NOVÝ KURZ: "Vysoká škola sebemotivace" od Ivo Tomana s limitovanou zaváděcí 50% slevou!   Klikněte ZDE

 MENU

 Hledat

Úspěšné prodejní techniky

Naučte se úspěšné prodejní techniky a moderní obchodní postupy, pomocí kterých budou prodávat víc všichni obchodníci.

1 530
ÚČASTNÍKŮ KURZU
5,0 z 5 (6 hodnocení)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  1 530 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Úspěšné prodejní techniky jsou vhodné pro každého, kdo chce prodávat víc. Moderní obchodní postupy pomohou k zvýšení prodeje obchodním zástupcům, podnikatelům a živnostníkům. Kurz má 15 dílů s prodejními technikami do živého světa i do světa internetu. A hlavně si ukážeme, jak tyto techniky propojovat. Žádná suchá teorie, ale úspěšné postupy vypilované v praxi. Postupy, které lektor sám používá v podnikání.

V kurzu se dozvíte:

 • jak udělat první změnu
 • jak pracovat s námitkami
 • jak se zbavit předjímání
 • jak na tvorbu webu
 • jak pracovat se SEO
 • jak provozovat e-mail marketing
 • jak na reklamu na internetu

Lektor tohoto kurzu nám předá své dlouholeté zkušenosti, které nás přesvědčí, že úspěšné prodejní techniky opravdu fungují. Představíme si pět skutečných schodů ke změně, kterých se mnoho lidí bojí. Ukážeme si, jak se díky změně nakopnout a vydělávat víc, než dosud. Je osm motivů, které vedou k tomu, že od nás lidé něco koupí, o kterých dosud nevíme. Ukážeme si je a řekneme si, jak díky jejich znalosti prodávat víc. (zobrazit celý popis kurzu)

V kurzu Úspěšné prodejní techniky si předvedeme pět smyslů, které hýbou prodejem. Ukážeme si, jak při obchodování využívat všech smyslů, které nám příroda dala do vínku. Představíme si i desatero e-mail marketingu. E-mail marketing je silný prodejní nástroj. Má ovšem svá pravidla, kterých je nutné se držet. Všechny se je naučíte právě v našem ,,Desateru“.

Objevíme spolu nejčastější obavy zákazníků. Víte, co mají v hlavách lidé, kteří odmítli od Vás koupit? Většinou za to může jedna z šesti nejčastějších obav. A obchodníci, kteří tyto obavy znají, s nimi mohou pracovat. Ukážeme si, co s nimi dělat.

V kurzu Úspěšné prodejní techniky si ukážeme, jak pracovat s námitkami. Víte o tom, že většina námitek vůbec nejsou námitky? Ukážeme si, jak si z námitky udělat spojence, který nám pomůže prodat i v situacích, ve kterých to většina obchodníků vzdává.

Předjímání je past. Jak většina obchodů končí neúspěchem? Tím, že obchodník myslí za zákazníka. S tím má lektor tohoto kurzu velké zkušenosti a podělí se s námi o ně. Dále si ukážeme i tři způsoby tvorby webu. Většina webů nepřináší zákazníky ani obchody. Expert na tvorbu webů, Bob Němeček, majitel vývojářské firmy nám to vše pěkně srozumitelně vysvětlí. Budeme přesně vědět, kudy se vydat při tvorbě svého webu.

Představíme si SEO srozumitelně a polopatě. Ukážeme si, jak zařídit, aby náš web vyhledávače posouvaly na přední pozice. Většinu věcí zvládneme podle tohoto návodu sami a nemusíme si na to najímat agentury. A když už si budeme chtít někoho najmout, tak budeme vědět, co po něm chtít, abychom neplatili za zbytečné věci.

Podíváme se, jak na e-mail marketing, vysvětlíme si, jak funguje hromadné odesílání mailů, jak zařídit, aby naše e-maily nekončily v nevyžádané poště a přinesly nám nové obchody. Za reklamu na internetu můžeme vyhodit balík peněz a nemusí nám přinést žádný obchod. Nebo se můžeme řídit postupy, které používají profíci. Znovu s Bobem Němečkem.

Jako bonus je zde inspirace od Dragana Vujoviče. Jsou chvíle, kdy se nám daří a chce se nám lítat. Ale občas se dostaneme do situace, kdy všechno nejde podle plánu. Inspirace od Dragana nám pomůže hlavně v těchto chvílích. Další inspirace je od Stáni Mrázkové, která je na internetu známá hlavně díky tomu, že učí ostatní lidi to, co jí samotné dnes umožňuje podnikat a prodávat z pláže. Jedná se o tvorbu e-booků. Naučíme se vytvořit e-book, který přitáhne pozornost a e-book, za který jsou lidé ochotni zaplatit.

Inspirace od Zdeňky Čermákové, která je koučkou a zakladatelkou firmy Centrum změn. Ukáže nám, jak jí samotné pomohl internet ze dne na den rozjet nové podnikání. Další inspirace je od samotného lektora kurzu Úspěšné prodejní techniky - Pavla Fary. „Žijeme v době, která přináší neustálé změny a s tím spojené hrozby.“ To říkají jedni. „Žijeme v době, která přináší neustálé změny a s tím spojené skvělé příležitosti.“ To říkají druzí, říká to i on a ukazuje to i nám ostatním.

V kurzu Úspěšné prodejní techniky si představíme moderní obchodní postupy vhodné pro obchodní zástupce, živnostníky i podnikatele:

 • pět schodů ke změně, kterých lidé často bojí, jak se díky změně nakopnout a vydělávat víc, než dosud
 • osm motivů, proč lidé kupují, o kterých jsme doposud neměli ani tušení
 • pět smyslů, které hýbou prodejem a jak je používat při obchodování
 • desatero e-mail marketingu, tento silný prodejní nástroj má svá pravidla, kterých je nutné se držet
 • šest nejčastějších obav zákazníků, víme, co mají v hlavách lidé, kteří odmítli od nás nakoupit
 • jak z námitky udělat spojence a ovlivnit situace, ve kterých to většina obchodníků vzdává
 • tři způsoby tvorby webu s Bobem Němečkem, problematika SEO, e-mail marketingu a reklamy
 • jako bonus je zde inspirace od Dragana Vujoviče, Stáni Mrázkové, Zdeňky Čermákové a Pavla Fary

Lektorem kurzu Úspěšné prodejní techniky je podnikatel Pavel Fara, který vede dvě vlastní firmy. V roli lektora a konzultanta pomáhá firmám a obchodníkům získávat díky internetu nové zákazníky a nové obchody. Obchodní techniky v živém a digitálním světě je nutné propojovat. Na svých kurzech a konzultacích ukazuje podnikatelům, jak díky tomu prodávat víc. Tedy žádná teorie, ale pouze praxí prověřené postupy.

Lekce kurzu:

Chtěli byste vidět, jakým stylem je kurz veden? Připravili jsme pro Vás ukázky ze všech patnácti dílů kurzu "Úspěšné prodejní techniky".

Změny se hodně lidí bojí. Ukážeme si, jak se díky změně nakopnout a vydělávat víc, než dosud.

Většina obchodníků o tom vůbec neví, ale je to tak. Je osm motivů, které vedou k tomu, že od Vás lidé něco koupí. V tomto dílu si je ukážeme a řekneme si, jak díky jejich znalosti prodávat víc.

Jak při obchodování využívat smyslů, které nám příroda dala do vínku? Tak o tom je třetí video.

E-mail marketing je silný prodejní nástroj. Má ovšem svá pravidla, kterých je nutné se držet. Všechny se je naučíte v "Desateru".

Víte, co mají v hlavách lidé, kteří odmítli od Vás koupit? Většinou za to může jedna z nejčastějších obav. Je jich celkem šest. A obchodníci, kteří tyto obavy znají, s nimi mohou pracovat. A co s nimi dělat, to si ukážeme v tomto dílu.

Víte o tom, že většina námitek vůbec nejsou námitky? Ukážeme si, jak si z námitky udělat spojence, který Vám pomůže prodat i v situacích, ve kterých to většina obchodníků vzdává.

Jak bezpečně zabít většinu obchodů? Tím, že myslíme za zákazníka. Mám s tím velké zkušenosti. A v tomto dílu se o ně podělím.

Většina webů nepřináší zákazníky ani obchody. Víte proč? Do tohoto dílu jsem si pozval experta na tvorbu webů, Boba Němečka - majitele vývojářské firmy, který nám to vše pěkně srozumitelně vysvětlí. Výsledek? Budete přesně vědět, kudy se vydat při tvorbě svého webu. Vlastní web a emailový automat si můžete zdarma vyzkoušet na 30 dnů tady: https://www.digitalni-obchodnik.cz/

Jak to zařídit, aby Váš web vyhledávače posouvaly na přední pozice? Nemusíte si na to najímat agentury. Většinu věcí zvládnete podle tohoto návodu sami. A když už si budete chtít někoho najmout, tak budete vědět co po něm chtít. Abyste neplatili za zbytečné věci. Vlastní web a emailový automat si můžete zdarma vyzkoušet na 30 dnů tady: https://www.digitalni-obchodnik.cz/

V tomto dílu se podíváme na e-mail marketing podruhé. Společně s Bobem si vysvětlíme, jak funguje hromadné odesílání mailů, jak to zařídit, aby naše e-maily nekončily v nevyžádané poště a přinesly nám nové obchody. Vlastní web a emailový automat si můžete zdarma vyzkoušet na 30 dnů tady: https://www.digitalni-obchodnik.cz/

Za reklamu na internetu můžeme vyhodit balík peněz a nepřinese nám nic. Nebo se můžeme řídit postupy, které používají profíci. Znovu s Bobem Němečkem. To je jeden z profíků, jehož radami je tento díl nabitý. Vlastní web a emailový automat si můžete zdarma vyzkoušet na 30 dnů tady: https://www.digitalni-obchodnik.cz/

Jsou chvíle, kdy se nám daří a chce se nám lítat. Ale občas se dostaneme do situace, kdy všechno nejde podle plánu. Inspirace od Dragana vám pomůže hlavně v těchto chvílích. Další videa s Draganem najdete tady: http://pavelfara.cz/stranka/dragan/

Stáňa je na internetu známá hlavně díky tomu, že učí ostatní lidi to, co jí samotné dnes umožňuje podnikat a prodávat z pláže. Tvorba e-booků. Chcete si vytvořit e-book, který přitáhne pozornost? Nebo e-book, za který jsou lidé ochotni zaplatit? V tomto videu se dozvíte, jak na to. Obálku e-booku si můžete vytvořit tímto nástrojem: http://www.myecovermaker.com/

Zdeňka je koučkou a zakladatelkou firmy Centrum změn. Ukáže nám, jak jí samotné pomohl internet ze dne na den rozjet nové podnikání. Já sám se od ní učím stále něco nového. Vlastní web a emailový automat si můžete zdarma vyzkoušet na 30 dnů tady: https://www.digitalni-obchodnik.cz/

„Žijeme v době, která přináší neustálé změny a s tím spojené hrozby.“ To říkají jedni. „Žijeme v době, která přináší neustálé změny a s tím spojené skvělé příležitosti.“ To říkají druzí. Říkám to i já. A ukazuji to ostatním. V závěrečném videu to ukážu i Vám.

Hodnocení a komentáře:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Profilová fotografie

Soňa Stösselová Buchtová

7.5.2018

Dobrý den, všechny informace týkající se úspěšných prodejních technik, postupy jak a proč , informace a návody s postupy jak oslovit zákazníka, nabídnout a zaujmout jsou podány velmi srozumitelně. Doporučuji.

Profilová fotografie

Libor Pavlík

27.3.2018

Perfektní návody, přijdou si tady na své jak úplní začátečníci, tak zkušenější. Skvělé jsou ukázky, které v žádných knihách nenajdete a formou videa jsou mnohem zapamatovatelnější.

Profilová fotografie

Eva Štálová

3.2.2018

informace týkající se úspěšných prodejních technik, vysvětléné postupy jak a proč , informace a návody s postupy jak oslovit zákazníka, nabídnout a zaujmout

Profilová fotografie

Michal Tatranský

26.12.2017

Tak tu sú fajn návody na predajné techniky. Človek sa tu veľa priučí a reálne ich dokáže použiť v bežnom živote. Každému mladému a začínajúcemu predajcovi sa tento kurz hodí.

Profilová fotografie

Iveta Králíková

14.12.2017

dobrý den koukala jsem na úvodní neplacené části kurzu a docela mě to zaujalo , ono v dnešní době je dobré vědět metody prodeje a být lepší než ten druhý, někdo to má od přírody jako můj synovec ten by prodal vše, ale někdo se to musí naučit

Profilová fotografie

Kurzy pro radost

Dobrý den, Iveto, skvěle napsané. Každý máme na něco talent a něco se prostě musíme naučit :-)

Zobrazit další hodnocení (6 hodnocení)

O lektorovi:

Lektor

Pavel Fara - Podnikatel, obchodník, konzultant

Pavel Fara je podnikatel, který vede dvě vlastní firmy. V roli lektora a konzultanta pomáhá firmám a obchodníkům získávat díky internetu nové zákazníky a nové obchody. Obchodní techniky v živém a digitálním světě je nutné propojovat. Na svých kurzech a konzultacích ukazuje podnikatelům, jak díky tomu prodávat víc. Žádná teorie. Jenom Pavlovo praxí prověřené postupy. Víc o Pavlovi najdete na jeho webu: www.pavelfara.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  2 024 účastníků

  Krok za krokem sebekoučem

  Lektor

  Lenka Benešová
  lektor2 024 x

 • Krok za krokem sebekoučem

  Naučte se stát krok za krokem sebekoučem, zjistěte, jak funguje osobní koučink a jednotlivé techniky koučování.

 • Kurz

  1 609 účastníků

  WEBZISK: Komplexní průvodce vyděláváním na internetu

  Lektor

  Tomáš Dekan
  lektor1 609 x

 • WEBZISK: Komplexní průvodce vyděláváním na internetu

  Webzisk Vám ve 26 videích vysvětlí, jak kliknutí za kliknutím začít vydělávat peníze na internetu.

 • Kurz

  4 528 účastníků

  Excel pro začátečníky

  Lektor

  Josef Cvrček
  lektor4 528 x

 • Excel pro začátečníky

  V kurzu Excel pro začátečníky se dozvíme užitečné návody a informace, naučíme se Excel funkčně a efektivně používat.

 • Kurz

  2 079 účastníků

  Radost z prodeje

  Lektor

  Pavel Fara, Peter Urbanec
  lektor2 079 x

 • Radost z prodeje

  Kurz prodejních dovedností určený pro obchodníky a prodejce, zpracovaný zcela jedinečnou formou.

 • Kurz

  1 108 účastníků

  Microsoft Office s titulky pro neslyšící

  Lektor

  Aneta Bajerová
  lektor1 108 x

 • Microsoft Office s titulky pro neslyšící

  Naučte se pracovat s Microsoft Word, Excel i Powerpoint v tomto jedinečném kurzu doplněném o titulky pro neslyšící.

 • Kurz

  759 účastníků

  Telefonování pro obchodníky – lepší pocity, lepší výsledky

  Lektor

  Míra Princ
  lektor759 x

 • Telefonování pro obchodníky – lepší pocity, lepší výsledky

  Naučte se správnému obchodnímu telefonování, mějte lepší pocity i lepší výsledky z Vašich dohodnutých schůzek a obchodů.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY