MENU

 Hledat

13 kytarových rytmů, které si zamilujete

Naučte se používat základní jednoduché kytarové rytmy a kytarové akordy pro začátečníky, které budou skvěle znít.

4 076
ÚČASTNÍKŮ KURZU
4,4 z 5 (32 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  4 076 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

V tomto kurzu se naučíme hrát nejpoužívanější kytarové rytmy a kytarové akordy pro začátečníky. Objevíme způsob nácviku na kytarové akordy pro začátečníky i jednotlivé kytarové rytmy v různých žánrech. Zvládneme jednoduché, oblíbené, ale i zajímavě znějící akordy. Zvládneme rytmus čtyřdobý, třídobý i šestidobý, hrát s trsátkem i bez trsátka. Pronikneme do žánrů popu, folku, španělských rytmů i mollových melodií.

V kurzu se dozvíte:

 • jak hrát jednotlivé kytarové akordy
 • jak hrát jednotlivé žánry a kytarové rytmy
 • jak hrát čtyřdobý rytmus
 • jak hrát třídobý rytmus
 • jak hrát šestidobý rytmus
 • jak hrát na kytaru s trsátkem a bez trsátka
 • jak vybrat ladičku a naladit kytaru
 • jak vytvářet vlastní kytarové rytmy

Dostaneme i cenné rady k nácviku, naučíme se vybrat ladičku a vysvětlíme si způsoby nácviku. Ukážeme si, jak hrát na kytaru s trsátkem i bez trsátka a jak trsátko vybrat. Předvedeme si držení levé ruky při hře akordů na kytaru. Vysvětíme si pojem pražec nebo jak na plynulou výměnu akordů. Dostaneme se až k vytváření vlastních rytmů a představíme si způsoby, kterými lze tvořit vlastní rytmy. (zobrazit celý popis kurzu)

Jakmile si vysvětlíme a zvládneme zahrát jednotlivé kytarové akordy pro začátečníky, pustíme se společně do jednotlivých kytarových rytmů a jejich hraní v různých žánrech. Naučíme se je tak, aby dobře zněly a uměli jsme kytarové akordy pro začátečníky zahrát v různých obměnách i v různých písních.

Rytmus č. 1 je první z řady nejpoužívanějších čtyřdobých rytmů. Vysvětlíme si rytmus, způsob nácviku a do jakých žánrů se tento rytmus hodí. Předvedeme si základní typy úderů pravou rukou dolů a nahoru. Naučíme se počítat na čtyři doby a začneme s jednoduchými akordy A dur, A sus2 a A sus4.

Rytmus č. 2 je čtyřdobý rytmus tzv. „pochoďák“, vhodný především do rychlých písniček. Předvedeme si i jednoduché akordy D dur, F/D a G/D. Nacvičíme si posun stejného hmatu akordu po hmatníku do vyšších poloh.

Rytmus č. 3 je čtyřdobý rytmus vhodný zejména do pomalejších písní. Sem patří především jednoduché a oblíbené akordy D dur, D sus2 a D sus4. Pomalé melodie se tak naučíme hrát s lehkostí kytarového mistra.

Rytmus č. 4 je snad nejpoužívanějším čtyřdobým rytmem. Jsou to velmi jednoduché, ale zajímavě znějící akordy Ami7 a A 7/6 sus4, které se naučíme vhodně používat v různých písních a výborně zahrát.

Rytmus č. 5 je velmi oblíbený čtyřdobý rytmus a je používaný zejména v popu. Doplníme je přidáním přízvuků na některé údery v rytmu. Vyzkoušíme si střídání úderů jen přes basové struny a také přes všechny struny. Pronikneme do zvuků akordů H add11, A add9 a E dur.

Rytmus č. 6 je rockovější varianta předchozího čtyřdobého rytmu s přízvuky na jiných dobách. Základní akordy Emi a Ami dostaneme takzvaně z papírových not do našich prstů na strunách i hmatníku a vykouzlíme tak uchu lahodící kytarové tóny.

Rytmus č. 7 je čtyřdobý rytmus doplněný perkusivními údery pravou rukou. Vyzkoušíme si akordy G dur a C add9 - velmi oblíbená dvojice akordů, která se nejvíce používá ve folku i popu. Tento žánr se stále vrací.

Rytmus č. 8 je o něco delší čtyřdobý funky rytmus hraný na barré akordech H dur a A dur. Současně s ním se naučíme i techniku tlumení levou rukou při hře barré.

Rytmus č. 9 je delší čtyřdobý rytmus často používaný v popu. K tomu si přidáme i základní jednoduché akordy G dur, D dur, Emi a C dur. Tento žánr je hojně používaný a my se jej naučíme hrát v různých obměnách.

Rytmus č. 10 patří k nejpoužívanějším třídobým rytmům. Přidáme si k tomu počítání na tři doby. Rozezníme španělsky znějící jednoduchý akordický postup E dur, F maj7/11/E a G6/E, který se nám bude hodit v žánrech žhavých smyslných jižanských rytmů. Budeme hrát tak, že budou naše kytary doslova plát v jižanských rytmech.

Rytmus č. 11 je další variantou třídobého rytmu, která je hraná na základních akordech C dur, Ami, Dmi a G dur. Naučíme se její techniku a různé varianty a vysvětlíme si, kdy a jak se dá velmi dobře tento rytmus použít.

Rytmus č. 12 je základní šestidobý rytmus, který je často používaný ve folku a popu. V dvojnásobné délce na dvanáct dob se také používá v blues. Přidáme k tomu počítání na šest dob a jednoduché akordy C dur a F maj7. Milovníky jazzu a blues doslova nadchne.

Rytmus č. 13 je složitější a rozhoupanější šestidobý rytmus, hraný na mollových akordech Ami, Ami6 a Ami7. Umět velmi dobře a kvalitně hrát mollové akordy, rytmy a melodie je opravdové umění a my se to naučíme s lehkostí zkušeného kytaristy.

Pomocí těchto rytmů se naučíte hrát jakoukoliv melodii, která bude znít velmi dobře. Naučíme se nejvíce používané doprovodné kytarové rytmy, které musí umět každý dobrý kytarista. K tomu přidáme základní i složitější akordy, se kterými nám kytarové rytmy budou dobře znít.

V kurzu 13 kytarových rytmů, které si zamilujete, se naučíme základní i složitější akordy a doprovodné kytarové rytmy:

 • kytarové rytmy, čtyřdobé rytmy, základní typy úderů, počítání na čtyři doby, vysvětlení rytmu
 • „pochoďák“, posun hmatu akordu po hmatníku do vyšších poloh, volba žánru
 • čtyřdobé kytarové rytmy do pomalejších písní, jednoduché ale zajímavě znějící akordy
 • přidání přízvuků na údery v rytmu, střídání úderů přes basové struny a přes všechny struny
 • rockovější varianty s přízvuky na jiných dobách a perkusivní údery pravou rukou
 • delší čtyřdobý funky rytmus hraný na barré akordech, technika tlumení, použití v popu
 • třídobý rytmus, španělsky znějící jednoduchý akordický postup a další varianty
 • šestidobý rytmus, často používaný ve folku a popu i hraný na mollových akordech

Lektorkou kurzu 13 kytarových rytmů, které si zamilujete je Eva Hosnedlová. Hudba se stala její životní vášní. Skládá hudbu ke krátkým dokumentům a hraje v pop-elektronickém projektu Žántí & Zahara. Výuce a hře na kytaru se věnuje profesionálně řadu let. Předá nám nejvíc používané doprovodné kytarové rytmy, které musí umět každý kytarista. Naučí nás základní i složitější akordy, se kterými rytmy budou skvěle znít.

Lekce kurzu:

Rytmus č. 1: První z řady nejpoužívanějších čtyřdobých rytmů. Vysvětlení rytmu, způsobu nácviku a do jakých žánrů se rytmus hodí. Základní typy úderů pravou rukou dolů a nahoru. Počítání na čtyři doby. Jednoduché akordy A dur, A sus2 a A sus4.

V prémiové části kurzu na vás čeká dalších 12 skvělých rytmů.

Rytmus č. 2: Čtyřdobý rytmus tzv. “pochoďák”, vhodný především do rychlých písniček. Jednoduché akordy D dur, F/D a G/D. Posun stejného hmatu akordu po hmatníku do vyšších poloh.

Rytmus č. 3: Čtyřdobý rytmus vhodný zejména do pomalejších písní. Jednoduché a oblíbené akordy D dur, D sus2 a D sus4.

Rytmus č. 4: Snad nejpoužívanější čtyřdobý rytmus. Jednoduché, ale zajímavě znějící akordy Ami7 a A 7/6 sus4.

