Dum tek tek dum tek, dum tek tek dum tek… Vlníte se, kdykoli někde jenom šustne rádio, a máte pocit, že stále tak nějak málo tančíte? Nebo si připadáte jako poleno, marně se snažíte správně hupsnout do rytmu a stejně se v něm dokonale ztrácíte? Či vás zajímá, jak to dělá Shakira, že se jí bříško vlní, jako by neměla páteř z obratlů ale z gumy? Otevřete okno, za chvilku se vám doma totiž zvedne teplota hned o několik stupňů, protože to společně pořádně rozpálíme!

Orientální a břišní tance nabudí vaší ženskost jako nic jiného

Svůdné pohyby vás naučí milovat své tělo a cítit se sexy. Navíc se skvěle odreagujete a budete si připadat jako nádherná princezna Šeherezáda (a teď nemyslíme tu z telenovely). Pokud jste si přály umět vyjádřit tancem své emoce nebo dostat svého partnera na kolena a přimět ho se kvůli vám šíleností plazit na břiše po horkém uhlí, ťukáte na správné internetové dveře. Připravte penízkové šátky, hedvábné kalhoty, nahoďte černou kočičí linku a odhalte pupíky, jde se na to!

S kurzem Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti překrásné Katky Krejčové se vám otevře svět pohybu, rytmu a uvolnění. Za doprovodu bubeníka Martina Jandourka, který se do toho nebojí pořádně praštit, vám instruktorka rozvlní tělo natolik, že samy svoje pohyby v zrcadle nepoznáte.

Hned v první lekci ovládnete základní prvky orientálního tance a naučíte se správně držet tělo tak, aby vás co nejvíce poslouchalo. A není to jen o pupíku. Roztančíte také paže a pánev v typických horizontálních pohybech jako kroužek nebo osmička. I nohy nebudou zahálet a na konci kurzu budou házet jeden arabský krok za druhým a tolik otoček, že vám z toho půjde hlava kolem. A přesto nebudete mít dost. Vytřepáte ze sebe stres pořádným shimmy shimmy sem a shimmy shimmy tam a doladíte svá vystoupení k dokonalosti tanečními akcenty orientu. Výsledný um spojíte do kombinací a nakonec ovládnete celé choreografie. Jako třešnička na dortu vám kurz osladí Katčino závěrečné vystoupení, které vás inspiruje a naladí na další a další lekce.

orientalni_brisni_tance_2

> VSTUP DO KURZU <

.

Své znalosti nerozšíříte nejen v oblasti tance, ale proniknete také do typických rytmů zemí rozpálených písků. Díky Martinově darbuce, klasickému arabskému perkusnímu nástroji, se nebudete moci přestat vrtět. Zaposloucháte se do zvuku a lépe tak hudbě porozumíte. A porozumí jí i vaše tělo.

Břišní tance jsou tím nejlepším lékem na psychiku a nabijí vás mocnou pozitivní energií, že budete svítit na kilometry daleko. Díky pilování vašeho postavení se můžete zbavit bolestí páteře a beder. Navyknete se i mimo taneční parket držet záda krásně rovně a získáte tak neochvějně sebevědomé vzezření.

Že už vám neklidně škubou svaly a máte chuť na to skočit hned? S online kurzy není nutné balit si tašku, projíždět ucpané město nebo něco složitě předem rezervovat. Ani se nemusíte nervózně ohlížet kolem sebe v přeplněném zrcadlovém sále. Odsuňte křesla, zapalte vonné tyčinky, vytvořte si taneční prostor a dejte se do tance pouhým kliknutím. A nebojte se toho – nikdo vás nevidí a Bejby přece nebude sedět v koutě > >

Tancujete rádi? Jak se Vám líbí orientální břišní tance?