/www/doc/www.kurzyproradost.cz/www/cs/wp-content/themes/kpr/header.php on line 48
">

– lámejte raději  odstavce a osobní počítačové rekordy!

Hledáte novou pracovní příležitost a potřebujete se blýsknout v životopisu?
Plánujete si zopakovat znalosti z hodin informatiky?
Chcete se naučit funkce a komba v programech, které vám pomohou zjednodušit váš profesní i každodenní život? 

Balíček Microsoft Office mnohé z nás děsí svou komplexností. Kdykoli máme v plánu k němu zasednout a přiučit se něčemu novému ve Wordu nebo Excelu, úspěšně se do celé záležitosti zamotáme.

A počítačové kurzy bývají dost nákladné. Navíc kdo má času nazbyt, aby se zvládl každý týden někam přesouvat? Je to prekérka.

Ale co kdybychom vám podali online pomocnou ruku, která vám se vším píchne a celou tu počítačovou motaninu rozuzluje?

Nekonečné opakování: Nenechte si diktovat, kdy bude kurz probíhat

Máme pro vás skvělý kurz s názvem MS Office pro každý den, parádní seriál tutoriálů neboli video návodů natolik srozumitelných, že není prakticky možné je nepochopit.

Návody jsou velice sympatické a ukazují konkrétní postupy. Jako byste koukali na lektorovu obrazovku a spolu s ním procházeli všechny funkce. Takže vlastně sledujete návod a mezitím si krásně ve vedlejším okně zkoušíte přesně to, co se v lekci promítá.

Video můžete kdykoli stopnout. Kdykoli vrátit zpět. Kdykoli posunout. Kdykoli zopakovat, aniž byste dvacetkrát zvedali ruku s dotazem a vypadali jako největší nechápavci. Podívejte se na ukázku ZDE >>

Na další hodinu nemusíte čekat týden. Programy neovládnete za půl roku, ale třeba za půl měsíce. Potřebujete víc času? Rozvrhněte si kurzy podle svého tempa a neohlížejte se na ostatní, protože nikdo „ostatní“ kromě vás a vašeho hrnku kávy nebude existovat.

Od každého něco:    Triky, kterými ohromíte (nejen) v práci

Soubor internetových lekcí čítá celkem 21 videí rozdělených na tři oddíly: Microsoft Word, Excel a Powerpoint. Ve všech programech si projdete ty nejzákladnější postupy i pokročilé funkce. Získáte užitečné informace, které vám pomohou nejen v profesním, ale i v osobním životě.

Potřebujete píchnout s účetnictvím a sčítat bez kalkulačky? S Excelem to zvládnete hravě. Chcete napsat pěkný formátovaný text s nadpisy v několika úrovních? Ve Wordu to bude hračka. Máte v plánu v práci prezentovat strategii, ze které si kolegové i šéf sednou na zadnici? Staňte se kreativním mágem v Powerpointu!

Photo Credit: tryingtolearn USA via Compfight cc

Photo Credit: tryingtolearn USA via Compfight cc

Konečně příležitost: Online kurz potěší jakoukoli generaci

My víme, že něco podobného plánujete už dlouho. A také víme, jak to chodí.

  1. Učitelé informatiky ve školách nebývají příliš proškolení, a pokud ano, nezvládají se dostat svým žákům do noty. Roztěkané monology. Nepřehledné popisy. Pokud jste si něco odnesli ze školy, zřejmě v tom máte řádný guláš.
  2. Starší generace se novinkám učí pomaleji. Nikdo dnes nemá čas na to provést jednotlivce celým programem. Takže to v praxi chodí tak, že musíte stíhat zápřah navštěvovaného kurzu, nebo vás rozdupe stádo ambiciózních chytráků, kteří se do stejné výuky přihlásili zřejmě jen proto, aby vám drali nervy.
  3. Že je součástí každého programu i obsáhlá nápověda? To se rovnou připravte na klávesnicový lišej, protože sáhodlouhé texty vás leda uspí.

V našich kurzech myslíme i na ty, kteří jsou v nevýhodě. Videa jsou vybavena titulky, takže je mohou sledovat i neslyšící. Chcete potěšit své známé, kteří by na klasickém kurzu nemohli naslouchat? Máte ideální příležitost.

Otevřete si nové pracovní příležitosti a zvedněte svou osobní počítačovou laťku. Třeba se časem přesunete na jiné a složitější programy. S námi zjistíte, že počítač nekouše, jen se tak občas tváří.

Kliknu si na ten kurz ZDE >>

Photo Credit: Sylvain_Latouche via Compfight cc

Photo Credit: Sylvain_Latouche via Compfight cc