MENU

 Hledat

Kanzashi - textilní kytičky

Osvojte si techniku, jakou lze vyrobit textilní kytičky na vytvoření nádherných doplňků a ozdob ze zbytků látek.

64
HODNOCENÍ ÚČASTNÍKŮ
5,0 z 5 (přečíst)
  Vstoupit do kurzu ZDARMA Získat bezplatné členství

Do kurzu již vstoupilo
  4 329 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Objevíme kouzlo techniky zvané Kanzashi - textilní kytičky, kde se spolu naučíme vyrábět krásné a jedinečné textilní šperky ze zbytků látek z nejrůznějších materiálů, které zvládne opravdu každý. Kanzashi je technika výroby textilních kytiček ze zbytků látek, kterými můžeme ozdobit svoje šaty nebo třeba kabelky. Lze je použít také jako výzdobu interiérů nebo jako krásné textilní šperky, brože, spony a čelenky.

V kurzu se dozvíte:

 • jak tvořit z bavlny
 • jak tvořit ze saténu
 • jak tvořit z džínoviny
 • jak tvořit z tylu
 • jak tvořit z dekoračních látek
 • jak tvořit ze strukturovaného plátna

V kurzu Kanzashi - textilní kytičky se naučíme vyrábět skvělé dekorativní kytičky z těch nejmenších zbytků látek, jako jsou bavlněné látky, satén, džínovina, tyl, dekorační a strukturované látky nebo třeba organza. Stylově jimi ozdobíte polštářky, závěsy nebo truhlíky s květinami. Jedná se o techniku Kanzashi, která původně dle jejího názvu vychází ze starých japonských tradic. V minulosti se jí zabývaly zejména Gejši. (zobrazit celý popis kurzu)

Budeme spolu pro začátek tvořit kytičky především z bavlněné látky, která je dostatečně pružná a velmi vhodná pro použití zejména při prvních krůčcích zvládání techniky. Abychom si všechny látky mohli správně nastříhat, neobejdeme se bez opravdu ostrých nůžek. Pokud je ještě nemáte, určitě si je dopředu pořiďte.

Klasické špendlíky využijeme při zafixování tvaru látky, k úpravám středu kytiček tavnou pistoli, nemůže chybět ani ostrá jehla a samozřejmě nit. Na tu budeme krok za krokem postupně navlékat jednotlivé okvětní lístky. Velmi užitečnými pomocníky budou i kromě jiného pinzeta a kleštičky, které nám mnohdy ulehčí práci a čas od času se opravdu hodí.

Dozvíme se, jak si připravit okvětní lístky pro techniku Kanzashi, pro kterou jsou typické právě textilní kytičky. Naučíme se stříhat látky do rozličných tvarů a různě je překládat tak, že budou květy tisíckrát jiné. Základem kytiček jsou jednotlivé trojúhelníčky, které několikrát překládáme. Naučíme se, jak tvořit křidélka a malé šipky.

Základní okvětní lístky si připravíme ze čtvercově nastříhané látky přehýbané do základních trojúhelníků a následně zase dále překládáme a fixujeme špendlíkem. Dalším příkladem je opět výsledná malá šipka vycházející z původního čtverce překládaného až do výsledného ostrého hrotu.

Japonci jsou mistři na podobné techniky a různé origami. Metod Kanzashi pro tvorbu textilní kytičky i samotných variant, jak poskládat látku pokaždé jinak, je opravdu nepřeberné množství. Jakmile zvládnete základy a popustíte uzdu vaší fantazii, přijdete možná i na spoustu dalších vlastních způsobů, jak látku poskládat.

Po přípravě okvětních lístků se spolu pustíme do kompletování kytiček. Jeden po druhém postupně navlečeme na nit a volné odstřihnuté konce po obou stranách budeme svazovat ihned po srovnání jednotlivých lístků do jednoho směru. Překřížíme nitě a uzel třikrát obtočíme a utáhneme.

Nakonec za pomoci tavné pistole vytvoříme pěkný střed, kam můžeme přilepit malinkou koupenou kytičku. Své dílo dokončíme, když ze zadní strany květ vycpeme odstřižky a začistíme je kouskem vybrané látky. Za pomocí našich video kurzů Kanzashi - textilní kytičky se spolu vše dokážeme naučit.

V kurzu Kanzashi - textilní kytičky získáme návody na vytvoření nádherných doplňků a ozdob ze zbytků látek a naučíme se:

 • různé varianty a tvary kytiček pro dekoraci
 • jak pracovat dále s kytičkami a kam je používat
 • spona do vlasů ze dvou barev a způsob upevnění na brožový špendlík
 • dvoubarevné kytičky s úzkými a dutými okvětními lístky
 • čelenka do vlasů a její zdobení z materiálů, jako je satén, dekorační látka nebo strukturované plátno
 • kytičky z džínového materiálu různých odstínů a ozdoba na kabelku
 • kytičky pro slavnostní příležitosti z tylu a z lesklé průhledné organzy
 • tkaní na kolíkovém stavu a pletení krásných koberečků

Lektorkou kurzu Kanzashi - textilní kytičky je Jaroslava Marková, která nás naučí, jak využít i ty nejmenší zbytky látek a vytvořit z nich kouzelné kytičky. Jakmile zvládneme techniku jejich tvorby, zrodí se v našich rukách překrásné textilní šperky, brože, spony, čelenky nebo ozdoby kabelek či krásné dekorace interiérů. Nepotřebujeme shánět žádné zvláštní vybavení a můžeme se rovnou pustit do dobrodružství tvorby.

Lekce kurzu:

1
Pomůcky
22:06
22:06

V prvním dílu se seznámíme se všemi základními pomůckami, které budeme potřebovat.

2
Tvary kytiček
18:25
18:25

V dnešním dílu se naučíme nové tvary kytiček, které můžete použít pro dekoraci.

Kytičky máme vyrobené, ale co s nimi dále? O tom si budeme povídat v dnešním dílu.

Kanzashi je technika výroby textilních kytiček ze zbytků látek, kterými můžete ozdobit svoje oděvy nebo třeba kabelky. Lze je použít také jako výzdobu interiérů nebo jako krásný šperk.

V tomto díle si ukážeme, jak vytvářet bavlněné kytičky ze dvou barev, jak postupovat při upevnění kytičky na brožový špendlík a na závěr si vyrobíme sponu do vlasů ve tvaru kytičky z úzkých okvětních lístků.

Dnes se naučíme nový tvar dvoubarevné kytičky s dutými květními lístky.

Dnes si vyrobíme kytičky z nových materiálů, jako je satén, dekorační látka nebo strukturované plátno a ozdobíme si čelenku do vlasů.

V tomto dílu si ukážeme, jak vyrábět kytičky z nadčasového džínového materiálu různých odstínů, kterými si můžete ozdobit třeba kabelku.

Tentokrát si vyrobíme kytičky na slavnostní akci a půjde o kytičky z tylu a z lesklé průhledné organzy.

V tomto bonusovém dílu objevíte techniku tkaní na kolíkovém stavu a naučíte se používat vhodné, lehce přístupné materiály, ze kterých si můžete uplést svůj krásný kobereček.

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

Marie Hanušová

Dobrý den,chtěla bych poděkovat za pěkný kurz.Paní lektorka umí vše krásně a srozumitelně vysvětlit.Už se to u nás hemží kytičkami,které využívám na zdobení a mnoho jsem jich už darovala.A bonus na závěr je perfektní,stav už mám,tak jen začít.Ještě jednou děkuji

Soňa Stösselová Buchtová

Dobrý den, děkuji za tento kurz, který poskytuje skvělé využití volného času a zbytků látek. Kytičkami se dá vydekorovat takřka cokoli a potěšit své blízké. Děkuji :-)

Krystyna Zangova

je to krasna a zajmava tvorba určitě daj se pouřit na spoustu ozdob čelenky,brože určitě vyskoušim .Rektorka vysvětluje moc zajmavě a myslim že tvořilky pochopěj

Kurzy pro radost

Dobrý den, Krystyno, děkujeme. Až vyzkoušíte, určitě se nám tu nezapomeňte pochlubit obrázkem, ať se všichni můžeme podívat. :-)

Eva Štálová

Dobrý den, skvělé využití zbytků látek, mnoho variant kytiček, pro trochu zručné ruce a tvořilky ideální kurz, vhodný i jako dárek. Zkrášlení domácnosti.

Kurzy pro radost

Dobrý den, Evo, vystihla jste to skvěle. :-) S trochou snahy kytičky zvládne úplně každý a může si tak vyšperkovat nejen domov, ale třeba i oděv. Zkusíte to také? :-)

Dana Luksikova

Dobry den. Tento kurz je velice zajimavi . Hned vyzkousim jak sezenu material. Uz se na to moc tesim.moc me zaujal. Nebo zkusim udelam ze zbytku latek.

Kurzy pro radost

Dobrý den, Dano, děkujeme. K výrobě kytiček se zbytky látek skvěle hodí, takže nic nemusíte shánět a můžete se do toho pustit hned. :-)

vlasta Meitnerová

Odevždy jsem dělávala ruční práce, v poslední době o něco méně a tento kurz mne opět "nakopl", je použitelný pro zkrášlení svého okolí i výtvory lze použít pro radost druhých, už se těším, až něco vyrobím pro vnučku..

Kurzy pro radost

Dobrý den, Vlasto, máme radost, že Vás tento kurz opět zavedl ke kreativnímu tvoření. :-) Určitě se nám pak nezapomeňte pochlubit obrázkem. :-)

Miluše Nechvátalová

Kurz mi moc pomohl, děkuji :) Kytičky dávám na tylové sukně a nebo jako brože k sukním a čelenkám. Výroba je zajímavá a netušila jsem, že mne to bude tak moc bavit. Také se spotřebují kousíčky látek, které jsem dříve vyhazovala. Doporučuji vyzkoušet. :)

Kurzy pro radost

Dobrý den, Miluše,
pošlete nám, prosím, obrázky vašich výrobků. Taková okytičkovaá sukně může být úžasná a my jsme pěkně zvědaví :-)

Irena Dobšíková

Moc hezké kytičky, velice pěkně vysvětleno. Úžasné na dozdobení jak šitých projektů, tak i možnosti využití v interieru. Paní lektorka má velkou trpělivost. Děkuji.

Kurzy pro radost

Děkujeme, Ireno, za nás i za lektorku :-)

Tatana Čtvrtníková

Děkuji, byl to pro mne přínos a moc pěkně a srozumitelně vytvořený kurz. Doporučuji.

Kurzy pro radost

Děkujeme a vyřídíme i lektorce :-)

KAnazashi velmi pěkná práce,ale těžká

Kurzy pro radost

Hezký večer,
souhlasíme, ale výsledek pak opravdu stojí za to :)
Tým KPR

Ilona

Je to nádhera. Paní super a hlavně srozumitelně vysvětluje postupy. Už se těším až to zkusím já. Díky a těším se na pokračování.

Alena Lohrová

Ano, Váš kurz jsem objevila zcela náhodou a jsem nadšená. Zabývám se Quillingem a stále hledám jinou formu tvoření, aby to nebylo moc náročné a konečně jsem narazila na vás. Určitě to zkusím a pak se ozvu. Moc děkuji.

Milena Kadáková

Bezva nápad,hned je jdu zkusit na jarní zdobení.

Hanka

Moc hezké! Děkuji.♥

Jana

je to krásny kurz s nádhernými kytičkami a veľmi zrozumiteľne povedané a ukázané.Vďaka pani Jarka určite to skúsim.JH

Vlaďka

Moc děkuji za inspiraci na krásné jarní zdobení.

Dana

Vaš kurz je velmi inšpirativny dufam ze si najdem čas a skúsim spraviť niečo podľa vás.dakujem že ste sa s nami o to podelili a môžeme sa niečo nové naučiť.

Lenka

Moc děkuji za krásný kurz! Je to pro mě další vlna inspirace-kéž bych měla více volného času! V těhotenství jsem začala tvořit šperky z korálků, ale teď s naší 2 letou divoškou je toho času málo :-/ Ale kytičky určitě zkusím! Už je totiž vidím na dceřiných jarních čepičkách :-D

božena

děkuji za kurz

anna

moc děkuji za Vaše krásné kytičky ráda tvořím a učím se novým věcem mám vnučku tak se pokusím ji něco udělat Anička

Věra Kahánková

Prohlížela jsem si dnes nabídku v kurzech pro radost a zaujaly mě vaše kytičky. Hned jse se do toho pustila a podařilo se. Nemám sice onu pistolku, ale pomůžu si lepidlem na textil. Chci využít tyto kytičky na zdobení mých patchworkových výrobků. Těším se na další kurz ! MOC DÍKY ! :-)

Lenka

Děkuji, prostě báječné, moc se mi kytičky kanzashi zalíbily. Objevila jsem váš kurz náhodně při hledání svatebních dekorací a myslím, že nevěsta nebude věřit svým očím:-)). Dík za inspiraci i názornou ukázku výroby. Moc zdravím. Lenka

Bianka vrbatová Vrbatová

Dobrý den,
jste neuvěřitelně šikovná a skvěle vše vyvětlujete,prostě super. Bianka

Marcela

Dobrý den,
na váš kurz jsem taktéž narazila úplnou náhodou a musím říci,že vaše kytičky mne nadchly a v nejbližší době si je vyzkouším. Moc děkuji za inspiraci.Marcela

Magdalena

Dobrý den,na tento kurz jsem narazila náhodou a samozřejmě při hledání něčeho jiného.Velmi mě to zaujalo a tak až skončí vánoční shon a spěch podívám se na něj v klidu.Moc se mi to líbí.Přeji hodně úspěchů v tvorbě.

Ludmila Tremlová

Zdravím vás paní Jaroslavo, chtěla bych poděkovat za videokurz, který mi umožnil naučit se něco nového. Kytičky jsou krásné a udělají radost jako dárky a různé ozdoby. Těším se na další pokračování. S pozdravem Ludmila.

Eva

Dobrý den paní Jaroslavo, shlédla jsem Vaše kurzy, jsou vynikající. Já jsem kytičky Kanzashi začala vyrábět nezávisle na Vašich kurzech. Mám jich hodně, ráda bych je ukázala, ale bohužel nevím jak. Neumím tak pracovat s počítačem abych fotky dala jako přílohu do e-mailu. Nezlobte se. Ale snad se mi to jednou povede. Já kytičky lepím tavnou pistolí na hotové kolečko. To jsem se naučila z internetu od ruských děvčat. S pozdravem Eva

Eliška

Dobrý den paní Jaroslavo,

na tento web jsem byla odkázaná kamarádko, že zde najdu spoustu inspirace. A nemýlila se. Vaše ukázka kytiček mě naprosto nadchla. Bohužel nemám doma tavnou pistoli, ale co není, neznamená, že brzy v domácnosti nepřibyde :-D Už začínám přemýšlet, kterou látku použiji jako první.

Ještě jednou mnohokrát děkuji a jak něco vytvořím, pošlu Vám fotku.

Janina

Dobrý den, děkuji za návody zdarma a krásně vysvětlený postup při tvoření kytiček. Na kurzy pro radost jsem přišla náhodně a z Vašeho tvoření jsem nadšená.
Mějte se moc hezky a ať se Vám daří.
Janina

Jana

Jak jsem tak brouzdala po Fleru, jednou jsem tam objevila paní, co se zabývá mimo jiné i tvorbou kytiček kanzashi. Velmi se mi líbily a paní jsem poprosila, zda by mi nemohla takové z rifloviny ušít.Velmi ochotně mi vyhověla.A dnes jsem zase náhodou objevila Kurzy pro radost a ejhle ta paní je Jaroslava Marková!!!!Shlédla jsem její kurz a jsem nadšená!!! Velmi se těším na další díl a Vás paní Jarko moc zdravím z Jičína Jana

danka

nadherne kvietky ,dakujem za napady ste super

Katka

Jste opravdu sympatická a velice šikovná paní, krásně to vysvětlujete, takže se to dá výborně pochopit hned na první shlédnutí;))...a to je super.

přeji pěkný den a ať se daří i nadále k.:)

Martina

Kytičky jsou zajímavé a lehké. Jste sympatická paní a hezky postup vysvětlujete. :)

Hana

Dnes jsem zde poprvé a určitě se sem budu vracet. Kytičky jsou nádherné, pokusím se je taky naučit. Díky za Vaše kurzy.

Eva

Velmi pekne dakujeme za rozdávanie krásy

jitka

Tak to zkouším a nějaké jsem už udělala, ale stále mám pocit,že to není jako Vaše. Skláním se před Vámi. Některé jsem dala jako ozdoby na klipsy a některé mám jako zápichy. Zdravím a přeji zdraví

Jana

RÁDA BYCH SE NAUČILA TECHNIKU KANZASHI. BUDU SE POZORNĚ DÍVAT, JAK SE KYTIČKA VYRÁBÍ.

Miroslava

Dobrý den, jste úžasná! Děkuji moc za skvělé nápady, jdu si hned oba typy zkusit a už se nemůžu dočkat dalších dílů.

Magdalena

Vdaka ze nas ucite ako vyuzit kazdy kusok latky.Tesim sa na nove druhy kvietkov

Zuzana

...veľmi pekne ďakujem za úžasný kurz.....hneď si tie kvietočky idem skúsiť spraviť...dám vedieť ako to dopadlo...ešte raz vďaka....

Jiřina

Moc pěkné kurzy, těším se na další díl :-)

Jaroslava Jedovnická

Dobrý den milá jmenovkyně. Děkuji za Váš kurz, je báječný a těším se až všechny Vaše návody vyzkouším. Máte pravdu, že kytičky jsou "nakažlivé" ale tento bacil je velmi příjemné chytit.Přeji hezké dny a další prima nápady ve Vaší tvorbě. Jarka

iveta

Dobrý deň, mne sa to veľmi páči, hneď ako budem mať trochu času, tak si to vyskúšam. Ešte tú pištoľ si musím zadovážiť a dúfam, že si to budem môcť ešte aspoň raz pozrieť.

Alena

Kurz je velice pěkně udělaný, názorný. Moc se mi líbí. Děkuji

katka

Jaruško,máte to nádherný,už se těším až vyzkouším....a zkouknu další díly.Katka

Olga

Dobrý večer, paní Jaroslavo,
velice děkuji za pěkný kurz, vše je velmi názorně a srozumitelně vysvětleno. O této technice jsem dosud nic nevěděla, ale určitě si zkusím s dětmi nějaké kytičky vyrobit. Jen si musíme připravit všechny pomůcky. Kanzashi techniku i Váš kurz budu určitě doporučovat dále.
Mějte se krásně.
Olga

Marie

Paní Jarko,moc děkuji za Váš kurz,velice srozumitelně jste to vše vysvětlila. Již delší dobu jsem chtěla vyzkoušet a nedařilo se mi to podle mých představ,ale podle Vašeho kurzu to bude určitě hračka. Budu ale zkoušet až po prázdninách,celé léto jsem s dětmi na táboře a tak nemám moc času,akorát tak ty kurzíky shlédnout. Potom se určitě ozvu,jak se mi daří. Ještě jednou děkuji,jste moc šikovná. Marie

Božena

Paní Jaroslavo, krásně a srozumitelně jste vše vysvětlila. Musím si připravit potřebný materiál a vyzkouším! Těším se na další Váš kurzík.
Hezký den Božena

Lucie

Tak hned po shlédnutí videa jsem zkusila,je to první výtvor,doplněný prozatím slamněnkou,neměla jsem látkové kytičky a jsem opravdu nadšená Lucie

Lucie

Úžasné,hned jdu vyzkoušet :-)

Radmila Kačerovská

Dobrý den,hezké,hezké.3iji mnoho let,ale tyto kytičky jsem ještě nedělala.Je to pěkné a jednoduché.Určitě vyzkouším a budu sledovat další díly.Stále je se co učit.Děkuji Radmila

Kateřina

Dobrý den, také již nějakou dobu pokukuji po kanzashi a Váš návod je srozumitelný i pro mě, což je co říct, jelikož na ruční práce moc zručná nejsem ... Moc děkuji, určitě vyzkouším a těším se na další díl!

Martina

Již dlouho jsem chtěla kanzashi vyzkoušet a dle Vašeho názorného výkladu to půjde jistě hravě:) Děkuji a těším se na další díly!

Jana

Velice názorné video a protože jsem krejčová a materiálu dost, tak se těším, jak to vyzkouším.

Jarka

Video je perfektné a zrozumiteľné. A to som náročná, alebo "profesionálne zdeformovaná".....pracujem totiž v škôlke, kde musím vysvetlovať úplne podrobne....tak ako je to na videu.Vďaka.Pohodu praje Jarka Jarke :):):)

Petra

Dobrý den, moc děkuji za Váš návod je to perfektní a srozumitelné :) Nikdy v životě jsem to nedělala a včera si udělala první kytičku z prvního dílu tu jednoduchou, pro změnu jsem jí udělala z rifloviny a výsledek na poprvé luxusní nad moje očekávání. Budu se těšit na další díly. Děkuji Petra

Dana

Dobrý den. Návod na kytičky je velice pěkně a srozumitelně udělaný. Za to Vám patří velké díky. Jdeme s dcerkou zkoušet :o) a těšíme se na další návody. Dana

Jaroslava Bártová

Máte můj obdiv. Zdá se mi to poměrně titěrné,ale vysvětlujete moc pěkně a ty hotové kytičky jsou nádherné.Jarča

Miloslava

moc se mi kurz líbí, jsem takový samouk na ruční práce, patchwork, korálkování, pletení z papíru a pod. Když se můžeme podívat na video a nakouknout na někoho kdo to ovládá, je to moc fajn. Už se těším až si to zítra zkusím a postoupím do dalšího dílu :-)

Blanka

Chválím za velice srozumitelný návod, s dcerkami se hodně věnujeme ručním pracem a na prázdniny máme "velké plány", abychom zahnaly nudu, takže tyhle kytičky určitě! vyzkoušíme :-)
Jen bychom uvítaly i nějaké konkrétní nápady, jak kytičky využít. Děkujeme a přejeme krásné léto :-)

Mirka

Vaše kytičky jsou nádherné. Mám ráda ruční práce, takže se do jejich výroby určitě také pustím. Moc se těším na další díly Vašeho kurzu.

Jana

Super srozumitelný návod, kytičky jsou úžasné, určitě vyzkouším a těším se na další díly...

Dorota

Skvělá práce! Opatřím si tu pistolku a taky se do toho pustím :) Fotím děti a miminka, takže tento kurz je pro mě obrovským přínosem! Můžu si totiž vyrobit čelenky na focení sama :) Ušetřím a budu mít radost z hezké práce. Děkuju moc za tento kurz :)

Věra

Vaše kytičky jsou moc krásné a vaše ukázky velice srozumitelné. Těším se, až se do kytiček sama pustím. Přeji hodně úspěchů v dalším tvoření.
Věrka

O lektorovi:

Lektor

Jaroslava Marková - Výtvarnice

Dobrý den, ráda bych vás naučila, jak využít i ty nejmenší zbytky látek a vytvořit z nich kouzelné kytičky. Lze je využít nejen pro dekoraci interiérů, jakmile zvládnete techniku jejich tvorby, zrodí se ve vašich rukách překrásné textilní šperky, brože, spony, čelenky nebo ozdoby kabelek. Nepotřebujete shánět žádné zvláštní vybavení a můžete se rovnou pustit do dobrodružství tvorby. Kdo by se chtěl o mě dozvědět víc, může nakouknout http://www.fler.cz/jarama, podívat se na moji další tvorbu a počíst blogy

Mohlo by Vás zajímat:

 • Kurz

  9 245 účastníků

  Patchwork pro začátečníky

  Lektor

  Radka Sedláčková
  lektor9 245 x

 • Patchwork pro začátečníky

  Naučte se tvořivě šít pomocí techniky patchwork a zvládněte hned několik různých metod skládání a kombinování látek.

 • Kurz

  8 057 účastníků

  FIMO - květinová louka

  Lektor

  Monika Brýdová
  lektor8 057 x

 • FIMO - květinová louka

  Naučte se pracovat s FIMO polymerovou hmotou a zvládněte základní techniky výroby šperků s květinovými motivy.

 • Kurz

  1 623 účastníků

  13 kytarových rytmů, které si zamilujete

  Lektor

  Eva Hosnedlová
  lektor1 623 x

 • 13 kytarových rytmů, které si zamilujete

  Naučte se používat základní jednoduché kytarové rytmy a kytarové akordy pro začátečníky, které budou skvěle znít.

 • Kurz

  1 699 účastníků

  Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Lektor

  Jiří Kynčl
  lektor1 699 x

 • Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla

  Naučte se hrát na kytaru, absolvujte s námi Rychlokurz hry na kytaru podle Jiřího Kynčla a naučte se zahrát první písně.

 • Kurz

  515 účastníků

  Natáčení videa pro začátečníky

  Lektor

  Josef Mašek
  lektor515 x

 • Natáčení videa pro začátečníky

  Naučte se, jak správně natáčet videa, získejte návody i rady, jak natočit krátký film z dovolené či propagační video.

 • Kurz

  732 účastníků

  Výroba stříbrných šperků

  Lektor

  Jana Veselá
  lektor732 x

 • Výroba stříbrných šperků

  Naučte se tvořit ve svých dlaních s unikátní modelovací hlínou a vytvořte si tak jedinečný stříbrný šperk.

Všechny naše kurzy obsahují neplacenou a placenou část.

Vstup do kurzu je vždy zdarma a nikdy nezavazuje k nákupu.

U placených částí vždy platí 100% záruka vrácení peněz.

Naše kurzy můžete přehrávat kdykoliv na PC, mobilu i tabletu.

CHCI SE STÁT LEKTOREM

Máte zájem stát se lektorem a natočit svůj kurz?

VÍCE INFORMACÍ    

CHCI DAROVAT

dárkový poukaz

JAK POUŽÍT

dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY