Nic neprožene vlasy tak jako vítr během nespoutané projížďky na inlinech. Zřejmě si dokážete představit ten zápal, ohromující rychlost, zvýšený tep, pocit že každou chvíli snad vzlétnete… Jenže neumíte bruslit. Nebo není s kým, protože to kolem vás nikdo nezvládá. Nebo vás vyděsil poslední brutální pád a už si ty proklaté okolečkované boty za boha nenazujete. Nebo prostě jen nevíte, kde začít. Jaké vybavení pořídit. Kolik prasátek rozbít.

Pokud máte hlavu plnou inline-guláše, pomůžeme vám našem článku. Čtěte a připojte se i vy k těm, které teď jen smutně sledujete za záclonou.

Proč se do toho opřít zrovna na bruslích? Protože jsou právě teď v nejpopulárnějším bodě svého rozjezdu. Na každém rohu se staví nové dráhy a jakmile se trochu oteplí, prohání se na nich hejna aktivních sportovců, zamilovaných párů a maminek s kočárky. Nečučíme s otevřenou pusou už ani v případě, kdy vidíme úředníka s kufříkem, jak si to na bruslích štráduje do práce.

Velkopálení kalorií = inline bruslení = sexy…

A není divu, proč všichni prahnou po tomto zběsilém brázdění cest – údajně jde o jednu z nejúčinnějších metod kardio tréninku a výborně se při něm spaluje. Jestli bytostně nesnášíte běh nebo si u něj prostě jen připadáte jako splašená kachna, bruslení pro vás může být velmi zábavnou variantou. Nasadíte sluchátka, utáhnete boty a hodina vám uteče rychleji než u jakéhokoli jiného sportu.

Photo Credit: sebastien.barrecc

Photo Credit: sebastien.barrecc

Chcete si pročistit hlavu při podvečerní projížďce? Hledáte originální nápad na rande nebo způsob, jak utahat děti při zábavném rodinném odpoledni? Potřebujete se projet hned teď okamžitě? Ať už se chcete sami poprvé postavit na inline brusle, máte trable s vysvětlováním techniky svým ratolestem nebo se chcete jen zdokonalit, jste na správné dráze.

Tomáš pro Vás připravil kurz: In line bruslení pro každého > >

Tomáš Kosan funguje dvanáctým rokem jako instruktor lyžování a na bruslích řádí už celých 15 let. Věnoval se agressive inline bruslení, kdy zdolal všemožné rampy ve skateparcích. Zaměřil se také na rychlobruslení a dokonce se připojil k tréninku reprezentace rychlobruslařek – znáte Martinu? 🙂 Povolanější osobu na startu zkrátka nenajdete.

Ve videích vám vysvětlí vše od prvního do posledního kolečka. Představí vám všechny dostupné typy bruslí a poradí, jaké si pořídit. Chcete freestylové brusle, brusle na velkou vzdálenost nebo ty fitnessové? A je v nich podstatný rozdíl? Tomáš na jednotlivých modelech ukáže, na co jsou přizpůsobené.

Pekelné boty s kolečky a příslušenství

A jelikož bez pádů to na začátcích jednoduše nejde, zajímat vás bude určitě také, jak se chránit. Helmy, rukavice, chrániče – tím vším se proberete, abyste mohli vyrazit na rozparáděné výlety bez obav. Dozvíte se něco také o údržbě bruslí. Poradí vám, jaká velikost průměru a tvrdost kolečka se pro vás nejlépe hodí. Zjistíte, že skelet a [šasí] nejsou sprostá slova. Tomášovo názvosloví vám pomůže vyjadřovat se jinak než větou „takový to kovový kolem s takovýma těma malýma čuflíkama“. Budete tomu fakt rozumět!

Videokurz je ideální pro ty, co nemají čas lítat po všech čertech se sháňkou po osobním trenérovi nebo se nechtějí hned zkraje prezentovat na bruslích mezi hordou lidí. Dejte si limonádu a pohodlně se usaďte. Vyrážíme za aktivnějšími a zábavnějšími zítřky!

inline_brusleni_video

> Inline kurz pro každého <