Nabídka kurzů

   |   

Vyhledávání

   |   

Registrace

   |   

Chci se stát lektorem

Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

Hodnocení  
  2720 účastníků
lektor: Katka Derouet (Krejčová)
Počet lekcí11
Délka videí5:45 hod.
NáročnostVhodné pro každého
PřístupDoživotní

100 % GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ


30 DNÍ

Nákupem kurzu nic neriskujete. Pokud nesplní Vaše očekávání, napište nám do 30 dnů od jeho nákupu a my Vám obratem vrátíme celou částku v Kč zpět na účet.

ČÁST KURZU
KE SHLÉDNUTÍ


ZDARMA

Vybrané lekce tohoto kurzu jsou registrovaným uživatelům k dispozici zdarma. Po bezplatné registraci (zabere cca 10 vteřin), si lekce můžete ihned přehrát.

Popis kurzu:

Katka Krejčová vás v tomto kurzu naučí krok po kroku celou choreografii krásného tance. Probere s vámi jednotlivé kroky, postupně přidáte paže a nakonec si společně zatančíte každou probranou část na hudbu. Na konci tohoto kurzu si zatančíte celý tanec a můžete si vychutnat i Katčino vystoupení.

Úvodní část (5:18)

1. neplacený díl (38:52) - Základní prvky

2. neplacený díl (30:00) - Středně pokročilé prvky

3. neplacený díl (57:04) - Tanec s bubeníkem

Představení prémiové části kurzu (3:51)

1. prémiový díl (48:41) - Velbloud v chůzi dozadu

2. prémiový díl (36:43) - Koník

3. prémiový díl (45:40) - Hadí paže

4. prémiový díl (22:15) - Veselý krok

5. prémiový díl (30:32) - Kroužek pánví

6. prémiový díl (27:00) - Vystoupení Katky Krejčové (Zobrazit celý popis kurzu)

Obsah kurzu:

Orientální tanec vám pomůže zformovat postavu, pomůže vám s bolestmi zad, pohybovým aparátem, se správným držením těla a zaručí vám, že budete fit!

V první dílu se seznámíme se základními prvky orientálního tance, naučíme se základní držení těla a paží. Těšit se můžete na jemné pohyby (např. horizontální kroužek, osmička), paže (např. principy pohybu, variace), akcenty & shimmy (např. twist, shimmy ramen), kroky & otočky (např. arabský krok, základní točení) a mnoho dalšího. Naučené prvky si spojíme do tanečních kombinací za doprovodu bubeníka Martina Jandourka. Těšíme se natančenou! :)

V druhém dílu se seznámíme se středně pokročilými prvky orientálního tance, naučíme se také základní postavení nohou. Těšit se můžete na jemné pohyby (např. kroužek bokem, sluneční kroužek), paže (variace), akcenty & shimmy (např. akcent do strany, akcent nahoru, spodní shimmy), kroky & otočky (např. arabský krok v natáčení, otočka křížem) a mnoho dalšího. Naučené prvky si spojíme do tanečních kombinací za doprovodu bubeníka Martina Jandourka. Těšíme se natančenou! :)

Ve třetím dílu se seznámíme s pokročilými prvky orientálního tance. Těšit se můžete na jemné pohyby (např. egyptský twist, vlnění), paže (variace), akcenty & shimmy (např. akcent dolů, 3/4 shimmy), kroky & otočky (např. krok sun krok, otočka s kroužkem) a mnoho dalšího. Naučené prvky si spojíme do tanečních kombinací za doprovodu bubeníka Martina Jandourka. Těšíme se natančenou! :) Bonusový díl V bonusovém dílu si zatančíme všechny kombinace, které jsme se naučili v průběhu tří výukových dílů zdarma. Spojíme je za sebe a tím vytvoříme ucelený tanec. Tančit budeme opět s bubeníkem Martinem Jandourkem. Čekají na Vás také dvě bonusová videa z tanečních vystoupení.

Katka Krejčová vás v tomto kurzu naučí krok po kroku celou choreografii krásného tance. Probere s vámi jednotlivé kroky, postupně přidáte paže a nakonec si společně zatančíte každou probranou část na hudbu. Na konci tohoto kurzu si zatančíte celý tanec a můžete si vychutnat i Katčino vystoupení.

48:41

V prvním prémiovém díle se zaměříme na rozcvičku, srolování, ukážeme si prvek "velbloud v chůzi dozadu" (krok sun krok), záklon, akcent ven, egyptské shimmy s nohou stranou, shimmy ramen s kroužkem dopředu, krok s přiložením nohy a začneme si připravovat choreografii (1. a 2. část).

36:43

A co vás čeká v dnešním dílu? - horizontální kroužek s nohou vpředu - kroužek s přetočením těla-sluněční kruh s předklonem - vlnění s propnutím nohy - koník - egyptské schimmy s nohou vzadu - krok do stran s přetočením - choreografie 3. a 4. část

45:40

Dnes váš čeká další nadupaný díl, co se dozvíte a naučíte? - kroužek hrudníkem - vyrolování - vertikální osmička pánví nahoru - vývratný kroužek pánví - kroužek hlavou s přehozením vlasů - úklon - hadí paže - choreografie 5. a 6. část

22:15

- akcent nahoru s nohou vzadu - veselý krok - nakračování - krok sun krok do stran - choreografie 7.část

30:32

- vertikální kroužek pánví dopředu - egyptské schimmy s přenášením váhy - akcent hrudníkem a břichem - choreografie 8. a 9. část

27:00

- choreografie 10. a 11.část - celá choreografie s hudbou - vystoupení Katky Krejčové

O lektorovi:

Lektor

Katka Derouet (Krejčová)

Výuce orientálního (břišního) tance se věnuji již přes 14 let a svoji práci miluji. Pravidelné kurzy vedu v Centru Tance v Brně, učím i víkendové semináře v ČR a v zahraničí. Díky online kurzům se mnou nyní můžete tančit i Vy kdykoliv a kdekoliv! Stačí jedno kliknutí myší a jsem u Vás. :) Poznejte i Vy krásu orientálního tance, který Vám přinese radost, zdraví a spokojenost. Těším se natančenou! Vaše Katka Derouet (www.kathreen.eu & www.facebook.com/kathreenderouet)

Hodnocení:

Pro přidání hodnocení je nutné se přihlásit.

administrator

24.4.2016

Dobrý večer, bohužel, kurzy jsou formou online výukových videí a nelze je stáhnout do pc. Tým KPR

Eva

22.4.2016

Moc hezký kurz :) Dá se kurz stáhnnout do pc, sem se přestěhovala a nemám net a ráda bych měla ke kurzu přístup.