotografie
 • jak dělat retušování a zmenšování
 • jak se provádí maskování
 • jak na RAW, cameru RAW a panorama, HDR

Kurz nás seznámí s programem Adobe Photoshop. Čeká na nás celkem víc než šest hodin videí, které nás provedou od jednoduchých úprav až po pokročilé retuše, nahrávání akcí a hromadné úpravy. Adobe Photoshop je velkým pomocníkem pro laiky, začínající fotografy i pokročilé profesionály. Kurz photoshopu se nám v praxi bude hodit. (zobrazit celý popis kurzu)

Prostředí programu Adobe Photoshop je lehce ovladatelné, musíte ale vědět, jak na to. Seznámíme se s pracovním prostředím, představíme si nástroj vrstvy a povíme si něco o tom, jak zesvětlit a ztmavit fotografii, a to i lokálně. Zaměříme se na užitečný nástroj záplata, jak rychle odstranit odlesky na pleti a podíváme se i na hrátky s jasem a kontrastem.

Kurz photoshopu nám pomocí křivek ukáže, jak s fotografiemi můžeme dělat doslova zázraky. Také se naučíme, jak pracovat s barvami, aby vypadaly ještě lépe, než ve skutečnosti. Zaměříme se na koláže z více fotografií. Za dva měsíce se naučíme s programem Adobe Photoshop pracovat lépe, než většina dnešních fotografů.

Naučíme se pokročilé úpravy a retuše. Dozvíme se, jak nám může při úpravách pomoci maskování, jak vyvolávat RAW v modulu Camera RAW, jak zmenšit a doostřit fotografii pro web a pro tisk nebo jak si usnadnit práci pomocí různých fíglů.

Kurz photoshopu nás naučí základní úpravy fotografie, jako ořez, barvy, expozice a dozvíme se jednoduchý postup, jak upravit expozici a barvy. Podíváme se na formáty souborů, které se při fotografování používají a srovnáme jejich výhody a nevýhody.

Zavítáme do světa černobílé fotografie. Stáhneme si přiložené fotky, na kterých si můžeme vše vyzkoušet. Pokud máme i nějaké své, zajímavé pro převod do černobílé fotografie, zkusíme je upravit a přidat do fotogalerie tohoto kurzu.

Pustíme se do retuší a ukážeme si, jak lze z fotky odstranit nežádoucí předměty. Také se podíváme, jak rychle lze upravit skupinovou fotku. Stáhneme si přiložené soubory a ukážeme si práci s klonovacím razítkem. Představíme si nejpokročilejší retuše. Pokud si s nimi poradíme, pak nás již nic nepřekvapí a s fotografií dokážeme naprosto vše.

Podíváme se, jak se retušují veškeré portréty. Je to jen několik funkcí, které stačí pořád opakovat dokola, a dokážete s nimi naprosto cokoliv. Pokud budeme chtít, upravíme si fotku v příloze a zašleme ji do fotogalerie kurzu a lektor se k ní vyjádří a poradí, co vylepšit. Podíváme se společně na využití výběru a maskování při úpravách fotografií.

Kurz photoshopu nám poví vše důležité o formátu RAW a jak na něj. Mrkneme se na použití modulu Camera Raw. Zkusíme zmenšování, ostření a hromadnou úpravu fotografií, panorama a HDR. Upozorňujeme, že na všechny přiložené fotografie se vztahují autorská práva a lze je využít jen pro naše výukové účely.

Kurz photoshop nám ukáže, jak práce s Adobe Photoshop může být jednoduchá a intuitivní:

 • zorientujeme se v prostředí programu Adobe Photoshop, nástroj vrstvy, zesvětlit a ztmavit
 • nástroj záplata, jak rychle odstranit odlesky na pleti, hrátky s jasem a kontrastem
 • pomocí křivek můžeme pracovat s barvami, zaměříme se na koláže z více fotografií
 • základní úpravy fotografie, ořez, úprava expozice a barev
 • podíváme se na formáty souborů a srovnáme jejich výhody a nevýhody
 • černobílá fotografie, stáhneme si k tomuto dílu přiložené fotky a budeme je upravovat
 • pustíme se do retuší, maskování, modulu Camera Raw, autorská práva
 • zmenšování, ostření a hromadné úpravy fotografií, panorama a HDR

Lektorem kurzu Adobe Photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro Vás je Josef Cvrček, který se profesionálnímu fotografování a lektorování kurzů fotografie věnuje již mnoho let. Jeho online kurzy již v minulosti prošla spousta fotografů, amatérských i profesionálních. Kurz photoshopu je vhodný pro všechny. Svíčce nikterak neublíží, když od ní zapálíte svíčku jinou, proto ve svých kurzech předává všechny své dovednosti.

Lekce kurzu:

V prvním dílu se seznámíme s pracovním prostředím, představíme si nástroj vrstvy a povíme si něco o tom, jak zesvětlit nebo ztmavit fotografii, a to i lokálně.

Tentokrát se zaměříme na užitečný nástroj záplata, jak rychle odstranit odlesky na pleti a podíváme se i na hrátky s jasem a kontrastem.

Pomocí křivek můžete dělat doslova zázraky, jak fungují? Také se dnes naučíte, jak pracovat s barvami, aby vypadaly ještě lépe, než ve skutečnosti. V posledních minutách se zaměříme na koláže z více fotografií.

Za dva měsíce se naučíte s Photoshopem pracovat lépe, než většina dnešních fotografů. V prémiové části kurzu se naučíte pokročilé úpravy a retuše. Dozvíte se, jak vám může při úpravách pomoci maskování, jak vyvolávat RAW v modulu Camera RAW, jak zmenšit a doostřit fotografii pro web a pro tisk nebo jak si usnadnit práci pomocí různých fíglů.

Ořez, barvy, expozice. Ukáži vám můj nejoblíbenější postup, jak upravit expozici a barvy.

Podíváme se na formáty souborů, které se při fotografování používají a srovnáme jejich výhody a nevýhody.

Vítejte ve světe černobílé fotografie. Stáhněte si k tomuto dílu přiložené fotky, na kterých si můžete vše vyzkoušet. Pokud máte i nějaké své, zajímavé pro převod do černobíla, zkuste je upravit a přidat do fotogalerie tohoto kurzu. Budu se těšit na vaše výsledky.

Dnes se pustíme do retuší a ukážeme si, jak lze z fotky odstranit nežádoucí předměty. Také se podívejte, jak rychle lze upravit skupinovou fotku. A určitě si stáhněte přiložené soubory a práci s klonovacím razítkem vyzkoušejte. V příštím díle nás totiž čekají další pokročilé retuše.

V tomto díle vám představím své nejpokročilejší retuše. Pokud si s nimi poradíte, pak vás již asi nic nepřekvapí a dokážete naprosto vše. Budu se těšit na vaše výsledky.

Dnes se podívejte, jak retušuji veškeré portréty. Je to jen několik funkcí, které stačí pořád opakovat dokola a dokážete s nimi naprosto cokoliv. Pokud budete chtít, upravte si fotku v příloze tohoto videa a zašlete ji do fotogalerie pod tímto videem. Rád se k ní vyjádřím.

11
CS 5.1: Maskování
1:00:03
1:00:03

Pojďme se společně podívat na využití výběru a maskování při úpravách fotografií.

12
CS 5.1: RAW
36:44
36:44

Je tady prémie. Vše důležité o formátu RAW. Je pro vás vhodný, či nikoliv? A pokud ano, jak na něj?

Dnes bude celý díl zasvěcen modulu Camera Raw. Na všechny přiložené fotografie se vztahují autorská práva a lze je využít jen pro vaše výukové účely.

Zmenšování, ostření a hromadné úpravy fotografií.

Poslední lekce, tentokrát o panorama a HDR.

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Renata Holešovská

Nejdříve jsem pochybovala nad učením postupů, ale když vezmete v potaz, kolik funkcí Photoshop nabízí, není příliš v lidských silách laika, aby uchopil všechny možnosti.. Škoda, že autor nenabízí i školení na InDesign a ilustrator.. Doporučuji, pozitivní přístup autora dělá své

Profilová fotografie

Urszula Jochcová

Dobrý den, kurz se mi líbil jednoduchý a srozumitelný.:))

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, děkujeme, máme radost, že se Vám kurz líbí. :-)

Profilová fotografie

Martin Bestendig

Dobrý deň.Vo Photoshope pracujem už dlhšiu dobu a vďaka vašim návodom som zistil,že sa mám stále čo učiť.Photoshop ponúka naozaj takmer neobmedzené možnosti.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Martine, děkujeme, máme radost, že s námi prozkoumáváte široké možnosti Photoshopu. :-) Ať se Vám daří.

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

Dobry den, fotoshop jsem nikdy moc nevyuzival, protoze jsem nevedel jak na to, diky vasemu videu se tomu zacnu asi venovat mnohem vic, protoze nabizi spoustu funkci o kterych jsem nevedel.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, díky a přejeme, ať Vám práce s Photoshopem jde jedna radost.

Profilová fotografie

Zuzana Fořtová

Dobrý večer, musím říci, že ač jsem neměla mnoho očekávání, kurz je úplně báječný. S programem již chvíli pracuji, ale přesto jsem díky kurzu objevila některé další funkce, které jsem dosud nevyužívala. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Zuzano, děkujeme za pochvalu. Máme radost, že jste v kurzu objevila nové informace, které můžete uvést do praxe. Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Mária Čermak

Kurz je super. Všetko jednoducho a zrozumiteľne vysvetlené. Určite odporúčam.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, děkujeme za hodnocení kurzu. Máme radost, že se Vám kurz líbí. Ať se Vám daří a mějte se fajn.

Profilová fotografie

Veronika Trojanová

Dobrý den,
jsem zatím začátečník v tomto oboru.Kurz je super. Vše vysvětlujete srozumitelně a jasně .Hned jsem vyzkoušela a využila o vánocích a darovala krásné fotky přátelům. Díky za tento kurz.Doporučuji :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Veroniko, děkujeme za pochvalu i doporučení. Tak jako jste potěšila své přátelé krásnými fotkami, tak i nám jste udělala radost krásným hodnocením. :-) Díky a mějte se pěkně!

Profilová fotografie

Sandra S.

Naprosto další úžasný kurz. Vše hezky a srozumitelně vysvětleno, ukázáno. Mnoho užitečných rad a informací, které jen tak nikde nenajdeme. Určitě bych doporučila všem. Dekuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Sandro, děkujeme za Vaši pochvalu i doporučení. Máme radost, že se Vám naše kurzy líbí a přináší Vám mnoho nových informací a cenných rad.

Profilová fotografie

Veronika Zubřická

Kurz se mi moc líbí, myslím,že vše je popsáno naprosto názorně a srozumitelně. Určitě Váš kurz doporučím dál a budu se dále vzdělávat na Vašich dalších kurzech. Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Veroniko, děkujeme! Máme velkou radost, že Vám naše kurzy jsou přínosem.

Profilová fotografie

Hana Slabá

Tak tohle byla pro mne úplná novinka – myslela jsem, že úprava fotek je daleko složitější. Ráda bych některé věci vyzkoušela, doufám, že se mi to podaří)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Hano, děkujeme. Nic není tak složité, když se ví jak na to. :-) Vyzkoušejte a budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se Vám dařilo. ;-)

Profilová fotografie

Karel Valový

Je to dobrý kurz, jen je škoda, že autoir nedal k dispozici všechny fotky, na kterých nás "učí". Ptal jsem se na možnoist jak je získat speciálně pro CC 2017 - bylo mi řečeno že z CC 5.1 - ale tam nejsou. Vím, že to není podstatné, ale když se učím, chci si PŘESNĚ ověřovat zda to, co dělám je to pravé ořechové. No a když ty fotky nemám, tak se nemůžu dívat, jestli jsem pochopil...
Ale znovu říkám, pro odborníka je to nepodstatné. Až budu odborník, napíšu, že už mi to ani nevadí...
Kurz je opravdu dobrý

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Karle, děkujeme za pochvalu. Pokud v kurzu něco postrádáte, napište nám prosím, co konkrétně u které lekce Vám chybí. My se to ze všech sil budeme snažit napravit. Děkujeme.

Profilová fotografie

Mirka Kosová

Dobrý den, Váš kurz pro radost je velmi zajímavý. Dobře se na něj dívá, je názorný, poučný a inspirativní. Určitě ho ráda doporučím všem známým. .Mirka

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Mirko, děkujeme! :-)

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

Dobrý den, Váš kurz pro radost je velmi pěkný. Moc dobře se na něj dívá, je názorný, poučný a inspirativní. Určitě všem vřele doporučuji a doporučím ho i svým známým.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, díky za pochvalu i Vaše doporučení. :)

Profilová fotografie

Markéta Nosková

Dobrý den,
zakoupila jsem si od Vás kurz "Adobe photoshop" již v minulosti. Postupně jsem jej celý prošla a byla jsem moc spokojená. Bohužel mi "kleknul" počítač a syn mi jej opravil. Chtěla jsem si něco z PS zopakovat, ale nemohu se přihlásit.Poraďte prosím, jak mám postupovat.(některé přihlašovací údaje jsem musela změnit, ale ID snad je stále stejné.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Markéto, podívali jsme se na to a zjistili jsme, že nyní jste přihlášená pod jiným účtem, než z kterého jste kurz Adobe photoshop kupovala. Když se nyní odhlásíte a přihlásíte se z Vašeho e-mailu, který končí na @centrum.cz, kurz tam budete mít. :-)
Kdybyste měla stále problém se ke kurzu dostat, napište nám prosím soukromou zprávu na Facebooku https://www.facebook.com/kurzyproradost/, nebo na e-mail info@kurzyproradost.cz.

Profilová fotografie

Eva Štálová

Děkuji Vám za náhled do kurzu, jsem nadšená. V budoucnu uvažuji o zakoupení tohoto kurzu. Pěkně vysvětlené a pochopitelné, jen mít více času na praxi.

Profilová fotografie

Helena Káclová

Jsem nadšená. Časem určitě kurz koupím. Zatím nemám moc času a na těch stránkách je toho tolik co bych chtěla vidět. Nevím co dřív. Ještě jsem se ani nedostala k tomu abych vyzkoušela Vaše lekce, ale určitě se k tonu dostanu. Pak až budu chápat a umět ty první, koupím pokračování. Děkuji HK.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Heleno, máme radost, že se Vám u nás líbí. :-) Kurz Adobe Photoshop jsme nedávno aktualizovali o verzi CC 2017, takže je nyní o 53 lekcí bohatší a k vidění je toho opravdu spousty. :-)

Profilová fotografie

Libor Pavlík

Procházel jsem internet a hledal nějaký srozumitelný kurz pro začátečníka a tento je pro fotografy naprosto skvělý v tom, že nevysvětluje funkce, ale postupy, což je podle mě nejdůležitější. Díky za skvělou práci pane Cvrčku. Po dokončení bezplatných lekcí budu určitě pokračovat.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Libore, děkujeme za Vaše hodnocení, máme z něj radost. :-) Kurz Adobe Photoshop byl navíc nedávno aktualizován o verzi CC 2017, takže je o 53 lekcí bohatší. Ať se Vám (nejen) v úpravách fotografií daří!

Profilová fotografie

Ivo Morávek

Nemá chybu, moc mi pomáhá, jen mám občas problém, když se k něčemu potřebuji vráti, chvíli tápu, přeínám lekce a posouvám a zdlouhavjě hledám, ve které lekci to co potřebuji je :)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Ivo, děkujeme! :)
U jednotlivých lekcí je i krátký popis, co daná lekce obsahuje - třeba tak rychleji naleznete, co zrovna hledáte. ;)

Profilová fotografie

Jakub Fictum

Suprový .

Profilová fotografie

Patrik Michalica

Zdravím, ako nováčik môžem pochváliť výborné spracovanie kurzu, po výplate kupujem celý kurz, odporúčam!

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Patriku, díky za pochvalu :-)

Profilová fotografie

Pavlína Placzková

děkuji za super práci co děláte snad pochopím i já .po novém roce určitě vyzkouším děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, paní Placzková, určitě si poradíte. A dejte nám pak vědět, jak se vám dařilo :-)

Profilová fotografie

Eva Mizerová

Zatím studuju volně přístupné a jsem naprosto nadšená! Pane Cvrčku - fenomenální! Naprosto srozumitelné, krok za krokem, všechno chápu a rovnou si zkouším... vše funguje, jen mám nejnovější verzi AP a nefunguje mi vybarvení vrstvy klávesovou zkratkou Alt+Del...

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, paní Mizerová, to jsme rádi, že vám kurz pomáhá. Na váš dotaz bohužel neumím odpovědět, ale požádám o odpověď přímo lektora :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, paní Mizerová, lektor mi odpověděl na váš dotaz a doporučuje vyzkoušet klávesovou zkratku alt+backspace (ta šipka nad enterem).

Profilová fotografie

Monika Dvorská

Mám za sebou lekce zdarma a jsem nadšená. Srozumitelné a přehledné. K nejasným věcem se mohu kdykoliv vrátit. Budu objednávat celý kurz, stojí to za to. díky

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Moniko, děkuje a přejeme příjemnou práci s programem Adobe Photoshop.

Profilová fotografie

Petra S. Sekulova

Sklamani...

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Petro,
první negativní hodnocení tohoto kurzu nás mrzí. Můžete nám prosím napsat, co konkrétně Vás zklamalo, abychom se mohli zlepšit?
Předem děkujeme.

Profilová fotografie

Jakub B

Super!! Hodně jsem se toho naučil. :)))

Jen mám takový problém s PS. Když otevírám RAW tak mi to ukáže takový žlutý obdelník na modrém pozadí. Nevíte prosím co s tím?

Předem děkuji za odpověď

Jakub

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Zkuste vypnout použití grafického procesoru. Klávesovou zkratkou "ctrl + K" při otevírání souboru RAW otevřete předvolby modulu RAW. Potom úplně dole odškrtněte možnost "Používat grafický procesor".

Profilová fotografie

Zdeněk Kohoutek

Vynikající !!! Z.K.

Profilová fotografie

Petra Matyskiewiczová

Dobrý den,
shlédla jsem první 2 díly (zdarma) a je to skvěle zpracované, hodně mi to dalo. Něco jsem již znala a něco jsem se přiučila :) Nastuduji na svých fotkách a kouknu i na třetí díl. Snad se mi později poštěstí koupit celý kurz.
Přeji hezký den,
Petra.

Profilová fotografie

Vlasta Malysová

Dobrý den,mám zakoupený celý kurz Photoshop-úplně skvělý,srozumitelný a vždy po ruce-díky.

Profilová fotografie

Viliam Mathé

Dobrý deň pán Cvrček. Veľmi som sa potešil, keď som na internete videl Vaše videá výuky photoshopu. To je to pravé orechové čo som vždy hľadal. Hneď som si zakúpil Váš kurz a dnes si zakúpim e-book svatebnim-fotografem. Videá sú veľmi pekne a zrozumiteľne spracované a už si to skúšam. Málo profesionálnych fotografov je ochotných sa podeliť o svoje dlhoročné skúsenosti a preto si Vašu prácu veľmi vážim.

Profilová fotografie

Petr Vrba

Forma prezentace kurzu je vynikající. Toto mě vede k dotazu, zda-li nepřipravujete také kurz Adobe Photoshop Lightroom?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Kurz ma na našem webu zpracovaný pan Botek. Můžete se na něj podívat
http://www.kurzyproradost.cz/kurz/jak-na-retus-portretu-od-a-po-z-a-lightroom-zdarma-142

Profilová fotografie

Lucie

kurz mi celkem udělal radost. já tedy sépii a jiné odstíny dělám jinak, ale tohle je o vrstvách, takže děkuji, bylo to jednoduché a srozumitelné. Z vrstev jsem vždycky měla strach, ale teď mám radost a zítra si něco vyzkouším. vážně.

Profilová fotografie

Marie

Se zájmem jsem sledovala každé slovo, díky

Profilová fotografie

Gabriela Mančíková

Jsem moc moc vděčná, že se mi tento skvělý kurs dostal do rukou. Photoshopem se laicky nějakou dobu zabývám, ale vždy mě zajímalo a bylo mým snem se dozvědět, co všechno profesionální fotografové na svých fotkách upravují a jak. Tak po večerech, jak dám spát naše miminko, hltám a zkouším...Opravdu má kurs úroveň, je srozumitelný...Uvítám do budoucna další photoshopový kurs - pojkračování. Pane Cvrček, jste prostě profík...úžasná práce...Klobouk dolů...Do budoucna si zaplatím i kurs Vydělávej focením...:-) Děkuji moc. Gabča :-)

Profilová fotografie

Adéla

Dobrý den.Jste úžasný :-) poslední dobou jsem hodně tápala ve fotografování ( teprve začínám a už jsem měla svojí "první krizi" :-) Dneska ráno jsem uplně náhodu našla vaše videa a už jsem neodtrhla oči od Pc :-) uvažuji o zakoupení vaších kurzů,ale nevím jak to funguje :-) to mi pošlete třeba na e-mail všech 11 dílu nebo si to budu otevírat tady ? po novém roce si určitě zakoupím knihu Bohatý tátat,chudý táta...:-) Děkuji za vše! S pozdravem Adéla :-) P.S. nikde nemůžu najít kde budete mít další Webináře a popřípadě jak se na ně dostat ? :-)

Profilová fotografie

Lena Krutišová

Jsem naprosrý analfabet ve photoshopu.Po shlédnutí prvního dílu jsem se začala tápavými kroky učit základy, které se mi snažil vštípit "netrpělivý" manžel. který fotografuje a pracuje ve photoshopu již několik let. Vaše výuka mi vyhovuje, protože je srozumitelná a NÁZORNÁ. Potřebuji se k jedné věci vracet několikrát a třeba si udělat i poznámku a tak jsem s povděkem přivítala možnost vrátit se k videu přes email.
Jsem zvědavá na další díl. (Zatím trénuji vrstvy)
Mějte se hezky. Lena

Profilová fotografie

Martin Mourek

Po shlédnutí prvního videa jsem na vážkách mezi PS a Zonerem. I v zoneru jde pracovat s vrstvami i když ne tak jako v PS . Jsem na to již zvyklý ovšem láká mne PS svolí obsáhlejší nabídkou možností.
Toto video mne spíše posunuje k PS.
Ukázková lekce byla jednoduchá a velice snadno pochopitelná i pro toho kdo PS ještě nepoužíval.
V každém případě se těším na další díl.
Martin.

Profilová fotografie

Jana Zouzalová

Dobrý den, Pepo,
s Photoshopem se známe již pár let a myslela jsem si, že v něm umím hodně. Díky Vám zjišťuji, že je stále co objevovat :-) a to mě děsně baví.
Děkuji
Jana

Profilová fotografie

jana

Dobrý den, ,mnohokrát děkuji za sledování Vašich kurzů, který nám takto nabízíte. Je to výborná práce - ulehčení a snadné pochopení různých funkcí ve zpracování fotografií. Těším se na další shledání
Dostala jsem doporučení od svého kolegy v zaměstnání. Taktéž doporučím dál.

S pozdravem Jana

Profilová fotografie

Barbora

Dobrý den, Pepo,

buřtíky mne opravdu pobavili :) Přestože PS už pár let používám, určitě jste mi ukázal několik nových cestiček, kterými se skrze něj dá jít a o kterých jsem nevěděla nebo na nich ještě bloudila :) Díky za to a určitě Vaše kurzy ráda doporučím dál!

Mějte se krásně,

Bára

Profilová fotografie

jiří

paráda, těším se na další díly a posílám dál

Profilová fotografie

Chrudoš Tvrdý

Dobrý den,
perfektní zpracování pro obyčejné smrtelníky. Jsem moc rád, že mohu tyto kurzy sledovat.

Díky za Váš čas

Profilová fotografie

Jitka

Dobrý den,
jako úplný laik v tomto oboru jsem nadšená, děkuji za to, že vše vysvětlujete srozumitelně a budu vše zkoušet, neboť právě tohle všechno udělá i z amatérských fotek zajímavější obrázek. Budu Vás také sledovat a za kurzy moc děkuji :-)

Profilová fotografie

Katarína

Dobrý deň! Kurz je fakt skvelý! Páči sa mi ako jednoducho to vysvetľujete a hlavne pekne od základov! Vo PS už čo to viem a rada by som sa naučila profesionálne úpravy, takže v každom prípade Vás budem sledovať! :) Ďakujem!

Profilová fotografie

Slavi

Dobry den,
tento kurz sa mi velmi paci, nieco som v programe uz robila, ale skratky vobec neovladam, takze som rada ze sa ich tu naucim, paci sa mi postup vyucby, zasa nieco nove pre mna, som rada ze som toho sucastou a tesim sa na dalsi diel. Konecne som nasla vhodny kurz. Obrazok si samozrejme vyskusam.
Prajem pekny den
Slavi

Profilová fotografie

Jiří

Ahoj, opět parádička, z druhého dílu si odnáším další, pro mne 2 úžasné novinky...(odstranění světel přez hrany + úprava jasu a kontrastu. Moc díky za to co pro nás děláte!
Těším se na další díl. Díky!

Profilová fotografie

Antonín

Dobrý den, Pepo, moc díky za Vaše velmi srozumitelné a názorné prezentace práce s PS. Skutečně tím lze ušetřit spoustu času. Ať se daří. :-)

Profilová fotografie

Ladislav Albrecht

Konečně kurz, který pochopím i já. Většina video kurzů mi příjde, že se autor spíš předvádí jaký je machr. Díky.

Profilová fotografie

Liba

Díky za tenhle kurz,nerada čtu dlouhé manuály z knížek,pro mne je lepší názorná videoukázka,kterou si hned odzkouším a mám radost, když to funguje,těším se na další kurzy, jen tak dál

Profilová fotografie

Pavlína

Moc děkuji! Obdivuji hlavně jednoduchost s jakou vše prezentujete! Srozumitelné a užitečné! těším se na další díl :)

Profilová fotografie

Jana

Pro mě naprosto perfektní, jednoduché a pochopitelné. To co se manžel naučil v photoshopu sám nejsem nějak schopná já pochopit, ale toto je super.

Profilová fotografie

Chrudoš Tvrdý

Díky za přehledné vysvětlení. Moc se těším na další díly.
Nyní používám jiný program,ale vrstvy mě v něm chybí.

Profilová fotografie

Jiří

Moc se těším na dálší návody a vychytávky. Díky za to co děláte!

Profilová fotografie

Helena

Dobrý den, Photoshop už nějaký čas používám a doteď jsem myslela, že to, co zatím umím, je asi tak všechno, co můžu pro úpravu fotek využít. Po shlédnutí videa jsem poznala, jak daleko jsem byla od pravdy. Konečně srozumitelný a hlavně užitečný návod! Děkuji :-)

Profilová fotografie

Antonín

Dobrý den, Pepo, u mně platí, že "je lépe jednou vidět, než desetkrát slyšet" a proto mně toto video vyloženě nadchlo. Prokousat se totiž tou spoustou ikon, příkazů a možností, které mnohdy ani amatér jako já nevyužije, mně od práce s PS odrazovalo. Teď se těším na další pokračování. Díky, díky moc.

Profilová fotografie

Monika

Skvělé, už vím, co budu dělat o dlouhých zimních večerech :)

Profilová fotografie

vaclav Koneczný

Jsem rád že jsem zkoukl toto video konečně užitečné informace .Děkuji

Profilová fotografie

Michaela

sem opravdu ráda za Váš kurz, už dlouhou dobu se chci naučit pracovat v PS a pořád né a né se k tomu odhodlat..spíše obavy zdal se mi být těžký...ale hned po shlédnutí prvního videa uz se toho nebojím a těším se na další videa. Děkuji

Profilová fotografie

Vladimir

pravdupovediac prácu v PS som skušal, ale všetko bolo v angl.jazyku tak som nerozumel čo mam robiť, tak som to nechal a pracoval v zaužívanom. Takže si ho znova otvorím a idem vdaka tejto podpore do toho znova.

Profilová fotografie

Rosta

Na papírech na tabuli jsem konečně pochopil jak je to s vrstvama. Dík

Profilová fotografie

Zdeněk

.... a budu zlomený to za dlouhých zimních večerů odzkoušet. Dost mne ještě zrazují ty zkratky ale vypadá to na dost jinou a jednodužší práci než jsem zvyklý.
Zatím dík

Profilová fotografie

Miroslav

Moc moc moc dík. Jste užasný a díky Vám pokaždé najdu novou energii pokračovat. Jste užasný!
Děkuji Míra

Profilová fotografie

Alexandra

Milý p. Cvrčku, videokurzy jsou výtečný nápad. Chtěla bych vás poprosit ještě o jeden- jak se naučit pájet. Co všechno se dá spájet, jaké materiály a jakými způsoby. Mám pájku, ale nedaří se mi, zjevně mi unikají nějaké základní informace. Tak to byl jen takový nápad na další kurz třeba. Díky. Saša

Profilová fotografie

cendasss

Fandim vam.take si obcas hraju z adobe nejake zakladni upravy atd, fotim prevazne do rawu tak upravuju zaklad v nem a pak dodelky v max velokosti jpg.super video a jednoduche podani pro zacatecniky:-)

Profilová fotografie

Olga Širerová

Chce to ještě hodně trénovat, ale s tímhle fotokurzem to jde skoror samo, informace jsou podávány naprosto jasně a srozumitelně. Žádné tápání jakou kávesu a jaké hodnoty zvolit. Super kurzík.

Profilová fotografie

Mirek Hubínek

Je těžké hodnotit po shlédnití prvního kurzu. S Photoshopem se potýkám již 10 let a možná i více. Ale jednak "...opakování je matka moudrosti..." a hlavně, a to řekl již některý český klasik" Kdo si myslí, že se učí bude Vlasti chlouba, kdo si myslí, že vše umí to je jenom trouba". Právě proto, že s Photoshopem už nějaký den pracuji, tak vím, že je pořád se co učit. Ale jedno hodnocení bych měl a to, že se mi líbí Váš způsob výkladu. Těším se na další díl a držím Vám palce!

Profilová fotografie

Klára Soldátová

Dobrý den,
moc děkuji za úžasný výklad! Vašich 20 minut mi dalo mnohem víc než celodenní listování v knize o Photoshopu s jeho současným používáním. Ještě jednou moc děkuji a už se těším až shlédnu další díly. První díl jsem sledovala při žehlení a i to je na tom super. Teď se chystám pustit si ho znovu a dělat si zároveň poznámky...

Profilová fotografie

Jíra Štekl

Moc pěkné videjko :), ale nějak pořád nechápu rozdíl mezi výplní a krytím ?... už se těším na další díl

Profilová fotografie

Olga Širerová

Konečně mi někdo dokázal srozumitelným a navíc i poutavým způsobem vysvětlit jak fungují vrstvy. Hnedka zítra si vše vyzkouším. Přečetla jsem mnoho článků, ale někdy mi výklad přišel tak krkolomný, že men to spíše od Photoshopu odrazovalo. Váš výklad je srozumitelný, snadno zapamatovatelný. Děkuji moc a těším se na další videokurzík :)

Profilová fotografie

Lucie

Děkuji moc za užitečné rady a těším se na další videa..

Profilová fotografie

Stanislava Obdržálková

Moc děkuji za užitečné rady, konečně jsem pochopila, co to vrstvy jsou a čemu slouží. Zkusím si to trochu natrénovat a již se těším na další díl kurzu.

Profilová fotografie

Věra Seklová

Vše jsem udělala jak jste radil, vše mi funguje a je to paráda!! Jen u Photoshopu 3 není štětec, jen retuš, ale 5 to má, ani mi u ní nevadí angličtina..., těším se na další práci a vřele doporučuji všem zájemcům....

Profilová fotografie

božena

Vaše video bylo ohromné, vše jsem pochopila, ale když jsem stáhla program, je to v angličtině a to je pro mne španělská vesnice. :-)

Profilová fotografie

Veronika

Zdravím, tenhle nápad s video kurzy je super! Po celý čas mého focení jsem se PS vyhýbala- a úspěšně. Všechny ty vrstvy mi přišly zbytečně komplikované a mojí hlavu dělaly těžkou, takže jsem se držela jednodušších programů. Ale po shlédnutí úvodního videa mi celý photoshop přijde primitivní. (A to jsem zatím shlédla jen jeden díl, jsem zvědavá jak se můj názor bude v průběhu sledování měnit). Myslím, že jsem jen potřebovala pořádně pochopit smysl vrstev. Ovšem je vtipné, že mi k tomu pomohlo vysvětlování na dětské tabuli, což byl mimochodem skvělý nápad. Už Ps začínám přicházet na kloub i sama, což však nemění nic na tom, že se těším na další díly! A nejen že mi video něco dalo, bylo i zábavné a průvodce měl pro mě, jakožto pro člověka který jen tak neposedí, příjemný a poutavý hlas, tudíž jsem poslouchala! Skvělá práce, mějte se!

Profilová fotografie

Jiri

Dnes jsem videl prvni dil Tveho kurzu a zatim chapu vse, co povidas. AdobePhotoshop jeste nemam nainstalovany, tak nemohu cvicit, ale zitra uz budu moci. Myslim, ze budes prvni, kdo mne to dokaze naucit. To vis, uz jsem fotka starsiho vydani a, co si budem povidat, s vekem se nic nezlepsuje. Jiri

Profilová fotografie

Vlasta

Zdravím, úvodní video pro mne zanechalo velmi dobrou stopu, které dokážu i nadále naslouchat. Na netu existuje spousta různých návodů na Photoshop od rádoby profesionálů, ale když je shlédnete, zjistíte, že to jsou nějací "puberťáci", kteří u toho sedí od rána do večera a přetahují rychle z jedné strany na druhou cosi, o čem nemáte ani tušení. Navíc, ten jejich komentář - radši nevědět. :-D

Pepo, Váš projev se mi líbí. Jdete na to pomalu a všechno vysvětlujete s grácií. Dalo by se to přirovnat skupině jezdců na koni - vždy se přihlíží na nejslabšího jezdce a podle něj se celá jízda odehrává. Zde je to totéž. Vyprávíte to přesně tak, jakoby před Vámi seděl ten největší Neználek na světě. A to se mi líbí, že na tuto sortu lidí berete ohled. Netvrdím, že do ní patřím, ale dokážu se do toho vcítit.
Jeden tip bych pro Vás měl. Je pravda, že zatím nevím, co bude obsahem dalších videí, ale určitě by stálo za zmínku, zda některé funkce jsou dostupné pouze v plné verzi Photoshopu. Proč to zmiňuji. Je to pro to, že někteří mohou mít Photoshop Elements, kde určitě nejsou všechny funkce, jako v plné verzi programu.

Profilová fotografie

Eva

Dobrý den,děkuji vám za dobře zpracované rady ve vašem kurzu.Ráda fotím,ale se zpracováním fotek se setkávám teprve nyní.Těším se až budu vše ovládat jako vy.

Profilová fotografie

Rena Tichá

Dobrý deň, veľmi dobre spracované výukové video a dobre zrozumiteľné. Máme len anglickú verziu Photoshopu, tak niektoré výrazy hľadám so slovníkom alebo metódou POKUS-OMYL.

Profilová fotografie

jája

Dobrý den,mám z toho trochu mišmaš,ale velkou chuť se do toho pustit.Práce s vrstvami mě lákala už dřív,ale neměla jsem odvahu.Teď to určitě zkusím!Zdravím Jája

Profilová fotografie

Marcella

...srozumitelny navod, ale jeste jsem jej neuvedla do praxe - musela jsem do nemocnice a vse se posouva...

Dekuji a zdravim

Profilová fotografie

Ivana

Tak ty barvy jsou Ivano vynikající, a to koukám přes mizerný displej mého notebooku. Už se těším, až si Vaší fotku prohlédnu na mém grafickém monitoru :)

Profilová fotografie

Zuzka

I když mám jen GIMP, práci s vrstvami jsem s vámi zvládla skvěle. Děkuji :)

Profilová fotografie

Ivana

Photoshop nebyl zrovna můj kamarád,ale po úžasném návodu od Pepy jsem zjistila,že jde vše mnohem snadněji a rychleji.Už se těším na další díl :-),díky Pepo

Profilová fotografie

milan

Skvělé video. Myslím, že mě trochu nasměrovalo a především popostrčilo Děkuji!

Profilová fotografie

Standa TITL

Jo!

Profilová fotografie

Martina Jarošová

Děkuju za kurz, který je vyloženě polopatický. Pro mě sice vrstvy nebyly zcela neznámé, ale nikdy jsem je nedokázala využít při úpravě fotografie. Vždy jsem upravovala jen v té základní, tak jsem práci s photoshopem vzdala. Nyní díky vám, neskončily některé z mých fotek v koši z toho důvodu, že s tímhle už stejně nic neudělám. Děkuju

Profilová fotografie

kuba

Děkuji ! Je super vidět že věci které požívám v PS jdou dělat i o moc jednodušeji .
Těším se na další díl a držím vám palce ;). Kuba

Profilová fotografie

Kristina Sedláčková

Děkujeme moc Pepo,za naprosto skvělý kurz =) Jak jednoduše se dá vysvětlit Photoshop.Úžasný nápad!! Už se těším na další a další díly.

Profilová fotografie

Věra

tyhle kurzy jsou prostě super, už jsem u Josefa navštěvovala večerní kurz fotografování digitální zrcadlovkou a dalo mi to hodně moc. Tohle je taky super, konečně budu umět ty mnohem lépe nafocené fotky i skvěle upravit. Pepo moc a moc díky.... už se těším na další díl ;-)

Profilová fotografie

Andrea

super.-) jste báječný..trénuji rovnou s vámi a člověk by si myslel, že už s photoshopem umí a ono ne.-) díky moc

Profilová fotografie

Markéta

Úžasný kurz moc se mi líbí a hodně mi už teď dal.Těším se moc na další.
Děkuji moc:-)

Profilová fotografie

Petra

Super :) hned se mi to zdá jednodušší. Také bych zkrátila interval mezi díly, už se těším na další :)

Profilová fotografie

nikol

Děkuji hrozně moc. Perfektní návod, srozumitelný a skvěle vizuálně zpracovaný. Super nápad s úkoly a zpětnou vazbou. Děkuji moc, moc.

Profilová fotografie

Jaroslav Zelenka

zdravím, je to velmi dobry nápad a videa jsou velmi přehledná a poučná... Už se těším na další... Jen bych zkrátil interval mezi díly. Se těším na další :-)

Profilová fotografie

pavel

Je to super ,dlouho jsem něco takového hledal .děkuji a těším se na další díl

O lektorovi:

Lektor

Josef Cvrček - Fotograf

Profesionálnímu fotografování a lektorování kurzů fotografie se věnuji již 10 let. Mými online kurzy prošlo více než 15 000 fotografů. Mé živé kurzy navštívilo dalších 1500 amatérských i profesionálních fotografů. Svíčce nikterak neublíží, když od ní zapálíte svíčku jinou. Rád Vám tedy ve svých kurzech předám všechny své dovednosti. Mou práci i reference si můžete prohlédnout na www.blogfotografa.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  8 408 účastníků

  Tajemství fotografie - jak fotografovat správně?

  Lektor

  Pavel Fara
  lektor8 408 x

 • Tajemství fotografie - jak fotografovat správně?

  Objevte tajemství fotografie, naučte se, jak správně fotografovat a tvořit tak jedinečné snímky jako profesionál.

 • Kurz

  3 902 účastníků

  Excel pro začátečníky

  Lektor

  Josef Cvrček
  lektor3 902 x

 • Excel pro začátečníky

  V kurzu Excel pro začátečníky se dozvíme užitečné návody a informace, naučíme se Excel funkčně a efektivně používat.

 • Kurz

  8 239 účastníků

  Adobe photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro Vás

  Lektor

  Josef Cvrček
  lektor8 239 x

 • Adobe photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro Vás

  Ovládněte program Adobe Photoshop CS 5.1 a Adobe Photoshop CC 2017 jako skutečný profesionál.

 • Kurz

  891 účastníků

  Jak na retuš portrétu od A po Z a Lightroom zdarma

  Lektor

  Michal Botek
  lektor891 x

 • Jak na retuš portrétu od A po Z a Lightroom zdarma

  Staňte se mistry v retušování portrétů za pomoci programů Lightroom a Adobe Photoshop CC 2015.

 • Kurz

  983 účastníků

  Microsoft Office s titulky pro neslyšící

  Lektor

  Aneta Bajerová
  lektor983 x

 • Microsoft Office s titulky pro neslyšící

  Naučte se pracovat s Microsoft Word, Excel i Powerpoint v tomto jedinečném kurzu doplněném o titulky pro neslyšící.

 • Kurz

  950 účastníků

  Natáčení videa pro začátečníky

  Lektor

  Josef Mašek
  lektor950 x

 • Natáčení videa pro začátečníky

  Naučte se, jak správně natáčet videa, získejte návody i rady, jak natočit krátký film z dovolené či propagační video.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY