Dárkový certifikát:
Zapomeňte na cetky, věnujte svým blízkým nesmrtelné dovednosti

Pokud nestíháte nakupovat dárky, máme pro vás to nejupřímnější pochopení.
Nikomu se nechce prodírat předvánočním šílenstvím a ničit si už tak dost rozbrnkané nervy.
Nákupy většinou odkládáme a stresy bobtnají a bobtnají. Vánoce v tu ránu přestávají být časem klidu a míru, ale časem bojů v nacpaných supermarketech. Nakonec vyhazujeme peníze za první nesmysl, který potkáme, a slibujeme, že za rok se určitě poučíme (což samozřejmě nikdy neuděláme).

Ale dost už toho!

Věčný dárek, za který bude každý vděčný

Ani online to není jednoduché. Neděste se dne, kdy pošty nezvládnou online dárkové šílenství a vaše objednávka skončí na Čukotce.  Udělejte si kávu, dejte nohy nahoru a zhluboka se nadechněte. Dárky jsme za vás letos totiž vymysleli my!

Chtěla se vaše maminka vždycky naučit malovat? Potřebuje tatínek pomoct s organizací času a tréninkem paměti? Chcete strýčkovi píchnout s podnikáním? Naučit svou ženu péct vynikající chléb? Potěšit babičku tím, že si sama zvládne vytvořit překrásnou dekoraci na zahrádku? Popostrčit kamarádku k výrobě šperků, kterými na oplátku pak obdaruje ona vás?

Věnujte svým blízkým naše dárkové certifikáty!

Photo Credit: kitnoea via Compfight cc

Photo Credit: kitnoea via Compfight cc

Jednoduše si vyberete lekce, které by podle vás vaše blízké nejvíc potěšily. Předem kurz uhradíte a my vám pošleme poukaz se specifickým kódem. Pak už ho jen stačí vytisknout, dát do pěkné obálky nebo přáníčka a dárek je na světě!

Obdarovaný si pak na našich stránkách vybere z nabídky obdržený kurz. Po přihlášení uplatní dárkový poukaz tak, že vepíše kód na svém poukazu, a automaticky se mu spustí celý kurz zdarma.

Co říkají zasvěcení?

A protože je snadné vychvalovat své vlastní pole, povolali jsme si absolventy našich kurzů, aby vám o svých zkušenostech pověděli sami. Také jsme se zeptali, proč by podle nich kurz, kterým prošli, byl ideálním dárkem pro ty nejbližší.

Sledujte, jaké reakce a pozitivní komentáře nám napsali naši „žáci“. Představte si, že takhle nadšený může být i Váš bližní.

Dobrý den,

absolvovala jsem u vás kurzík zdobení dortů a posílám fotečky dortů na kterých jsem uplatnila hlavně super postup na růžičky :) a postup na potahování dortu. Ještě jednou díky za skvělý kurz a doufám že ještě někdy bude i pokračování. 

zdobeni-dortu-reference1Jana Holubová

Absolventka kurzu: Zdobení dortů > >

Klikněte pro přečtení dalších referencí napříč různými kurzy ZDE >>

Tak co, chtěli byste vidět podobné nadšení i u svých blízkých? Darujte jiskru v oku. Darujte dárek, který skutečně potěší.

Photo Credit: Flagstaff Jean Company via Compfight cc

Photo Credit: Flagstaff Jean Company via Compfight cc

Originální dárek. Nevšední dárek. Smysluplný dárek. A hlavně dárek, který vydrží navěky, protože dovednost se nezkazí, nerozbije se, neokouká se a nikdo ji nikomu nevezme.

 

Více informací o tom, jak darovat dárkový certifikát, najdete tady: http://www.kurzyproradost.cz/cs/darkovy-certifikat