Byli jsme první na českém internetu. Kurzy pro práci s FIMO hmotou od Moniky Brýdové se stali nejvyhledávanějšími a nejúspěšnějšími online kurzy u nás. Na začátku jsme měli společně s lektorkou pouze nadšení a chuť tvořit. Teď, po 1,5 roku je tady téměř 10 000 studentů, kteří kurzy prošli. A jak o nich mluví? Podívejte se na výrobky, které díky kurzům vznikly – to mluví za vše. Byl to krok do neznáma… a jsme rádi, že jsme jej udělali. Tyto kurzy, přenesli hodně radosti. Něco Vám o nich povíme…

Fimo – květinová louka

Fimo_šperky_květyPilotní projekt Moniky Brýdové s Kurzy Pro Radost – Seznámení s polymerovou hmotou FIMO a pomocí jednoduchých technik skládání několika vrstev barev se naučíte vytvářet válečky, které po rozkrojení ukrývají tvary květin. Tyto tvary můžete používat buď samostatně, nebo Vám Monika povede ruku pro dalším využití.

Vzniklé květy budeme různě kombinovat a skládat a nakonec Vám pod rukama vyrostou celé lány rozkvetlých šperků. Vezměte proto na pomoc i své děti, jejich pestrý svět bude zase o něco bohatší. K loukám plných šperků spolu s dětmi vytvoříme krásné FIMO motýlky, nebo jiná zvířátka. Fantazie s fimem nezná hranice.

Květinová louka je s námi od úplného začátku a do dnešního dne jí prošlo 5 700 studentů a její PRÉMIOVOU zakoupilo více jak 300 spokojených zájemců. Podívejte se na ukázku výrobků, které nám poslali:

Fimo_šperky_květy_2

 > PODÍVAT SE NA KURZ <

.

FIMO – textury a polymery

Fimo_textury_polymeryTvořilky, které chtějí víc. V tomto kurzu Vám Monika odhalí tajemství, jak a proč vytvářet všelijak texturované plochy na polymerových výrobcích. Věděla jste, že pudr se nevyužije jen pro zamaskování lesklého obličeje, ale můžete s ním vylepšit i své Fimo- šperky?

Zkrátka, kdo chce dát svým výrobkům další rozměr, musí vidět tento kurz. Spousta drobných “vychytávek” , které byste pracně zkoušeli Vám Monika přinese pěkně až k Vám domů.

V pořadí druhý kousek ze série FIMO kurzů je u s námi téměř rok a za tu dobu si našel již téměř 3 000 příznivců a do jeho PRÉMIOVÉ části vstoupilo 124 nadšených studentek. Podívejte se na jejich obzvláště vypečené koláčky – výrobky. 😉

Fimo_textury_polymery_2

 > PODÍVAT SE NA KURZ <

.

FIMO – kouzla s extrudérem

Fimo_extruderPráce s polymerovou hmotou je pod vedením Moniky Brýdové čistá kreativní radost. S pomůckou zvanou extrudér si v těchto kurzech dokážete vyrobit šperky, které Vám bude závidět každá, žárlivá „kamarádka“, sousedka z druhého baráku, maminka a TCHÝNĚ taky! A až jim řeknete, že jste si je udělala sama, zblajznou závistí i svůj 20ti karátový přívěšek.

Kombinujte barvy, tvary a pomocí extrudéru pak získáte válečky, a až je nařežete a srovnáte do formy, budete žasnout, jak je to snadné, ale efektní. Pozor, hrozí velmi vážná a neléčitelná závislost – a nejsou na to prášky! Doktorky jen bezmocně kroutí očima a večer potají… 😉

Tento kurz je naším nejmladším FIMO kouskem. Ochutnávku v podobě neplacených videí si ale již nyní stihlo prohlédnout téměř 2 000 studentů a téměř 100 si zakoupilo PRÉMIOVÝ extrudérovský přísun 8 videí. Podívejte se co vše se dá s tímto zvláštní udělátkem tvořit:

Fimo_extruder_2

 > PODÍVAT SE NA KURZ <

.

.

 Fima fimárum, všechny 3 kurzy se u nás těší velké oblibě a je to především Vaše zásluha. Děkujeme Vám za komentáře, a za příspěvky a fotky Vašich výrobků, které nám posíláte. Je úžasné to sledovat.

Zveme všechny příznivce fimování ke shlédnutí těchto kurzů. Je to taková FIMO bible, kterou prostě musíte mít. 🙂 Kompletní trilogii si můžete ještě pár dní pořídit za zvýhodněné zavádějící ceny.

Doba Pána prstenů pominula, nastává nová éra. Doba PANÍ PRSTENŮ A ŠPERKŮ A JINÝCH FIMO artefaktů a výrobků. To je Vaše budoucnost – Vaše šance dobýt svět. Nebo si aspoň užít spoustu radosti. Přidejte se do společenstva více jak 10 000 neohrožených fimo tvořilek. 

Užívejte a sdílejte, ať je společenství co největší…

🙂

.

 


.

Fimo1 Fimo2 Fimo3

FIMO, květinová louka > >                         FIMO – textury a polymery > >                  FIMO – kouzlení s extruderem > >

.