Rytmus č. 5: Velmi oblíbený čtyřdobý rytmus zejména v popu. Přidání přízvuků na některé údery v rytmu a střídání úderů jen přes basové struny a přes všechny struny. Akordy H add11, A add9 a E dur.

Rytmus č. 6: Rockovější varianta předchozího čtyřdobého rytmu s přízvuky na jiných dobách. Základní akordy Emi a Ami.

Rytmus č. 7: Čtyřdobý rytmus s perkusivními údery pravou rukou. Akordy G dur a C add9 - velmi oblíbená dvojice akordů ve folku i popu.

Rytmus č. 8: Delší čtyřdobý funky rytmus hraný na barré akordech H dur a A dur. Technika tlumení levou rukou při hře barré.

Rytmus č. 9: Delší čtyřdobý rytmus často používaný v popu. Základní jednoduché akordy G dur, D dur, Emi a C dur.

Rytmus č. 10: Nejpoužívanější třídobý rytmus. Počítání na tři doby. Španělsky znějící jednoduchý akordický postup E dur, F maj7/11/E a G6/E.

Rytmus č. 11: Další varianta třídobého rytmu, hraná na základních akordech C dur, Ami, Dmi a G dur.

Rytmus č. 12: Základní šestidobý rytmus, často používaný ve folku a popu (v dvojnásobné délce na dvanáct dob také v blues). Počítání na šest dob. Jednoduché akordy C dur a F maj7.

Rytmus č. 13: Složitější a rozhoupanější šestidobý rytmus, hraný na mollových akordech Ami, Ami6 a Ami7.

Rady k nácviku: Výběr ladičky. Způsoby nácviku. Ukázka hry na kytaru s trsátkem a bez trsátka. Držení levé ruky při hře akordů na kytaru. Vysvětlení pojmu pražec a výběr trsátka. Jak na plynulou výměnu akordů.

Vytváření vlastních rytmů: Představení způsobů, kterými lze tvořit vlastní rytmy. Závěr kurzu.

Hodnocení a komentáře:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Robert Červinka

14.9.2020

Dobrý den, děkuji za tento kurz, který je ideální pro každého, kdo se chce naučit na kytaru hrát. Hodnotím jako perfektní. Vše srozumitelně vysvětlené. A cena teď se slevou taky super

Profilová fotografie

Eva Hosnedlová

Dobrý den, děkuji za pochvalu, mám radost, že se Vám kurz líbí :).

Profilová fotografie

Jiří Rejl

30.8.2020

Dobrý den kurz mám koupený, ale neotvírá se. Dobrý co?

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, pane Rejle, napsala jsem vám emailovou zprávu. Kurz máte samozřejmě otevřený.

Profilová fotografie

Mirek Hokes

4.8.2020

No, ono takhle to vybrnkávat, na tom nic není - ale co potom, když se to má trefit rytmus nějaké konkrétní písničky, to už taková legrace nebude...:-(

Profilová fotografie

Miroslav Beran

1.8.2020

Dobrý den,

naprosto geniální. Říkal jsem si co je to kolem mě za borce, co to umějí za super rytmy a přitom ono je to tak snadné :-)))
Mám velkou prosbu, nešlo by ke každé lekci napsat příklad nějakých známějších lehčích písniček, kam se tyto rytmy hodí, kde jsou použity?

Díky

Profilová fotografie

Eva Hosnedlová

Zdravím a děkuji za pochvalu a tip na vylepšení, ve volné chvilce zkusíme doplnit.

Profilová fotografie

Václava Sandtnerová

22.6.2020

Nemůžu se připojit.

Profilová fotografie

Martina Bílá

11.5.2020

Velmi srozumitelně provedené. Děkuji

Profilová fotografie

Eva Hosnedlová

Zdravím, Jano, děkuji za hodnocení a přeji kytarové pokroky s videokurzem :).

Profilová fotografie

Eva Hosnedlová

Pardon, Martino, ne Jano, jsem se překoukla o řádek :).

Profilová fotografie

jana čížková čížková

20.3.2020

Velice pěkný a názorný kurz, vedený srozumitelným a názorným způsobem. Pro nás samouky a méně trénované velký přínos pro domácí výuku. Děkuji za podrobné vysvětlení všech postupů.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jano, děkujeme, máme radost, že se Vám kurz líbí a je Vám přínosem. Tak ať se Vám na kytaru hraje jedna radost. :-)

Profilová fotografie

Pavel Vymazal

1.3.2020

Měl bych dotaz zda by toto mohl zvládnout i samouk na kytaru

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, tento kurz je určen pro začátečníky samouky. A kdybyste po nákupu celého kurzu zjistil, že Vám cokoliv nevyhovuje, můžete do 15 dnů od zakoupení kurzu uplatnit garanci vrácení peněz, takže nic neriskujete. Mějte se hezky.

Profilová fotografie

Soňa Foltynová

8.2.2020

Dobrý den,
chtěla bych se informovat ...na konci těchto lekcí odkazujete na svůj web, kde bychom měli najít ukázky vaší hudební tvorby taky bych ráda věděla, jestli tam najdu i běžné country písničky u kterých jste použila některé z těchto rytmů. Bohužel když najedu na vaše webové stránky, ukáže se mi tento nadpis "Připravte se ... Brzy se blíží něco opravdu cool" Zkrátka váš web nemohu otevřít poradíte?? Děkuji

Profilová fotografie

Eva Hosnedlová

Dobrý den, Soňo, na webu evahosnedlova.cz country nenajdete, já se věnuji jako skladatelka a kytaristka elektronické a filmové hudbě. Je to můj nevýukový web, momentálně v rekonstrukci :). Co se týče výběru rytmů do písniček, doporučuji pustit si originál verzi písně a vybrat si z rytmů z videokurzu ten, který Vám bude připadat nejpodobnější. Nejdůležitější je poznat v jakém taktu/na kolik dob písnička je, abyste nehrála např. 3/4 rytmus do písně na 4 doby apod. Přeji hodně zdaru a radosti s kytarou. Eva Hosnedlová

Profilová fotografie

Soňa Foltynová

29.1.2020

Dobrý den, kytarové kurzy jsou skvělé dobře vysvětleny ale mám problém, chtěla jsme změnit heslo a po změně se již do placeného kurzu nemohu dostat. Poradíte mi? Děkuji

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, děkujeme za pochvalu a co se Vašeho problému týče, mrkli jsme na to a zjistili jsme, že kurz máte zakoupený pod jiným účtem, než pod kterým sem píšete tento komentář. Pokud budete mít i nadále s čímkoliv problém, napiště nám prosím na info@kurzyproradost.cz.

Profilová fotografie

Eva Křičková

25.9.2019

Zatím jsem viděla jen bezplatnou část, ale jsem nadšená. Paní lektorka krásné vysvětluje a video je dobře natočené, protože je vidět krásně na obě ruce

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme. Máme radost, že se Vám kurz líbí. :-)

Profilová fotografie

Dana Doležalová

18.7.2019

Zatím jsem shlédla jen neplacenou část. Moc za ni děkuji. Je super, že se dozvíme, co se můžeme v kurzu naučit, včetně ukázky lekce. Už vím, co si budu přát k narozeninám. Díky.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dano, děkujeme. :-)

Profilová fotografie

Mirka Nováková

5.3.2019

Dekuji moc za tento kurz. Chci se zeptat, jakou mate kytaru? Ma krasny zvuk. Ja jsem pred par lety investovala do kvalitnejsi kytary, ale se zvukem nejsem spokojena ani po poradnem vyladeni muzikantem. Diky za odpoved.
Mejte krasne dny a diky.
Miri

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Mirko, děkujeme za hodnocení a zde je odpověď na Vaši otázku od lektorky Evy:
Diky za pochvalu a dotaz :). Kytaru mam od korejske firmy Wildwood, ale tahle znacka bohuzel nebyva v nabidce ceskych hudebnich obchodu. Ja kytaru koupila od kolegy kytaristy. Preji, at se Vam dari ve hre na kytaru. Eva H.

Profilová fotografie

Karel Máj

28.2.2019

Super věc, shlédnutí první lekce mě donutlo vytáhnout kytaru z kumbálu a vyzkoušet si to. A tak možná dojde i na plcenou část a já se třeba konečně naučím na tu kytar hrát :-D

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Karle, děkujeme! Máme radost, že jste díky kurzu oprášil kytaru a přejeme Vám radostné vybrnkávání. :-)

Profilová fotografie

Pavel Dušánek

18.2.2019

Vždy jsem chtěl umět hrát na kytaru, ale nikdy jsem na to neměl dost trpělivosti, protože jsem byl samouk a nikdo se mi nevěnoval. díky kurzu si budu moc asi splnit sen.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Pavle, děkujeme. Moc Vám přejeme, ať se Vám s radostí podaří splnit si tento sen. :)

Profilová fotografie

Michaela Škarecká

8.2.2019

Velice srozumitelné a jasné i pro začátečníky. Lehce jsem se přiučila hře a ještě zaplnila volný čas užitečně. Myslím, že každý, kdo hraje na kytaru si video oblíbí. Za sebe doporučuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Michaelo, děkujeme za pochvalu i doporučení. Máme radost, že se Vám kurz líbí a přejeme Vám mnoho radostných chvil s kytarou v ruce.

