/www/doc/www.kurzyproradost.cz/www/cs/wp-content/themes/kpr/header.php on line 48
">
Jde vám ze všech těch cupů, gemů, setů a tiebreaků hlava kolem a rádi se dozvíte o bílém sportu víc, abyste ho zvládli vstřebávat aspoň pasivně? Nebo se chcete zběsile prohánět v dýmu antukového prachu a umět ovládat svou tenisovou raketu jako Gagarin tu vesmírnou? Pak vás bereme do týmu! Vydejte se na nás na malou teoretickou výpravu. A pokud vás zaujme, pouhým kliknutím ji můžete převést v praxi.

Pálkovaná? Tenis prosím

Nejdřív si pojďme říct, jak to vlastně s tenisem vůbec začalo. Pod prvními palbami míčků se poprvé zem otřásla ve Francii v rámci prapůvodní podoby tohoto sportu, kterému se říkalo pálkovaná. Ovšem klasický tenis, tak jak ho známe teď, se zrodil v Anglii. A kde jinde než v tolik skloňovaném Wimbledonu, jihovýchodní části Londýna, místem té nejprestižnější soutěže a jednoho ze čtyř grandslamových turnajů.

Není divu, že si všichni můžeme vykroutit krky, když sledujeme tenisovou hru jako kočka hypnotizující světélko laseru. Tenis vystřelí z trenek každého a ne nadarmo patří mezi nejoblíbenější sporty světa. Snoubí se v něm zápal s elegancí v takovém poměru, který v jiné aktivitě nenajdeme. Sorry, fotbale a hokeji, ale ani co by se za nehet vešlo.

PhotoCredit

PhotoCredit

Než vstoupíte na antuku

Tak co takhle si taky vyzkoušet nějaké to zákeřné podání a odpálit kalorie daleko za čáru? Pokud se chystáte poprvé vkročit na kurt nebo potřebujete svou hru vypilovat, zřejmě daleko nedojdete bez kvalifikovaného trenéra. Drahého trenéra.

Pokud nemáte to štěstí, že pocházíte z tenisové rodiny, mile rádi vás adoptujeme do té naší. Ušetříte spousty peněz a času, naučíte se, pochopíte, zapotíte se, vyřádíte se a rozdrtíte všechny své rivaly za sítí. Smečujeme vám parádní zprávu:

S lekcemi Dušana Těhníka dostane váš hra zcela nový rozměr.
Přesvěčte se ZDE >>

V kurzu Tenis pro začátečníky a mírně pokročilé se naučíte vše o pravidlech hry a dokonale splynete se svou tenisovou raketou, kterou si navíc zvládnete odborným okem podle vyvážení a výpletu sami vybrat v obchodě. Nakopnete svůj koordinační a závodní talent a naučíte se něco o biomechanických principech, přenosu váhy těla do úderu, timingu a švihovém momentu umocněném váhou rakety.

Dotknete se svého individuálního tenisového nebe a dostanete ze sebe maximum. Díky online výuce budete mít možnost nekonečného opakování. Představte si podobnou praxi v reálu – zřejmě byste se nedoplatili a trenéra by dříve či později postihl infarkt.

Probuď v sobě Berdycha

PhotoCredit

PhotoCredit

A proč víme, že vás na našem kurzu povede ta nejšikovnější ruka? Dušan je majitelem a hlavním trenérem tenisové školy Advantage, studoval na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a funguje již 10 let jako profesionální trenér.

Věnoval se desítkám klientů, dětem i dospělým, rekreačním i závodním hráčům v rámci individuální i skupinové výuky. S radostí (a hlavně neskutečně záživným způsobem) vám předá know how z absolvovaných seminářů a studia odborné tenisové literatury.

Takže pokud se v sobě snažíte probudit svého osobního niterního Berdycha nebo chcete namotivovat děti, aby se staly dalším Štěpánkem, Kvitovou a Šafářovou, pojďte se do toho opřít online!

Do tenisové sítě se zamotáte natolik, že nebudete moci přestat řádit.

Kdo propadl vůni antuky a zvuku odpalujícího se míče, mi jistě dá za pravdu, že tahle vášeň je na celý život. Hrajete? Pinkáte? Pleskáte o zeď? Nebo jen sledujete zápasy v televizi?