Profilová fotografie

Vladimír Hering

8.1.2019

Výborný nápad. Haji už poměrně dlouho, ale s kurzem jem zjistil, že mohu podstatně víc, než jsem hrál dosud.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Vladimíre, děkujeme za pochvalu. Máme radost, že jste s námi objevil nové možnosti hry na kytaru a přejeme ať se Vám daří.

Profilová fotografie

Bohuslav Smítka

22.11.2018

Dobrý den, chci se zeptat jaký potřebuji software na přehlání kurku neb mi to nefunguje. Dík.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Bohuslave, napište nám prosím na e-mail info@kurzyproradost.cz nebo na facebooku a podíváme se na to. Děkujeme.

Profilová fotografie

Jakub Šlemr

25.9.2018

Výborný nápad a velmi dobré zpracovaní. Ten kdo trochu tápe v doprovodech a nezvládá rytmy si tento kurz zamiluje. Ještě nejsem zdaleka na konci ale už teď je to paráda.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jakube, děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že jste s kurzem spokojený a přejeme mnoho radostných chvil při hraní na kytaru. :-)

Profilová fotografie

Jan Gloser

21.7.2018

Ještě nejsem na konci a dávám 5 hvězdiček. Po doma si brnkám už spoustu let a teprve teď zjišťuju, co s tou kytarou můžu dělat.

Díky

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Jane, děkujeme za hodnocení. Máme radost, že díky nám jste objevil nové možnosti hry na kytaru. :-) Ať se Vám daří.

Profilová fotografie

xlu cky

6.6.2018

Skvělá kurz, vřele doporučuji všem kdo se chce naučit hrát na kytaru a pochopit akordy, rytmus... já jsme myslela, že se rytmus nenaučím, ale tento kurz mi pomohl nastartovat se.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i doporučení. Máme radost, že Vám byl kurz přínosem a naučila jste se díky němu nové dovednosti.

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

6.5.2018

Dobrý den, děkuji za tento kurz, který je skvělý. Je názorný a vhodný pro všechny. Manžel se chce naučit hrát na kytaru a tento kurz mu určitě moc pomůže. Děkuji.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Soňo, děkujeme za pochvalu. Manželovi můžete udělat radost dárkovým poukazem, do kterého můžete napsat i osobní věnování.

Profilová fotografie

Helena Káclová

16.3.2018

To je také chytrý nápad ukázat rytmus. Nikde jinde jsem se s tím nesetkala. Hraji již dost dlouho a znám jen 4 rytmy. Tohle mi fakt pomůže, že to co ještě neumím se díky Vám naučím. Děkuji HK.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Heleno, děkujeme. Máme radost, že Vám je kurz ku prospěchu a naučíte se díky němu nové rytmy. Přejeme mnoho radostných chvil strávených s kytarou v ruce. :-)

Profilová fotografie

Eva Štálová

11.2.2018

Dobrý den, velice doporučuji tento názorný kurz, jak pro uživení kdo měl delší dobu pauzu a nehrál nebo pro úplné začátečníky. Velmi přehledný a přínosný.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, děkujeme! Vaší pochvaly i doporučení si vážíme.

Profilová fotografie

Dana Luksikova

24.1.2018

Dobry den. Velmi dobry a nazorny kurz. Moc doporucuji. Tchan se po delsi dobe vratil ke kytare. Je vhodny pro vsechny zacatecniky a nebo pro ty co dlouho nehrali a zas by chteli.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dano, děkujeme za Vaše hodnocení kurzu.

Profilová fotografie

irena beranova

6.1.2018

Nazorny a prehledny kurz pro vsechny zacatecniky.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Ireno, děkujeme za pochvalu.

Profilová fotografie

Mar Tin

27.12.2017

Velice dobrý a lehce naučitelní kurz

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Martine, díky za pochvalu!

Profilová fotografie

Michal Tatranský

25.12.2017

Veľmi dobrý a názorný kurz. Dá sa tu jednoducho pochopiť spôsob hrania na gitare a použiť to v reále na naučenie sa jednotlivých rytmov. Držím palce lektorke a len tak ďalej.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Michale, děkujeme a i Vám přejeme hodně zdaru a radostných chvil při hraní na kytaru.

Profilová fotografie

Lucie Studenková

22.12.2017

Váš kurz vypadá velmi dobře, je skvělé že můžou I úplní začátečníci si splnit svůj sen a naučit se problematiku od nejzákladnejsich po nejpokrocilejsich rytmů.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Díky, Lucie, už jste si také zkusila některé rytmy?

Profilová fotografie

Marie Fusselova

28.11.2017

Kurz si objednal můj přítel a byl spokojený velmi . Děkujeme :-)

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Také děkujeme, Marie. Teď už pro vás hraje?

Profilová fotografie

Marie Hozmanová Hozmanová

15.10.2017

Děkuji, dost mi to pomohlo.

Profilová fotografie

Marie Hozmanová Hozmanová

Děkuji, dost mi to pomohlo.
Možná, že by to chtělo ke každému rytmu alespoň kousek písně.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Marie, děkujeme za hodnocení. Vaši připomínku předáme lektorce a pokud bude připravovat další kurz, určitě si vezme váš názor k srcdi :-)

Profilová fotografie

Zdenka Machová

26.4.2017

Zakoupila jsem si 13 kytarových rytmů, které si zamilujete a jsem moc spokojená. Vše je dobře a jednoduše vysvětleno. Můžu doporučit.

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, paní Zdeňko, váš komentář potěšil nás i lektorku. Užívejte si kurz a přejeme příjemné hraní :-)

O lektorovi:

Lektor

Eva Hosnedlová - Lektorka, kytaristka a skladatelka

Hudba je mou největší životní radostí. Výuce a hře na ukulele a kytaru se věnuji profesionálně již řadu let a tak vím, s čím mají začínajíci muzikanti největší problémy. Proto jsem  pro vás připravila kurzy “13 kytarových rytmů, které si zamilujete” a “Hrajeme na ukulele”.

To, co každý kytarista či kytaristka nejvíc požívá a potřebuje umět, jsou doprovodné rytmy. A k tomu základní i složitější akordy, se kterými vám rytmy budou dobře znít.

V kurzu věnovanému hře na ukulele si ukážeme a vysvětlíme nejpoužívanější akordy, rytmy a návyky, které budete potřebovat. S videokurzem zvládnete základy hry na ukulele, abyste mohli pokračovat ve studiu jako samouci a zahrát si své oblíbené písničky.

V současnosti skládám hudbu pro svůj nový audio-vizuální projekt Cinematica a hraji v pop-elektronickém duu Žántí & Zahara. Ráda vás pozvu na své webovky www.evahosnedlova.cz.

Přeji vám radost ze hry na kytaru, na ukulele a nebo na obojí :-)

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  4 447 účastníků

  Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Lektor

  Jiří Kynčl
  lektor4 447 x

 • Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Naučte se hrát na kytaru, absolvujte s námi Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla a naučte se zahrát první písně.

 • Kurz

  1 382 účastníků

  Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Lektor

  Pavel Michalica
  lektor1 382 x

 • Jak malovat květiny - nejen pro začátečníky

  Namalujte si v pohodlí domova květiny jako živé, s námi to zvládne i naprostý začátečník.

 • Kurz

  818 účastníků

  Paličkování pro pokročilé

  Lektor

  Iva Prošková
  lektor818 x

 • Paličkování pro pokročilé

  Rozšiřte si své paličkovací umění a naučte se vyrobit nádherné krajky, originální obrazy a šperky dalšími technikami.

 • Kurz

  404 účastníků

  Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Lektor

  Lenka Kinzlová
  lektor404 x

 • Vitráže technikou Tiffany pro pokročilé

  Ponořte se do světa barevných vitráží technikou Tiffany a naučte se výrobu trojrozměrných předmětů.

 • Kurz

  4 339 účastníků

  Šití bot pro začátečníky

  Lektor

  Veronika Mocová
  lektor4 339 x

 • Šití bot pro začátečníky

  Naučte se, jak si vyrobit ty nejlepší a nejoriginálnější kožené boty, které vám skvěle padnou.

 • Kurz

  1 394 účastníků

  Šití ekopanenek pro začátečníky

  Lektor

  Tereza Jarošová
  lektor1 394 x

 • Šití ekopanenek pro začátečníky

  Naučte se jak ušít ekopanenku krok za krokem a udělejte tak radost svým nejbližším.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY